Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , linaa είπε:

      Τίποτα δεν έχεις τυχαία γεγονότα. Έτσι Κ αλλιώς μην ξεχνάς ότι Κ φυσιολογικά να έμενες έγκυος ατυχίες με παλλινδρομες θα είχες επίσης στην εξωσωματική γίνετε γονιμοποίηση τεχνητά οπότε είναι αδύνατο να είναι όλα τα έμβρυα .

      Υγιη

      Το καλό είναι πως και ο γυναικολόγος και ο εξωσωματικος,λένε ότι όταν υπάρχει πρόβλημα στη μήτρα,υπάρχουν ενδείξεις από τον απλό υπέρηχο και σε μένα δεν έχουν βρει κάτι. Θα πάω ξανά για υπέρηχο και ελπίζω να μη χρειαστει να κάνω υστεροσκοπηση,θέλω να την αποφύγω αν γίνεται..Ελπίζω να είναι όπως τα λες,να είναι όλα αυτά θέμα κακής τύχης...

      Επίσης,η περίοδός πότε πρέπει να μου έρθει? Έχει δύο μέρες που σταμάτησα τα φάρμακα 

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Επίσης να προσθέσω ότι με την ζέστη που έχει μου ήρθε ίλιγγος στον δρόμο :( τώρα έχω πάρει αγκαλιά το αιρκοντισιον 

Που είστε καλέ;;; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

Επίσης να προσθέσω ότι με την ζέστη που έχει μου ήρθε ίλιγγος στον δρόμο :( τώρα έχω πάρει αγκαλιά το αιρκοντισιον 

Που είστε 

Αυτή την αηδία την έχω και εγώ...δεν ευχαριστιέμαι κανένα φαγητο..μόνο σήμερα ήταν καλύτερα..και μια θολουρα στο κεφάλι έχω...μαλλον απο την αυπνία...δεν μπορώ να κοιμηθώ συνεχόμενα βλέπω συνέχεια ονειρα


askg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MariaGS είπε:

Αυτή την αηδία την έχω και εγώ...δεν ευχαριστιέμαι κανένα φαγητο..μόνο σήμερα ήταν καλύτερα..και μια θολουρα στο κεφάλι έχω...μαλλον απο την αυπνία...δεν μπορώ να κοιμηθώ συνεχόμενα βλέπω συνέχεια ονειρα

ετοιμάζεσαι από τώρα για το ξενύχτι όταν έρθει το μωράκι ε; έχεις κλείσει για αυχενική ή όχι; 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

ετοιμάζεσαι από τώρα για το ξενύχτι όταν έρθει το μωράκι ε; έχεις κλείσει για αυχενική ή όχι; 

Να πω ότι το θέλω;;δεν το θέλω..αυτες οι ορμονες τελικά παιζουν πολλά παιχνίδια...βάλε λίγο και την ανησυχία μέχρι τον επόμενο υπερηχο...δεν μου εχει πει κάτι για αυχενική ακόμα μάλλον την επομενη φορα

Just now, MariaGS είπε:

Να πω ότι το θέλω;;δεν το θέλω..αυτες οι ορμονες τελικά παιζουν πολλά παιχνίδια...βάλε λίγο και την ανησυχία μέχρι τον επόμενο υπερηχο...δεν μου εχει πει κάτι για αυχενική ακόμα μάλλον την επομενη φορα

Εσύ μπορείς να κοιμηθείς;;εννοω έχεις καλό ύπνο;


askg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Boukitsa αυτή την αηδία την έχω κι εγώ από την 6η εβδομάδα καθημερινά.. με βοηθάει να τρώω καμία καραμέλα η τσίχλα. Επίσης οι εμετοι είναι καθημερινό φαινόμενο πλέον.. υπομονή κορίτσια μου,τι άλλο να κάνουμε! 

  • Μου αρέσει 1

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Ntina Ntinaki μπράβο για τους εμετούς είναι πολύ καλό σημάδι νομίζω θα κάνεις κοριτσάκι αν κάνεις κάθε μέρα εμετό στην κόρη μου έκανα για 1 μήνα κάθε πρωί το απόγευμα ηρεμουσα αλλά μου ξεκίνησαν μετά την 6η εβδομάδα 

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

@Ntina Ntinaki μπράβο για τους εμετούς είναι πολύ καλό σημάδι νομίζω θα κάνεις κοριτσάκι αν κάνεις κάθε μέρα εμετό στην κόρη μου έκανα για 1 μήνα κάθε πρωί το απόγευμα ηρεμουσα αλλά μου ξεκίνησαν μετά την 6η εβδομάδα 

Α εγώ το ανάποδο! Από το πρωί μέχρι το απόγευμα είμαι τελεια, αλλα από το απόγευμα και μετά.... ακόμη και στον ύπνο μου αναγουλα έχω.. 


q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια και εγω στην μικρη ειχα εμετους πολλους απο την 8η βδομαδα και μετα μεχρι το 3ο μηνα.. Τωρα απλα εζω αναγουλες αλλα εμετο δεν εχω κανει.. Καλα ειναι ακομα 7η βδομαδα βεβαια.. Θα δειξει.

Επισης και εγω βλεπω ονειρα κατι κουλααα. Χθες πετάχτηκα νομίζοντας ότι κάνει σεισμο... Χαχαχα  Απο γευσεις καλα ειμαι ακομα.. Εδω εμενα δεν με ποναει καν το στηθος.. 

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, boukitsa123 είπε:

Την Δευτέρα έχω γιατρό και τρέμουν τα πόδια μου φοβάμαι πολύ κορίτσια μου :(

Αγαπη μου ολα καλα θα πανε...  Αν εισαι τυχερη μπορει να ακουσεις και καρδουλααα... Και εγω εχω αγωνια εχω ραντεβου την Τεταρτη αργα το απογευμααα!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

@ΚατεριναΣκ εσύ νυσταζεις γενικά εγώ κοιμάμαι σαν αγγελούδι βαθιά και όταν σηκώνομαι το πρωί δεν θέλω να σηκωθώ 

@Ntina Ntinaki σε ευχαριστώ γλυκιά μου 

  • Μου αρέσει 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

@ΚατεριναΣκ εσύ νυσταζεις γενικά εγώ κοιμάμαι σαν αγγελούδι βαθιά και όταν σηκώνομαι το πρωί δεν θέλω να σηκωθώ 

@Ntina Ntinaki σε ευχαριστώ γλυκιά μου 

Ναι νυσταζω αρκετα... Και με ξυπναει η μικρη απο τις 7:30 και θελω να κπιμηθωωω και αλλοοοο.. Αλλααααα.... 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Την Δευτέρα έχω γιατρό και τρέμουν τα πόδια μου φοβάμαι πολύ κορίτσια μου :(

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!όλα θα είναι τέλεια όμως!!θα το δεις!!να προσεύχεστε στον Αγιο Συμεών το Θεοδοχο.. είναι ο προστατης των εμβρύων..

  • Μου αρέσει 2

askg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...