Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλες Απριλίου 2020!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 867
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Alcedo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. Χθες η μπέμπα από τις 11:00 και μετά δεν ήθελε να φάει... Ξύπνησε με πολύ πολύ έντονο κλάμα.. Την έβαλα πάνω μου, δέρμα με δέρμα και ήρεμησε.. Δεν μπορούσε ούτε να ενεργηθεί, ούτε να αφήσει αέρια... Ο παιδίατρος το απόγευμα μας είπε ότι πρέπει να πάμε στο Αγλαΐα Κυριακού που εφημέρευε γιατί είχε περίπου 10 ώρες να ζητήσει φαγητό(της είχαμε δώσει 50μλ σπαστά το απόγευμα...)

Πήγαμε και μετά από εξετάσεις, ακτινογραφίες, υπέρηχους κλπ τρέξιμο άγχος και κλάμα μας είπαν ότι πρέπει να χειρουργηθεί γιατί έχει τρύπα στο διάφραγμα και έχει περάσει το εντεράκι πάνω, πιέζει το αριστερό πνευμόνι και έχει μετατοπίσει την καρδιά...... Από την κοιλιά μου ήδη είχε συμβεί αυτό... Είναι διασωληνομένη στην Εντατική,σε καταστολή......Αύριο, πρώτα Ο Θεός θα μπει χειρουργείο το κοριτσάκι μας. Σας παρακαλώ όποια κοπέλα θέλει και μπορεί να προσευχηθεί να πάνε όλα καλά γιατί είναι δύσκολο χειρουργείο...Είναι τόσο μικρή......

Έχει σπαράξει η ψυχή μου.... Πονάω πολύ....................κι εγώ και ο άντρας μου................Θα τρελαθώ αν πάθει κάτι...

Ψυχή μου ομορφη γλυκό μου παιδακι όλα θα πάνε καλα κοριτσακι μου! Εχε πίστη στο Θεό και θα φτιάξει μην έχεις άγχος! Θα προσευχηθώ για το παιδάκι σου..στεναχωρηθηκα πολύ.. 

  • Ευχαριστώ 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alcedo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. Χθες η μπέμπα από τις 11:00 και μετά δεν ήθελε να φάει... Ξύπνησε με πολύ πολύ έντονο κλάμα.. Την έβαλα πάνω μου, δέρμα με δέρμα και ήρεμησε.. Δεν μπορούσε ούτε να ενεργηθεί, ούτε να αφήσει αέρια... Ο παιδίατρος το απόγευμα μας είπε ότι πρέπει να πάμε στο Αγλαΐα Κυριακού που εφημέρευε γιατί είχε περίπου 10 ώρες να ζητήσει φαγητό(της είχαμε δώσει 50μλ σπαστά το απόγευμα...)

Πήγαμε και μετά από εξετάσεις, ακτινογραφίες, υπέρηχους κλπ τρέξιμο άγχος και κλάμα μας είπαν ότι πρέπει να χειρουργηθεί γιατί έχει τρύπα στο διάφραγμα και έχει περάσει το εντεράκι πάνω, πιέζει το αριστερό πνευμόνι και έχει μετατοπίσει την καρδιά...... Από την κοιλιά μου ήδη είχε συμβεί αυτό... Είναι διασωληνομένη στην Εντατική,σε καταστολή......Αύριο, πρώτα Ο Θεός θα μπει χειρουργείο το κοριτσάκι μας. Σας παρακαλώ όποια κοπέλα θέλει και μπορεί να προσευχηθεί να πάνε όλα καλά γιατί είναι δύσκολο χειρουργείο...Είναι τόσο μικρή......

Έχει σπαράξει η ψυχή μου.... Πονάω πολύ....................κι εγώ και ο άντρας μου................Θα τρελαθώ αν πάθει κάτι...

Κοπέλα μου όμορφη μη στεναχωριέσαι..θα εχεις τη στήριξη κ τις προσευχές κ από τη δική μου ομάδα μαζί με τα δικά σου εδώ κορίτσια είμαστε πολλές φωνές κ θα ακουστούν στον Κύριο μας. Όλα θα πάνε τέλεια,να είσαι δυνατή για εκείνη πάνω απ' όλα κ στέλνε της κ εσύ οοολη σου την ενέργεια κ την αγάπη κ σύντομα θα την έχεις ξανά κοντά σου!! Όλα να πάνε καλά κορίτσι μου!!

3 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Ο Θεός κ η Παναγία μαζί σ....θα ανάψω το καντήλι μ κ θα προσευχηθώ για εσας μέσα από την ψυχή μ....το μωράκι σ τιποτα δεν θα πάθει να έχεις πίστη είναι πολύ δυνατή κ θα βγιε νικήτρια από όλο αυτό.....μπορεί να είναι μικρή αλλά είναι σκληρή σαν εσένα κ σύντομα θα την πάρεις κοντά σ....

Σας φιλώ.....περιμένουμε νέα σας αύριο που θα πάνε όλα καλά θα το δεις....

Αχ ρε Ταρζάν κ εγώ μπήκα στην ομάδα σου να δω καμία καφριλα σου να γελάσω κ έμαθα για το μωρό..δε πειράζει ίσως είναι για καλά γιατί πραγματικά θα προσευχηθούμε όλες μαζί.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Alcedo said:

Καλησπέρα κορίτσια.. Χθες η μπέμπα από τις 11:00 και μετά δεν ήθελε να φάει... Ξύπνησε με πολύ πολύ έντονο κλάμα.. Την έβαλα πάνω μου, δέρμα με δέρμα και ήρεμησε.. Δεν μπορούσε ούτε να ενεργηθεί, ούτε να αφήσει αέρια... Ο παιδίατρος το απόγευμα μας είπε ότι πρέπει να πάμε στο Αγλαΐα Κυριακού που εφημέρευε γιατί είχε περίπου 10 ώρες να ζητήσει φαγητό(της είχαμε δώσει 50μλ σπαστά το απόγευμα...)

Πήγαμε και μετά από εξετάσεις, ακτινογραφίες, υπέρηχους κλπ τρέξιμο άγχος και κλάμα μας είπαν ότι πρέπει να χειρουργηθεί γιατί έχει τρύπα στο διάφραγμα και έχει περάσει το εντεράκι πάνω, πιέζει το αριστερό πνευμόνι και έχει μετατοπίσει την καρδιά...... Από την κοιλιά μου ήδη είχε συμβεί αυτό... Είναι διασωληνομένη στην Εντατική,σε καταστολή......Αύριο, πρώτα Ο Θεός θα μπει χειρουργείο το κοριτσάκι μας. Σας παρακαλώ όποια κοπέλα θέλει και μπορεί να προσευχηθεί να πάνε όλα καλά γιατί είναι δύσκολο χειρουργείο...Είναι τόσο μικρή......

Έχει σπαράξει η ψυχή μου.... Πονάω πολύ....................κι εγώ και ο άντρας μου................Θα τρελαθώ αν πάθει κάτι...

Ολα καλά θα πάνε άγγελε μου. Το κοριτσάκι σας ειναι μαχητρια. Άναψα το καντήλι μας και έκανα μια προσευχή για'σας

  • Ευχαριστώ 1

uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Alcedo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. Χθες η μπέμπα από τις 11:00 και μετά δεν ήθελε να φάει... Ξύπνησε με πολύ πολύ έντονο κλάμα.. Την έβαλα πάνω μου, δέρμα με δέρμα και ήρεμησε.. Δεν μπορούσε ούτε να ενεργηθεί, ούτε να αφήσει αέρια... Ο παιδίατρος το απόγευμα μας είπε ότι πρέπει να πάμε στο Αγλαΐα Κυριακού που εφημέρευε γιατί είχε περίπου 10 ώρες να ζητήσει φαγητό(της είχαμε δώσει 50μλ σπαστά το απόγευμα...)

Πήγαμε και μετά από εξετάσεις, ακτινογραφίες, υπέρηχους κλπ τρέξιμο άγχος και κλάμα μας είπαν ότι πρέπει να χειρουργηθεί γιατί έχει τρύπα στο διάφραγμα και έχει περάσει το εντεράκι πάνω, πιέζει το αριστερό πνευμόνι και έχει μετατοπίσει την καρδιά...... Από την κοιλιά μου ήδη είχε συμβεί αυτό... Είναι διασωληνομένη στην Εντατική,σε καταστολή......Αύριο, πρώτα Ο Θεός θα μπει χειρουργείο το κοριτσάκι μας. Σας παρακαλώ όποια κοπέλα θέλει και μπορεί να προσευχηθεί να πάνε όλα καλά γιατί είναι δύσκολο χειρουργείο...Είναι τόσο μικρή......

Έχει σπαράξει η ψυχή μου.... Πονάω πολύ....................κι εγώ και ο άντρας μου................Θα τρελαθώ αν πάθει κάτι...

Προσευχομαι να σας πανε ολα καλα να το ξεπερασετε γρηγορα...να σαι δυνατη για το μωρακι σου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου... Να ενωθούν όλες οι προσευχές,να τις ακούσει Ο Κύριος....να πάνε όλα καλά για την μπεμπίτσα μας..... Είμαστε έξω από την εντατική και περιμένουμε να μας ενημερώσουν...... Πονάω πολύ κορίτσια μου.....σπαράζει η ψυχή μου......δεν μπορώ να το πω με λόγια

  • Μου αρέσει 1

ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alcedo είπε:

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου... Να ενωθούν όλες οι προσευχές,να τις ακούσει Ο Κύριος....να πάνε όλα καλά για την μπεμπίτσα μας..... Είμαστε έξω από την εντατική και περιμένουμε να μας ενημερώσουν...... Πονάω πολύ κορίτσια μου.....σπαράζει η ψυχή μου......δεν μπορώ να το πω με λόγια

Μαζί με εσένα περιμένουμε κ όλες εδώ να μάθουμε τα νέα της κορακλας σου,όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μαζί με εσένα περιμένουμε κ όλες εδώ να μάθουμε τα νέα της κορακλας σου,όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου..

ρενεζ μ...Εγώ ήμουν μαμά Μαΐου αν επερνα κ τις 40 βδομάδες....όμως λογο καισαρικής ο γιατρός μ είχε πει Απρίλη αρχές άρα ημουν μαμά Απρίλη...έλα όμως που γέννησα 24 Μάρτη....αρα που ειμαι οεο???? χαχαχαχαχα στις μανουλες Μαΐου γράφω να ξες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ρενεζ μ...Εγώ ήμουν μαμά Μαΐου αν επερνα κ τις 40 βδομάδες....όμως λογο καισαρικής ο γιατρός μ είχε πει Απρίλη αρχές άρα ημουν μαμά Απρίλη...έλα όμως που γέννησα 24 Μάρτη....αρα που ειμαι οεο???? χαχαχαχαχα στις μανουλες Μαΐου γράφω να ξες 

Σε έχω δει κ εδώ κάποιες φορές γ αυτό..

Εεεεε δε φταίω εγώ κυρία μου με τα τερτιπια της κόρης σου κ τα δικά σου!! Έτσι για να σας κυνηγάμε δλδ!! ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alcedo είπε:

Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου... Να ενωθούν όλες οι προσευχές,να τις ακούσει Ο Κύριος....να πάνε όλα καλά για την μπεμπίτσα μας..... Είμαστε έξω από την εντατική και περιμένουμε να μας ενημερώσουν...... Πονάω πολύ κορίτσια μου.....σπαράζει η ψυχή μου......δεν μπορώ να το πω με λόγια

Έχεις τη σκέψη μας μαζί σας.. Φυσικά και θα πάνε όλα καλά κορίτσι μου, θα σας πουν τα καλά νέα σε λίγο. 

  • Ευχαριστώ 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Σε έχω δει κ εδώ κάποιες φορές γ αυτό..

Εεεεε δε φταίω εγώ κυρία μου με τα τερτιπια της κόρης σου κ τα δικά σου!! Έτσι για να σας κυνηγάμε δλδ!! ;)

πάω παντού εγω μην σκας....αχαχχαχαχαχαχα ειμαι σουρλουλου

Just now, Alcedo είπε:

Είμαστε έξω από τα χειρουργεία..... Και περιμένουμε........ 

Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ σας 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alcedo είπε:

Είμαστε έξω από τα χειρουργεία..... Και περιμένουμε........ 

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Το μωρο είναι στο χειρουργείο; ενημέρωνέ μας όσο είναι δυνατό και για σενα αυτό.. έστω και λίγο μπορώ να σε καταλάβω γιατί όλες μας θα γίνουμε μανούλες όμως η σκέψη μου είναι μαζί σας!

  • Ευχαριστώ 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε από το χειρουργείο, δόξα τω Θεώ! Ο γιατρός ήταν πολύ πιο αισιόδοξος απ' ότι περίμενε! Όλα πήγαν καλά στο χειρουργείο. Θα μείνει διασωληνομενη στην εντατική για δύο 24ωρα, τα οποία είναι τα πιο κρίσιμα. Αλλά ήταν αισιόδοξοι οι γιατροί! Δοξασμένο το όνομα Του Χριστού, Της Παναγιάς και όλων των Αγίων!

Σας ευχαριστώ θερμά κορίτσια μου γλυκά για την προσευχή σας,το ενδιαφέρον σας! Εισακούστηκαν οι προσευχές μας! Να έχετε υγεία και όλα τα καλά Του Θεού στην οικογένειά σας!

  • Μου αρέσει 12

ptHjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...