Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , Vila είπε:

Κοντεύει κιλακι το γλυκουλι σου @_marjio! Μπράβο χαίρομαι πολύ που είναι όλα τέλεια!! Το πήρε και το δωράκι της γιαγιάς! Πωπω τι ωραία η βόλτα με το αυτοκίνητο! 

@elenakii22 μου πραγματικά νομίζω πως είναι οι μόνες δουλειές που θα κάνω με τόση χαρά! Από θέμα χώρου έχω κι εγώ πρόβλημα και πρέπει να οργανωθω!

@Emma9 με το καλό να έρθουν τα πρώτα πραγματακια! Σίγουρα θα συγκινηθείς!

μη νομιζεις...κ μεις ντουλάπα καινουργια ειχαμε φτιαξει για την μικρη...καπου θα τα βολεψετε!!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, _marjio είπε:

Εγώ φτάσει στο γιατρό και περιμένω μέσα στο αμάξι να ολοκληρώσει το προηγούμενο ραντεβού!!! Θα με πάρει η μαια για να ανέβω!! 

Βρε κορίτσια πείτε μου που ειμαι άσχετη, αυτές οι ενέσεις που λέτε γιατί τις κάνουν οσες έχουν αρνητικό ρεζους;;; δεν εχω ιδέα, πρώτη φορά το ακούω!

@Vila αρακά και εμείς σήμερα, μπουχτησα με το κρέας δεν αντέχω άλλο! Επίσης ερχόμενη στο γιατρό πέρασα από τη μαμά μου και μου έδωσε τη τσαντα με τα ρουχακια που πήρε στο μωρό!!! Εντάξει!!!! Τρέλα και ανυπομονησία με έπιασε!

Για το γιατρό που λες, εμένα κάθε 4 εβδομάδες περιπου θελει υπερηχο ο δικός μου μεχρι να μπω στο μηνα μου, νομίζω σε μια μη παθολογική εγκυμοσύνη δε χρειάζεται συχνός υπέρηχος, εκτός αν η μαμα ανησυχεί!!

Συμφωνω με αυτα που εγραψε ι forilina.Αφορα μονο γυναικες με ρεζους αρνιτικο οταν ο πατερας εχει  θετικο.Επειδι δεν ξερουμε τι εχει το μωρο.Αν μετα τι γεννα δουν οτι το μωρο εχει αρνιτικο δεν κανεις ενεσι.Αν εχει  θετικο κανεις.

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσιααα!! Πάλι ήλιο σήμερα πολύ ωραία! Πίνω καφεδάκι στο μπαλκόνι. Πως είστε? Πολύ ξενυχτι εγώ ρε παιδιά.. Ξυπνάω κάθε φορά κατά τις 4-5 κ μετά πάει 7 για να κοιμηθώ. Σήμερα ευτυχώς δεν με ξύπνησαν για το μάθημα του μεγάλου μου κ κοιμήθηκα ως τις 9 ξανά. Από φαγητό κ εμείς φασολάκια προχθές, φακές χθες.. Σήμερα πανσετες θα ψήσουμε. 

18 ώρες πρίν, Vila είπε:

Γειά σας κορίτσια! Πως μου είστε???

Εγώ σήμερα παρέλαβα κάποια δεματακια και ανέβηκε η ψυχολογία μου!!! Μα τι όμορφα που είναι όλα τα βρεφικά! 

Το μενού έχει αρακά λαδερο και σαλατουλα γιατί το σκ και τι δε φάγαμε! 

@_marjio μου περιμένουμε νεακια από το γιατρό! 

Την Παρασκευή συμπληρώνω 3 εβδομάδες από την προηγούμενη εξέταση στον γιατρό αλλά σκέφτομαι μήπως το καθυστερούσα λίγες μέρες να μην πάω αυτή τη βδομάδα να πάω την επόμενη.. τι λέτε?

 

Vila μου με γεια τα πραγματάκια σας!!!! Είσαι πολύ μπροστά νομίζω! Να μας τα λες να πάρουμε μπροστά :grin: εγώ ούτε ένα κορμάκι δεν έχω πάρει ακόμα. Μόνο 2 δωράκια της γιαγιάς για το καλό ευτυχώς! Για τον γιατρό πήγαινε κανονικά εγώ θα έλεγα.. Έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι κ αργότερα. Μακαρι να έκανε κ ο δικός μου ιατρείο. 

16 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

Καλησπερα! @Vila ειναι μια ωραια αισθηση ειδικα τωρα λόγω των ημερων...εκανα κατεβασα ολα τα βρεφικα της 1ης κορης κ θα τα πλυνω-σιδωρωσω ιουνιο-ιουλιο...πρεπει κ απο οσα εχω ηδη εξω της μεγαλης να βγαλει κ για το μωρο(πετσετες,σεντονια,σελτεδακια,σαλιαρες)να την χωρισω ντουλαπα ωστε να κανω χωρο κ για το 2ο...

Από χώρο είμαστε για κλάματα εμείς! Βέβαια αν οργανωθούμε λίγο όλα θα τα βολεψουμε. Πρέπει να συγκινήθηκες όταν ξαναειδες τα πρώτα της μικρής σου ε? Σου έρχονται όλες οι ανμνησεις στο μυαλό. 

14 ώρες πρίν, _marjio είπε:

Γύρισα κορίτσια!!

Όλα τέλεια,  για ακόμα μια φορά μου είπε πως ειναι συμμετρικό μωρό, έφτασε 908γρ, τα αμνιακα μου είναι μια χαρά και φυσικά μου έγραψε εξετάσεις μαζί με την καμπύλη τη 2ωρη..  Τώρα σε 4 εβδομάδες πάλι!

Πολύ ευχαριστήθηκα που έκανα βόλτα με το αμαξι,  έβαλα τέρμα τη μουσική και τραγουδούσα κιόλας χαχα Μα έβαλα μετά από τόσο καιρό ρούχα ρε παιδιά και βαφτηκα λιγάκι, άλλος άνθρωπος!!

Τι ωραία που μας τα είπες!! Είδες κ μπέμπη και μανούλα κ ωραία βόλτα.. Ξεσκασες!! Πολύ χαίρομαι, ανυπομονώ κ εγωωω!! Καμπύλη ποτέ θα κάνεις τλκ? 27η?

  • Μου αρέσει 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Σας!!

Πηγε ο αντρας μου στο σούπερ.. Ο Θεός μαζί του χαχα

@"Gigi" θα την κάνω αυτή την εβδομάδα τη καμπύλη αρα 27η ναι! Εντωμεταξύ λέω να ειμαι στο αυτοκίνητο έξω από το διαγνωστικό να μη περιμένω μέσα να περάσει η ώρα για κάθε αιμοληψία.. Πωπω με πιάνει αναγούλα μόνο που το σκέφτομαι :unsure: αλλά αφού πρέπει να γίνει τι να κανουμε;

Εγώ απόψε κοιμήθηκα στο κρεβάτι της κόρης μου στο παιδικο και την έστειλα με το μπαμπά της, μπορώ να πω πως ήμουν καλύτερα.. Έχει αρχίσει να με ταλαιπωρεί ο ύπνος, σηκώνομαι για τουαλέτα και μετά δε μπορώ να κοιμηθώ πάλι..  

Σήμερα εμείς θα μαγειρέψουμε σολομό με λαχανικά!!! 

Ρώτησα χθες το γιατρό για το πως ειναι τα πράγματα στο Λητώ αυτή τη στιγμή, και μου ειπε πως επιτρέπεται μόνο ο μπαμπάς σαν σύνοδος καθ'όλη τη διαμονή, αλλά αν βγει από το μαιευτήριο δε θα ξαναμπεί. Επίσης τα δωμάτια, τα έκαναν όλα 2κλινα και είναι μέσα μόνο μια μαμά με το μωρο της και τον άντρα της. Είναι από τα ιδιωτικά στην Αθήνα με τα πιο αυστηρά μέτρα για τον ιό απ ότι μου είπε. Βέβαια μέχρι να γεννησουμε εμείς μπορεί να έχουν αλλάξει τα δεδομένα, θα δούμε μέχρι τότε. 

  • Μου αρέσει 2

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

Καλημέρα Σας!!

Πηγε ο αντρας μου στο σούπερ.. Ο Θεός μαζί του χαχα

@"Gigi" θα την κάνω αυτή την εβδομάδα τη καμπύλη αρα 27η ναι! Εντωμεταξύ λέω να ειμαι στο αυτοκίνητο έξω από το διαγνωστικό να μη περιμένω μέσα να περάσει η ώρα για κάθε αιμοληψία.. Πωπω με πιάνει αναγούλα μόνο που το σκέφτομαι :unsure: αλλά αφού πρέπει να γίνει τι να κανουμε;

Εγώ απόψε κοιμήθηκα στο κρεβάτι της κόρης μου στο παιδικο και την έστειλα με το μπαμπά της, μπορώ να πω πως ήμουν καλύτερα.. Έχει αρχίσει να με ταλαιπωρεί ο ύπνος, σηκώνομαι για τουαλέτα και μετά δε μπορώ να κοιμηθώ πάλι..  

Σήμερα εμείς θα μαγειρέψουμε σολομό με λαχανικά!!! 

Ρώτησα χθες το γιατρό για το πως ειναι τα πράγματα στο Λητώ αυτή τη στιγμή, και μου ειπε πως επιτρέπεται μόνο ο μπαμπάς σαν σύνοδος καθ'όλη τη διαμονή, αλλά αν βγει από το μαιευτήριο δε θα ξαναμπεί. Επίσης τα δωμάτια, τα έκαναν όλα 2κλινα και είναι μέσα μόνο μια μαμά με το μωρο της και τον άντρα της. Είναι από τα ιδιωτικά στην Αθήνα με τα πιο αυστηρά μέτρα για τον ιό απ ότι μου είπε. Βέβαια μέχρι να γεννησουμε εμείς μπορεί να έχουν αλλάξει τα δεδομένα, θα δούμε μέχρι τότε. 

Κ εγώ έτσι πιστεύω. Θα γεννήσουμε υπό φυσιολογικες συνθήκες όταν έρθει η ώρα με το καλό! Για την καμπύλη θυμάμαι ότι δεν επιτρέπουν να βγεις εξω  γιατί υπάρχει ενδεχόμενο ζαλης νομίζω. Βέβαια ίσως λόγω συνθηκών να κάνουν εξαίρεση ή να διαφερει κάτι από μικροβιολογο σε μικροβιολογο. 


b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κ από μένα.

Εμένα μου είπαν στο μικροβιολογικό για τη καμπύλη ότι θα πρέπει να πηγαίνω κάθε μία ώρα κ βλέπω να κάθομαι στο αμάξι για όπως είναι τώρα τα πράγματα θα μου ζητάνε συνέχεια το χαρτί αν έχει ελέγχους.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Gianna! είπε:

Καλημέρα κ από μένα.

Εμένα μου είπαν στο μικροβιολογικό για τη καμπύλη ότι θα πρέπει να πηγαίνω κάθε μία ώρα κ βλέπω να κάθομαι στο αμάξι για όπως είναι τώρα τα πράγματα θα μου ζητάνε συνέχεια το χαρτί αν έχει ελέγχους.

Ναι στο αμάξι θα τη βγάλουμε, εγώ μέσα στο μικροβιολογικο δε κάθομαι, θα τους πω πως το αμαξι είναι ακριβώς απ έξω και θα ειμαι εκει!!!

πρίν από 56 λεπτά , "Gigi" είπε:

Κ εγώ έτσι πιστεύω. Θα γεννήσουμε υπό φυσιολογικες συνθήκες όταν έρθει η ώρα με το καλό! Για την καμπύλη θυμάμαι ότι δεν επιτρέπουν να βγεις εξω  γιατί υπάρχει ενδεχόμενο ζαλης νομίζω. Βέβαια ίσως λόγω συνθηκών να κάνουν εξαίρεση ή να διαφερει κάτι από μικροβιολογο σε μικροβιολογο. 

Δε ξέρω, πιστεύω ότι αυτός ο μήνας θα είναι ο κρίσιμος για το πως θα εξελιχθεί η όλη κατάσταση. 

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, "Gigi" είπε:

Καλημέρα κορίτσιααα!! Πάλι ήλιο σήμερα πολύ ωραία! Πίνω καφεδάκι στο μπαλκόνι. Πως είστε? Πολύ ξενυχτι εγώ ρε παιδιά.. Ξυπνάω κάθε φορά κατά τις 4-5 κ μετά πάει 7 για να κοιμηθώ. Σήμερα ευτυχώς δεν με ξύπνησαν για το μάθημα του μεγάλου μου κ κοιμήθηκα ως τις 9 ξανά. Από φαγητό κ εμείς φασολάκια προχθές, φακές χθες.. Σήμερα πανσετες θα ψήσουμε. 

Vila μου με γεια τα πραγματάκια σας!!!! Είσαι πολύ μπροστά νομίζω! Να μας τα λες να πάρουμε μπροστά :grin: εγώ ούτε ένα κορμάκι δεν έχω πάρει ακόμα. Μόνο 2 δωράκια της γιαγιάς για το καλό ευτυχώς! Για τον γιατρό πήγαινε κανονικά εγώ θα έλεγα.. Έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι κ αργότερα. Μακαρι να έκανε κ ο δικός μου ιατρείο. 

Από χώρο είμαστε για κλάματα εμείς! Βέβαια αν οργανωθούμε λίγο όλα θα τα βολεψουμε. Πρέπει να συγκινήθηκες όταν ξαναειδες τα πρώτα της μικρής σου ε? Σου έρχονται όλες οι ανμνησεις στο μυαλό. 

Τι ωραία που μας τα είπες!! Είδες κ μπέμπη και μανούλα κ ωραία βόλτα.. Ξεσκασες!! Πολύ χαίρομαι, ανυπομονώ κ εγωωω!! Καμπύλη ποτέ θα κάνεις τλκ? 27η?

καλησπερα...κοιταξε η αληθεια ειναι οτι δε μπορω να σ πω οτι συγκινήθηκα ιδιατερα...ενα δυο κομματια μονο που την θυμαμαι που μου αρεσαν πολυ μ ξυπνησαν στιγμες...πολλα κιολας δεν τα ειχε βαλει καν γτ οταν μ τα εδωσαν(ρουχα απο διδυμα μεγαλα πλεον σε ηλικια)ηταν μεγαλυτερη κ τα ρουχα ηταν για ολες τις ηλικιες...αυτο π παρατηρησα ειναι πως ειναι πολλα αν σκεφτεις οτι γενναω μεσα ιουλιου κ προς τελη αυγουστου θα χρειαστεί πιθανο κ λιγο πιο χοντρο σιγα σιγα....περιμενω να δω βεβαια πως θα τα συνδυάσω γτ η πρωτη γεννηθηκε Μαρτιο...μαλλον ομως θα γεννηθεί πιο μεγαλη η 2η οποτε θα την καλυψω καπως την διαφορα!εσενα κανουν απο το 1ο σ παιδακι?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

καλησπερα...κοιταξε η αληθεια ειναι οτι δε μπορω να σ πω οτι συγκινήθηκα ιδιατερα...ενα δυο κομματια μονο που την θυμαμαι που μου αρεσαν πολυ μ ξυπνησαν στιγμες...πολλα κιολας δεν τα ειχε βαλει καν γτ οταν μ τα εδωσαν(ρουχα απο διδυμα μεγαλα πλεον σε ηλικια)ηταν μεγαλυτερη κ τα ρουχα ηταν για ολες τις ηλικιες...αυτο π παρατηρησα ειναι πως ειναι πολλα αν σκεφτεις οτι γενναω μεσα ιουλιου κ προς τελη αυγουστου θα χρειαστεί πιθανο κ λιγο πιο χοντρο σιγα σιγα....περιμενω να δω βεβαια πως θα τα συνδυάσω γτ η πρωτη γεννηθηκε Μαρτιο...μαλλον ομως θα γεννηθεί πιο μεγαλη η 2η οποτε θα την καλυψω καπως την διαφορα!εσενα κανουν απο το 1ο σ παιδακι?

Εμένα κ τα 2 μου παιδάκια είναι αγοράκια κ γεννήθηκαν Σεπτέμβρη οπότε δε βολεύουν ιδιαίτερα. Περιμένουμε κοριτσάκι. Κάποια για τον 1ο μήνα μόνο αλλά τα έχω στην κουμπάρα μου στην Αθήνα. Μ'αυτα και μ' αυτά δεν μπαίνω καν στην διαδικασία να τα ζητήσω τώρα με αυτές τις συνθήκες κ να ψάξω για τόσο λίγα ρουχαλακια. Άσε που θέλω να ευχαριστηθώ κ λίγο ροζακι επιτέλους!!!!

Κορίτσια εσείς που έχετε παιδάκια τα βγάζετε καθόλου για λίγο περπάτημα ή λίγο ποδήλατο κλπ? Εμάς δεν πολύ θέλουν να βγουν. Κ χωριστά κιόλας.. Με τπτ. 


b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

@"Gigi" εμείς τα βγάζουμε για περπάτημα εδώ γύρω γύρω στη γειτονιά ..

Εντωμεταξύ από χθες έχει αρχίσει η μέση μου να με ενοχλεί έντονα. Σηκώθηκα τώρα από το κρεβάτι και είμαι σα παράλυτο.. Είπα του άντρα μου να πάει να μου φέρει τη μπάλα της γυμναστικής από την αποθήκη να κάθομαι εκεί μήπως και ανακουφιστω λίγο..  

 

Επίσης η @Arabella που ειναι;; ή χάνω μηνυματα;;;

  • Μου αρέσει 2

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, _marjio είπε:

Ναι στο αμάξι θα τη βγάλουμε, εγώ μέσα στο μικροβιολογικο δε κάθομαι, θα τους πω πως το αμαξι είναι ακριβώς απ έξω και θα ειμαι εκει!!!

Δε ξέρω, πιστεύω ότι αυτός ο μήνας θα είναι ο κρίσιμος για το πως θα εξελιχθεί η όλη κατάσταση. 

Κι εγω αύριο θα πάω για καμπύλη ζαχάρου και σκέφτομαι να κάθομαι στο αμάξι.. Να ρωτήσω για όσες την έχουν κάνει.. Σου παίρνουν πρώτη φορά αίμα και μετά σου δίνουν να πιεις τη γλυκόζη; την πίνεις μέχρι να ξανακάνεις την εξέταση; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Κι αύριο θα πάω για καμπύλη ζαχάρου και σκέφτομαι να κάθομαι στο αμάξι.. Να ρωτήσω για όσες την έχουν κάνουν.. Σου παίρνουν πρώτη φορά αίμα και μετά σου δίνουν να πιεις τη γλυκόζη; την πίνεις μέχρι να ξανακάνεις την εξέταση; 

Νομίζω μπορείς να τους πεις να έρχονται στο αμάξι να σου πάρουν αίμα. 

Πας το πρωί σου παίρνουν αίμα μετα πρέπει να πιεις την γλυκόζη μέσα σε 5 λεπτά αν θυμάμαι καλά.κρατανε ώρα και σε τρυπάνε μετα κάθε ώρα.

  • Μου αρέσει 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, FofiK είπε:

Στη γέννα;;!!!; :oΩωω καταλαβα... Όταν κάνω τη καμπύλη ζαχάρου σε λίγες μέρες που θα τον πάρω για τα αποτελέσματα, θα του ζητήσω να μου διευκρινίσει πότε είναι να γίνει. Αν ακούσω κάτι περίεργο θα ζητήσω και δεύτερη γνώμη. Ευχαριστώ και πάλι foroulina μου!

Καλησπερα!!!!!!Η ένεση γίνεται η πρώτη 28εβδομάδων ,η δεύτερη 34 εβδομάδων και μια τελευταία όταν με το καλό γεννήσουμε!ενδιάμεσα...σε οποιαδήποτε τύπου αιμορραγίας,κάνουμε άμεσα, για να μην έρθει σε επαφή το αίμα μας με του εμβρύου γιατί όπως ξέρουμε δεν θα έχει καλά αποτελέσματα!Από την στιγμή που κάνουμε ένεση εκτός των εβδομάδων που πρέπει αλλάζει όλη η χορήγηση γιατί μας καλύπτει για 6 εβδομάδες & μας ενημερώνει ο γυναικολόγος ή ο αιματολόγος για τις καινούργιες ημερομηνίες!Εγώ ήδη έχω κάνει μια εκτός κύκλου λόγω μικρής υποψίας αιμορραγίας!δεν τσούζει,δεν πονάει και δεν έχει παρενέργειες!

Just now, foroulina είπε:

Νομίζω μπορείς να τους πεις να έρχονται στο αμάξι να σου πάρουν αίμα. 

Πας το πρωί σου παίρνουν αίμα μετα πρέπει να πιεις την γλυκόζη μέσα σε 5 λεπτά αν θυμάμαι καλά.κρατανε ώρα και σε τρυπάνε μετα κάθε ώρα.

Είναι τόσο άσχημη η γεύση όσο λένε;:(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , _marjio είπε:

@"Gigi" εμείς τα βγάζουμε για περπάτημα εδώ γύρω γύρω στη γειτονιά ..

Εντωμεταξύ από χθες έχει αρχίσει η μέση μου να με ενοχλεί έντονα. Σηκώθηκα τώρα από το κρεβάτι και είμαι σα παράλυτο.. Είπα του άντρα μου να πάει να μου φέρει τη μπάλα της γυμναστικής από την αποθήκη να κάθομαι εκεί μήπως και ανακουφιστω λίγο..  

 

Επίσης η @Arabella που ειναι;; ή χάνω μηνυματα;;;

@_marjio εδώ είμαι κοριτσάκι μου!Απο τότε που έκλεισαν τα σχολεία δεν βρίσκω χρόνο με τον μικρό μου αντάρτη!Πείτε μου όσες έχετε νήπια πως περνάτε τις μέρες σας μέσα; 

Χαιρετώ όλες τις συν - εγκυμονούσες!Σήμερα είχα γιατρό!Έκανα την εξέταση σακχάρου και είδαμε την μπεμπούλα μας.Είναι 624 γρ. και με το κεφαλάκι κάτω!Όλα είναι μια χαρά!Δυστυχώς ο άντρας μου δεν επιτρεπόταν να μπει μέσα και με περίμεναν νε τον μικρό στο αυτοκίνητο.Τα μέτρα προστασίας στο ιατρείο πολύ αυστηρά: όλοι φορούσαν γάντια, μάσκες και μπαίναμε μέσα μόνο 2.Εν τω μεταξύ δέχονται μόνο εξαιτίας της υπάρχουσας κατάστασης μόνο εγκύους και ασθενείς με σοβαρό πρόβλημα.

Θα σας διαβάσω προσεκτικά και θα επανέλθω με σχόλια!Σας φιλώ όλες ή μάλλον σας χαιρετώ (εξ αποστάσεως) γιατί πρέπει να τηρούμε και τα μέτρα, μην ξεχνιόμαστε.

  • Μου αρέσει 4

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...