Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Nina13 είπε:

Καλημερα πως είσαι εσυ?? Ο κουκλος σας? 

Καλά είμαι! Ανυπομονώ! Πονάκια δεν έχω,πολύ λίγα αλλά κάθε φορά που νιώθω κάτι έστω κ κίνηση κοιταζόμαστε έντρομοι με τον άντρα μου!Αχαχαχαχ αύριο γιατρό για τα τελευταία κ ελπίζω να μην έχω εκπλήξεις!:mrgreen: Απόψε τα μωράκια μου κοιμήθηκαν αγκαλίτσα! Ο μικρός με αγκαλιά τη κοιλίτσα! Ήταν λίγο ανήσυχος κ κάπως βολευτήκαμε αλλόκοτα αλλά ωραία!!!:x

Ο κοκκινομαλλης τι κάνεις? Παίζει με το αυτοκινητάκι του?


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Christinα είπε:

@elenioz @Anastasia05είστε οι επόμενες? Άντε να παίρνουμε σειρά! Να υποδεχτούμε τα μωράκια μας με χαρά! @Nina13 θα κλείσεις τον κύκλο με τα γεννητούρια, στάνταρ μανούλα Οκτωβρίου! Κοντεύει κι η γοργόνα!!! @LadyP κάτσε να μπεις 38, την άλλη εβδομάδα εμείς!!!

Αντίστροφη μέτρηση! Δεν περνούν οι μέρες!!!

Ναι κορίτσι μου! :wub: Με το καλό να έρθουν τα νινακια μας

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλά είμαι! Ανυπομονώ! Πονάκια δεν έχω,πολύ λίγα αλλά κάθε φορά που νιώθω κάτι έστω κ κίνηση κοιταζόμαστε έντρομοι με τον άντρα μου!Αχαχαχαχ αύριο γιατρό για τα τελευταία κ ελπίζω να μην έχω εκπλήξεις!:mrgreen: Απόψε τα μωράκια μου κοιμήθηκαν αγκαλίτσα! Ο μικρός με αγκαλιά τη κοιλίτσα! Ήταν λίγο ανήσυχος κ κάπως βολευτήκαμε αλλόκοτα αλλά ωραία!!!:x

Ο κοκκινομαλλης τι κάνεις? Παίζει με το αυτοκινητάκι του?

Χαχα ευχομαι να πανε ολα καλα και να έχουμε ευχάριστα όταν το αποφασίσει το νινι... Χαχα

Ωραία κοιμηθήκαμε, ευχαριστήσου το όσο μπορείς!! 

Παίζει αρκετά με αυτό, αλλά είναι και στιγμές; που βαριέται αφορητα χαχαχ

Ένα δωμάτιο παιχνιδια και τα βαριέται.  Ξεκινήσαμε φρέσκο γαλα εδώ και τρεις ημέρες και βλέποντας; και κάνοντας.. Αστα.. Μπελάς να βρεις πιο γάλα τους αρέσει.. Τουλάχιστον να φυγουμε από τη σκόνη.. Δεν αντέχεται άλλο... 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Καλημερα Χιονάτη!!! 

Η κοιλίτσα βρίσκεται ακόμα ψηλά η χαμηλά? Θυμάμαι στον γιο, μια μέρα πριν τον τοκετό, η κοιλιά μου είχε φθάσει πατωμα.. Χαχαχα

Σεξ οπωσδήποτε μα καλό είναι να γεννήσεις μετά την 38η εβδομάδα.. Προς 39..ειναι καλυτερα για το μωρό.. Έτσι μας είχε πει την πρωτη φορα ο γιατρός και φαντάζομαι τα ίδια θα μου πει και τώρα.. 

Γενικα έχε τα όλα έτοιμα και μην πολυκουραζεσαι.. Όλες ανυπομονες είμαστε.. Εγώ δεν κρατιέμαι, αλλά θέλω να ναι έτοιμο κι εκείνο να βγει... 

Ναι ναι ισχύει! Ας έρθει την επόμενη εβδομάδα! Αλλά λίγο στεναχωριέμαι γιατί λέω δεν θα έπρεπε να είχα και καμιά σύσπαση? Στο ντοπλερ το 2ο στις 36 εβδομάδες μου είχε πει ο γιατρός ότι έχει εμπεδωθεί... Η μαία μου μου είπε αν δεν μπει χέρι από κάτω δεν το ξέρεις αν εμπεδωθηκε! Σίγουρα είναι σχετικά χαμηλά και σε θέση πάντως εδώ και μια εβδομάδα! Αυτή η εβδομάδα είναι η εβδομάδα του καλλωπισμού νύχια μαλλιά κτλ και στο σπίτι όλο κάτι ψιλοκανω αλλά δεν τρελαίνομαι και όλας! Παρασκευή ή Σάββατο έχω το επόμενο nst στις 38 όπου θα κάνω και κολπική εξέταση να δούμε! Προχτές που πήγα nst μου είπε ο γιατρός ότι δεν κάνω συσπάσεις άρα δεν θα με ψαχουλεψει ακόμα! Τώρα πως είναι η κοιλίτσα σου? Χαμηλά? Έχεις και το αντράκι σου που τρέχεις οπότε όσο να ναι μια καθημερινή γυμναστικη την κάνεις!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ελπίζω να περάσουν κι αυτές οι μέρες γιατί έχω μπολικα πονακια

Μετά άλλαξε ο πρώτος σου ή έμεινε ίδιος ο μπαμπάς??? Οπότε μοιάζουν τα μωρά σου μεταξύ τους???:wub:

Εμένα κ από τη κοιλιά του μοιάζουνε....ο μεγάλος φέρνει κ σε μένα τώρα!! Να δούμε κ τον μικρό!!

 Στον μπαμπά μοιάζει... !!

Just now, elenioz είπε:

@Renez Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!!! Όλοι μέρα σε σκεφτόμασταν χθες και να που έγινε τελικά. Δυνατή μανούλα! Πως είναι ο μικρός; Ένας κούκλος να φανταστώ;; :wub: 

Δεν θα σε προλάβω από ότι φαίνεται μιας και μπαίνω Πέμπτη (θα είμαι μέσα στις πολλές καισαρικές τους χεχε) αλλά δεν πειράζει! Με το καλό να πάτε σπιτάκι σας, να τον χαρείς ακόμα περισσότερο. 

@ada32 Σήμερα βγαίνεις κοπέλα μου; Άντε με το καλό να μπείτε σε νέους ρυθμούς! Νομίζω ότι δύσκολα βλέπουμε τα δικά μας χαρακτηριστικά στα μωράκια ενώ του άλλου είναι πιο εύκολο να τα ξεχωρίσουμε. Εκτός και αν είναι πράγματι φωτοτυπίες του μπαμπά :tongue:

 Ευχαριστώ πολύ! Σήμερα βγαίνω εγώ κ περιμένω να δω πότε θα πάρω την μπέμπα.  Ο γιος μου όταν γεννήθηκε κ τώρα είναι ολόιδιο σαν  τον άντρα μου κ την πεθερά μου

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nina13 είπε:

Με το καλό να την παρετε!!! Τέλεια νέα που είναι όλα καλά...να τρως καλά κι εσυ τώρα και να αναρρώσει γρηγορα

Ο δικός μου είχε κάστανα μαλλιά με ξανθές ανταυγειες και μπλε ματια, και τώρα είναι καροτακι με πρασινα μάτια... Αστα αλλάζουν πολυ τα μωράκια.. 

Πως ειστε όλες οι ετοιμόγεννες??? Εγώ σήμερα κατάλαβα ότι μπήκα ένατο... Τρομεροοο

Να δούμε με τι χρώματα θα βγει και η μικρή Άριελ :x 

@Christinα Ναι :D Θα κάνουμε την αρχή για τον Οκτώβριο πλέον! Εσύ πως είσαι Χριστινάκι μου; Έχεις και την κούραση της δουλειάς.... 

@ada32 Μακάρι να την πάρετε γρήγορα και να την έχετε δίπλα σας στο σπιτάκι σας! 

@LadyP Όλα καλά θα πανε! Θα έρθει το μπεμπούλη μόλις το θελησει. Καλύτερα πάντως να έχεις μπει και να διανύεις τις 39 εβδομάδες. 

Ρε κορίτσια βλέπω που λέτε για το σεξ. Δεν το αναφέρω για να σας φοβισω. Αλλά εμείς κάναμε κάτι προχθές :oops: Και μετά από λίγο άρχισε να με πονάει ελαφρά η μέση, μετά η κοιλιά χαμηλά και όσο πήγαινε αυξανόταν ο πόνος κ αυξανόταν. Δεν τον άντεχα.... Άρχισα να περπατάω σε όλο το σπίτι σαν την χαζή γτ κάπως με ανακούφιζε. Λέω πάει γεννάω! Αλλά μετά από 2-3 ώρες ηρέμησε μόνο του. Δεν ξέρω αν έπαιζε ρόλο αυτό αλλά έτσι νμζ. Και φοβήθηκα λίγο :mrgreen: Άλλη μια φορά λέω να το κάνουμε θα τρέχω νωρίτερα. Θέλει προσοχή κ αυτό Χαχααα 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Να δούμε με τι χρώματα θα βγει και η μικρή Άριελ :x 

@Christinα Ναι :D Θα κάνουμε την αρχή για τον Οκτώβριο πλέον! Εσύ πως είσαι Χριστινάκι μου; Έχεις και την κούραση της δουλειάς.... 

@ada32 Μακάρι να την πάρετε γρήγορα και να την έχετε δίπλα σας στο σπιτάκι σας! 

@LadyP Όλα καλά θα πανε! Θα έρθει το μπεμπούλη μόλις το θελησει. Καλύτερα πάντως να έχεις μπει και να διανύεις τις 39 εβδομάδες. 

Ρε κορίτσια βλέπω που λέτε για το σεξ. Δεν το αναφέρω για να σας φοβισω. Αλλά εμείς κάναμε κάτι προχθές :oops: Και μετά από λίγο άρχισε να με πονάει ελαφρά η μέση, μετά η κοιλιά χαμηλά και όσο πήγαινε αυξανόταν ο πόνος κ αυξανόταν. Δεν τον άντεχα.... Άρχισα να περπατάω σε όλο το σπίτι σαν την χαζή γτ κάπως με ανακούφιζε. Λέω πάει γεννάω! Αλλά μετά από 2-3 ώρες ηρέμησε μόνο του. Δεν ξέρω αν έπαιζε ρόλο αυτό αλλά έτσι νμζ. Και φοβήθηκα λίγο :mrgreen: Άλλη μια φορά λέω να το κάνουμε θα τρέχω νωρίτερα. Με μέτρο και προσοχή κ αυτό Χαχααα 

 

Εμένα δεν έπιασε! Και περίμενα έτσι κανένα ελαφρύ πονακι τίποτα! Ισχύει για τις 39 εβδομάδες αλλά δεν ξέρω γιατί αγχώνομαι ότι όσο περνάει ο καιρός μπορεί να σηκώσω πίεση ή δεν ξέρω και εγώ τι και να με πάνε για καισαρική. Σημειωτέον δεν ανέβασα ούτε πίεση  στην εγκυμοσύνη ούτε ζάχαρο αλλά με πιάνουν βλακείες φοβίες.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Ναι ναι ισχύει! Ας έρθει την επόμενη εβδομάδα! Αλλά λίγο στεναχωριέμαι γιατί λέω δεν θα έπρεπε να είχα και καμιά σύσπαση? Στο ντοπλερ το 2ο στις 36 εβδομάδες μου είχε πει ο γιατρός ότι έχει εμπεδωθεί... Η μαία μου μου είπε αν δεν μπει χέρι από κάτω δεν το ξέρεις αν εμπεδωθηκε! Σίγουρα είναι σχετικά χαμηλά και σε θέση πάντως εδώ και μια εβδομάδα! Αυτή η εβδομάδα είναι η εβδομάδα του καλλωπισμού νύχια μαλλιά κτλ και στο σπίτι όλο κάτι ψιλοκανω αλλά δεν τρελαίνομαι και όλας! Παρασκευή ή Σάββατο έχω το επόμενο nst στις 38 όπου θα κάνω και κολπική εξέταση να δούμε! Προχτές που πήγα nst μου είπε ο γιατρός ότι δεν κάνω συσπάσεις άρα δεν θα με ψαχουλεψει ακόμα! Τώρα πως είναι η κοιλίτσα σου? Χαμηλά? Έχεις και το αντράκι σου που τρέχεις οπότε όσο να ναι μια καθημερινή γυμναστικη την κάνεις!

Δεν έχουν όλες οι γυναίκες συσπάσεις.. Εγώ δεν είχα δλδ και μια χαρά τα σπάσε τα νερά ο κυριος... Χαχαχ

Οι γιατροί παντως το βλέπουν αν έχει εμπεδωθεί η όχι.. Ο δικός μου το έκανε την ώρα του τοκετου, στα ρε μου έλεγαν ότι δεν είχε εμπεδωθεί.. Ήταν με το κεφάλι κάτω μήνες ολόκληρους μα εμπεδωθεί στον τοκετό.. Με τη βοήθεια της μαιας.

Μην ανησυχείς, θα σου πουν αν δουν κάτι στο n st που έρχεται.. Όλα καλά να πανε ευχομαι... Μόνο καθημερινη γυμναστική... Αστα, χτυπάμε τριωρα περπατημα με διαλείμματα βέβαια, κάθε μέρα και τον έχω και όλη την υπόλοιπη μέρα, έχω και την νταντά που τον κρατάει τα πρωινα, μα κάνω άλλες δουλειές, κυρίως αποθηκεύω φαγητά στην καταψυξη.. Αστα

Η κοιλιά είναι ακριβώς στη θέση της, δεν έχει κατέβει και συσπάσεις νιώθω ελάχιστες, μα δεν αγχώνομαι καθώς θέλω να γεννηθεί κατά τις 38 εβδομάδες. Όποτε ξέρω ότι έχω καιρό μπροστά μου...βαρος νιώθω πολυ παντως και τρομερές καουρεςακονα κι αν φάω σκέτο ψωμί, εδώ και μήνες... Με κοτσιδάκια τη βλέπω να σκάει μυτη

Just now, LadyP είπε:

Εμένα δεν έπιασε! Και περίμενα έτσι κανένα ελαφρύ πονακι τίποτα! Ισχύει για τις 39 εβδομάδες αλλά δεν ξέρω γιατί αγχώνομαι ότι όσο περνάει ο καιρός μπορεί να σηκώσω πίεση ή δεν ξέρω και εγώ τι και να με πάνε για καισαρική. Σημειωτέον δεν ανέβασα ούτε πίεση  στην εγκυμοσύνη ούτε ζάχαρο αλλά με πιάνουν βλακείες φοβίες.

Μη φοβάσαι και απλα έχε το νου σου σε όλα αυτά που είπες. Να τα τσεκάρεις τακτικά.. Όλα καλά θα πανε!! Ευχομαι φυσιολογικοτατα να γεννήσεις και να χεις μια ομορφη εμπειρία, μα μη φοβάσαι και την καισαρική.. Ότι είναι να γίνει για καλό.. 

Just now, elenioz είπε:

Να δούμε με τι χρώματα θα βγει και η μικρή Άριελ :x 

@Christinα Ναι :D Θα κάνουμε την αρχή για τον Οκτώβριο πλέον! Εσύ πως είσαι Χριστινάκι μου; Έχεις και την κούραση της δουλειάς.... 

@ada32 Μακάρι να την πάρετε γρήγορα και να την έχετε δίπλα σας στο σπιτάκι σας! 

@LadyP Όλα καλά θα πανε! Θα έρθει το μπεμπούλη μόλις το θελησει. Καλύτερα πάντως να έχεις μπει και να διανύεις τις 39 εβδομάδες. 

Ρε κορίτσια βλέπω που λέτε για το σεξ. Δεν το αναφέρω για να σας φοβισω. Αλλά εμείς κάναμε κάτι προχθές :oops: Και μετά από λίγο άρχισε να με πονάει ελαφρά η μέση, μετά η κοιλιά χαμηλά και όσο πήγαινε αυξανόταν ο πόνος κ αυξανόταν. Δεν τον άντεχα.... Άρχισα να περπατάω σε όλο το σπίτι σαν την χαζή γτ κάπως με ανακούφιζε. Λέω πάει γεννάω! Αλλά μετά από 2-3 ώρες ηρέμησε μόνο του. Δεν ξέρω αν έπαιζε ρόλο αυτό αλλά έτσι νμζ. Και φοβήθηκα λίγο :mrgreen: Άλλη μια φορά λέω να το κάνουμε θα τρέχω νωρίτερα. Θέλει προσοχή κ αυτό Χαχααα 

 

Την περιμενω κοκκινομάλλα κι αυτή χαχαχα... Θα δουμε... Ας είναι όλα τους γερά και καλοτυχα τα παιδακια μας!!! Να μαστε καλα να τα μεγαλωσουμε. 

  • Μου αρέσει 3

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μακρομαλλουσα Αριέλ μια χαρά σας βρίσκω @Nina13!!!!πως αντέχεις 3 ώρες έστω με διαλείμματα? Εγώ νιώθω εξάντληση και μόνο που ξυπνάω :-D εγώ πάλι από καούρες τίποτα... Στο ντοπλερ μας είπαν ότι έχει μαλλάκια αλλά όχι κάτι τρελό! Ποιος το δικό μου παιδί θα τρελαθώ που εμείς στο σόι μας έχουμε χαίτες όχι βλακείες! Έμοιασε μάλλον από τον άντρα μου και τη πεθερά μου που από μαλλί δεν τα πάνε και πολύ καλά :D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Μακρομαλλουσα Αριέλ μια χαρά σας βρίσκω @Nina13!!!!πως αντέχεις 3 ώρες έστω με διαλείμματα? Εγώ νιώθω εξάντληση και μόνο που ξυπνάω :-D εγώ πάλι από καούρες τίποτα... Στο ντοπλερ μας είπαν ότι έχει μαλλάκια αλλά όχι κάτι τρελό! Ποιος το δικό μου παιδί θα τρελαθώ που εμείς στο σόι μας έχουμε χαίτες όχι βλακείες! Έμοιασε μάλλον από τον άντρα μου και τη πεθερά μου που από μαλλί δεν τα πάνε και πολύ καλά :D

Αντεχω γιατί αν μείνει μέσα γκρινιαζει και δεν αντέχω να τον ακουω δυσαρεστημένο.. Σπάει η καρδιά μου να ξέρω ότι δεν περναει καλα.. Και έτσι πάμε κάθε μέρα, αυτό το κάνουμε εδώ και χρόνια.. Απ όταν έμεινα εγκυος στον γιο, κάναμε κάθε μέρα με τον συζυγο τρεις ώρες πεπρατημα, έχει συνηθίσει το σώμα μου.. Μα κάνω διαλείμματα καθώς είχα φοβηθεί μην έχουμε καμία προωρωτητα .. Τώρα όμως που μπήκαμε στον ένατο όλα καλά.. Χαχα θα περασει ο καιρός αμέσως.. 

Χαχα και χαίτη να μην έχει μην σκας.. Θα βγάλει στη πορεια.. Ξέρεις τι είναι να καίγεσαι όλη την ημέρα για μήνες.??? Ασε καλυτερα.. Εγώ δεν την παλευω ώρες ώρες.. Πέφτω και κοιμάμαι για να μην νιώθω τον πονο και το κάψιμο στο στερνό.. 

  • Λυπημένη/-ος 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Nina13 Όλυμπος παίρνω κι αν δεν βρω ένα τοπικό! Έχω δώσει κ κατσικίσιο αλλά δεν του αρέσει!

@ada32 Αχαχαχ έτσι κι εμένα! Ίδιος ο πατέρας του κ η πεθερά μου! Έχει κι από μένα όμως δεν  έχω παράπονο κ νομίζω όσο μεγαλώνει μου μοιάζει! Κι η μπέμπα μοιάζει με τον 1ο μου φαίνεται από ρα χειλάκια κ τη μυτούλα οι φωτο είναι ίδιες!:x

Αχ να τη πάρεις σπίτι κορίτσι μου να ξεκουραστείτε κ να μπείτε στη σειρά σας!

@elenioz έχω κουραστεί αρκετά τελευταία αλλά αντέχω ακόμα! Έχω κι ένα μόνιμο άγχος για το μετά κ για αλλά θέματα αλλά ελεγχόμενο! Θέλω να δω το κοριτσάκι μου,να το πάρω αγκαλίτσα να ηρεμήσω!

Άσε το σεξοσπορ αν είναι να πονάς έτσι κ να αγχώνεσαι, ρώτα κ τον γιατρό μην ντραπεις! Εγώ no τέτοια ο μπαμπάς μας φοβάται κ εγώ επίσης γτ θέλω να κρατηθεί μια βδομαδουλα η μπουμπού στη κοιλίτσα!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 said:

εγώ νιώθω πως αν κάνω αυτό το σεκς θα σκορπισω

Μας το πρότεινε ο γιατρός αλλά ούτε εγώ έχω καμία διάθεση κ ο άντρας μου λέει σε καμία περίπτωση δε θέλει να κάνουμε κάτι τώρα.. Δε μπορώ καν να φανταστώ με ποιο τρόπο μπορώ να βολευτω να κάνω σεξ!!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@Nina13 Όλυμπος παίρνω κι αν δεν βρω ένα τοπικό! Έχω δώσει κ κατσικίσιο αλλά δεν του αρέσει!

@ada32 Αχαχαχ έτσι κι εμένα! Ίδιος ο πατέρας του κ η πεθερά μου! Έχει κι από μένα όμως δεν  έχω παράπονο κ νομίζω όσο μεγαλώνει μου μοιάζει! Κι η μπέμπα μοιάζει με τον 1ο μου φαίνεται από ρα χειλάκια κ τη μυτούλα οι φωτο είναι ίδιες!:x

Αχ να τη πάρεις σπίτι κορίτσι μου να ξεκουραστείτε κ να μπείτε στη σειρά σας!

@elenioz έχω κουραστεί αρκετά τελευταία αλλά αντέχω ακόμα! Έχω κι ένα μόνιμο άγχος για το μετά κ για αλλά θέματα αλλά ελεγχόμενο! Θέλω να δω το κοριτσάκι μου,να το πάρω αγκαλίτσα να ηρεμήσω!

Άσε το σεξοσπορ αν είναι να πονάς έτσι κ να αγχώνεσαι, ρώτα κ τον γιατρό μην ντραπεις! Εγώ no τέτοια ο μπαμπάς μας φοβάται κ εγώ επίσης γτ θέλω να κρατηθεί μια βδομαδουλα η μπουμπού στη κοιλίτσα!

Αχχ λογικό! Έχεις να σκεφτείς την δουλειά, τον αγορίνα σου με το νέο μέλος όσο να ναι όλα αυτά φέρνουν άγχος. Θα έρθει όμως η πριγκίπισσα και θα τα κάνει όλα πιο όμορφα!!! 

Μωρέ είναι το μόνο σίγουρο ότι το ξεχνάμε αυτό το σπορ! Πως μου ήρθε και εμένα;! Δεν κοιτάω που δεν μπορώ να κουνηθώ μιας και νυν κεφτεδάκι πλέον. Ορμόνες :tongue:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@Renez συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να σας ζήσει ο μικρός σας πρίγκιπας!! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!! Και χωρίς επισκληριδιο ποπο μπράβο σε όσες το καταφέρατε, δε θα το αντέξω να συμβεί σε μένα και να μην πιάσει.. γτ με τον πόνο δεν τα έχω πολύ καλά, ειδικά τελευταία.. 

Αφήστε χθες είπαμε να κάνουμε μια απόπειρα του σπορ σεξ αλλά πονούσα..  Μετα από κάποια ώρα το βραδάκι ένιωθα πονακια στην κοιλιά και κυρίως στη μέση σαν σουβλιες.. τι να πω μακάρι να λειτούργησε θετικά! Από το πρωί όμως σήμερα πάλι τιποτα! Το απόγευμα έχουμε nst! Κάθε πότε κάνετε ή θα κάνετε nst εσεις;

Επίσης @ada32 μου λίγο τρομοκρατήθηκα με αυτό για τον στρεπτόκοκκο.. είχα κάνει που σας είχα πει λίγο πριν κλείσω την 34η εβδμ. Ρώτησα τον γιατρό να ξανακάνω (39+4 σήμερα) κ Μ πε δεν το κρίνει απαραίτητο μιας και βγήκε αρνητικό αλλά αν θέλω μπορω.. τεσπα σήμερα που θα πάω για το nst στην κλινική λέω να κάνω εκεί γτ αγχώθηκα! 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...