Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Eirini_ka είπε:

@Renez συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να σας ζήσει ο μικρός σας πρίγκιπας!! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!! Και χωρίς επισκληριδιο ποπο μπράβο σε όσες το καταφέρατε, δε θα το αντέξω να συμβεί σε μένα και να μην πιάσει.. γτ με τον πόνο δεν τα έχω πολύ καλά, ειδικά τελευταία.. 

Αφήστε χθες είπαμε να κάνουμε μια απόπειρα του σπορ σεξ αλλά πονούσα..  Μετα από κάποια ώρα το βραδάκι ένιωθα πονακια στην κοιλιά και κυρίως στη μέση σαν σουβλιες.. τι να πω μακάρι να λειτούργησε θετικά! Από το πρωί όμως σήμερα πάλι τιποτα! Το απόγευμα έχουμε nst! Κάθε πότε κάνετε ή θα κάνετε nst εσεις;

Επίσης @ada32 μου λίγο τρομοκρατήθηκα με αυτό για τον στρεπτόκοκκο.. είχα κάνει που σας είχα πει λίγο πριν κλείσω την 34η εβδμ. Ρώτησα τον γιατρό να ξανακάνω (39+4 σήμερα) κ Μ πε δεν το κρίνει απαραίτητο μιας και βγήκε αρνητικό αλλά αν θέλω μπορω.. τεσπα σήμερα που θα πάω για το nst στην κλινική λέω να κάνω εκεί γτ αγχώθηκα! 

 

 

Αν κ σχετικά πρόσφατα το έχεις κάνει Αλλά για σίγουρα να το ξανά κάνεις.  Κ εγώ μόλις το άκουσα, έμεινα.  Ήξερα οτι κάνουμε εξέταση Αλλά όχι ότι είναι τόσο σημαντική τελικά.  Πλησιάζει κ η σειρά σου.  Εγώ 2 φορές έκανα nst 38η κ 39η κ την μέρα που γέννησα

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Eirini_ka είπε:

@Renez συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να σας ζήσει ο μικρός σας πρίγκιπας!! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!! Και χωρίς επισκληριδιο ποπο μπράβο σε όσες το καταφέρατε, δε θα το αντέξω να συμβεί σε μένα και να μην πιάσει.. γτ με τον πόνο δεν τα έχω πολύ καλά, ειδικά τελευταία.. 

Αφήστε χθες είπαμε να κάνουμε μια απόπειρα του σπορ σεξ αλλά πονούσα..  Μετα από κάποια ώρα το βραδάκι ένιωθα πονακια στην κοιλιά και κυρίως στη μέση σαν σουβλιες.. τι να πω μακάρι να λειτούργησε θετικά! Από το πρωί όμως σήμερα πάλι τιποτα! Το απόγευμα έχουμε nst! Κάθε πότε κάνετε ή θα κάνετε nst εσεις;

Επίσης @ada32 μου λίγο τρομοκρατήθηκα με αυτό για τον στρεπτόκοκκο.. είχα κάνει που σας είχα πει λίγο πριν κλείσω την 34η εβδμ. Ρώτησα τον γιατρό να ξανακάνω (39+4 σήμερα) κ Μ πε δεν το κρίνει απαραίτητο μιας και βγήκε αρνητικό αλλά αν θέλω μπορω.. τεσπα σήμερα που θα πάω για το nst στην κλινική λέω να κάνω εκεί γτ αγχώθηκα! 

 

 

Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα κάνει μια φορά..κ τώρα στην δεύτερη άλλη μία.

Όπως έχω ξαναπεί δεν είχα συσπάσεις κ ο γιατρός δεν το έκρινε απαραίτητο.

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Renez είπε:

Κορίτσια μουυυυ!!

Όπως καταλάβατε ΓΈΝΝΗΣΑ!!

Εναν πλάσμα υπέροχο 3400 με φυσιολογικη γέννα χωρίς επισκληριδιο..

Θα σας πω λεπτομέρειες το πρωί γτ τώρα τσακισα μια σουβλακαρα κ θα κοιμηθώ λιγάκι..

Άντε άντε κ οι επόμενες παρακαλωωω!!

Κορίτσι μου να σου ζησειιιι!!!!!!ότι καλύτερο εύχομαι...καλή ανάρρωση να έχεις!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Anastasia05 τι να πω ρε φίλη για τον γιο?? Πες μου τι? Κοιτάω αυτό το πλάσμα κ κ απλά έχω ένα μόνιμο χαμόγελο,αυτό!! 

Που μοιάζει...χμμμ μιξ ντρινκ προς το παρόν σχήμα ματιών κ μύτη μπαμπά,μαγουλακια/χειλάκια/πιγουνι δικό μου..τώρα ακούω για το πόσο αλλάζουν κ κρατάω μικρό καλάθι:P κ τι σημασία έχει? Πάλι θα τον κοιτάω κ θα λιώνω!!

@Hliolousti @Marti @Nina13 @Thaliamp @Christinα @elenioz @marianna1986  @LadyP@Aurora S @Vivi8 κ οοολες τις υπόλοιπες που άθελά μου ξεχνάω ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας κ ανταποδίδω μέσα από τη καρδιά μου!!

 @Eirini_kaποτε μη λες ποτέ κ πίστεψε με εγώ κ μετά τη χθεσινή εμπειρία ζωής είναι βέβαιη πως δεν ξέρουμε ούτε στο ΑΠΕΙΡΟΕΛΆΧΙΣΤΟ τις αντοχές κ τις δυνατότητες μας!!

Όλα θ πάνε κατ ευχήν κ αν κατι δε πάει όπως το είχατε σκεφτεί,σφιξτε δόντια κ φέρτε το στα μέτρα σας!!

  • Μου αρέσει 13
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Renez said:

Κορίτσια μουυυυ!!

Όπως καταλάβατε ΓΈΝΝΗΣΑ!!

Εναν πλάσμα υπέροχο 3400 με φυσιολογικη γέννα χωρίς επισκληριδιο..

Θα σας πω λεπτομέρειες το πρωί γτ τώρα τσακισα μια σουβλακαρα κ θα κοιμηθώ λιγάκι..

Άντε άντε κ οι επόμενες παρακαλωωω!!

Γλυκια μου @Renez να σας ζησει το μπεμπακι σας!! Να ειναι γερος και δυνατος και να πετυχει ολα οσα ποθει!!!!

δεν ειχα δει ποστ σου και σκεφτομουν οτι θα γεννουσατε χιχιχιχι!!! Μπραβο σου που ησουν τοσο δυνατη!! Επειδη κ εγω με την επισκληριδιο ειμαι οπως το περιγραφεις και τη ζηταω απο τον πρωτο μηνα, αποδεικνυεται οτι η δυναμη βρισκεται μεσα μας και μπορουμε να τα καταφερουμε οταν ερθει η στιγμη!!  Μπρος τωρα για τα επομενα που εχετε να διανυσετε με το μπεμπακι σας να ειστε παντα ευτυχισμενοι :wub: xxxx

  • Μου αρέσει 1

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Renez συγχαρητηρια κορίτσι μου! Να είστε πάντα καλά οικογενειακως και να σας ευλογεί ο Θεός! 

Κοιτα που τελικά θα γεννησετε όλες και θα μείνω όντως  τελευταία!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

@Anastasia05 τι να πω ρε φίλη για τον γιο?? Πες μου τι? Κοιτάω αυτό το πλάσμα κ κ απλά έχω ένα μόνιμο χαμόγελο,αυτό!! 

Που μοιάζει...χμμμ μιξ ντρινκ προς το παρόν σχήμα ματιών κ μύτη μπαμπά,μαγουλακια/χειλάκια/πιγουνι δικό μου..τώρα ακούω για το πόσο αλλάζουν κ κρατάω μικρό καλάθι:P κ τι σημασία έχει? Πάλι θα τον κοιτάω κ θα λιώνω!!

@Hliolousti @Marti @Nina13 @Thaliamp @Christinα @elenioz @marianna1986  @LadyP@Aurora S @Vivi8 κ οοολες τις υπόλοιπες που άθελά μου ξεχνάω ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας κ ανταποδίδω μέσα από τη καρδιά μου!!

 @Eirini_kaποτε μη λες ποτέ κ πίστεψε με εγώ κ μετά τη χθεσινή εμπειρία ζωής είναι βέβαιη πως δεν ξέρουμε ούτε στο ΑΠΕΙΡΟΕΛΆΧΙΣΤΟ τις αντοχές κ τις δυνατότητες μας!!

Όλα θ πάνε κατ ευχήν κ αν κατι δε πάει όπως το είχατε σκεφτεί,σφιξτε δόντια κ φέρτε το στα μέτρα σας!!

Αχ όσο περνάει ο καιρός ο έρωτας μεγαλώνει να ξέρεις!!!

Όπου κ να μοιάσει, στα μάτια της μανούλας είναι το πιο όμορφο παιδί!:wub:

Να τον χαίρεσαι κι αυτός εσας! Ότι χρειαστείς για θηλασμό κ περιποίηση θα χαρώ να σε βοηθήσω!

Είδες που είχες άγχος και τα πηγες τέλεια?? Τις επόμενες φορές,θα ξέρεις κ δεν θα αγχωθεις τόσο!!!!:wub: καρδούλες πολλές για σένα κ τον προσοντουχο σου 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Αχ όσο περνάει ο καιρός ο έρωτας μεγαλώνει να ξέρεις!!!

Όπου κ να μοιάσει, στα μάτια της μανούλας είναι το πιο όμορφο παιδί!:wub:

Να τον χαίρεσαι κι αυτός εσας! Ότι χρειαστείς για θηλασμό κ περιποίηση θα χαρώ να σε βοηθήσω!

Είδες που είχες άγχος και τα πηγες τέλεια?? Τις επόμενες φορές,θα ξέρεις κ δεν θα αγχωθεις τόσο!!!!:wub: καρδούλες πολλές για σένα κ τον προσοντουχο σου 

Αχχ Αναστασία μου ευχαριστούμε πολύ πολύ!! 

Πρέπει να κάνω υπομονή τώρα που λες κ εσύ να σταματήσει ο πόνος..κ θα το κάνω!! Στο ένα ευτυχώς δε με πονάει τόσο..είναι υποφερτό πολύ το άλλο έχει κάνει μια πληγουλα κ με ψιλό πεθαίνει..

Τι να κάνω να μη το δωσω για μια μέρα να ισιωσει κ να το δώσω μετά? Να δώσω με ψευδοθηλη? Ή να συνεχίσω όπως κάνω δλδ το δίνω για λίγο όσο αντέχω γτ φοβάμαι για τη παραγωγή του κ ταιζω πολύ από το άλλο..

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

@Renez συγχαρητηρια κορίτσι μου! Να είστε πάντα καλά οικογενειακως και να σας ευλογεί ο Θεός! 

Κοιτα που τελικά θα γεννησετε όλες και θα μείνω όντως  τελευταία!!! 

Κ εμένα από τις τελευταίες με κόβω!

Θα ξεκινήσω τις φασολάδες μου φαίνεται!

@Renez θέλουμε το πινακακι να δούμε που βρισκόμαστε!

  • Χαχα 3

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Αχχ Αναστασία μου ευχαριστούμε πολύ πολύ!! 

Πρέπει να κάνω υπομονή τώρα που λες κ εσύ να σταματήσει ο πόνος..κ θα το κάνω!! Στο ένα ευτυχώς δε με πονάει τόσο..είναι υποφερτό πολύ το άλλο έχει κάνει μια πληγουλα κ με ψιλό πεθαίνει..

Τι να κάνω να μη το δωσω για μια μέρα να ισιωσει κ να το δώσω μετά? Να δώσω με ψευδοθηλη? Ή να συνεχίσω όπως κάνω δλδ το δίνω για λίγο όσο αντέχω γτ φοβάμαι για τη παραγωγή του κ ταιζω πολύ από το άλλο..

Θα σε βοηθήσει νομίζω η ψευδοθηλη..εγώ έτσι του έδινα κ έκλεισε σε μια μέρα η πληγουλα. Κι όσο μπορείς, το στήθος να μην ακουμπάει κάπου,να αερίζεται!

Δώσε περισσότερο το άλλο. Όχι όμως κ καθόλου το πληγωμένο!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

Θα σε βοηθήσει νομίζω η ψευδοθηλη..εγώ έτσι του έδινα κ έκλεισε σε μια μέρα η πληγουλα. Κι όσο μπορείς, το στήθος να μην ακουμπάει κάπου,να αερίζεται!

Δώσε περισσότερο το άλλο. Όχι όμως κ καθόλου το πληγωμένο!

Οκ..

Άρα όπως το κάνω ηδη κ ίσως με χρήση ψυεδοθηλης..να δούμε..θα βάλω σπίτι αν δεν έχει ηρεμήσει ως τότε..

Ναι αυτό το κάνω με το στήθος το θυμάμαι από άλλες συζητήσεις..όλο έξω τα χω:P

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Οκ..

Άρα όπως το κάνω ηδη κ ίσως με χρήση ψυεδοθηλης..να δούμε..θα βάλω σπίτι αν δεν έχει ηρεμήσει ως τότε..

Ναι αυτό το κάνω με το στήθος το θυμάμαι από άλλες συζητήσεις..όλο έξω τα χω:P

Κ πολύ καλά κάνεις!!!:)

Εμένα μια φορα πληγώθηκαν κ οι δύο μαζί,κ κράτησε μισή μερα! Μετά όμως δεν έπαθα τίποτε άλλο ξανά! Εύχομαι κ σε σένα να πάνε όλα καλά!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

@Renez συγχαρητηρια κορίτσι μου! Να είστε πάντα καλά οικογενειακως και να σας ευλογεί ο Θεός! 

Κοιτα που τελικά θα γεννησετε όλες και θα μείνω όντως  τελευταία!!! 

Εγώ θα μαι η τελευταία χαχαχαχ


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Σκορπίνα θα είναι η γοργόνα σου!;!:wub:

Έχω μια ελπίδα μήπως βγει ζυγός.οχι ότι έχω κάτι με τις σκόρπισες, εννοείται..αλλα να ήθελα να ναι σαν εμένα ζυγινα... Αλλά θα δουμε ποτε θα μας πει και ο γιατρός αν τελικά παω με ρβ 

Άγνωστο ακόμα χαχαχαχ

Είχαμε πει θα το συζητήσουμε παλι τώρα που μπήκα στον μήνα μου.. Κάτσε να δουμε... 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...