Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Nina13 είπε:

Έχω μια ελπίδα μήπως βγει ζυγός.οχι ότι έχω κάτι με τις σκόρπισες, εννοείται..αλλα να ήθελα να ναι σαν εμένα ζυγινα... Αλλά θα δουμε ποτε θα μας πει και ο γιατρός αν τελικά παω με ρβ 

Άγνωστο ακόμα χαχαχαχ

Είχαμε πει θα το συζητήσουμε παλι τώρα που μπήκα στον μήνα μου.. Κάτσε να δουμε... 

Βλέποντας και κάνοντας!! Το καλύτερο!

Πότε έχεις πάλι ραντεβού?

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Βλέποντας και κάνοντας!! Το καλύτερο!

Πότε έχεις πάλι ραντεβού?

 

Εννοείται... Αυτές τις ημέρες και δεν κρατιέμαι γιατί πρεπει να μάθω ποτεεεε χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Εννοείται... Αυτές τις ημέρες και δεν κρατιέμαι γιατί πρεπει να μάθω ποτεεεε χαχαχαχαχα

Εγώ τώρα που έμαθα,ηρέμησα κ κανονίζω όλες τις γύρω γύρω δουλίτσες!:)

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εγώ τώρα που έμαθα,ηρέμησα κ κανονίζω όλες τις γύρω γύρω δουλίτσες!:)

Είδες? Στα λόγια μου έρχεσαι.. Είναι αλλιώς όταν ξέρεις.. Εμείς που έχουμε και παιδι πισω μας  ... 

Εγώ δεν έχω και που να τον αφήσω εκείνα τα βράδια.. Ο θεος βοηθός.. 

On 27/9/2020 at 1:34 ΜΜ, Renez είπε:

Το νέο,αγαπημένο και εξελιγμένο πινακακι μας λοιποοοον!!

 @Eval

 @Eirini_kaκοριτσακι --} ΠΗΤ: 1/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) 

 @kristalenia αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Κλινική Τσεπετη, Χανιά - Κριός) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (24/9/20:x) 4η

 @Mariamaraki κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 27/9 ΑΝΑΤΡΟΠΉ (Μαιευτήριο Έλενα- Κριός 30) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (14/9/20:x) 3η

 @Irinoula86 αγοράκι --} ΠΗΤ: 8/10 (Κλινική Μητέρα)

 @EugenJen κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Κλινική Ρέα - Λέων)  ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (3/9/20 :x ) 1η

 @Renez αγοράκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Δίδυμος)

 @marianna1986 αγοράκι 1η ανατροπή!! --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα - Καρκίνος)

 @P.L.L. αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (μΚλινικη Ρέα)

 @Efi@ αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτηρίο Μητέρα)

 @Eva137 αγοράκι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο Αμερικής..)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης - Καρκίνος)

 @Anastasia05 αγορακι 4η ανατροπή! --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Λητώ - Σκορπιός)

 @Vivi8  κοριτσακι --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Ρέα) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!! (26/9/20:x) 5η

 

 @Jasmine@  2(!) κορακλες --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας - Ιχθύς) ΓΕΝΝΗΣΑΜΕΕΕ!! (10/9/20:x) 2η

 @AuroraS αγορακι --} ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτηρίο Μητέρα)

  @Vaso.D. αγοράκι --} 15/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρα - Ζυγός)

@Athina_ κοριτσάκι --} 16/10 (Μαιευτηρίο Έλενα)

@Blossombaby κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 16/10 (κλινική Μητέρα)

   @DemiMom κοριτσάκι 3η ανατροπή --} 17/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Διδυμαρα)

 @LadyP κοριτσάκι --} 17/10 (Μαιευτήριο Ιασώ)

 @Christinα κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 18/10 (Ιδιωτικη κλινική Πατρών)

 @elenioz κοριτσάκι 2η ανατροπή! --} 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Καρκίνος)

  @Flaquita κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 (κλινική Ιασώ)

 @Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 

 @Annou κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 19/10 (Μαιευτηρίο Γαία- Υδροχόος)

 @Hope89 (2!) Κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 23/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης)

 @Marti αγορακι --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

 @OctoberMomκοριτσακι --} ΠΗΤ: 23/10 (κλινική Λητώ)

  @Thalia30κοριτσακι --} ΠΗΤ: 26/10 (Μαιευτηρίο Έλενα)

  @Biscottinomum αγοράκι --} ΠΗΤ: 28/10 (κλινική Τσεπετη - Χανιά)

 @Ninamc κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 30/10 (Κλινική Ρέα)

 @demifilolκοριτσακι --} ΠΗΤ: 4/11 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) **μας ήρθε λίγο λαθραία αλλά τη θέλουμε :-)

Απολογισμός:

Μανουλες 33!!

Αγοράκια 13!!

Κοριτσάκια 22!!

Από τα 25 μωράκια μας έχουν ήδη γεννηθεί τα 6!! 

Με το καλό να μας έρθουν κ τα υπόλοιπα κοριτσουδια μου,ευτυχισμένα κ υγιή να είναι για όλη τους τη ζωή και εμείς πάντα δίπλα τους περήφανες κ δυνατές μανουλες!!:wub:

  •  

Θα φθάσει καμια από'μας την πητ ... Μπα δεν νομίζω χαχαχαχα

@Anastasia05 @elenioz @Hliolousti @Marti @Annou @LadyP @P.L.L. @Irinoula86 @Christinα @marianna1986 @Eva137 @Eirini_ka

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 6

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Είδες? Στα λόγια μου έρχεσαι.. Είναι αλλιώς όταν ξέρεις.. Εμείς που έχουμε και παιδι πισω μας  ... 

Εγώ δεν έχω και που να τον αφήσω εκείνα τα βράδια.. Ο θεος βοηθός.. 

Θα φθάσει καμια από'μας την πητ ... Μπα δεν νομίζω χαχαχαχα

@Anastasia05 @elenioz @Hliolousti @Marti @Annou @LadyP @P.L.L. @Irinoula86 @Christinα @marianna1986 @Eva137 @Eirini_ka

Μπορεί να είναι μόνο δύο τα βράδια,αν δεν υπάρχει λόγος να μείνεις παραπάνω μέσα!! Ευτυχώς!

Πώς σκέφτεσαι να το κάνεις?


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nina13 είπε:

Είδες? Στα λόγια μου έρχεσαι.. Είναι αλλιώς όταν ξέρεις.. Εμείς που έχουμε και παιδι πισω μας  ... 

Εγώ δεν έχω και που να τον αφήσω εκείνα τα βράδια.. Ο θεος βοηθός.. 

Θα φθάσει καμια από'μας την πητ ... Μπα δεν νομίζω χαχαχαχα

@Anastasia05 @elenioz @Hliolousti @Marti @Annou @LadyP @P.L.L. @Irinoula86 @Christinα @marianna1986 @Eva137 @Eirini_ka

Η @Eirini_ka θα την φτάσει!


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Renez ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥ, μα τί ωραίααααα! Να σου ζήσει και να ζήσεις κι εσύ κι ο μπαμπάς του Υπέροχες Στιγμές μαζί του <3 <3 <3 Τί ωραία εμπειρία που μας περιγράφεις! Είδες, καμιά φορά η ζωή τα φέρνει διαφορετικά απ'ό,τι πιστεύαμε, αλλά για καλό :) Que du bonheur για σας και το παιδάκι σαςςςςς!

@Aurora S Λεπόν, για τας σεξουαλικάς διαδικασίας να σου πω εμείς πώς τα καταφέρνουμε: Το κλασσικό ξέχνα το, πάμε στα πλάγια ή στα 4 με 2 μαξιλάρια κάτω απ'την κοιλούμπα. Επίσης, μπορείς να την ακουμπήσεις πάνω του κ ναρθεις απο πάνω αλλά όχι για πολλή ώρα, έτσι για ποικιλία...

Να ψάξετε και στο ίντερνετ για μασάζ περίνεου για να μη σκιστείτε πολύ και για μια fun δραστηριότητα με το σύζυγο (που βλέπει και πιο πολλά πράματα εκεί κάτω...).

Κατα τ'άλλα, κι εγώ πονάκια (αλλά μάλλον επειδή μου κάνει χεράκια η Κυρία) κι εγώ πιγκουίνος, το περίμενα πώς και πώς αυτό, χιιχιχιιιι! Α, και ραγάδες.... :( 

 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom said:

@Renez ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥ, μα τί ωραίααααα! Να σου ζήσει και να ζήσεις κι εσύ κι ο μπαμπάς του Υπέροχες Στιγμές μαζί του <3 <3 <3 Τί ωραία εμπειρία που μας περιγράφεις! Είδες, καμιά φορά η ζωή τα φέρνει διαφορετικά απ'ό,τι πιστεύαμε, αλλά για καλό :) Que du bonheur για σας και το παιδάκι σαςςςςς!

@Aurora S Λεπόν, για τας σεξουαλικάς διαδικασίας να σου πω εμείς πώς τα καταφέρνουμε: Το κλασσικό ξέχνα το, πάμε στα πλάγια ή στα 4 με 2 μαξιλάρια κάτω απ'την κοιλούμπα. Επίσης, μπορείς να την ακουμπήσεις πάνω του κ ναρθεις απο πάνω αλλά όχι για πολλή ώρα, έτσι για ποικιλία...

Να ψάξετε και στο ίντερνετ για μασάζ περίνεου για να μη σκιστείτε πολύ και για μια fun δραστηριότητα με το σύζυγο (που βλέπει και πιο πολλά πράματα εκεί κάτω...).

Κατα τ'άλλα, κι εγώ πονάκια (αλλά μάλλον επειδή μου κάνει χεράκια η Κυρία) κι εγώ πιγκουίνος, το περίμενα πώς και πώς αυτό, χιιχιχιιιι! Α, και ραγάδες.... :( 

 

Χμ... Θενξ για τις ιδέες!!! Αλλά εξακολουθεί να μη μου φαίνεται ελκυστικο με τον πόνο που έχω στη λεκάνη μου:P Μάλλον για κάνα τρίμηνο μετά τη γέννα μας κόβω πάλι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

@Renez ΟΥΑΟΥΥΥΥΥΥ, μα τί ωραίααααα! Να σου ζήσει και να ζήσεις κι εσύ κι ο μπαμπάς του Υπέροχες Στιγμές μαζί του <3 <3 <3 Τί ωραία εμπειρία που μας περιγράφεις! Είδες, καμιά φορά η ζωή τα φέρνει διαφορετικά απ'ό,τι πιστεύαμε, αλλά για καλό :) Que du bonheur για σας και το παιδάκι σαςςςςς!

@Aurora S Λεπόν, για τας σεξουαλικάς διαδικασίας να σου πω εμείς πώς τα καταφέρνουμε: Το κλασσικό ξέχνα το, πάμε στα πλάγια ή στα 4 με 2 μαξιλάρια κάτω απ'την κοιλούμπα. Επίσης, μπορείς να την ακουμπήσεις πάνω του κ ναρθεις απο πάνω αλλά όχι για πολλή ώρα, έτσι για ποικιλία...

Να ψάξετε και στο ίντερνετ για μασάζ περίνεου για να μη σκιστείτε πολύ και για μια fun δραστηριότητα με το σύζυγο (που βλέπει και πιο πολλά πράματα εκεί κάτω...).

Κατα τ'άλλα, κι εγώ πονάκια (αλλά μάλλον επειδή μου κάνει χεράκια η Κυρία) κι εγώ πιγκουίνος, το περίμενα πώς και πώς αυτό, χιιχιχιιιι! Α, και ραγάδες.... :( 

 

Θεααααα είδωλο! :wink:

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια! Κοιμήθηκα στο κρεββάτι μου!!! Η μπέμπα τελικά τρώει κανονικά, δν έχει τίποτα προς το παρόν απλά λόγω των εμετων που έκανε κ μπήκε ΜΕΝΝ πρέπει να ακολουθηθεί ένα πρωτόκολλο.θα την παρακολουθήσουν 2 -3 24ωρα κ θα την πάρουμε. Εντωμεταξύ πέτυχα την ίδια καθηγήτρια νεογνολογο που κοιτούσε κ τον γιο μου στην ΜΕΝΝ τότε! Το έχει η μόιρα μου να μπαίνουν τα μωρά μου στην ΜΕΝΝ προληπτικά..

Εγώ είμαι καλά! ΑΛΛΑ έπαθα ένα σοκ! ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ!! 73 κιλά..:confused: στις 17.9 με ζύγισε η γιατρός μου 75 κ μετά από τοκετό κ μωρό 3.5 κιλά να έχασα 2 κιλά???δλδ πόσα έβαλα σε 1 εβδ μέχρι τις 25.9 που γέννησα? 5 κιλά??? Σοκ σοκ σοκ !!! Αύριο περιμένω την ζώνη λοχείας κ σιγά σιγά να φτιάξω την διατροφή μου.

Πείτε μου όσες γεννησατε από κιλά πως είσαστε?

Πάμε στις εγκυουλες.το σεξ βοηθάει ίσως Αλλά στα πλάγια κ λίγη ώρα..αν κ εγώ σε αυτή την εγκυμοσύνη δεν έκανα κ δν περπάτησα σχεδόν καθόλου κ όμως γέννησα φ.τ .Απλά αν δεν εχρις προβλημα ,πρέπει να περιμένεις το σώμα σου κ το μωρό όταν είναι έτοιμο να βγει κ οχι πρόκληση χωρίς λόγω γτ βολεύει τον γιατρό! Το πόσα προγρ. Χειρουργεία είδα κ προκλήσεις σε 2 μέρες, δν λέγεται...Είναι ρουτίνα για τους γιατρούς αυτά!

@Nina13Ο σκορπιός μου αρέσει σας ζώδιο πολύ. Εμένα κ τα 2 μου είναι ζυγοί! 

@Anastasia05 Τώρα που ξέρεις ημερομηνία  Ναι μπορείς να κανονίσεις όσα θέλεις.ειναι μα ξέρεις ότι γεννας σε συγκεκριμένη μέρα. Άντε με το καλό ο μπέμπης σου! 

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Κοιμήθηκα στο κρεββάτι μου!!! Η μπέμπα τελικά τρώει κανονικά, δν έχει τίποτα προς το παρόν απλά λόγω των εμετων που έκανε κ μπήκε ΜΕΝΝ πρέπει να ακολουθηθεί ένα πρωτόκολλο.θα την παρακολουθήσουν 2 -3 24ωρα κ θα την πάρουμε. Εντωμεταξύ πέτυχα την ίδια καθηγήτρια νεογνολογο που κοιτούσε κ τον γιο μου στην ΜΕΝΝ τότε! Το έχει η μόιρα μου να μπαίνουν τα μωρά μου στην ΜΕΝΝ προληπτικά..

Εγώ είμαι καλά! ΑΛΛΑ έπαθα ένα σοκ! ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ!! 73 κιλά..:confused: στις 17.9 με ζύγισε η γιατρός μου 75 κ μετά από τοκετό κ μωρό 3.5 κιλά να έχασα 2 κιλά???δλδ πόσα έβαλα σε 1 εβδ μέχρι τις 25.9 που γέννησα? 5 κιλά??? Σοκ σοκ σοκ !!! Αύριο περιμένω την ζώνη λοχείας κ σιγά σιγά να φτιάξω την διατροφή μου.

Πείτε μου όσες γεννησατε από κιλά πως είσαστε?

Πάμε στις εγκυουλες.το σεξ βοηθάει ίσως Αλλά στα πλάγια κ λίγη ώρα..αν κ εγώ σε αυτή την εγκυμοσύνη δεν έκανα κ δν περπάτησα σχεδόν καθόλου κ όμως γέννησα φ.τ .Απλά αν δεν εχρις προβλημα ,πρέπει να περιμένεις το σώμα σου κ το μωρό όταν είναι έτοιμο να βγει κ οχι πρόκληση χωρίς λόγω γτ βολεύει τον γιατρό! Το πόσα προγρ. Χειρουργεία είδα κ προκλήσεις σε 2 μέρες, δν λέγεται...Είναι ρουτίνα για τους γιατρούς αυτά!

@Nina13Ο σκορπιός μου αρέσει σας ζώδιο πολύ. Εμένα κ τα 2 μου είναι ζυγοί! 

@Anastasia05 Τώρα που ξέρεις ημερομηνία  Ναι μπορείς να κανονίσεις όσα θέλεις.ειναι μα ξέρεις ότι γεννας σε συγκεκριμένη μέρα. Άντε με το καλό ο μπέμπης σου! 

Εμένα ήταν να βγει κ ο πρώτος Ζυγός αλλά βγήκε Σκορπιός σαν εμενα! Έχουμε κ ίδιο ζώδιο κ ωροσκόπο!

Ο δεύτερος όσο κ να έμενε,Ζυγός θα εβγαινε!! Άμα ειμασταν 3 σκορπιοί σπίτι,μάλλον θα έφευγε ο μπαμπάς μας:lol:

 

Ευχαριστώ πολύ!

  • Χαχα 4

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Η @Eirini_ka θα την φτάσει!

Αχ και εγώ αυτό προβλέπω! Μόλις γύρισα από nst ποπο με είχαν πάνω από μία ώρα αφού λέω με ξεχασαν;; Χαχα! Έκανα μικροσυσπασεις κορίτσια  όχι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά η μικρούλα μου ήταν υπερκινητική! @ada32 έκανα τλκ ξανά καλλιέργεια για στρεπτόκοκκο μην τυχόν..  βέβαια αυτή τη φορά νομίζω πήραν από τον κόλπο μονο κ όχι από πρωκτό αλλά έστω, μη βρεθώ προ εκπλήξεως!

 

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Εμένα ήταν να βγει κ ο πρώτος Ζυγός αλλά βγήκε Σκορπιός σαν εμενα! Έχουμε κ ίδιο ζώδιο κ ωροσκόπο!

Ο δεύτερος όσο κ να έμενε,Ζυγός θα εβγαινε!! Άμα ειμασταν 3 σκορπιοί σπίτι,μάλλον θα έφευγε ο μπαμπάς μας:lol:

 

Ευχαριστώ πολύ!

Χαχα συμφωνώ! Και εγώ Σκορπιός είμαι και η μαμά μου,  αν έβγαινε και η εγγονή ο κακος χαμός.. εμείς ζυγινες θα μαστε πρώτα ο Θεός!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Ο γιος μου έχει μια τρελή υπερένταση αυτές τις μέρες, λες κ προετοιμάζει το έδαφος! Γκρίνια,φωνή κ με το ζόρι να τρώει..

Τα δικά σας καμάρια πως είναι?? Τώρα που πλησιάζει το αδερφάκι?


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Θεααααα είδωλο! :wink:

Χαχα, δεν πολυκαταλαβαίνω γιατί αλλά κορίτσια, για να γεννήσουμε μια ώρα αρχύτερα, αρμέξτε τους αβέρτα, τη χρειαζόμεθα αυτήν την προσταγλανδίνη του σπέρματος! Τα υπόθετα που βάζουν για την πρόκληση τέτοιο έχουν μέσα...

ΆΣΧΕΤΟ αλλά κάνει κάτι θορύβους αυτή εκεί μέσα! Σαν να κάνουμε κρατς τα δάχτυλά μας... Το γκούγλαρα, φυσιολογικό είναι λένε... Αλλά πραγματικά ΤΙ ΣΤΟΝ ΚΟΡΑΚΑ κάνουν εκεί μέσα, πρέπει να βαριέται αρκετά....

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 4

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...