Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, marianna1986 είπε:

Μετά είναι το ντοπλερ στις 32 εβδ...

Ναι λαρτζ και ακολούθησα απλά τον οδηγό μεγεθών. Εμένα έχει ακόμα πολύ περιθώριο για την κοιλιά μου. Κανονικά μιντιουμ φοράω αλλά τα βυζι@ εχουν γίνει σαν πεπόνια και με πήγε στο λαρτζ ο οδηγός. Πήρα αυτό που λέει happy mommy μπροστά! Θα πάρω κ άλλο σχέδιο όταν βρω νούμερο γιατί εξαντλούνται γρήγορα!

Έχω δει ένα ροζ από οργανικό βαμβακι, είχε κ ασορτί ρομπιτσα αλλά δεν τη βλέπω πια!

 

Just now, Renez είπε:

Γιαμιιι πόσο έχει το λάδακι? Είναι καλό σε υφή? Εννοώ αφήνει πολύ λαδιλα ή είναι ξηρό λαδακι?

Νομίζω 22, κοιτά το bio oil είναι πιο ξηρό θεωρώ! Τι να πω; Λες κ ξερουμε αν κάνουν δουλειά; Απλά κυκλοφορούμε σα λαδωμένοι ποντικοί κ ελπίζουμε...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Ελααααα μη μου κάνετε μαύρες σκέψεις παρακαλώ πολύ!!!

Σκεφτόμαστε θετικά γεγονότα,ζούμε θετικά γεγονότα!!.Σκεφτόμαστε αγχωτικά γεγονότα ,ζούμε αγχωτικά γεγονότα!! Οπότε σκεφτείτε τι πρέπει να σκεφτόμαστε?! 

Θα κάνω σαρδαμ στο τέλος με τόση σκέψη!!

Ειδικά η γουρλιδικη ομαδάρα μας!!

 

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχω δει ένα ροζ από οργανικό βαμβακι, είχε κ ασορτί ρομπιτσα αλλά δεν τη βλέπω πια!

 

Νομίζω 22, κοιτά το bio oil είναι πιο ξηρό θεωρώ! Τι να πω; Λες κ ξερουμε αν κάνουν δουλειά; Απλά κυκλοφορούμε σα λαδωμένοι ποντικοί κ ελπίζουμε...

Εσύ κοίτα να δεις αν έχει κανένα νυχτικό που να λέει # neurotic mom:mrgreen:

Και η @EugenJen να βρει ένα να λέει #angry boobs  με τα μεμε της που ξεσαλωνουν χαχαχαχα

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχω δει ένα ροζ από οργανικό βαμβακι, είχε κ ασορτί ρομπιτσα αλλά δεν τη βλέπω πια!

 

Νομίζω 22, κοιτά το bio oil είναι πιο ξηρό θεωρώ! Τι να πω; Λες κ ξερουμε αν κάνουν δουλειά; Απλά κυκλοφορούμε σα λαδωμένοι ποντικοί κ ελπίζουμε...

Καλά εννοείται ότι απλά ζούμε με την ελπίδα αλλά το άρωμα που περιέγραψες με εψησε πολύ..έτσι μύριζε κάποτε μια κρέμα που φορούσα στα νιάτα μου όταν έκανα σολαριουμ..

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ελααααα μη μου κάνετε μαύρες σκέψεις παρακαλώ πολύ!!!

Σκεφτόμαστε θετικά γεγονότα,ζούμε θετικά γεγονότα!!.Σκεφτόμαστε αγχωτικά γεγονότα ,ζούμε αγχωτικά γεγονότα!! Οπότε σκεφτείτε τι πρέπει να σκεφτόμαστε?! 

Θα κάνω σαρδαμ στο τέλος με τόση σκέψη!!

Ειδικά η γουρλιδικη ομαδάρα μας!!

 

Μωρέ σωστά τα λες @Renez μου!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Μωρέ σωστά τα λες @Renez μου!! 

 

Όχι ότι κ εγώ που τα λέω δεν έχω κακές σκέψεις αλλά πάντα προσπαθώ να τις αποβάλλω..κ σκέφτομαι τον μπέμπη όπως τον νιώθω στη κοιλίτσα μου ότι κολυμπά χαρούμενος κ υγιής :-)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ελααααα μη μου κάνετε μαύρες σκέψεις παρακαλώ πολύ!!!

Σκεφτόμαστε θετικά γεγονότα,ζούμε θετικά γεγονότα!!.Σκεφτόμαστε αγχωτικά γεγονότα ,ζούμε αγχωτικά γεγονότα!! Οπότε σκεφτείτε τι πρέπει να σκεφτόμαστε?! 

Θα κάνω σαρδαμ στο τέλος με τόση σκέψη!!

Ειδικά η γουρλιδικη ομαδάρα μας!!

 

Εσύ κοίτα να δεις αν έχει κανένα νυχτικό που να λέει # neurotic mom:mrgreen:

Και η @EugenJen να βρει ένα να λέει #angry boobs  με τα μεμε της που ξεσαλωνουν χαχαχαχα

Καλά εννοείται ότι απλά ζούμε με την ελπίδα αλλά το άρωμα που περιέγραψες με εψησε πολύ..έτσι μύριζε κάποτε μια κρέμα που φορούσα στα νιάτα μου όταν έκανα σολαριουμ..

Το neurotic mum δε το σχολιάζω γιατί είμαι καλός άνθρωπος! Ναι μυρίζει πολύ ωραία σκέψου ερχόταν το σκυλάκι μου κ εγλυφε τη μπλούζα από πάνω... απλά πρόσεχε να πάρεις αυτό που είναι για πρόληψη ραγάδων, όχι το άλλο για ραγάδες γιατί δεν κάνει στην εγκυμοσύνη!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Το neurotic mum δε το σχολιάζω γιατί είμαι καλός άνθρωπος! Ναι μυρίζει πολύ ωραία σκέψου ερχόταν το σκυλάκι μου κ εγλυφε τη μπλούζα από πάνω... απλά πρόσεχε να πάρεις αυτό που είναι για πρόληψη ραγάδων, όχι το άλλο για ραγάδες γιατί δεν κάνει στην εγκυμοσύνη!

Μπήκα ήδη κ το πρόσθεσα στο καλάθι χεχεχε 

Όχι βρεεε δεν είμαστε ζηλιαρες :D

Link to comment
Share on other sites

@Mariamaraki όλες τα ίδια κάνουμε μην ανησυχείς:-D

Τελικά παρήγγειλα και άλλο ένα νυχτικό, το φούξια που λέει mom με μια κορόνα από πάνω. Φούξια γιατί καταβαθος είμαι κοριτσoμανα!

  • Χαχα 3

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μπήκα ήδη κ το πρόσθεσα στο καλάθι χεχεχε 

Όχι βρεεε δεν είμαστε ζηλιαρες :D

Είναι λίγο περίεργο το χρωμα του... όταν έρθει να μου πεις το σου θυμιζει!!! Χαχαχχαχα @EugenJen είχα βάλει λοιπόν στο φαρμακείο παραγγελία την προηγούμενη εβδομάδα ροζ βούρτσα κ χτένα και με παίρνουν τηλ να μου πουν ότι δεν έχει ροζ μόνο πράσινο κ μπλε! Μόνο που δεν εβαλα τα κλάμματα, της λέω όχι όχι δε θέλω μπλε είναι κοριτσάκια! Εντάξει μου λέει αυτή θα στο στείλω από βδομάδα που θα έχουμε....

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Είναι λίγο περίεργο το χρωμα του... όταν έρθει να μου πεις το σου θυμιζει!!! Χαχαχχαχα @EugenJen είχα βάλει λοιπόν στο φαρμακείο παραγγελία την προηγούμενη εβδομάδα ροζ βούρτσα κ χτένα και με παίρνουν τηλ να μου πουν ότι δεν έχει ροζ μόνο πράσινο κ μπλε! Μόνο που δεν εβαλα τα κλάμματα, της λέω όχι όχι δε θέλω μπλε είναι κοριτσάκια! Εντάξει μου λέει αυτή θα στο στείλω από βδομάδα που θα έχουμε....

Χαααα δε πήγε τσάμπα το 20αρικακι που της έσκασα λοιπόν χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Είναι λίγο περίεργο το χρωμα του... όταν έρθει να μου πεις το σου θυμιζει!!! Χαχαχχαχα @EugenJen είχα βάλει λοιπόν στο φαρμακείο παραγγελία την προηγούμενη εβδομάδα ροζ βούρτσα κ χτένα και με παίρνουν τηλ να μου πουν ότι δεν έχει ροζ μόνο πράσινο κ μπλε! Μόνο που δεν εβαλα τα κλάμματα, της λέω όχι όχι δε θέλω μπλε είναι κοριτσάκια! Εντάξει μου λέει αυτή θα στο στείλω από βδομάδα που θα έχουμε....

Βρε το χρώμα από το μπουκάλι εννοώ!!^_^ αλλά οκ έγραψες πιο πάνω ότι είναι για πρόληψη το ίδιο έχουμε....εγώ πάντως το βάζω από την αρχή κ δεν έχω κάνει προς το παρόν ενώ πωπουλι πλάι που δεν έβαζα πέταξα 2!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Χαααα δε πήγε τσάμπα το 20αρικακι που της έσκασα λοιπόν χαχαχαχα

 

Just now, EugenJen είπε:

Βρε το χρώμα από το μπουκάλι εννοώ!!^_^ αλλά οκ έγραψες πιο πάνω ότι είναι για πρόληψη το ίδιο έχουμε....εγώ πάντως το βάζω από την αρχή κ δεν έχω κάνει προς το παρόν ενώ πωπουλι πλάι που δεν έβαζα πέταξα 2!!

Εγώ δεν εννοώ το χρωμα από το μπουκάλι πάντως:D το μπουκάλι είναι ροζ! Εσένα σε αφορούσε αυτό για τις βούρτσες που ήθελε να μου στείλε μπλε, νόμιζα ότι έπαιρνε η Renez να μου κάνει πλάκα 

  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

 

Εγώ δεν εννοώ το χρωμα από το μπουκάλι πάντως:D το μπουκάλι είναι ροζ! Εσένα σε αφορούσε αυτό για τις βούρτσες που ήθελε να μου στείλε μπλε, νόμιζα ότι έπαιρνε η Renez να μου κάνει πλάκα 

Σε φαντάζομαι να σου λέει μόνο μπλε κ πράσινο , κ να της λες Αρετή εσύ;;;;:lol:

Εντάξει τουλάχιστον θα φέρει από βδομάδα , σκέψου να σου έλεγε η εταιρεία βγάζει μόνο μπλε κ πράσινο!!

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Σε φαντάζομαι να σου λέει μόνο μπλε κ πράσινο , κ να της λες Αρετή εσύ;;;;:lol:

Εντάξει τουλάχιστον θα φέρει από βδομάδα , σκέψου να σου έλεγε η εταιρεία βγάζει μόνο μπλε κ πράσινο!!

Καλε δεν υπάρχει περίπτωση! Πρώτα βγάζουν τα ροζ κ μετά ότι περισσέψει το κάνουν μπλε... λοιπόν είδα κ ένα μωβ νυχτυκακι εκτός από το ροζ, αλλά δεν έχει ρομπακια ρε γαμωτο!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλε δεν υπάρχει περίπτωση! Πρώτα βγάζουν τα ροζ κ μετά ότι περισσέψει το κάνουν μπλε... λοιπόν είδα κ ένα μωβ νυχτυκακι εκτός από το ροζ, αλλά δεν έχει ρομπακια ρε γαμωτο!

Όλα με ρομπακι τα θες κ εσύ βρε χριστιανή;εγώ μπερδευτηκα με το μέγεθος τα πεπόνια είναι για medium προς large η κοιλουμπα small , τι παίρνω;;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα ρομπακια @Jasmine@ άστα για τελευταία στιγμή γιατί αν ισχυουν μέχρι τότε τα μέτρα για τον κορονοιο δεν θα έχουμε επισκέψεις στην καφετέρια οπότε πάει άχρηστο το ρομπακι!

@EugenJen μετράς περιφέρεια στήθους και γοφών! Η κοιλια μεγαλώνει!

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...