Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν γνωρίζω για πιο φθηνές αλλά εδώ στην Αγγλία δουλεύουν τις q10 αλλά είναι ακριβές δυστυχώς κ εμείς τέσσερεις μήνες λύγισαμε οικονομικά όμως στα φόρουμ του εξωτερικού εδώ διάβασα πολύ  καλές κριτικές για σπερμα κ ωάριο και σκέψου Ελλάδα είχε το πακέτο 70 κάτι κ Αγγλία 45 κ πάλι για εμάς που θέλαμε δυο κουτιά ο καθένας κάθε δεκαπέντε άστο 

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Marti είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ωραία η πρωινή κουβέντα με τα έντερα και τα όσπρια!!! Χαχχαχαχα!  Με αυτά που διορθωνω κιόλας είναι ταμαμ!!! :P

 

Έλα να διορθώσεις κ τις δικές μ εκθέσεις!!! Δε θελωωωωωω!

  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!

Δεν μπορούσα να μην μπω να σας πω ότι πάω για την Β επιπέδου... Θέλω την θετική ενέργεια απο την τυχερή ομαδουλα μου !!!!!!!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Όλα θα είναι τελεια, περιμένουμε νέα...

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!

Δεν μπορούσα να μην μπω να σας πω ότι πάω για την Β επιπέδου... Θέλω την θετική ενέργεια απο την τυχερή ομαδουλα μου !!!!!!!!

Τι τέλεια μέρα! Θα δεις το μωρο σ να το χορτάσεις! Θα δεις καλά καλά κ φατσούλα να μας πεις σε ποιον μοιάζει! Ολόκληρο παιδάκι! Πήγαινε μέσα όλο χαρά να το ευχαριστηθείς!:):x:-D

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!

Δεν μπορούσα να μην μπω να σας πω ότι πάω για την Β επιπέδου... Θέλω την θετική ενέργεια απο την τυχερή ομαδουλα μου !!!!!!!!

Να το δεις να το χορτάσεις κ να τραβήξετε κ μια ωραία φωτογραφία να έχεις να χαζεύεις!!! 

Όλα καλά να πάνε κορίτσι μου!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Christinα είπε:

Έλα να διορθώσεις κ τις δικές μ εκθέσεις!!! Δε θελωωωωωω!

Όχι άλλο κάρβουνο!!! 

Οι εκθέσεις της γ λυκειου καλές είναι! Οι εργασίες 5000λεξεων που γράφουν ο, τι να ναι οι φοιτήτες/τριεςείναι για κλάματα.. Δε ξέρουν αλφαβητική σειρά στη βιβλιογραφία.. Αυτο σας λεω μονο! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσοπουλα!!!

Εκεί που με "φτιάχνετε" πρωινιατικα με ογκραντεν κλπ,μου πετάει η φιλτατη @EugenJen ολοοοοο ανησυχία ότι έβαλε 2(!!!!) ολόκληρα κιλά και με κάνετε να αναθεωρήσω ότι κάτι δεν κάνω καλά!!!!!!!!

Και με κόβω να τρώω κάνα φασολάκι σκέτο σήμερα χαχαχαχαχ!

 

  • Χαχα 6

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!

Δεν μπορούσα να μην μπω να σας πω ότι πάω για την Β επιπέδου... Θέλω την θετική ενέργεια απο την τυχερή ομαδουλα μου !!!!!!!!

Θετική ενέργεια!!! Όλα καλα θα πάνε!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!

Δεν μπορούσα να μην μπω να σας πω ότι πάω για την Β επιπέδου... Θέλω την θετική ενέργεια απο την τυχερή ομαδουλα μου !!!!!!!!

Τί ωραιααααα που έφτασε η μέρα κορίτσι μου!!!!Θα δεις το φατσακι του μωρού σου ολοκληρωμένο πιααα!

Με το καλό,η Παναγίτσα μαζί με εσένα και το μωράκι σου!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Τι να πω? Εμενα με πονούσε συχνά το έντερο που γενικά δν έχω κανένα θέμα κι επινα χαμομήλι κ μ πέρναγε κάπως! Μιλάμε για Πολύ πόνο όμως! Κι επίσης στν 9ο με πονούσαν τα πλευρά μ,πιεζοταν! Ήταν μεγάλο μωρό αλλά κι εγώ είμαι μεγαλοσωμη ρε γμτ μπορούσα να το κουβαλησω αλλά ψιλουπεφερα! Αφού έλεγα άντε να γεννήσω να αναπνεύσω!

Γενικά βρε κορίτσια έχει ζόρια η εγκυμοσύνη, δν ξέρω γτ λένε ότι είναι η καλύτερη περίοδος! Κ οι μαμάδες που έχω μιλήσει το ίδιο μ λένε! Κ είχα γενικά πολύ καλή εγκυμοσύνη, έκανα τα πάντα μέχρι τη μέρα που γέννησα αλλά το άγχος κυρίως με έτρωγε! Βλέπω κ με εσάς ότι δν είμαι η μόνη!  Βλέπω πάντα στη ζωή μόνο τα καλα ,τα "ασχημα" έρχονται κ παρέρχονται ομως!

ΑΛΛΆ  χαλάλι όλα, τα πάντα κ χειρροτερα ! Έμεινα πάλι εγκυος κ θα ξαναεμενα αν το επιτρέψουν οι συνθήκες! Αυτά είναι ψιλοπραγματα μπροστά στο μεγαλείο που ζεις με το παιδί σου,σαν οικογένεια ρε παιδί μου, όλοι κ με τν άντρα σου! Αχ να είναι καλά τα μωράκια μας κ εμείς θα κάνουμε λιγάκι υπομονή!

Στο αλλαγμα κι εγώ λίγο, αλλά είμαι καθιστή στο κρεββάτι κ τν τραβάω λίγο. αλλά είναι μεγάλο παιδάκι κ του λέω σήκωσε τη μέση σου για του βάλω τη πάνα  ή σηκώνει μόνος τ το παντελόνι. Εσένα είναι πιο μικρούλη κ θέλει λίγο αγκαλίτσες :x Μπάνιο τν κάνει ο άντρας μ. Και αγκαλίτσες κάνουμε καθιστοι ή στο κρεββάτι!

Κι εμείς καθιστοί κ ξαπλωμένοι αγκαλιές! Εκτός κι αν έχουμε μεγάλα ζόρια!

Θέλει πολύ αγκαλίτσες, όχι λίγο!! Σκέτη απόλαυση:wub:

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!

Δεν μπορούσα να μην μπω να σας πω ότι πάω για την Β επιπέδου... Θέλω την θετική ενέργεια απο την τυχερή ομαδουλα μου !!!!!!!!

Καλή επιτυχίαααααα, όλα τέλειαααα

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια μου!!!!έκανα κάποιες μερούλες να μπω αλλά σας παρακολουθούσα στα πεταχτα!!!!!αλλά δεν προλάβαινα να απαντήσω!!!!είχα τόση πολλή δουλειά στο γραφείο και γυρνούσα σπίτι πτώμα.

εγω για τις επισκέψεις στο μαιευτήριο θα ήθελα να έρθουν όλοι μας οι φίλοι! έχω σκεφτεί και τα κεράσματα που θα φτιάξω τότε για να έχω έκει, αλλά σκέφτομαι ότι με την κατάσταση δεν θα έρθει κανείς και στενοχωριέμαι. βέβαια μπορεί αυτα που λέω να μην ισχύουν και να μην θέλω κόσμο λόγω κούρασης και λόγω το ότι θα θέλω να είμαι μόνο με το μωρό μου και τον άντρα μου.θα δούμε......

καλώς ήρθατε νέα κορίτσια @Biscottinomum

έκανα και την δεύτερη β επιπέδου χθες και ήταν όλα καλα όπως μου είπε ο γιατρός.ούτε εγώ έκανα εξέταση αίματος. Μόνο τώρα μου έγραψε να κάνω εξετάσεις(ζαχαρω, τοξόπλασμα, γενική αίματος και ούρων). Δεν ήταν σε καλή θέση χθες και δεν μπορόυσαμε να δούμε φατσούλα πάλι σε 3d! λίγο στριμωγμένος μου φάνηκε και είχε και λόξυγγα!!!!!!αυτό το είδα!!!!επίσης κορίτσια το κεφαλάκι του ήταν σχεδόν κάτω από το στήθος μου.... δεν το περιμένα ότι θα είναι τόσο ψηλά..νόμιζα ότι θα είναι κάτω που νιωθω τα χτυπηματάκια του.......μόνο έκει τα νιώθω εν τω μεταξύ..... δεν κουνιέται μάλλον ο δικός μου και πολύ!θα βγει ηρεμούλης....ήταν 400 g και περίπου 20 εκ. ύψος!τα κιλά μου ηταν σταθερά στα 2 απο την αρχή της εγκυμοσύνης.πολύ χαρήκαμε που τον είδαμε πάλι!!!!

και από την χαρά μας κάναμε την πρώτη μας μεγάλη αγορά!!!πήραμε την κούνια του!!!!πολύ την χάρηκα κορίτσια!!η γιαγια μας την πήρε δώρο ......πολύ ωραία!!!!βαλαμε την ζωγραφιά του πάνω βάλαμε ωραίο στρωματάκι! τέλεια και σε πολύ καλή τιμή!κάνει περίπου 20 μέρες να φτιαχτεί αλλά εμείς είπαμε να μας παραδοθεί περίπου τέλος Ιουλίου! είδαμε και κάποια καρότσια αρκετα οικονομικά ρε κορίτσια... ήταν τριλογία kikka boo madrid(model) και μου φάνηκε αρκετα καλό! έχει καμια εμπειρία ή έχει ακόυσει κάτι για αυτά να μου πει.

το μαγαζί πολύ καλό και έχει πιο ωραία πράγματα στη σελίδα του και σ κάνει και καλύτερη τιμή αν πας εκεί.

 

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

καλημέρα κορίτσια μου!!!!έκανα κάποιες μερούλες να μπω αλλά σας παρακολουθούσα στα πεταχτα!!!!!αλλά δεν προλάβαινα να απαντήσω!!!!είχα τόση πολλή δουλειά στο γραφείο και γυρνούσα σπίτι πτώμα.

εγω για τις επισκέψεις στο μαιευτήριο θα ήθελα να έρθουν όλοι μας οι φίλοι! έχω σκεφτεί και τα κεράσματα που θα φτιάξω τότε για να έχω έκει, αλλά σκέφτομαι ότι με την κατάσταση δεν θα έρθει κανείς και στενοχωριέμαι. βέβαια μπορεί αυτα που λέω να μην ισχύουν και να μην θέλω κόσμο λόγω κούρασης και λόγω το ότι θα θέλω να είμαι μόνο με το μωρό μου και τον άντρα μου.θα δούμε......

καλώς ήρθατε νέα κορίτσια @Biscottinomum

έκανα και την δεύτερη β επιπέδου χθες και ήταν όλα καλα όπως μου είπε ο γιατρός.ούτε εγώ έκανα εξέταση αίματος. Μόνο τώρα μου έγραψε να κάνω εξετάσεις(ζαχαρω, τοξόπλασμα, γενική αίματος και ούρων). Δεν ήταν σε καλή θέση χθες και δεν μπορόυσαμε να δούμε φατσούλα πάλι σε 3d! λίγο στριμωγμένος μου φάνηκε και είχε και λόξυγγα!!!!!!αυτό το είδα!!!!επίσης κορίτσια το κεφαλάκι του ήταν σχεδόν κάτω από το στήθος μου.... δεν το περιμένα ότι θα είναι τόσο ψηλά..νόμιζα ότι θα είναι κάτω που νιωθω τα χτυπηματάκια του.......μόνο έκει τα νιώθω εν τω μεταξύ..... δεν κουνιέται μάλλον ο δικός μου και πολύ!θα βγει ηρεμούλης....ήταν 400 g και περίπου 20 εκ. ύψος!τα κιλά μου ηταν σταθερά στα 2 απο την αρχή της εγκυμοσύνης.πολύ χαρήκαμε που τον είδαμε πάλι!!!!

και από την χαρά μας κάναμε την πρώτη μας μεγάλη αγορά!!!πήραμε την κούνια του!!!!πολύ την χάρηκα κορίτσια!!η γιαγια μας την πήρε δώρο ......πολύ ωραία!!!!βαλαμε την ζωγραφιά του πάνω βάλαμε ωραίο στρωματάκι! τέλεια και σε πολύ καλή τιμή!κάνει περίπου 20 μέρες να φτιαχτεί αλλά εμείς είπαμε να μας παραδοθεί περίπου τέλος Ιουλίου! είδαμε και κάποια καρότσια αρκετα οικονομικά ρε κορίτσια... ήταν τριλογία kikka boo madrid(model) και μου φάνηκε αρκετα καλό! έχει καμια εμπειρία ή έχει ακόυσει κάτι για αυτά να μου πει.

το μαγαζί πολύ καλό και έχει πιο ωραία πράγματα στη σελίδα του και σ κάνει και καλύτερη τιμή αν πας εκεί.

 

 

Μπράβο σας! Να το χαίρεστε το κουκλάκι σας! Αντε σιγα σιγα και οι υπόλοιπες!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

καλημέρα κορίτσια μου!!!!έκανα κάποιες μερούλες να μπω αλλά σας παρακολουθούσα στα πεταχτα!!!!!αλλά δεν προλάβαινα να απαντήσω!!!!είχα τόση πολλή δουλειά στο γραφείο και γυρνούσα σπίτι πτώμα.

εγω για τις επισκέψεις στο μαιευτήριο θα ήθελα να έρθουν όλοι μας οι φίλοι! έχω σκεφτεί και τα κεράσματα που θα φτιάξω τότε για να έχω έκει, αλλά σκέφτομαι ότι με την κατάσταση δεν θα έρθει κανείς και στενοχωριέμαι. βέβαια μπορεί αυτα που λέω να μην ισχύουν και να μην θέλω κόσμο λόγω κούρασης και λόγω το ότι θα θέλω να είμαι μόνο με το μωρό μου και τον άντρα μου.θα δούμε......

καλώς ήρθατε νέα κορίτσια @Biscottinomum

έκανα και την δεύτερη β επιπέδου χθες και ήταν όλα καλα όπως μου είπε ο γιατρός.ούτε εγώ έκανα εξέταση αίματος. Μόνο τώρα μου έγραψε να κάνω εξετάσεις(ζαχαρω, τοξόπλασμα, γενική αίματος και ούρων). Δεν ήταν σε καλή θέση χθες και δεν μπορόυσαμε να δούμε φατσούλα πάλι σε 3d! λίγο στριμωγμένος μου φάνηκε και είχε και λόξυγγα!!!!!!αυτό το είδα!!!!επίσης κορίτσια το κεφαλάκι του ήταν σχεδόν κάτω από το στήθος μου.... δεν το περιμένα ότι θα είναι τόσο ψηλά..νόμιζα ότι θα είναι κάτω που νιωθω τα χτυπηματάκια του.......μόνο έκει τα νιώθω εν τω μεταξύ..... δεν κουνιέται μάλλον ο δικός μου και πολύ!θα βγει ηρεμούλης....ήταν 400 g και περίπου 20 εκ. ύψος!τα κιλά μου ηταν σταθερά στα 2 απο την αρχή της εγκυμοσύνης.πολύ χαρήκαμε που τον είδαμε πάλι!!!!

και από την χαρά μας κάναμε την πρώτη μας μεγάλη αγορά!!!πήραμε την κούνια του!!!!πολύ την χάρηκα κορίτσια!!η γιαγια μας την πήρε δώρο ......πολύ ωραία!!!!βαλαμε την ζωγραφιά του πάνω βάλαμε ωραίο στρωματάκι! τέλεια και σε πολύ καλή τιμή!κάνει περίπου 20 μέρες να φτιαχτεί αλλά εμείς είπαμε να μας παραδοθεί περίπου τέλος Ιουλίου! είδαμε και κάποια καρότσια αρκετα οικονομικά ρε κορίτσια... ήταν τριλογία kikka boo madrid(model) και μου φάνηκε αρκετα καλό! έχει καμια εμπειρία ή έχει ακόυσει κάτι για αυτά να μου πει.

το μαγαζί πολύ καλό και έχει πιο ωραία πράγματα στη σελίδα του και σ κάνει και καλύτερη τιμή αν πας εκεί.

 

 

Κορίτσι μου πόσο χαίρομαι που το παιδάκι σου είναι υγιέστατο και το είδες και το χάρηκες!

Φτου φτου έτσι να σου πάει όλη η εγκυμοσύνη,να είναι τελειομηνη και ευχαριστη!

Φαντάζομαι την ανακούφιση που νιώθεις και ανυπομονώ ακόμα περισσότερο να περάσουν αυτή και η επόμενη εβδομάδα και να τελειώνω κι εγώ με αυτή την εξεταση,να μου φύγει κάθε άγχος και να δω το μωρό μου καλά!

Όσο για τη θέση που λες ότι είναι,μου κάνει τρελή εντύπωση που είναι τόσο πάνω το κεφαλάκι του!Εμένα πχ την περασμένη βδομάδα στον απλό υπέρηχο,αντιλαμβανομουν ότι είναι κάπου κάτω από τον αφαλό(σύμφωνα με το πού ρολαριζε η γιατρός τον υπέρηχο πάνω στην κοιλιά μου με το τζελ),αλλά μέχρι να πάω κι εγώ στη β επιπέδου μάλλον θα ανέβει αρκετά!!!Ουαου!

Όσο για τα ψώνια ζηλευωωωω γιατί εμείς ακόμα δεν έχουμε πάρει τίποτα πέρα από ένα λεύκωμα αναμνήσεων!

Με γεια!να είναι ένα κρεβατάκι που θα του χαρίζει μόνο όνειρα ευτυχισμένα και άνετο υπνακο!

Όσο για το καρότσι δεν το είχα δει πρωτύτερα αλλά τώρα που το είδα μου φαίνεται εξωφρενικά καλό και πλήρες για τα λεφτά του!Αν το είδες από κοντά και σου άρεσε κι αν ψάξεις και κριτικές στο ίντερνετ και είναι καλές προχωρα το γτ όχι;

Όλα καλά,πολύ χαίρομαι μακάρι να μας φέρεις γουριι και στις υπόλοιπες που δεν έχουμε κάνει ακόμα τη β επιπέδου


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Κορίτσι μου πόσο χαίρομαι που το παιδάκι σου είναι υγιέστατο και το είδες και το χάρηκες!

Φτου φτου έτσι να σου πάει όλη η εγκυμοσύνη,να είναι τελειομηνη και ευχαριστη!

Φαντάζομαι την ανακούφιση που νιώθεις και ανυπομονώ ακόμα περισσότερο να περάσουν αυτή και η επόμενη εβδομάδα και να τελειώνω κι εγώ με αυτή την εξεταση,να μου φύγει κάθε άγχος και να δω το μωρό μου καλά!

Όσο για τη θέση που λες ότι είναι,μου κάνει τρελή εντύπωση που είναι τόσο πάνω το κεφαλάκι του!Εμένα πχ την περασμένη βδομάδα στον απλό υπέρηχο,αντιλαμβανομουν ότι είναι κάπου κάτω από τον αφαλό(σύμφωνα με το πού ρολαριζε η γιατρός τον υπέρηχο πάνω στην κοιλιά μου με το τζελ),αλλά μέχρι να πάω κι εγώ στη β επιπέδου μάλλον θα ανέβει αρκετά!!!Ουαου!

Όσο για τα ψώνια ζηλευωωωω γιατί εμείς ακόμα δεν έχουμε πάρει τίποτα πέρα από ένα λεύκωμα αναμνήσεων!

Με γεια!να είναι ένα κρεβατάκι που θα του χαρίζει μόνο όνειρα ευτυχισμένα και άνετο υπνακο!

Όσο για το καρότσι δεν το είχα δει πρωτύτερα αλλά τώρα που το είδα μου φαίνεται εξωφρενικά καλό και πλήρες για τα λεφτά του!Αν το είδες από κοντά και σου άρεσε κι αν ψάξεις και κριτικές στο ίντερνετ και είναι καλές προχωρα το γτ όχι;

Όλα καλά,πολύ χαίρομαι μακάρι να μας φέρεις γουριι και στις υπόλοιπες που δεν έχουμε κάνει ακόμα τη β επιπέδου

αχ τι ωραια τα λόγια σου!!!!η αλήθεια νιώθω μια ανακούφιση όταν πάω εκεί και βλέπω την καρδούλα του να χτυπάει και μ λέει ο γιατρός ότι όλα είναι εντάξει. Βέβαια ο γιατρός μου πάντα συγκρατημένος σε όλα του!!που τον βρήκα???μου λεει από όσα μπορούμε να δουμε εμείς οι γιατροι φαίνονται όλα καλά! δεν μπορούμε να τα δούμε όλα όμως.... τα νοσήματα που μπορεί να εχει ένα βρέφος είναι 7000.... φυσικά δεν μπορούμε να τα δούμε όλα μέσα απο τον υπέρηχο και τις μετρήσεις που γίνονται.... αυτό είναι που με αγχωνει.... δηλάδη και πάλι που κάναμε την β επιπέδου μ λεει ο άντρας μ τωρα το μόνο που μας νοιάζει έιναι να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας ένα υγιές μωράκι!μόνο αυτό!

το καρότσι ήταν πολύ καλό κ απο κοντά(ελαφρύ μεγάλο!) πολύ ωραίο.... θα μπώ να δώ και κριτικές.....

φυσικά και θα έχουμε όλες μια τέλεια β επιπεδου!!!!!μην ανησυχείτε!!!!! τα έχουμε ξαναπεί αυτά!

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...