Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Irinoula86 είπε:

καλημέρα κορίτσια μου!!!!έκανα κάποιες μερούλες να μπω αλλά σας παρακολουθούσα στα πεταχτα!!!!!αλλά δεν προλάβαινα να απαντήσω!!!!είχα τόση πολλή δουλειά στο γραφείο και γυρνούσα σπίτι πτώμα.

εγω για τις επισκέψεις στο μαιευτήριο θα ήθελα να έρθουν όλοι μας οι φίλοι! έχω σκεφτεί και τα κεράσματα που θα φτιάξω τότε για να έχω έκει, αλλά σκέφτομαι ότι με την κατάσταση δεν θα έρθει κανείς και στενοχωριέμαι. βέβαια μπορεί αυτα που λέω να μην ισχύουν και να μην θέλω κόσμο λόγω κούρασης και λόγω το ότι θα θέλω να είμαι μόνο με το μωρό μου και τον άντρα μου.θα δούμε......

καλώς ήρθατε νέα κορίτσια @Biscottinomum

έκανα και την δεύτερη β επιπέδου χθες και ήταν όλα καλα όπως μου είπε ο γιατρός.ούτε εγώ έκανα εξέταση αίματος. Μόνο τώρα μου έγραψε να κάνω εξετάσεις(ζαχαρω, τοξόπλασμα, γενική αίματος και ούρων). Δεν ήταν σε καλή θέση χθες και δεν μπορόυσαμε να δούμε φατσούλα πάλι σε 3d! λίγο στριμωγμένος μου φάνηκε και είχε και λόξυγγα!!!!!!αυτό το είδα!!!!επίσης κορίτσια το κεφαλάκι του ήταν σχεδόν κάτω από το στήθος μου.... δεν το περιμένα ότι θα είναι τόσο ψηλά..νόμιζα ότι θα είναι κάτω που νιωθω τα χτυπηματάκια του.......μόνο έκει τα νιώθω εν τω μεταξύ..... δεν κουνιέται μάλλον ο δικός μου και πολύ!θα βγει ηρεμούλης....ήταν 400 g και περίπου 20 εκ. ύψος!τα κιλά μου ηταν σταθερά στα 2 απο την αρχή της εγκυμοσύνης.πολύ χαρήκαμε που τον είδαμε πάλι!!!!

και από την χαρά μας κάναμε την πρώτη μας μεγάλη αγορά!!!πήραμε την κούνια του!!!!πολύ την χάρηκα κορίτσια!!η γιαγια μας την πήρε δώρο ......πολύ ωραία!!!!βαλαμε την ζωγραφιά του πάνω βάλαμε ωραίο στρωματάκι! τέλεια και σε πολύ καλή τιμή!κάνει περίπου 20 μέρες να φτιαχτεί αλλά εμείς είπαμε να μας παραδοθεί περίπου τέλος Ιουλίου! είδαμε και κάποια καρότσια αρκετα οικονομικά ρε κορίτσια... ήταν τριλογία kikka boo madrid(model) και μου φάνηκε αρκετα καλό! έχει καμια εμπειρία ή έχει ακόυσει κάτι για αυτά να μου πει.

το μαγαζί πολύ καλό και έχει πιο ωραία πράγματα στη σελίδα του και σ κάνει και καλύτερη τιμή αν πας εκεί.

 

 

Irinoula μου και εγω της ίδιας άποψης είμαι θέλω επισκέψεις στο μαιευτήριο να χαίρομαι, βέβαια όταν έρθει η ώρα μπορεί να μας βγεί αλλιώς!!!

τέλειος ο μπεμπάκος σου μωρέ,  Χριστούλη μου σχεδόν μισό κιλό έφτασε, είναι πλέον μωράκιααααααα ομορφα!!Γερός και δυνατός να είναι ο γλυκούλης :wub:

Με γεια και η κουνίτσα σου από που την πήρες??για πες μας να ψαχτούμε λιγακι!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

Irinoula μου και εγω της ίδιας άποψης είμαι θέλω επισκέψεις στο μαιευτήριο να χαίρομαι, βέβαια όταν έρθει η ώρα μπορεί να μας βγεί αλλιώς!!!

τέλειος ο μπεμπάκος σου μωρέ,  Χριστούλη μου σχεδόν μισό κιλό έφτασε, είναι πλέον μωράκιααααααα ομορφα!!Γερός και δυνατός να είναι ο γλυκούλης :wub:

Με γεια και η κουνίτσα σου από που την πήρες??για πες μας να ψαχτούμε λιγακι!!

ναι κορίτσι μουυ,...... μόλις τον είδα ήταν πιο μεγάλος αυτή τη φορά!!!!! ήταν ολόκληρο μωρό!πολυ χαρηκα που τον είδα έτσι!!!!

λοιπον μπειτε asterias bebe... έχει τέλεια!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

καλημέρα κορίτσια μου!!!!έκανα κάποιες μερούλες να μπω αλλά σας παρακολουθούσα στα πεταχτα!!!!!αλλά δεν προλάβαινα να απαντήσω!!!!είχα τόση πολλή δουλειά στο γραφείο και γυρνούσα σπίτι πτώμα.

εγω για τις επισκέψεις στο μαιευτήριο θα ήθελα να έρθουν όλοι μας οι φίλοι! έχω σκεφτεί και τα κεράσματα που θα φτιάξω τότε για να έχω έκει, αλλά σκέφτομαι ότι με την κατάσταση δεν θα έρθει κανείς και στενοχωριέμαι. βέβαια μπορεί αυτα που λέω να μην ισχύουν και να μην θέλω κόσμο λόγω κούρασης και λόγω το ότι θα θέλω να είμαι μόνο με το μωρό μου και τον άντρα μου.θα δούμε......

καλώς ήρθατε νέα κορίτσια @Biscottinomum

έκανα και την δεύτερη β επιπέδου χθες και ήταν όλα καλα όπως μου είπε ο γιατρός.ούτε εγώ έκανα εξέταση αίματος. Μόνο τώρα μου έγραψε να κάνω εξετάσεις(ζαχαρω, τοξόπλασμα, γενική αίματος και ούρων). Δεν ήταν σε καλή θέση χθες και δεν μπορόυσαμε να δούμε φατσούλα πάλι σε 3d! λίγο στριμωγμένος μου φάνηκε και είχε και λόξυγγα!!!!!!αυτό το είδα!!!!επίσης κορίτσια το κεφαλάκι του ήταν σχεδόν κάτω από το στήθος μου.... δεν το περιμένα ότι θα είναι τόσο ψηλά..νόμιζα ότι θα είναι κάτω που νιωθω τα χτυπηματάκια του.......μόνο έκει τα νιώθω εν τω μεταξύ..... δεν κουνιέται μάλλον ο δικός μου και πολύ!θα βγει ηρεμούλης....ήταν 400 g και περίπου 20 εκ. ύψος!τα κιλά μου ηταν σταθερά στα 2 απο την αρχή της εγκυμοσύνης.πολύ χαρήκαμε που τον είδαμε πάλι!!!!

και από την χαρά μας κάναμε την πρώτη μας μεγάλη αγορά!!!πήραμε την κούνια του!!!!πολύ την χάρηκα κορίτσια!!η γιαγια μας την πήρε δώρο ......πολύ ωραία!!!!βαλαμε την ζωγραφιά του πάνω βάλαμε ωραίο στρωματάκι! τέλεια και σε πολύ καλή τιμή!κάνει περίπου 20 μέρες να φτιαχτεί αλλά εμείς είπαμε να μας παραδοθεί περίπου τέλος Ιουλίου! είδαμε και κάποια καρότσια αρκετα οικονομικά ρε κορίτσια... ήταν τριλογία kikka boo madrid(model) και μου φάνηκε αρκετα καλό! έχει καμια εμπειρία ή έχει ακόυσει κάτι για αυτά να μου πει.

το μαγαζί πολύ καλό και έχει πιο ωραία πράγματα στη σελίδα του και σ κάνει και καλύτερη τιμή αν πας εκεί.

 

 

Τι ωραία νέα!!!! Και η αγορά!!! Μπράβο!

Πάντα καλά νέα να ακούμε απ' όλα τα κορίτσια! Δες λίγα καρότσια ακόμη κ αποφάσισε μετά! Αν συνεχιζει να σου αρέσει, γιατί όχι??? 

Και εγώ οικονομικά το πήρα το καρότσι κ έχει βγει σκυλί!!! Απόλυτα ικανοποιημένη! Του είχα αλλάξει μόνο το μαξιλαράκι του καθίσματος (ήταν μαύρο) κ ήταν τέλειο

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

καλημέρα κορίτσια μου!!!!έκανα κάποιες μερούλες να μπω αλλά σας παρακολουθούσα στα πεταχτα!!!!!αλλά δεν προλάβαινα να απαντήσω!!!!είχα τόση πολλή δουλειά στο γραφείο και γυρνούσα σπίτι πτώμα.

εγω για τις επισκέψεις στο μαιευτήριο θα ήθελα να έρθουν όλοι μας οι φίλοι! έχω σκεφτεί και τα κεράσματα που θα φτιάξω τότε για να έχω έκει, αλλά σκέφτομαι ότι με την κατάσταση δεν θα έρθει κανείς και στενοχωριέμαι. βέβαια μπορεί αυτα που λέω να μην ισχύουν και να μην θέλω κόσμο λόγω κούρασης και λόγω το ότι θα θέλω να είμαι μόνο με το μωρό μου και τον άντρα μου.θα δούμε......

καλώς ήρθατε νέα κορίτσια @Biscottinomum

έκανα και την δεύτερη β επιπέδου χθες και ήταν όλα καλα όπως μου είπε ο γιατρός.ούτε εγώ έκανα εξέταση αίματος. Μόνο τώρα μου έγραψε να κάνω εξετάσεις(ζαχαρω, τοξόπλασμα, γενική αίματος και ούρων). Δεν ήταν σε καλή θέση χθες και δεν μπορόυσαμε να δούμε φατσούλα πάλι σε 3d! λίγο στριμωγμένος μου φάνηκε και είχε και λόξυγγα!!!!!!αυτό το είδα!!!!επίσης κορίτσια το κεφαλάκι του ήταν σχεδόν κάτω από το στήθος μου.... δεν το περιμένα ότι θα είναι τόσο ψηλά..νόμιζα ότι θα είναι κάτω που νιωθω τα χτυπηματάκια του.......μόνο έκει τα νιώθω εν τω μεταξύ..... δεν κουνιέται μάλλον ο δικός μου και πολύ!θα βγει ηρεμούλης....ήταν 400 g και περίπου 20 εκ. ύψος!τα κιλά μου ηταν σταθερά στα 2 απο την αρχή της εγκυμοσύνης.πολύ χαρήκαμε που τον είδαμε πάλι!!!!

και από την χαρά μας κάναμε την πρώτη μας μεγάλη αγορά!!!πήραμε την κούνια του!!!!πολύ την χάρηκα κορίτσια!!η γιαγια μας την πήρε δώρο ......πολύ ωραία!!!!βαλαμε την ζωγραφιά του πάνω βάλαμε ωραίο στρωματάκι! τέλεια και σε πολύ καλή τιμή!κάνει περίπου 20 μέρες να φτιαχτεί αλλά εμείς είπαμε να μας παραδοθεί περίπου τέλος Ιουλίου! είδαμε και κάποια καρότσια αρκετα οικονομικά ρε κορίτσια... ήταν τριλογία kikka boo madrid(model) και μου φάνηκε αρκετα καλό! έχει καμια εμπειρία ή έχει ακόυσει κάτι για αυτά να μου πει.

το μαγαζί πολύ καλό και έχει πιο ωραία πράγματα στη σελίδα του και σ κάνει και καλύτερη τιμή αν πας εκεί.

 

 

 Μπράβο κορίτσι μου! Καλή και τελιωμηνη εγκυμοσύνη να έχεις! Χαλάρωσε τώρα να το απολαύσεις το μωράκι σου το γλυκό! Να χαρείτε  κ τα ψώνια σας κι από δω κ πέρα να γεμίσει το σπίτι σας όμορφα μπεμπικα πραγματάκια! Αχ μεγαλώνουν τα μωρά μας φτάνουμε όλες σιγά σιγά στη Β!!! 

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Τι ωραία νέα!!!! Και η αγορά!!! Μπράβο!

Πάντα καλά νέα να ακούμε απ' όλα τα κορίτσια! Δες λίγα καρότσια ακόμη κ αποφάσισε μετά! Αν συνεχιζει να σου αρέσει, γιατί όχι??? 

Και εγώ οικονομικά το πήρα το καρότσι κ έχει βγει σκυλί!!! Απόλυτα ικανοποιημένη! Του είχα αλλάξει μόνο το μαξιλαράκι του καθίσματος (ήταν μαύρο) κ ήταν τέλειο

ναι θα δω κ αλλα! απλά μ άρεσε η τιμούλα του και το καρότσι βέβαια!! έχω δει και το iglesina το aptica xt αλλά είναι κάπου στα 900 €(πάρα πολλά νομίζω).... επίσης είδα και το peg perego futura - η τιμή του καπου ενδιάμεσα ωραιο κ αυτο! αλλά σκέφτομαι ότι το αυγό και την καλθούνα πόσο θα την χρειαστούμε......ειδικά εμείς που θα γεννήσουμε τον οκτώβριο πόσο θα το βγάλουμε εξω για να χωράει καλαθούνα και αυγο? δεν ξερω κιολας.... λέω..... στην ουσία το αυγό νομίχω το θέλουμε μονο για μαιευτήριο.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Irinoula86 είπε:

ναι θα δω κ αλλα! απλά μ άρεσε η τιμούλα του και το καρότσι βέβαια!! έχω δει και το iglesina το aptica xt αλλά είναι κάπου στα 900 €(πάρα πολλά νομίζω).... επίσης είδα και το peg perego futura - η τιμή του καπου ενδιάμεσα ωραιο κ αυτο! αλλά σκέφτομαι ότι το αυγό και την καλθούνα πόσο θα την χρειαστούμε......ειδικά εμείς που θα γεννήσουμε τον οκτώβριο πόσο θα το βγάλουμε εξω για να χωράει καλαθούνα και αυγο? δεν ξερω κιολας.... λέω..... στην ουσία το αυγό νομίχω το θέλουμε μονο για μαιευτήριο.

 

για την καλαθούνα συμφωνώ, αλλά το αυγό νομίζω εως 1 έτους δεν το κρατάμε για το αμάξι??κάποια γράφουν κ παραπάνω αλλα οκ το βλέπεις και με την ανάπτυξη του μωρού!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

αχ τι ωραια τα λόγια σου!!!!η αλήθεια νιώθω μια ανακούφιση όταν πάω εκεί και βλέπω την καρδούλα του να χτυπάει και μ λέει ο γιατρός ότι όλα είναι εντάξει. Βέβαια ο γιατρός μου πάντα συγκρατημένος σε όλα του!!που τον βρήκα???μου λεει από όσα μπορούμε να δουμε εμείς οι γιατροι φαίνονται όλα καλά! δεν μπορούμε να τα δούμε όλα όμως.... τα νοσήματα που μπορεί να εχει ένα βρέφος είναι 7000.... φυσικά δεν μπορούμε να τα δούμε όλα μέσα απο τον υπέρηχο και τις μετρήσεις που γίνονται.... αυτό είναι που με αγχωνει.... δηλάδη και πάλι που κάναμε την β επιπέδου μ λεει ο άντρας μ τωρα το μόνο που μας νοιάζει έιναι να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας ένα υγιές μωράκι!μόνο αυτό!

το καρότσι ήταν πολύ καλό κ απο κοντά(ελαφρύ μεγάλο!) πολύ ωραίο.... θα μπώ να δώ και κριτικές.....

φυσικά και θα έχουμε όλες μια τέλεια β επιπεδου!!!!!μην ανησυχείτε!!!!! τα έχουμε ξαναπεί αυτά!

 

 

Εσένα και όλες μας προς στιγμήν μας ενδιαφέρουν καλά αποτελέσματα σε κάθε εξέταση που κάνουμε!Κάθε φορά που πάνε όλα καλά,περνάμε και μια σκόπελο!

Τώρα φυσικά και ξέρουμε ότι η ζωή είναι απρόβλεπτη αλλά δεν χρειάζεται ο γιατρός σου να σου το υπενθυμίζει καλέ έλεος!!!!:huh:

Όλα φυσιολογικά όλα καλά!Μην καταντήσουμε να βλέπουμε καλά αποτελέσματα και αγχωνόμαστε και γι'αυτό!!!Αχαριστία!:D

Χαλάρωσε τώρα και απόλαυσε το σοπινγκ θεραπι για τον μπεμπαρο!:wub:

  • Μου αρέσει 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Εσένα και όλες μας προς στιγμήν μας ενδιαφέρουν καλά αποτελέσματα σε κάθε εξέταση που κάνουμε!Κάθε φορά που πάνε όλα καλά,περνάμε και μια σκόπελο!

Τώρα φυσικά και ξέρουμε ότι η ζωή είναι απρόβλεπτη αλλά δεν χρειάζεται ο γιατρός σου να σου το υπενθυμίζει καλέ έλεος!!!!:huh:

Όλα φυσιολογικά όλα καλά!Μην καταντήσουμε να βλέπουμε καλά αποτελέσματα και αγχωνόμαστε και γι'αυτό!!!Αχαριστία!:D

Χαλάρωσε τώρα και απόλαυσε το σοπινγκ θεραπι για τον μπεμπαρο!:wub:

Ναι καλα όντως.......θα το απολαυσω και για επιβραβευση μολις εκλεισα για σαββατο βραδυ να παω να φαω μακαρόνια, burgers πιτσα και ότι άλλο θα προκύψειιιι....χαχαχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Ναι καλα όντως.......θα το απολαυσω και για επιβραβευση μολις εκλεισα για σαββατο βραδυ να παω να φαω μακαρόνια, burgers πιτσα και ότι άλλο θα προκύψειιιι....χαχαχαχαχαχ

Μμμμμμμμ τέτοια λέγε μου τέτοια λέγε μου και μετά το μεσημεριανό φασολάκι με κόβω για μεσονυχτια επιδρομή σε γνωστό μπεργκεραδικο της πόλης:lol:

  • Χαχα 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Μόλις μου έστειλε email το λητω ότι έχει 30% σε κάποια καρότσια... δυστυχώς όχι για διδυμα! Αλλά εσείς μπορείτε να δείτε αν σας ενδιαφέρει κάτι

Είχε πριν μέρες στο πρινεϊταλ προσφορές κ για δίδυμα (το είχα αναφέρει δύο φορές εδώ!!)

Τώρα δεν ξέρω αν έχουν πάντως συνέχεια βγάζουν τα μαγαζια

Κορίτσια εμένα με βόλεψε πολύ το 3 σε 1.

Τι αυγό ήταν μέχρι δέκα κιλά αν θυμάμαι καλά. Το δεύτερο κάθισμα αυτοκινήτου το πήραμε γύρω στον χρόνο.

Άλλες κοπέλες δεν τις βόλεψε το 3 σε ένα! Πρέπει κάθε μία να σκεφτεί τις ανάγκες της και να αποφασίσει!!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Είχε πριν μέρες στο πρινεϊταλ προσφορές κ για δίδυμα (το είχα αναφέρει δύο φορές εδώ!!)

Τώρα δεν ξέρω αν έχουν πάντως συνέχεια βγάζουν τα μαγαζια

Ναι ναι είχα μπει να δω... απλά μου εστειλααν από το λητω κ είπα να το πω μήπως ενδιαφέρεται κάποια!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ναι είχα μπει να δω... απλά μου εστειλααν από το λητω κ είπα να το πω μήπως ενδιαφέρεται κάποια!

δεν μας ενδιαφέρει κυρία μου, διότι συμφωνήσατε και εσείς να μην πάρουμε καινούργιο καρότσι.....:mrgreen::P

  • Χαχα 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ναι είχα μπει να δω... απλά μου εστειλααν από το λητω κ είπα να το πω μήπως ενδιαφέρεται κάποια!

Καλά έκανες! Όποτε βλέπουμε καλό ειναι να ενημερώνουμε γιατί ξεκινάνε τα ψώνια σιγά σιγά:x


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εμείς που πήγαμε και Λητώ και πρεναταλ μας έκαναν σε όλα καλύτερη τιμή περίπου 20% σε σχέση με την αρχική τιμή.... και τα υπόλοιπα έτσι λειτουργούν..... το peg perego αν το κλείσουμε μεχρι παρασκευή 30 % αν το αποφασίσουμε μετά θα είναι 20% από την αρχική.όλα έτσι λειτουργούν από ότι είδα... επίσης έλεγα στον άνδρα μου ότι αυτά τα μεγάλα να τα βλέπουμε και να τα αποφασίσουμε και να τα πάρουμε τον Ιούλιο περίπου με τις εκπτώσεις. αλλά όπως κατάλαβα οι τιμές θα είναι ίδιες με αυτές που μου δίνουν τώρα απλά θα είναι δηλωμένη επίσημα η έκπτωση.....

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...