Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

@Flaquita  Καλώς μας ήρθες με το κοριτσάκι σου το ροζ!!!! 

Άντε να ροζιζει το πίνακα μας γτ τρόμαξα τελευταία...:tongue:

Κοριτσιααααα χθες μια μ είπε...στον 6ο είσαι??? Όχι λέω φουσκωσα απότομα!!! Νταξ φαίνεται πια κι όντως έτσι στον γιο μ ήμουν στον 6ο,πριν τη Β δν φαινόταν κοιλιά τότε,τίποτα! Τωρααααα κορακλα θα κανω!:-D

 Μαγιό πέρσυ είχα πάρει το πάνω 1 νούμερο μεγαλύτερο γτ δν έβρισκα το δικό μ( άκου λογική ) όποτε τώρα θα μ ειναι μια χαρά!!!! Κάτω νομίζω  θα μου κάνουν αφού είναι χαμηλά κάτω από τη κοιλιά. 

Πήγα πρωί πρωί κ πήρα το μαξιλάρι του Lidl! Καλό φαίνεται, το βράδυ θα δοκιμαστεί! Το πήρε καμμία σας? Πήρα κ 2 ζιπουνακια κ 2 σαλιαρες!!! Αχ ροζ τα πήρα όλα!!! Ομορφαίνει τον χώρο μας! Τα υπόλοιπα  όταν πάω για Β επιπέδου Πάτρα κ για shopping!!!

Πήγα κι εγώ!!!πήρα το γκρι μαξιλάρι που γίνεται και πουφ! και ζιπουνακια τα πάντα εκτός από ροζ γτ τρελάθηκα με τα λαμααααα!χαχαχαχα πήρα κάτι γκρι με ροζ καρδιές και λαχανί με λάμα,και το σετ μπλε κ λευκό με λάμα!

Το βράδυ θα το δοκιμάσω κι εγώ το μαξιλάρι! έπλυνα τη θήκη του και περιμένω να στεγνώσει!

Όπως και σαλιαρες πήρα(οι πορτοκαλί μου άρεσαν πολύ!!) και κολάν εγκυμοσύνης πήρα τα οποία είναι πολύ καλά!δοκίμασα το ένα και είναι τέλειο!

Γενικά πήρα πράγμα!(α!φορμακια και κολάν πήρα για του χρόνου το καλοκαίρι γτ είναι κοντομανικα καλοκαιρινα!πήρα μόνο ένα σετ κολάν για τώρα το φθινόπωρο να της τα βάζω με κορμάκια μακρυμανικα!πολύ φθηνά βρε κορίτσια!4€ το σετ!και πολύ καλά φαίνονται


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Hliolousti είπε:

Πήγα κι εγώ!!!πήρα το γκρι μαξιλάρι που γίνεται και πουφ! και ζιπουνακια τα πάντα εκτός από ροζ γτ τρελάθηκα με τα λαμααααα!χαχαχαχα πήρα κάτι γκρι με ροζ καρδιές και λαχανί με λάμα,και το σετ μπλε κ λευκό με λάμα!

Το βράδυ θα το δοκιμάσω κι εγώ το μαξιλάρι! έπλυνα τη θήκη του και περιμένω να στεγνώσει!

Όπως και σαλιαρες πήρα(οι πορτοκαλί μου άρεσαν πολύ!!) και κολάν εγκυμοσύνης πήρα τα οποία είναι πολύ καλά!δοκίμασα το ένα και είναι τέλειο!

Γενικά πήρα πράγμα!(α!φορμακια και κολάν πήρα για του χρόνου το καλοκαίρι γτ είναι κοντομανικα καλοκαιρινα!πήρα μόνο ένα σετ κολάν για τώρα το φθινόπωρο να της τα βάζω με κορμάκια μακρυμανικα!πολύ φθηνά βρε κορίτσια!4€ το σετ!και πολύ καλά φαίνονται

Τα φοράς κ μέσα από τα ρουχα τα ζιπουνακια! Κ καλοκαίρι σκέτα! Είναι για όλο τον χρόνο!

Φαίνονται πολύ ωραία, ειδικά τα παντελονάκια! Καλοφορετα!!:x

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Τα φοράς κ μέσα από τα ρουχα τα ζιπουνακια! Κ καλοκαίρι σκέτα! Είναι για όλο τον χρόνο!

Φαίνονται πολύ ωραία, ειδικά τα παντελονάκια! Καλοφορετα!!:x

Α ναι;;;και μου έφερε μια φίλη σήμερα μια σακούλα όλο κοντομανικα για 2-6 μηνών και τα ξαναεβαλα στη σακούλα να της τα δώσω πίσω!Άρα τα κρατάω!χαχαχα

Ευχαριστώ πολύ!!!!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Α ναι;;;και μου έφερε μια φίλη σήμερα μια σακούλα όλο κοντομανικα για 2-6 μηνών και τα ξαναεβαλα στη σακούλα να της τα δώσω πίσω!Άρα τα κρατάω!χαχαχα

Ευχαριστώ πολύ!!!!

Ναι τα κρατάς κ τα χρησιμοποιείς όπως τα φανελάκια!! Μέσα αυτό κ από πάνω το φορμακι!:)

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Flaquita καλώς όρισες! Με το καλό το κοριτσάκι σου! Μια ανέφελη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!!

Κορίτσια πήγα κ εγώ στα λιντλ για τα κορμάκια και δεν είχε μείνει τπτ:(

  • Ευχαριστώ 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marianna1986 είπε:

@Flaquita καλώς όρισες! Με το καλό το κοριτσάκι σου! Μια ανέφελη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!!

Κορίτσια πήγα κ εγώ στα λιντλ για τα κορμάκια και δεν είχε μείνει τπτ:(

Δοκίμασε κ κάποιο άλλο κατάστημα κοντά σου!  Λογικό τελειώνουν αμέσως οπότε βάζουν πράγματα με μεγάλη ζήτηση!

Και ξύλινα παιχνίδια βγάζουν κατά καιρούς ωραία! Τα οποία επίσης τελειώνουν αμέσως!!Ότι παιχνίδι έχουμε πάρει από εκεί το έχει καταευχαριστηθει το αγόρι μου!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Δοκίμασε κ κάποιο άλλο κατάστημα κοντά σου!  Λογικό τελειώνουν αμέσως οπότε βάζουν πράγματα με μεγάλη ζήτηση!

Και ξύλινα παιχνίδια βγάζουν κατά καιρούς ωραία! Τα οποία επίσης τελειώνουν αμέσως!!Ότι παιχνίδι έχουμε πάρει από εκεί το έχει καταευχαριστηθει το αγόρι μου!

Ναι θα πάω να ψάξω κ σε άλλα λιντλ! Και τα ξύλινα τους είναι πολύ ωραία αλλά είναι κ αυτά ο,τι προλάβεις...

Τη Δευτέρα είδα βάζει κ κάτι φορεματα φαρδουλά σαν μακρύ t-shirt... είναι ωραία λέτε;

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το νέο,αγαπημένο και εξελιγμένο πινακακι μας λοιποοοον!!

 @Eval αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 26/9 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) (μπήκε λαθραία στην ομάδα μας..χεχεχε)

 @kristalenia αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Κλινική Τσεπετη, Χανιά - Κριός)

 @Mariamaraki κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

 @Irinoula86 αγοράκι --} ΠΗΤ: 8/10 (Κλινική Μητέρα)

 @EugenJen κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Κλινική Ρέα - Λέων)

 @Renez αγοράκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Δίδυμος)

 @marianna1986 αγοράκι Η ανατροπή της μέρας!! --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα - Καρκίνος)

 @P.L.L. αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Αλεξάνδρα)

 @Eva137 αγοράκι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο Αμερικής..)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης - Καρκίνος)

 @Anastasia05 αγορακι --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Λητώ - Σκορπιός)

 @Jasmine@  2(!) κορακλες --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας - Ιχθύς)

 @AuroraS ?? --} ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτήριο Αρεταίειο)

  @Vaso.D. αγορακι (?) --} 15/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρα - Ζυγός)

   @DemiMom ?? ΠΗΤ: 17/10 (Μαιευτηρίο Έλενα)

 @Christinα κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 18/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρας)

 @elenioz αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Καρκίνος)

  @Flaquita κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 (κλινική Ιασώ)

 @Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 

 @Annou αγοράκι --} ΠΗΤ: 21/10 (Κλινική Γαία - Υδροχόος)

 @Hope89 (2!) Κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 23/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης)

 @Marti αγορακι --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

 @OctoberMomκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 23/10 (κλινική Λητώ)

  @Thalia30κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 26/10 (κλινική Λητώ)

 @Ninamc κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 30/10 (Κλινική Ρέα)

 @demifilolκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 4/11 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) **μας ήρθε λίγο λαθραία αλλά τη θέλουμε :-)

Απολογισμός:

Μανουλες 26!!

Αγοράκια 12!!

Κοριτσάκια 14!!

 

Καλώς μας ήρθες @Flaquita κ μπράβο σου λοιπόν διότι ήσουν η μόνη καινουρια που μας είπε μπαμ μπαμ τα πάντα μόνη σου ώστε να τα συμπληρώσουμε στο πινακακι μας χωρίς περαιτέρω ερωτήσεις :)

Δε θα σχολιάσω το κοριτσάκι σου κ εσένα γτ ήδη έχει ανακατευτεί το αντράκι μου από τις ροζ αγορές των @Christinα και @Hliolousti (με γεια τα ψώνια κοριτσουδια μου!!)και δε θέλω να τον ταράξω άλλο μεσημεριατικο!!!!!!

Μικρή τσούχτρα @Jasmine@ ξέχασες μάλλον μετά το "να σκάσουν μερικές..." Να προσθέσεις το όνομα μου,ε?!:twisted:

@OctoberMom πάψε πουλάκι μου τσουπωτη κ τσουπωτη!! Ναι μεν αλλααααα τα 2 μέτρα ύψος που τα πας κυουρια μου? Είδες την κοιλιά μου σήμερα live κ κατάλαβες τι ζω εγώ με τα ρούχα ε?! Ευτυχώς τα μπλουζάκια μου ακόμη μου μπαίνουν (τσίτα βεβαία αλλά..) χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Το νέο,αγαπημένο και εξελιγμένο πινακακι μας λοιποοοον!!

 @Eval αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 26/9 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) (μπήκε λαθραία στην ομάδα μας..χεχεχε)

 @kristalenia αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Κλινική Τσεπετη, Χανιά - Κριός)

 @Mariamaraki κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

 @Irinoula86 αγοράκι --} ΠΗΤ: 8/10 (Κλινική Μητέρα)

 @EugenJen κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Κλινική Ρέα - Λέων)

 @Renez αγοράκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Δίδυμος)

 @marianna1986 αγοράκι Η ανατροπή της μέρας!! --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα - Καρκίνος)

 @P.L.L. αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Αλεξάνδρα)

 @Eva137 αγοράκι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο Αμερικής..)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης - Καρκίνος)

 @Anastasia05 αγορακι --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Λητώ - Σκορπιός)

 @Jasmine@  2(!) κορακλες --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας - Ιχθύς)

 @AuroraS ?? --} ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτήριο Αρεταίειο)

  @Vaso.D. αγορακι (?) --} 15/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρα - Ζυγός)

   @DemiMom ?? ΠΗΤ: 17/10 (Μαιευτηρίο Έλενα)

 @Christinα κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 18/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρας)

 @elenioz αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Καρκίνος)

  @Flaquita κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 (κλινική Ιασώ)

 @Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 

 @Annou αγοράκι --} ΠΗΤ: 21/10 (Κλινική Γαία - Υδροχόος)

 @Hope89 (2!) Κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 23/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης)

 @Marti αγορακι --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

 @OctoberMomκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 23/10 (κλινική Λητώ)

  @Thalia30κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 26/10 (κλινική Λητώ)

 @Ninamc κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 30/10 (Κλινική Ρέα)

 @demifilolκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 4/11 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) **μας ήρθε λίγο λαθραία αλλά τη θέλουμε :-)

Απολογισμός:

Μανουλες 26!!

Αγοράκια 12!!

Κοριτσάκια 14!!

 

Καλώς μας ήρθες @Flaquita κ μπράβο σου λοιπόν διότι ήσουν η μόνη καινουρια που μας είπε μπαμ μπαμ τα πάντα μόνη σου ώστε να τα συμπληρώσουμε στο πινακακι μας χωρίς περαιτέρω ερωτήσεις :)

Δε θα σχολιάσω το κοριτσάκι σου κ εσένα γτ ήδη έχει ανακατευτεί το αντράκι μου από τις ροζ αγορές των @Christinα και @Hliolousti (με γεια τα ψώνια κοριτσουδια μου!!)και δε θέλω να τον ταράξω άλλο μεσημεριατικο!!!!!!

Μικρή τσούχτρα @Jasmine@ ξέχασες μάλλον μετά το "να σκάσουν μερικές..." Να προσθέσεις το όνομα μου,ε?!:twisted:

@OctoberMom πάψε πουλάκι μου τσουπωτη κ τσουπωτη!! Ναι μεν αλλααααα τα 2 μέτρα ύψος που τα πας κυουρια μου? Είδες την κοιλιά μου σήμερα live κ κατάλαβες τι ζω εγώ με τα ρούχα ε?! Ευτυχώς τα μπλουζάκια μου ακόμη μου μπαίνουν (τσίτα βεβαία αλλά..) χαχαχαχα

Πολυ χαιρομαι που αυξανονται τα κοριτσακια χαχαχαχα 

Ροζζζ και να καιει!

Με το καλο στις νεες μανουλες. Μπαινω στν 5ο και τωρα αρχισα να το πιστευω οτι θα ρθει κ νεο κουτσουνακι. Τι ωραια βρε κοριτσια! Τι ωραια να μιλαμε για μωρα. Πο πο

Να σας πω κοψτε το με τα κιλα με αγχωνετε. Παντως μας ετυχε κατι και αδυνατισα πολυ. Απλα κοιλια φαινεται χαχα και μαγουλα.

@Anastasia05 πηραμε κροκς και περιμενω να τα συνηθισει το πουλακι μ. Εσεις πηρατε τελικα? Ποιο χρωμα?

Ελα να μιλησουμε για παπα χαχαχαχα

Το παιδι μ δν υπαρχει. Θα γινει σεφ. Παιζουμε με κατσαρολες και ζυμαρικα, και ξαφνικα τν βλεπω να κανει οτι ανακατευει, να δοκιμαζει το αορατο φαγητο, και να κανει μιαμ.

Και μετα με ταιζε αορατο φαγητο χαχαχαχαχαχαχαχα

Πεθαινω!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Πολυ χαιρομαι που αυξανονται τα κοριτσακια χαχαχαχα 

Ροζζζ και να καιει!

Με το καλο στις νεες μανουλες. Μπαινω στν 5ο και τωρα αρχισα να το πιστευω οτι θα ρθει κ νεο κουτσουνακι. Τι ωραια βρε κοριτσια! Τι ωραια να μιλαμε για μωρα. Πο πο

Να σας πω κοψτε το με τα κιλα με αγχωνετε. Παντως μας ετυχε κατι και αδυνατισα πολυ. Απλα κοιλια φαινεται χαχα και μαγουλα.

@Anastasia05 πηραμε κροκς και περιμενω να τα συνηθισει το πουλακι μ. Εσεις πηρατε τελικα? Ποιο χρωμα?

Ελα να μιλησουμε για παπα χαχαχαχα

Το παιδι μ δν υπαρχει. Θα γινει σεφ. Παιζουμε με κατσαρολες και ζυμαρικα, και ξαφνικα τν βλεπω να κανει οτι ανακατευει, να δοκιμαζει το αορατο φαγητο, και να κανει μιαμ.

Και μετα με ταιζε αορατο φαγητο χαχαχαχαχαχαχαχα

Πεθαινω!

Τα μπλε σκούρο(και αυτά κ τα κλειστά ίδιο χρώμα!) Τα λάτρεψε από τη πρώτη στιγμή! Την επόμενη μέρα της συζήτησης τα πήρα!!

Κ μένα για εκεί το πάει εδώ κ καιρό! Του πήραμε κ τη κατσαρόλα φισερ κ όλη μέρα φτιαχνει γλυκά! Παίζει βέβαια κ με όλα τα σουρωτηρια,κουτάλες,κατσαρόλες,μπρικια!!

Γλυκουληδες χρυσοχερηδες!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Το νέο,αγαπημένο και εξελιγμένο πινακακι μας λοιποοοον!!

 @Eval αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 26/9 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) (μπήκε λαθραία στην ομάδα μας..χεχεχε)

 @kristalenia αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Κλινική Τσεπετη, Χανιά - Κριός)

 @Mariamaraki κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

 @Irinoula86 αγοράκι --} ΠΗΤ: 8/10 (Κλινική Μητέρα)

 @EugenJen κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Κλινική Ρέα - Λέων)

 @Renez αγοράκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Δίδυμος)

 @marianna1986 αγοράκι Η ανατροπή της μέρας!! --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα - Καρκίνος)

 @P.L.L. αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Αλεξάνδρα)

 @Eva137 αγοράκι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο Αμερικής..)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης - Καρκίνος)

 @Anastasia05 αγορακι --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Λητώ - Σκορπιός)

 @Jasmine@  2(!) κορακλες --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας - Ιχθύς)

 @AuroraS ?? --} ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτήριο Αρεταίειο)

  @Vaso.D. αγορακι (?) --} 15/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρα - Ζυγός)

   @DemiMom ?? ΠΗΤ: 17/10 (Μαιευτηρίο Έλενα)

 @Christinα κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 18/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρας)

 @elenioz αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Καρκίνος)

  @Flaquita κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 (κλινική Ιασώ)

 @Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 

 @Annou αγοράκι --} ΠΗΤ: 21/10 (Κλινική Γαία - Υδροχόος)

 @Hope89 (2!) Κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 23/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης)

 @Marti αγορακι --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

 @OctoberMomκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 23/10 (κλινική Λητώ)

  @Thalia30κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 26/10 (κλινική Λητώ)

 @Ninamc κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 30/10 (Κλινική Ρέα)

 @demifilolκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 4/11 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) **μας ήρθε λίγο λαθραία αλλά τη θέλουμε :-)

Απολογισμός:

Μανουλες 26!!

Αγοράκια 12!!

Κοριτσάκια 14!!

 

Καλώς μας ήρθες @Flaquita κ μπράβο σου λοιπόν διότι ήσουν η μόνη καινουρια που μας είπε μπαμ μπαμ τα πάντα μόνη σου ώστε να τα συμπληρώσουμε στο πινακακι μας χωρίς περαιτέρω ερωτήσεις :)

Δε θα σχολιάσω το κοριτσάκι σου κ εσένα γτ ήδη έχει ανακατευτεί το αντράκι μου από τις ροζ αγορές των @Christinα και @Hliolousti (με γεια τα ψώνια κοριτσουδια μου!!)και δε θέλω να τον ταράξω άλλο μεσημεριατικο!!!!!!

Μικρή τσούχτρα @Jasmine@ ξέχασες μάλλον μετά το "να σκάσουν μερικές..." Να προσθέσεις το όνομα μου,ε?!:twisted:

@OctoberMom πάψε πουλάκι μου τσουπωτη κ τσουπωτη!! Ναι μεν αλλααααα τα 2 μέτρα ύψος που τα πας κυουρια μου? Είδες την κοιλιά μου σήμερα live κ κατάλαβες τι ζω εγώ με τα ρούχα ε?! Ευτυχώς τα μπλουζάκια μου ακόμη μου μπαίνουν (τσίτα βεβαία αλλά..) χαχαχαχα

Α ήρθες γλυκιά μου ;;;; Πως ήταν η μέρα σου;;; 
Ααα κάτι θα σε τσίμπησε κ έγραψες τις κορακλες μου με ροζ;;;  @OctoberMom Καλε 70κιλα δε μας είπες ότι είσαι κ 1.75; Τι ταουπωτη κ κουραφέξαλα;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Ναι θα πάω να ψάξω κ σε άλλα λιντλ! Και τα ξύλινα τους είναι πολύ ωραία αλλά είναι κ αυτά ο,τι προλάβεις...

Τη Δευτέρα είδα βάζει κ κάτι φορεματα φαρδουλά σαν μακρύ t-shirt... είναι ωραία λέτε;

Μπορεί να βρεις σε αλλο! Κι εγώ πήγα σχετικα νωριΣ για να το προλάβω. Για κοριτσάκια είχε μόνο σε κοραλλι, τα άλλα ήταν αγοριστικα λαχανί, μπλε,γκρι κ έχω τέτοια! 1η φορά βλέπω να έχει ποικιλία για αγόρια παρά για κορίτσια! Πήρα κ για τον μικρό κάτι συνολακια με αυτοκινητάκια πάνω! Κ μου ειπε" Αυτό δεν είναι δωρο" κ πήγα κ του πήρα κ παιχνίδι μετά γτ στεναχωρήθηκα με το κακομαθημένο μ.

Καλα @Ninamc και @Anastasia05 έχετε να δείτε πολλά από δω κ πέρα,πολύ αστεία φάση! Είναι απολαυστικά τα ζουζουνακια!

  • Χαχα 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Μπορεί να βρεις σε αλλο! Κι εγώ πήγα σχετικα νωριΣ για να το προλάβω. Για κοριτσάκια είχε μόνο σε κοραλλι, τα άλλα ήταν αγοριστικα λαχανί, μπλε,γκρι κ έχω τέτοια! 1η φορά βλέπω να έχει ποικιλία για αγόρια παρά για κορίτσια! Πήρα κ για τον μικρό κάτι συνολακια με αυτοκινητάκια πάνω! Κ μου ειπε" Αυτό δεν είναι δωρο" κ πήγα κ του πήρα κ παιχνίδι μετά γτ στεναχωρήθηκα με το κακομαθημένο μ.

Καλα @Ninamc και @Anastasia05 έχετε να δείτε πολλά από δω κ πέρα,πολύ αστεία φάση! Είναι απολαυστικά τα ζουζουνακια!

 Έτσι σε ρίχνει εεε?? ;Χ τι έχουμε να πάθουμε κι εμείς!!

Χθες είχαμε ξαπλώσει να κοιμηθεί κ ήθελε να με έχει αυτός αγκαλιά από τον λαιμό κ κολλητά τα μάγουλα μας! Κ κοιμήθηκε έτσι!!

Απόλαυση τα μωρά μας:x

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Μπορεί να βρεις σε αλλο! Κι εγώ πήγα σχετικα νωριΣ για να το προλάβω. Για κοριτσάκια είχε μόνο σε κοραλλι, τα άλλα ήταν αγοριστικα λαχανί, μπλε,γκρι κ έχω τέτοια! 1η φορά βλέπω να έχει ποικιλία για αγόρια παρά για κορίτσια! Πήρα κ για τον μικρό κάτι συνολακια με αυτοκινητάκια πάνω! Κ μου ειπε" Αυτό δεν είναι δωρο" κ πήγα κ του πήρα κ παιχνίδι μετά γτ στεναχωρήθηκα με το κακομαθημένο μ.

Καλα @Ninamc και @Anastasia05 έχετε να δείτε πολλά από δω κ πέρα,πολύ αστεία φάση! Είναι απολαυστικά τα ζουζουνακια!

Ε μααααα!!! Σωστός άντρας!!! Τι θες να ξεμυαλιζεται με φρουρού κ ρούχα??? Τσ τσ τσ στη Ροζαλίντα σου αυτά!! Στο αντράκι μας αυτοκινητάκια σε παιχνίδια παρακαλώ!! Άντε όλες εδώ οι ροζαλοπαρδαλες!!

Just now, Jasmine@ είπε:

Α ήρθες γλυκιά μου ;;;; Πως ήταν η μέρα σου;;; 
Ααα κάτι θα σε τσίμπησε κ έγραψες τις κορακλες μου με ροζ;;;  @OctoberMom Καλε 70κιλα δε μας είπες ότι είσαι κ 1.75; Τι ταουπωτη κ κουραφέξαλα;

ΧΑ! Ναι ήρθα καλή μου..είμαστε κ εμείς που δουλεύουμε ξέρεις κ δεν μας παίρνουν τα μυαλά ροζ συννεφάκια από το πρωί..γκουχου γκουχου!!

Ώστε είχε πει 1.75 ε? Ε ναι είναι όντως ψηλο το κορίτσι μας κ σκέψου εγώ την είδα κ ήμουν κ ένα σκαλοπατακι επάνω κ πάλι με παιρναγε..

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ε μααααα!!! Σωστός άντρας!!! Τι θες να ξεμυαλιζεται με φρουρού κ ρούχα??? Τσ τσ τσ στη Ροζαλίντα σου αυτά!! Στο αντράκι μας αυτοκινητάκια σε παιχνίδια παρακαλώ!! Άντε όλες εδώ οι ροζαλοπαρδαλες!!

ΧΑ! Ναι ήρθα καλή μου..είμαστε κ εμείς που δουλεύουμε ξέρεις κ δεν μας παίρνουν τα μυαλά ροζ συννεφάκια από το πρωί..γκουχου γκουχου!!

Ώστε είχε πει 1.75 ε? Ε ναι είναι όντως ψηλο το κορίτσι μας κ σκέψου εγώ την είδα κ ήμουν κ ένα σκαλοπατακι επάνω κ πάλι με παιρναγε..

Καλε που την είδες εσυ; Ήρθε στο μαγαζί κ σου είπε γεια σου είμαι η octobermom???? Χαχαχαχαχ ροζαλοπαρδαλες κλαίω!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...