Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Irinoula86 είπε:

:):):)))))))κράτησε περίπου μια ώρα! το κόστος ήταν 140 ευρώ! εγω την έκανα και πριν 2 εβδομάδες πάλι.... είναι ο τρελογιατρός μου που την κάνει δυο φορές........:) αλλά πλήρωσα μόνο μία φορά! Λοιπόν από την ανάλυση με τα αποτελέσματα που μου έδωσε το βάρος του μωρού βγαίνει από εξίσωση σύμφωνα με τις μετρήσεις που έχει κάνει.

κολπικό υπέρηχο δεν έκανα αλλα πάλι είπε τραχηλος οκ κλειστός!

ναι αστο σου λεω ξετρελαθηκα με το που βρισκόταν το μωρουλίνι μου!

ηταν πολύ πάνω....σήμερ προσέχω μην τον πλακώνω και καθομαι με τέτοια στάση..... θα παθω λόρδωση.....χαχαχα

 

Χαχαχα μην αγχώνεσαι για τη στάση σου αγαπούλα,έχουν τόσο Μπλουμ Μπλουμ αυτά εκεί μέσα που δε νιώθουν τπτ!! 

Η φίλη μου που είναι 1.53(!) Κ σαμιαμιδι στον 8ο ένιωθε τρελή δυσφορία με το μωρό σε σημείο που το έσπρωχνε απαλά με το χέρι της να κατέβει γτ πίεζε το διάφραγμα ..εκείνη πίστευε ότι κ το μωρό πιέζεται αλλά όταν πήγε στο γιατρό της είπε ότι έχει χώρο ακόμη να πάρει κ άλλο μισό κιλό το μωρό άνετα!!!!

Εγώ τον πήρα εχθές να επιβεβαιώσω το ραντεβού μας για την ερχόμενη Τετάρτη κ ρώτησα αν θα κάνω κολπικό υπέρηχο..κ μου λέει "ναι φυσικά αν θες ακόμη καλύτερα,αρκεί να μου το θυμίσεις (!) "

Οπότε μάλλον δε το θεωρούν αναγκαίο αλλά άκουγα κ εγώ τα κορίτσια που έχουν κάνει κ ήθελα για σιγουριά:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Χαχαχα μην αγχώνεσαι για τη στάση σου αγαπούλα,έχουν τόσο Μπλουμ Μπλουμ αυτά εκεί μέσα που δε νιώθουν τπτ!! 

Η φίλη μου που είναι 1.53(!) Κ σαμιαμιδι στον 8ο ένιωθε τρελή δυσφορία με το μωρό σε σημείο που το έσπρωχνε απαλά με το χέρι της να κατέβει γτ πίεζε το διάφραγμα ..εκείνη πίστευε ότι κ το μωρό πιέζεται αλλά όταν πήγε στο γιατρό της είπε ότι έχει χώρο ακόμη να πάρει κ άλλο μισό κιλό το μωρό άνετα!!!!

Εγώ τον πήρα εχθές να επιβεβαιώσω το ραντεβού μας για την ερχόμενη Τετάρτη κ ρώτησα αν θα κάνω κολπικό υπέρηχο..κ μου λέει "ναι φυσικά αν θες ακόμη καλύτερα,αρκεί να μου το θυμίσεις (!) "

Οπότε μάλλον δε το θεωρούν αναγκαίο αλλά άκουγα κ εγώ τα κορίτσια που έχουν κάνει κ ήθελα για σιγουριά:)

αχ κ εγω από τις κοπελιες τις ψηλές είμαι του 1,54.....!!!!!!!!που θα χωρέσει το παιδακι μου??????

ναι ε ?εμενα δεν μ είπε τπτ! μπορεί να τον ρωτησψ στο επόμενο ραντεβού που είναι στις 22/06 τωρα!!!!πότε θα περάσει ο καιρός?????

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Χαχαχα μην αγχώνεσαι για τη στάση σου αγαπούλα,έχουν τόσο Μπλουμ Μπλουμ αυτά εκεί μέσα που δε νιώθουν τπτ!! 

Η φίλη μου που είναι 1.53(!) Κ σαμιαμιδι στον 8ο ένιωθε τρελή δυσφορία με το μωρό σε σημείο που το έσπρωχνε απαλά με το χέρι της να κατέβει γτ πίεζε το διάφραγμα ..εκείνη πίστευε ότι κ το μωρό πιέζεται αλλά όταν πήγε στο γιατρό της είπε ότι έχει χώρο ακόμη να πάρει κ άλλο μισό κιλό το μωρό άνετα!!!!

Εγώ τον πήρα εχθές να επιβεβαιώσω το ραντεβού μας για την ερχόμενη Τετάρτη κ ρώτησα αν θα κάνω κολπικό υπέρηχο..κ μου λέει "ναι φυσικά αν θες ακόμη καλύτερα,αρκεί να μου το θυμίσεις (!) "

Οπότε μάλλον δε το θεωρούν αναγκαίο αλλά άκουγα κ εγώ τα κορίτσια που έχουν κάνει κ ήθελα για σιγουριά:)

Είμαστε μαζί κορίτσι την Τετάρτη! Εγώ έχω στις 16:30!

Θα ρωτήσω κι εγώ τον γιατρό μέσα στην εβδομάδα για κολπικό να ξερω

Just now, Irinoula86 είπε:

αχ κ εγω από τις κοπελιες τις ψηλές είμαι του 1,54.....!!!!!!!!που θα χωρέσει το παιδακι μου??????

ναι ε ?εμενα δεν μ είπε τπτ! μπορεί να τον ρωτησψ στο επόμενο ραντεβού που είναι στις 22/06 τωρα!!!!πότε θα περάσει ο καιρός?????

 

Άντε καλέ χωράνε τα παιδάκια μην ανησυχείς! :)

Μη μου πεις ότι ο μπαμπάς είναι κάνα 1.95 γιατί ίσως κ να στριμωχτει λίγο σε αυτή τη περίπτωση!!:P

Πάντως όταν είναι νεογέννητα συχνά μαζεύονται όπως όταν ήταν στη κοιλιτσα κ γίνονται μια σταλιτσα!!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

αχ κ εγω από τις κοπελιες τις ψηλές είμαι του 1,54.....!!!!!!!!που θα χωρέσει το παιδακι μου??????

ναι ε ?εμενα δεν μ είπε τπτ! μπορεί να τον ρωτησψ στο επόμενο ραντεβού που είναι στις 22/06 τωρα!!!!πότε θα περάσει ο καιρός?????

 

Άσε μας παιδάκι μου που θα χωρέσει κ εσένα!! :D

Υπομονή θα περάσουν οι μέρες ξανα...αλλά ναι ζήτησε του το τότε,σιγά! Ούτε ο γιατρός σου έχει κάνει υπερηχο κολπικό ε?

Just now, Anastasia05 είπε:

Είμαστε μαζί κορίτσι την Τετάρτη! Εγώ έχω στις 16:30!

Θα ρωτήσω κι εγώ τον γιατρό μέσα στην εβδομάδα για κολπικό να ξερω

Εγώ 6 :-) χεχε θα πούμε τα νεακια μας!!!!

Να σου πω κ κάτι,δε χάνεις τπτ να του ζητήσεις κ εσύ έναν κολπικό..έτσι για να καλυφθουμε πλήρως:P

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Είμαστε μαζί κορίτσι την Τετάρτη! Εγώ έχω στις 16:30!

Θα ρωτήσω κι εγώ τον γιατρό μέσα στην εβδομάδα για κολπικό να ξερω

Άντε καλέ χωράνε τα παιδάκια μην ανησυχείς! :)

Μη μου πεις ότι ο μπαμπάς είναι κάνα 1.95 γιατί ίσως κ να στριμωχτει λίγο σε αυτή τη περίπτωση!!:P

Πάντως όταν είναι νεογέννητα συχνά μαζεύονται όπως όταν ήταν στη κοιλιτσα κ γίνονται μια σταλιτσα!! 

1.92 παρακαλώ!!!!! είμαστε τα αστεία ζευγάρια που συναντας στο δρόμο που λες ""κοιτα ενα ζευγαρι ποσο κοντή είναι αυτη και πόσο ψηλός αυτός??" τι να κάνω???? γνωριστήκαμε καθιστοί!!!!

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Irinoula86 είπε:

1.92 παρακαλώ!!!!! είμαστε τα αστεία ζευγάρια που συναντας στο δρόμο που λες ""κοιτα ενα ζευγαρι ποσο κοντή είναι αυτη και πόσο ψηλός αυτός??" τι να κάνω???? γνωριστήκαμε καθιστοί!!!!

Το φανταστηκα γι αυτό ρώτησα!!!:P

Ενατξει ίσως να παρει από τον μπαμπά κ να χρειαστεί να μαζευτεί λίγο παραπάνω!! Όλα καλά!:D

Just now, Renez είπε:

Άσε μας παιδάκι μου που θα χωρέσει κ εσένα!! :D

Υπομονή θα περάσουν οι μέρες ξανα...αλλά ναι ζήτησε του το τότε,σιγά! Ούτε ο γιατρός σου έχει κάνει υπερηχο κολπικό ε?

Εγώ 6 :-) χεχε θα πούμε τα νεακια μας!!!!

Να σου πω κ κάτι,δε χάνεις τπτ να του ζητήσεις κ εσύ έναν κολπικό..έτσι για να καλυφθουμε πλήρως:P

Νομίζω κάνει έτσι κι αλλιώς ο δικός μου! Αν με ρωτήσει τι θέλω εγώ δεν θα μου αρέσει καθόλου!!!!:blink: 

Ναι θα πούμε τα νέα μας,που μοιάζουν τα νινακια κ πόσο έχουν μεγαλώσει!!:x


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

1.92 παρακαλώ!!!!! είμαστε τα αστεία ζευγάρια που συναντας στο δρόμο που λες ""κοιτα ενα ζευγαρι ποσο κοντή είναι αυτη και πόσο ψηλός αυτός??" τι να κάνω???? γνωριστήκαμε καθιστοί!!!!

"Γνωριστήκαμε καθιστοί" ΧΑΧΑΧΑΧΑ:D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

αχ κ εγω από τις κοπελιες τις ψηλές είμαι του 1,54.....!!!!!!!!που θα χωρέσει το παιδακι μου??????

ναι ε ?εμενα δεν μ είπε τπτ! μπορεί να τον ρωτησψ στο επόμενο ραντεβού που είναι στις 22/06 τωρα!!!!πότε θα περάσει ο καιρός?????

 

Και γω του 158..λέτε να μη χωράει :tongue:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Άντε άντε με το καλό τα κοριτσουδια σου!!! Είπαμε κ εσύ δικαιολόγησε καθώς έχεις κάνει ήδη το χρέος σου να φέρεις έναν αντρακλα στη ζωη:D

Μωρέ ποιος προσέχει???? 6 κιλά έχω πάρει!! Από 60 είμαι 66 παρακαλώ με συν πλην μισό κιλό ανάλογα το φούσκωμα της ημέρας!!

Εσύ με τις ιδέες σου!!!!! Να ξέρω μόνο να έχω πάρει κ ροζ ποτηράκια :twisted:

Μου λείπεις τα πρωινά που δε γράφεις κ έχω πολλές ροζ ιδέες για να σε σκαω:wub:


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Μου λείπεις τα πρωινά που δε γράφεις κ έχω πολλές ροζ ιδέες για να σε σκαω:wub:

Χαίρομαι που αργότερα μέσα στη μερα γκρεμίζεται σιγά σιγά το ροζ συννεφάκι σου κ βλέπεις ξανά καθαρά.. :twisted:άσε κ πρέπει να βγάλω τα ερωτηματικά κ από τη Hope στο πινακακι μας κ το αποφεύγω τόση ώρα χαχαχαχα

Κ εμένα πάντως μου λείπει τοολοήμερο κουτσομπολιό που είχαμε στον εγκλεισμό αλλά κ τώρα που σας διαβάζω μόλις χαλαρώνω σπίτι είστε το καλύτερο παρεάκι μου!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Χαίρομαι που αργότερα μέσα στη μερα γκρεμίζεται σιγά σιγά το ροζ συννεφάκι σου κ βλέπεις ξανά καθαρά.. :twisted:άσε κ πρέπει να βγάλω τα ερωτηματικά κ από τη Hope στο πινακακι μας κ το αποφεύγω τόση ώρα χαχαχαχα

Κ εμένα πάντως μου λείπει το μωρό ολοήμερο κουτσομπολιό που είχαμε στον εγκλεισμό αλλά κ τώρα που σας διαβάζω μόλις χαλαρώνω σπίτι είστε το καλύτερο παρεάκι μου!! 

Βγάλτε βγάλτα κ βάλε μάς με μεγάλα ροζ γράμματα.... 

αντε τώρα περιμένουμε όλες τη β επιπέδου γενικως όλο κάτι περιμένουμε, να ηρεμήσουμε αποκλείεται!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Βγάλτε βγάλτα κ βάλε μάς με μεγάλα ροζ γράμματα.... 

αντε τώρα περιμένουμε όλες τη β επιπέδου γενικως όλο κάτι περιμένουμε, να ηρεμήσουμε αποκλείεται!

Γαμ..τα Ισμηνακι μου..

Κ μετά βάλε το ζάχαρο,αν έχει γυρίσει το μωρό,αν εμπεδωθηκε στον τραχηλο κ όταν γεννηθεί αν τρώει,αν έχουμε γάλα αν αν αν....

Τουλάχιστον ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι..όλες μαζί να μοιραζόμαστε τα άγχη κ τις δυσκολίες μας γτ μετά μου φαίνονται όλα πιο όμορφα κ βάτα με τη συζήτηση κ τις εμπειρίες μας..κ ας έχω ενδιάμεσα κ ροζ παρεμβολές!!;)

Το νέο,αγαπημένο και εξελιγμένο πινακακι μας λοιποοοον!!

 @Eval αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 26/9 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) (μπήκε λαθραία στην ομάδα μας..χεχεχε)

 @kristalenia αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Κλινική Τσεπετη, Χανιά - Κριός)

 @Mariamaraki κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

 @Irinoula86 αγοράκι --} ΠΗΤ: 8/10 (Κλινική Μητέρα)

 @EugenJen κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Κλινική Ρέα - Λέων)

 @Renez αγοράκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Δίδυμος)

 @marianna1986 αγοράκι Η ανατροπή της μέρας!! --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα - Καρκίνος)

 @P.L.L. αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Αλεξάνδρα)

 @Eva137 αγοράκι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο Αμερικής..)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης - Καρκίνος)

 @Anastasia05 αγορακι --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Λητώ - Σκορπιός)

 @Jasmine@  2(!) κορακλες --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας - Ιχθύς)

 @AuroraS ?? --} ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτήριο Αρεταίειο)

  @Vaso.D. αγορακι (?) --} 15/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρα - Ζυγός)

   @DemiMom ?? ΠΗΤ: 17/10 (Μαιευτηρίο Έλενα)

 @Christinα κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 18/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρας)

 @elenioz αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Καρκίνος)

 @Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 

 @Annou αγοράκι --} ΠΗΤ: 21/10 (Κλινική Γαία - Υδροχόος)

 @Hope89 (2!) Κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 23/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης)

 @Marti αγορακι --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

 @OctoberMomκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 23/10 (κλινική Λητώ)

  @Thalia30κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 26/10 (κλινική Λητώ)

 @Ninamc κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 30/10 (Κλινική Ρέα)

 @demifilolκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 4/11 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) **μας ήρθε λίγο λαθραία αλλά τη θέλουμε :-)

Απολογισμός:

Μανουλες 25!!

Αγοράκια 12!!

Κοριτσάκια 13!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Γαμ..τα Ισμηνακι μου..

Κ μετά βάλε το ζάχαρο,αν έχει γυρίσει το μωρό,αν εμπεδωθηκε στον τραχηλο κ όταν γεννηθεί αν τρώει,αν έχουμε γάλα αν αν αν....

Τουλάχιστον ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι..όλες μαζί να μοιραζόμαστε τα άγχη κ τις δυσκολίες μας γτ μετά μου φαίνονται όλα πιο όμορφα κ βάτα με τη συζήτηση κ τις εμπειρίες μας..κ ας έχω ενδιάμεσα κ ροζ παρεμβολές!!;)

Το νέο,αγαπημένο και εξελιγμένο πινακακι μας λοιποοοον!!

 @Eval αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 26/9 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) (μπήκε λαθραία στην ομάδα μας..χεχεχε)

 @kristalenia αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Κλινική Τσεπετη, Χανιά - Κριός)

 @Mariamaraki κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

 @Irinoula86 αγοράκι --} ΠΗΤ: 8/10 (Κλινική Μητέρα)

 @EugenJen κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Κλινική Ρέα - Λέων)

 @Renez αγοράκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Δίδυμος)

 @marianna1986 αγοράκι (?) Η ανατροπή της μέρας!! --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα - Καρκίνος)

 @P.L.L. αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Αλεξάνδρα)

 @Eva137 αγοράκι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο Αμερικής..)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης - Καρκίνος)

 @Anastasia05 αγορακι --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Λητώ - Σκορπιός)

 @Jasmine@ 2(!) ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!! --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας - Ιχθύς)

 @AuroraS ?? --} ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτήριο Αρεταίειο)

  @Vaso.D. αγορακι (?) --} 15/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρα - Ζυγός)

   @DemiMom ?? ΠΗΤ: 17/10 (Κλινική Ρέα)

 @Christinα κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 18/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρας)

 @elenioz αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Καρκίνος)

 @Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 

 @Annou αγοράκι --} ΠΗΤ: 21/10 (Κλινική Γαία - Υδροχόος)

 @Hope89 (2!) Κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 23/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης)

 @Marti αγορακι --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

 @OctoberMomκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 23/10 (κλινική Λητώ)

  @Thalia30κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 26/10 (κλινική Λητώ)

 @Ninamc κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 30/10 (Κλινική Ρέα)

 @demifilolκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 4/11 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) **μας ήρθε λίγο λαθραία αλλά τη θέλουμε :-)

Απολογισμός:

Μανουλες 25!!

Αγοράκια 12!!

Κοριτσάκια 13!!

Θα σε σκοτωσω μόλις γεννήσεις όχι τώρα.... νομίζω ότι το άγχος ξεκινάει από τότε που ξεκινάει το ζευγάρι τις προσπάθειες! Τώρα εγώ αυτό που νιώθω είναι ότι μέχρι να ξαναπάω για εξέταση δεν περνάνε οι μερες... 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Θα σε σκοτωσω μόλις γεννήσεις όχι τώρα.... νομίζω ότι το άγχος ξεκινάει από τότε που ξεκινάει το ζευγάρι τις προσπάθειες! Τώρα εγώ αυτό που νιώθω είναι ότι μέχρι να ξαναπάω για εξέταση δεν περνάνε οι μερες... 

Κ θα αφήσεις το ΠΡΟΣΟΝΤΟΥΧΟ γιοκα μου ορφανό?? Να μου τον ξεζουμισουν οι ροζουλενιες νύφες από μωρο??. Τσ τσ τσ κ θες να λέγεσαι κ μάνα!!:mrgreen:

Κ εγώ έτσι ακριβώς νιώθω..πριν ούτε τρεις βδομάδες πήγα στον γιατρό κ μέχρι Τετάρτη που έχω τη β επιπέδου μου φαίνεται αιώνας..

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...