Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      είναι πολύ δραστήριος μου είπαν οι μαίες ! στο nst έκανε 29 κινήσεις σε ούτε 10 λεπτα και μπορεί να το κάνει και συνεχώς!  όποτε όσο να ναι και η συνεχής δραστηριοτητα  μέσα προκαλεί συσπάσεις στη μήτρα ! 

      Βιάζεται καλέ να βγει βόλτες !! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μείνει όσο μπορεί περισσότερο εκεί μεσα!

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Κ θα αφήσεις το ΠΡΟΣΟΝΤΟΥΧΟ γιοκα μου ορφανό?? Να μου τον ξεζουμισουν οι ροζουλενιες νύφες από μωρο??. Τσ τσ τσ κ θες να λέγεσαι κ μάνα!!:mrgreen:

Κ εγώ έτσι ακριβώς νιώθω..πριν ούτε τρεις βδομάδες πήγα στον γιατρό κ μέχρι Τετάρτη που έχω τη β επιπέδου μου φαίνεται αιώνας..

 

Αν συνεχίζεις να μου βάζεις μπλε γράμματα ,ναι θα τον αφήσω! 
εγω την προηγούμενη Δευτέρα πηγα κ μου φαίνεται ότι πέρασε αιώνας! Έχω κ τόσο σιδέρωμα κ δε μπορώ καθόλου να κάθομαι όρθια... 

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κ θα αφήσεις το ΠΡΟΣΟΝΤΟΥΧΟ γιοκα μου ορφανό?? Να μου τον ξεζουμισουν οι ροζουλενιες νύφες από μωρο??. Τσ τσ τσ κ θες να λέγεσαι κ μάνα!!:mrgreen:

Κ εγώ έτσι ακριβώς νιώθω..πριν ούτε τρεις βδομάδες πήγα στον γιατρό κ μέχρι Τετάρτη που έχω τη β επιπέδου μου φαίνεται αιώνας..

 

Την άλλη εβδομάδα έχουμε β επιπέδου η μία μετά την άλλη!! 4 θυμάμαι μέχρι τώρα, 

Από το πρωί μου στέλνει η πεθερά μου στο Viber πράγματα για την μικρή κ για εμένα , κ μου λέει άντε παρήγγειλε τα μου γιατί εγώ δεν ξέρω!! Σφίγγω τα δόντια κ της λέω υπομονηηηηηη

  • Χαχα 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

@Renez εμένα τον προσοντουχο γιο ακόμα με ερωτηματικο τον έχεις;:?:

Το ερωτηματικό πάει για το "προσοντουχοσ" όχι για το γιος !!!:twisted: χαχαχα κάτσε κάτσε το αλλάζω..

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, marianna1986 είπε:

Μπράβο @Hope89! Με το καλό τα κορίτσια σου!!!:wub::grin:

Κ εμένα είναι μίζερη στο φαγητό! Κ έχει κ κάτι περίεργες συνήθειες πχ τρώει πολύ τα όσπρια και τα λαδερα και κάτι πίτσες και  διάφορα αμαρτωλά ούτε να τα δει. Πως να βάλει λιπος πάνω της; Είναι 4 χρ και 14 κιλα. 

Α κ εσείς καλά περνάτε βλέπω!!! Ο δικός μου 3,5 χρονών 15 κιλά με το ζόρι! Επίσης με περίεργες προτιμήσεις! Θα μας σκάσουν τα άτιμα!

8 ώρες πρίν, Eva137 είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα έφτιαξα ψητό κοτόπουλο στο γκριλ (υγιεινό) με πατάτες ογκρατέν (όχι τόσο υγιεινό).:P Αύριο λέω να μαγειρέψω ταπεινές φακές.

 

Τί ωραία... να τις χαίρεστε τις ζουζούνες!! Κι εγώ πάντα ήθελα δίδυμα κοριτσάκια!:wub: Τώρα η μόνη ελπίδα μου είναι να βγει το δεύτερο (πρώτα ο Θεός) κοριτσάκι, και αν!

Α, δεν είσαι μόνο εσύ, κι εγώ γενικά τρώω τα πάντα (εκτός από πράσινα φυλλώδη λαχανικά)! Απλά τρώω μικρές ποσότητες, και πάλι νιώθω ότι θα σκάσω για ώρες μετά... αλλά με ό,τι και να φάω, είτε είναι αγγουροντομάτα είτε παστίτσιο. Οπότε αποφάσισα να τρώω ό,τι θέλω και μου κάνει όρεξη!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπελα μου!! Με το καλό λοιπόν, το δεύτερο να είναι κοριτσάκι!!! Αλήθεια, έχετε εμβρυακια κατάψυξη;; Εμείς έχουμε ένα κ μας προβληματίζει πολύ το γεγονός...

Όσο για τα φουσκώματα, κ εγώ τα έχω κατά περιόδους κ να κρίνω από την πρώτη εγκατάσταση, στο τελευταίο τρίμηνο δυσκολευομουν πολύ.. καλά κάνεις, αφού ο,τι κ αν τρως τα ίδια περνας Τουλάχιστον να το ευχαριστιεσαι!!

5 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

@Hope89 συγχατηρήρια για τους ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΥΣ!!! 2/2 γυναικεία υπόθεση οι δίδυμες κυήσεις μας :wub:  ζυγίστηκα και εγώ σήμερα +2 κιλά, θέλω να κλάψω γιατί μου φαίνεται έχω πάρει φόρα και δεν σταματάω , αλλάααααααααα γουρουνιάζω την αλήθεια θα τν πω!Μόνο τα βράδια η μερίδα μου είναι μικρή γιατί φουσκώνω με το παραμικρό!!

@Jasmine@ τρως γίγαντες??τους λιγουρεύομαι ποοοοσο καιρό αλλά τρομάζω και μόνο στην σκέψη με το πόσο στουκας θα μου κάτσουν!! 

Ωωω σε ευχαριστώ πολύ!!! Όσο για τα κιλά, έτσι νιώθω κ εγώ! Ότι έχω πάρει φόρα κ δεν σταματάω! Ειδικά όταν ανεβαίνει ένα κιλό από τη μία μέρα στην άλλη, λέω δεν μπορεί... Κάποιος μου κάνει πλάκα!!!

4 ώρες πρίν, Christinα είπε:

Τι να πω? Εμενα με πονούσε συχνά το έντερο που γενικά δν έχω κανένα θέμα κι επινα χαμομήλι κ μ πέρναγε κάπως! Μιλάμε για Πολύ πόνο όμως! Κι επίσης στν 9ο με πονούσαν τα πλευρά μ,πιεζοταν! Ήταν μεγάλο μωρό αλλά κι εγώ είμαι μεγαλοσωμη ρε γμτ μπορούσα να το κουβαλησω αλλά ψιλουπεφερα! Αφού έλεγα άντε να γεννήσω να αναπνεύσω!

Γενικά βρε κορίτσια έχει ζόρια η εγκυμοσύνη, δν ξέρω γτ λένε ότι είναι η καλύτερη περίοδος! Κ οι μαμάδες που έχω μιλήσει το ίδιο μ λένε! Κ είχα γενικά πολύ καλή εγκυμοσύνη, έκανα τα πάντα μέχρι τη μέρα που γέννησα αλλά το άγχος κυρίως με έτρωγε! Βλέπω κ με εσάς ότι δν είμαι η μόνη!  Βλέπω πάντα στη ζωή μόνο τα καλα ,τα "ασχημα" έρχονται κ παρέρχονται ομως!

ΑΛΛΆ  χαλάλι όλα, τα πάντα κ χειρροτερα ! Έμεινα πάλι εγκυος κ θα ξαναεμενα αν το επιτρέψουν οι συνθήκες! Αυτά είναι ψιλοπραγματα μπροστά στο μεγαλείο που ζεις με το παιδί σου,σαν οικογένεια ρε παιδί μου, όλοι κ με τν άντρα σου! Αχ να είναι καλά τα μωράκια μας κ εμείς θα κάνουμε λιγάκι υπομονή!

Στο αλλαγμα κι εγώ λίγο, αλλά είμαι καθιστή στο κρεββάτι κ τν τραβάω λίγο. αλλά είναι μεγάλο παιδάκι κ του λέω σήκωσε τη μέση σου για του βάλω τη πάνα  ή σηκώνει μόνος τ το παντελόνι. Εσένα είναι πιο μικρούλη κ θέλει λίγο αγκαλίτσες :x Μπάνιο τν κάνει ο άντρας μ. Και αγκαλίτσες κάνουμε καθιστοι ή στο κρεββάτι!

Εμένα να σου πω την αλήθεια αυτή η εγκυμοσύνη μου φαίνεται πολύ πιο ζορικη από την πρώτη, στην οποία αν κ είχα τα θέματα μου δεν ήθελα να τελειώσει!! Αλλά δεν είχα άλλο παιδάκι να έχει κ αυτό τις ανάγκες του.. Ο καημενουλης μου ζητάει ακόμη αγκαλιά κ στενοχωριέμαι.. καθιστή τον παίρνω συνεχώς κ όρθια αν χρειαστεί ή όταν σκαρφαλώνει πάνω μου!! 

Just now, Mariamaraki είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!!! Μόλις γύρισα Όλα πήγαν καλά με το μωράκι μας όλες οι μετρήσεις κλπ. Και είμαστε και επίσημα κοριτσάκι!!! Χαχα 

Βέβαια δεν καθόταν με τίποτα ήταν γυρισμένη!!! 

Φατσούλα είδαμε ελάχιστα γιατι ειχε τα ποδαράκια της πανω στο κεφάλι ..ακροβατικά!!! 

Το μόνο που μου έκοψε την χαρά λίγο ήταν ότι το αμνιακό υγρό είναι αυξημενο και λέγετε υδραμνιο. Τώρα αυτό μπορεί να οφείλετε σε ζάχαρο η σε κάποιο άλλο μικρόβιο και περιμένω να μιλήσω με τον γιατρό. Τώρα είναι σοβαρό δεν είναι θα σας γελάσω.

Τι καλά!!! Τη χάρηκες τη μπουμπούκα σου τόση ώρα ε;; Όσο για το αμνιακό, φαντάζομαι δεν είναι τόσο ανησυχητικό, απλά θα θέλει παρακολούθηση..

Just now, Renez είπε:

Άντε άντε με το καλό τα κοριτσουδια σου!!! Είπαμε κ εσύ δικαιολόγησε καθώς έχεις κάνει ήδη το χρέος σου να φέρεις έναν αντρακλα στη ζωη:D

Μωρέ ποιος προσέχει???? 6 κιλά έχω πάρει!! Από 60 είμαι 66 παρακαλώ με συν πλην μισό κιλό ανάλογα το φούσκωμα της ημέρας!!

Εσύ με τις ιδέες σου!!!!! Να ξέρω μόνο να έχω πάρει κ ροζ ποτηράκια :twisted:

Ευχαριστώ πολύ!! Μην κοιτάς που σε πειράζουμε... Το αγόρι είναι μεγάλος έρωτας, θα το διαπιστώσεις πολύ σύντομα!!! 

Όσο για τα κιλά, είπαμε.... εμείς θα είμαστε οι φωτεινές εξαιρέσεις της παρέας!! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Το ερωτηματικό πάει για το "προσοντουχοσ" όχι για το γιος !!!:twisted: χαχαχα κάτσε κάτσε το αλλάζω..

Καλά όταν με το καλό γεννηθούν δεν θα λέμε μόνο το ύψος που γεννήθηκαν αλλά θα πάρουμε και μεζούρα να μετρήσουμε κ τα προσόντα να συγκρίνουμε:D

  • Χαχα 3

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Αν συνεχίζεις να μου βάζεις μπλε γράμματα ,ναι θα τον αφήσω! 
εγω την προηγούμενη Δευτέρα πηγα κ μου φαίνεται ότι πέρασε αιώνας! Έχω κ τόσο σιδέρωμα κ δε μπορώ καθόλου να κάθομαι όρθια... 

Τώρα αυτό με το σιδερωμα δε κολλαει κ καπου αλλά οκ...θες να τα πεις κ εσύ,τι να σε κάνουμε?! 

 

 

Just now, marianna1986 είπε:

Καλά όταν με το καλό γεννηθούν δεν θα λέμε μόνο το ύψος που γεννήθηκαν αλλά θα πάρουμε και μεζούρα να μετρήσουμε κ τα προσόντα να συγκρίνουμε:D

Χαχαχαχα κ κάπως έτσι αποκτούν οι άντρες ψυχολογικά με τα τσουτσουνο λιλια τους χαχαχαχα

Εμείς οι άκαρδες μανάδες!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope89 είπε:

Α κ εσείς καλά περνάτε βλέπω!!! Ο δικός μου 3,5 χρονών 15 κιλά με το ζόρι! Επίσης με περίεργες προτιμήσεις! Θα μας σκάσουν τα άτιμα!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπελα μου!! Με το καλό λοιπόν, το δεύτερο να είναι κοριτσάκι!!! Αλήθεια, έχετε εμβρυακια κατάψυξη;; Εμείς έχουμε ένα κ μας προβληματίζει πολύ το γεγονός...

Όσο για τα φουσκώματα, κ εγώ τα έχω κατά περιόδους κ να κρίνω από την πρώτη εγκατάσταση, στο τελευταίο τρίμηνο δυσκολευομουν πολύ.. καλά κάνεις, αφού ο,τι κ αν τρως τα ίδια περνας Τουλάχιστον να το ευχαριστιεσαι!!

Ωωω σε ευχαριστώ πολύ!!! Όσο για τα κιλά, έτσι νιώθω κ εγώ! Ότι έχω πάρει φόρα κ δεν σταματάω! Ειδικά όταν ανεβαίνει ένα κιλό από τη μία μέρα στην άλλη, λέω δεν μπορεί... Κάποιος μου κάνει πλάκα!!!

Εμένα να σου πω την αλήθεια αυτή η εγκυμοσύνη μου φαίνεται πολύ πιο ζορικη από την πρώτη, στην οποία αν κ είχα τα θέματα μου δεν ήθελα να τελειώσει!! Αλλά δεν είχα άλλο παιδάκι να έχει κ αυτό τις ανάγκες του.. Ο καημενουλης μου ζητάει ακόμη αγκαλιά κ στενοχωριέμαι.. καθιστή τον παίρνω συνεχώς κ όρθια αν χρειαστεί ή όταν σκαρφαλώνει πάνω μου!! 

Τι καλά!!! Τη χάρηκες τη μπουμπούκα σου τόση ώρα ε;; Όσο για το αμνιακό, φαντάζομαι δεν είναι τόσο ανησυχητικό, απλά θα θέλει παρακολούθηση..

Ευχαριστώ πολύ!! Μην κοιτάς που σε πειράζουμε... Το αγόρι είναι μεγάλος έρωτας, θα το διαπιστώσεις πολύ σύντομα!!! 

Όσο για τα κιλά, είπαμε.... εμείς θα είμαστε οι φωτεινές εξαιρέσεις της παρέας!! 

Ναιιιι το χάρηκα πολύ!

Αφού κράτησε καμία ωρίτσα !!! Βεβαια πολύ ζουλιγμα στην κοιλια αλλά εντάξει μπροστά σε αυτό που βλέπεις..χαλάλι! 

Με το καλό οι επόμενες μανούλες!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Καλά όταν με το καλό γεννηθούν δεν θα λέμε μόνο το ύψος που γεννήθηκαν αλλά θα πάρουμε και μεζούρα να μετρήσουμε κ τα προσόντα να συγκρίνουμε:D

Θα κάνω απεγγραφη από το γκρουπ αν ακούσω για εκατοστα:mrgreen:

Just now, Renez είπε:

Τώρα αυτό με το σιδερωμα δε κολλαει κ καπου αλλά οκ...θες να τα πεις κ εσύ,τι να σε κάνουμε?! 

 

 

Χαχαχαχα κ κάπως έτσι αποκτούν οι άντρες ψυχολογικά με τα τσουτσουνο λιλια τους χαχαχαχα

Εμείς οι άκαρδες μανάδες!!

Ναι ήθελα κάπου να πω κ εγώ τον πόνο κου με τις δουλειές που δε μπορώ να κουνηθώ!

επισης ήρθε το λαδακι από το anaplasis μυρίζει μπανάνα κ ταιχλοφουσκα μαζί!

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας @Mariamaraki μπράβο για την καλή β επιπέδου! Για τα αυξημένα αμνιακα μην αγχώνεσαι! Δεν πιστεύω να έχεις ήδη ψάξει για αυτό σε τπτ ίντερνετ:angry:

Γενικά αυτές τις μεγάλες εξετάσεις δεν τις συμπαθώ γιατί όλο κάτι μου βρισκουν! Για να δούμε την Παρασκευή 5/6 τι θα ακούσω πάλι.... Ποιες άλλες είστε την άλλη εβδομάδα; Θυμάμαι η @Jasmine@ είμαστε ίδια μερα! Τι ώρα; Εγώ 10πμ...

Αύριο πάω σχολείο να δηλώσω την άδεια μου και να τους πω καλό καλοκαίρι και bye bye Αγρίνιο!

Από Δευτέρα ξεκινάει κ η μικρή παιδικό και είμαι ακόμα πιο χαρουμενη:D

Τελικά το νυχτικό του moromou.gr ειναι πολύ ωραίο, όποια θέλει να πάρει μην διστασει!


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, marianna1986 είπε:

Καταρχας @Mariamaraki μπράβο για την καλή β επιπέδου! Για τα αυξημένα αμνιακα μην αγχώνεσαι! Δεν πιστεύω να έχεις ήδη ψάξει για αυτό σε τπτ ίντερνετ:angry:

Γενικά αυτές τις μεγάλες εξετάσεις δεν τις συμπαθώ γιατί όλο κάτι μου βρισκουν! Για να δούμε την Παρασκευή 5/6 τι θα ακούσω πάλι.... Ποιες άλλες είστε την άλλη εβδομάδα; Θυμάμαι η @Jasmine@ είμαστε ίδια μερα! Τι ώρα; Εγώ 10πμ...

Αύριο πάω σχολείο να δηλώσω την άδεια μου και να τους πω καλό καλοκαίρι και bye bye Αγρίνιο!

Από Δευτέρα ξεκινάει κ η μικρή παιδικό και είμαι ακόμα πιο χαρουμενη:D

Τελικά το νυχτικό του moromou.gr ειναι πολύ ωραίο, όποια θέλει να πάρει μην διστασει!

Εγώ έχω 5 το απόγευμα όποτε καταλαβαινετε ια σας γράψω νύχτα την απάντηση.... είναι αγχωτικες οι μεγάλες εξετάσεις μωρε! Μετά τη β επιπέδου έχουμε κ καμία άλλη;  Ε αφού επιμένεις θα μπω να παραγγείλω! Large είπες το πήρες; Θεωρείς ότι χωράει κοιλιά δίδυμων;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Θα κάνω απεγγραφη από το γκρουπ αν ακούσω για εκατοστα:mrgreen:

Ναι ήθελα κάπου να πω κ εγώ τον πόνο κου με τις δουλειές που δε μπορώ να κουνηθώ!

επισης ήρθε το λαδακι από το anaplasis μυρίζει μπανάνα κ ταιχλοφουσκα μαζί!

Γιαμιιι πόσο έχει το λάδακι? Είναι καλό σε υφή? Εννοώ αφήνει πολύ λαδιλα ή είναι ξηρό λαδακι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ έχω 5 το απόγευμα όποτε καταλαβαινετε ια σας γράψω νύχτα την απάντηση.... είναι αγχωτικες οι μεγάλες εξετάσεις μωρε! Μετά τη β επιπέδου έχουμε κ καμία άλλη;  Ε αφού επιμένεις θα μπω να παραγγείλω! Large είπες το πήρες; Θεωρείς ότι χωράει κοιλιά δίδυμων;

Μετά είναι το ντοπλερ στις 32 εβδ...

Ναι λαρτζ και ακολούθησα απλά τον οδηγό μεγεθών. Εμένα έχει ακόμα πολύ περιθώριο για την κοιλιά μου. Κανονικά μιντιουμ φοράω αλλά τα βυζι@ εχουν γίνει σαν πεπόνια και με πήγε στο λαρτζ ο οδηγός. Πήρα αυτό που λέει happy mommy μπροστά! Θα πάρω κ άλλο σχέδιο όταν βρω νούμερο γιατί εξαντλούνται γρήγορα!

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Καταρχας @Mariamaraki μπράβο για την καλή β επιπέδου! Για τα αυξημένα αμνιακα μην αγχώνεσαι! Δεν πιστεύω να έχεις ήδη ψάξει για αυτό σε τπτ ίντερνετ:angry:

Γενικά αυτές τις μεγάλες εξετάσεις δεν τις συμπαθώ γιατί όλο κάτι μου βρισκουν! Για να δούμε την Παρασκευή 5/6 τι θα ακούσω πάλι.... Ποιες άλλες είστε την άλλη εβδομάδα; Θυμάμαι η @Jasmine@ είμαστε ίδια μερα! Τι ώρα; Εγώ 10πμ...

Αύριο πάω σχολείο να δηλώσω την άδεια μου και να τους πω καλό καλοκαίρι και bye bye Αγρίνιο!

Από Δευτέρα ξεκινάει κ η μικρή παιδικό και είμαι ακόμα πιο χαρουμενη:D

Τελικά το νυχτικό του moromou.gr ειναι πολύ ωραίο, όποια θέλει να πάρει μην διστασει!

Για πες ποιο πήρες, είχα δει ένα ροζουλι με μανικακι σαν tshirt που είναι...

Εγώ β επιπέδου Σάββατο 6/6 κ έχω την ίδια σκέψη με εσένα μην μου βγει ξυνη σαν την αυχενική...

@Jasmine@ το ροζ λαδακι πήρες;;;αυτό βάζω κ εγώ ,αλλά με προβληματίζει που λέει ότι μετά δεν κάνει να βγούμε στον ήλιο


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Καταρχας @Mariamaraki μπράβο για την καλή β επιπέδου! Για τα αυξημένα αμνιακα μην αγχώνεσαι! Δεν πιστεύω να έχεις ήδη ψάξει για αυτό σε τπτ ίντερνετ:angry:

Γενικά αυτές τις μεγάλες εξετάσεις δεν τις συμπαθώ γιατί όλο κάτι μου βρισκουν! Για να δούμε την Παρασκευή 5/6 τι θα ακούσω πάλι.... Ποιες άλλες είστε την άλλη εβδομάδα; Θυμάμαι η @Jasmine@ είμαστε ίδια μερα! Τι ώρα; Εγώ 10πμ...

Αύριο πάω σχολείο να δηλώσω την άδεια μου και να τους πω καλό καλοκαίρι και bye bye Αγρίνιο!

Από Δευτέρα ξεκινάει κ η μικρή παιδικό και είμαι ακόμα πιο χαρουμενη:D

Τελικά το νυχτικό του moromou.gr ειναι πολύ ωραίο, όποια θέλει να πάρει μην διστασει!

Χαχαχαχαχααααα η αλήθεια είναι ότι μπήκα δεν μπόρεσα να κρατηθω! Πώς με καταλαβαίνεις... Αλλά μόλις διάβασα κάτι αρνητικά θέματα το έκλεισα κατευθείαν! 

Μίλησα μόλις και με τον γιατρό θέλει να δει και εκείνος της μετρήσεις και να ξαναμιλήσουμε σε 2 μέρες πάλι..αλλά μου είπε δεν είναι ανησυχητικό!!! Οπότε μένω στα λόγια του..

Εχετε δίκιο...Τελικά στις μεγάλες εξετάσεις το μόνο ωραίο είναι ότι βλέπεις το μωράκι σου. Όλα τα άλλα πολύ αγχωτικα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...