Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Anastasia05 είπε:

Εμένα φαίνεται κοιλίτσα όταν φοράω κολλητά! Ειμαι 1,75 κι έχω πάρει 3 κιλά που μάλλον είναι οοολα κοιλια

Αν είναι λίγο πιο ριχτη η μπλουζιτσα ίσα που κάνει μια καμπύλη κ δεν το καταλαβαίνουν. Όσοι το ξέρουν κ με δουν με ρωτάνε για επιβεβαίωση με πραγματική απορια:P 

Όλοι οι άλλοι δεν νομίζω να το καταλαβαίνουν. Έτσι δείχνουν τουλάχιστον

Σωματότυπος είναι ομοιομορφος πάνω κάτω(στήθος ποπος) κανονικά  με λεπτή μέση 

 

Μπικίνι ή τανκινι!

Εγώ έχω ένα ολόσωμο από την πρώτη εγκυμοσύνη,μην ανησυχείς σιγουρα θα βρεις!

τανκίνι θέλωωωωω αλλά αυτά που βλέπω στο ιντερνετ με το μεγεθολόγιο που έχουν  με μπερδέυουν γιατί στους γοφούς είναι πολύ παραπάνω τα cm απο οτι είμαι εγω!! 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Καλησπέρα στα ομορφα κορίτσια! Εγω λεω να μην παρω μαγιό.. τα μαγιο ακόμα μ κάνουν. Αλλα φαντάζομαι οτι αυτα με τα κορδονάκια πάλι θα μας κάνουν και αργότερα η αιθεροβατω και δε θα μας κανει τίποτα ??? :ph34r:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Renez είπε:

Γαμ..τα Ισμηνακι μου..

Κ μετά βάλε το ζάχαρο,αν έχει γυρίσει το μωρό,αν εμπεδωθηκε στον τραχηλο κ όταν γεννηθεί αν τρώει,αν έχουμε γάλα αν αν αν....

Τουλάχιστον ελπίζω να συνεχίσουμε έτσι..όλες μαζί να μοιραζόμαστε τα άγχη κ τις δυσκολίες μας γτ μετά μου φαίνονται όλα πιο όμορφα κ βάτα με τη συζήτηση κ τις εμπειρίες μας..κ ας έχω ενδιάμεσα κ ροζ παρεμβολές!!;)

Το νέο,αγαπημένο και εξελιγμένο πινακακι μας λοιποοοον!!

 @Eval αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 26/9 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκη) (μπήκε λαθραία στην ομάδα μας..χεχεχε)

 @kristalenia αγοράκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Κλινική Τσεπετη, Χανιά - Κριός)

 @Mariamaraki κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 5/10 (Μαιευτήριο Έλενα)

 @Irinoula86 αγοράκι --} ΠΗΤ: 8/10 (Κλινική Μητέρα)

 @EugenJen κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Κλινική Ρέα - Λέων)

 @Renez αγοράκι --} ΠΗΤ: 9/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Δίδυμος)

 @marianna1986 αγοράκι Η ανατροπή της μέρας!! --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Ρέα - Καρκίνος)

 @P.L.L. αγοράκι --} ΠΗΤ: 10/10 (Μαιευτήριο Αλεξάνδρα)

 @Eva137 αγοράκι --} ΠΗΤ: 11/10 (Μαιευτήριο Αμερικής..)

 @Hliolousti κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 12/10 (Μαιευτήριο Θεσσαλονίκης - Καρκίνος)

 @Anastasia05 αγορακι --} ΠΗΤ: 13/10 (κλινική Λητώ - Σκορπιός)

 @Jasmine@  2(!) κορακλες --} ΠΗΤ: 14/10 (Μαιευτήριο Πάτρας - Ιχθύς)

 @AuroraS ?? --} ΠΗΤ: 15/10 (Μαιευτήριο Αρεταίειο)

  @Vaso.D. αγορακι (?) --} 15/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρα - Ζυγός)

   @DemiMom ?? ΠΗΤ: 17/10 (Μαιευτηρίο Έλενα)

 @Christinα κοριτσάκι --} ΠΗΤ: 18/10 (Μαιευτήριο Ολύμπιον, Πάτρας)

 @elenioz αγοράκι(?) --} ΠΗΤ: 19/10 (Μαιευτήριο Έλενα - Καρκίνος)

 @Tsampika98 κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 20/10 

 @Annou αγοράκι --} ΠΗΤ: 21/10 (Κλινική Γαία - Υδροχόος)

 @Hope89 (2!) Κοριτσάκια --} ΠΗΤ: 23/10 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης)

 @Marti αγορακι --} ΠΗΤ: 23/10 (Μαιευτήριο Διαβαλκανικό)

 @OctoberMomκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 23/10 (κλινική Λητώ)

  @Thalia30κοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 26/10 (κλινική Λητώ)

 @Ninamc κοριτσάκι (?) --} ΠΗΤ: 30/10 (Κλινική Ρέα)

 @demifilolκοριτσακι(?) --} ΠΗΤ: 4/11 (Κλινική Γένεσις, Θεσσαλονίκης) **μας ήρθε λίγο λαθραία αλλά τη θέλουμε :-)

Απολογισμός:

Μανουλες 25!!

Αγοράκια 12!!

Κοριτσάκια 13!!

Γεια σας κ απο μενα...καινούργια κ εγω εδώ!!! Βρηκα ευκαιρία με αυτο το πινακακι να κανω και εγω την εισοδο μου Ειμαι 19 εβδομαδων κ 1 ημερα και η ΠΗΤ ειναι για 20/10 στο Ιασώ και κατα 99% ειναι κοριτσάκι!! Στις 12/6 εχω την Β επιπέδου!! Τον Ιουλιο θα κλεισω τα 38 και η εγκυμοσυνη προχωραει παρα πολυ ομαλα και φυσιολογικά... ειμαι 1.62 (πρωτο μποι ) κ πριν την εγκυμοσυνη ημουν 49 κιλα...πλεον εχω παει στα 53-54!! Εχω ηδη μεγαλη κοιλια για τον μηνα μου Εχει πλακα ομως..ολοι κανουν περα να περασω ...έχω ήδη αισθανθεί το μωρο κανα 2 φορες και περιμενω κ τις επόμενες!! 

Καλως σας βρήκα και εύχομαι με το καλό κ με εναν πονο που λενε σε ολες μας!!! 

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Flaquita είπε:

Γεια σας κ απο μενα...καινούργια κ εγω εδώ!!! Βρηκα ευκαιρία με αυτο το πινακακι να κανω και εγω την εισοδο μου Ειμαι 19 εβδομαδων κ 1 ημερα και η ΠΗΤ ειναι για 20/10 στο Ιασώ και κατα 99% ειναι κοριτσάκι!! Στις 12/6 εχω την Β επιπέδου!! Τον Ιουλιο θα κλεισω τα 38 και η εγκυμοσυνη προχωραει παρα πολυ ομαλα και φυσιολογικά... ειμαι 1.62 (πρωτο μποι ) κ πριν την εγκυμοσυνη ημουν 49 κιλα...πλεον εχω παει στα 53-54!! Εχω ηδη μεγαλη κοιλια για τον μηνα μου Εχει πλακα ομως..ολοι κανουν περα να περασω ...έχω ήδη αισθανθεί το μωρο κανα 2 φορες και περιμενω κ τις επόμενες!! 

Καλως σας βρήκα και εύχομαι με το καλό κ με εναν πονο που λενε σε ολες μας!!! 

Καλώς ήρθες στην παρεα μας! Με το καλο!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Καλησπέρα στα ομορφα κορίτσια! Εγω λεω να μην παρω μαγιό.. τα μαγιο ακόμα μ κάνουν. Αλλα φαντάζομαι οτι αυτα με τα κορδονάκια πάλι θα μας κάνουν και αργότερα η αιθεροβατω και δε θα μας κανει τίποτα ??? :ph34r:

Εγω θελω να παρω μπικινι... τα απο κατω δεν χρειαζεται να τα αλλαξω ειναι κ εμενα με κορδονια.. αλλ ατα απο πανω σιγουρα... δεν μου κανει τπτ...προς το παρον φοραω αθλητικα μπουστακια... δεν μου κανει τπτ αλλο!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Flaquita είπε:

Γεια σας κ απο μενα...καινούργια κ εγω εδώ!!! Βρηκα ευκαιρία με αυτο το πινακακι να κανω και εγω την εισοδο μου Ειμαι 19 εβδομαδων κ 1 ημερα και η ΠΗΤ ειναι για 20/10 στο Ιασώ και κατα 99% ειναι κοριτσάκι!! Στις 12/6 εχω την Β επιπέδου!! Τον Ιουλιο θα κλεισω τα 38 και η εγκυμοσυνη προχωραει παρα πολυ ομαλα και φυσιολογικά... ειμαι 1.62 (πρωτο μποι ) κ πριν την εγκυμοσυνη ημουν 49 κιλα...πλεον εχω παει στα 53-54!! Εχω ηδη μεγαλη κοιλια για τον μηνα μου Εχει πλακα ομως..ολοι κανουν περα να περασω ...έχω ήδη αισθανθεί το μωρο κανα 2 φορες και περιμενω κ τις επόμενες!! 

Καλως σας βρήκα και εύχομαι με το καλό κ με εναν πονο που λενε σε ολες μας!!! 

Καλώς ήρθες γλυκιά μου!!!

Με το καλό το νινακι σου και έτσι όμορφη και ομαλή σου εύχομαι να συνεχίσει να είναι η εγκυμοσύνη σου!!Τελειομηνη και υπέροχη!

 

  • Ευχαριστώ 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Καλώς ήρθες γλυκιά μου!!!

Με το καλό το νινακι σου και έτσι όμορφη και ομαλή σου εύχομαι να συνεχίσει να είναι η εγκυμοσύνη σου!!Τελειομηνη και υπέροχη!

 

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flaquita είπε:

Εγω θελω να παρω μπικινι... τα απο κατω δεν χρειαζεται να τα αλλαξω ειναι κ εμενα με κορδονια.. αλλ ατα απο πανω σιγουρα... δεν μου κανει τπτ...προς το παρον φοραω αθλητικα μπουστακια... δεν μου κανει τπτ αλλο!!! 

Εμένα γεμισε το στήθος ενα νούμερο αλλα ακομα χωραω αλλά γεμάτα.. Αν αρχίσουν να ξεχειλίζουν αναγκαστικα αλλο μαγιο... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Καλησπέρα στα ομορφα κορίτσια! Εγω λεω να μην παρω μαγιό.. τα μαγιο ακόμα μ κάνουν. Αλλα φαντάζομαι οτι αυτα με τα κορδονάκια πάλι θα μας κάνουν και αργότερα η αιθεροβατω και δε θα μας κανει τίποτα ??? :ph34r:

Όχι καλέ σίγουρα τα κορδονάκια θα σου κάνουν , εμένα δεν μου κάνουν τα πάνω με τίποτα, γιαυτό θέλω να πάρω και μιας κ θα πάρω θέλω αυτά που είναι ψηλόμεσα για να μην είναι όλη η κοιλιά εξω αλλά δεν βλέπω να τα βρίσκω με τα νούμερα οπότε μάλλον σε μπικίνι θα καταλήξω!!!

Just now, Flaquita είπε:

Γεια σας κ απο μενα...καινούργια κ εγω εδώ!!! Βρηκα ευκαιρία με αυτο το πινακακι να κανω και εγω την εισοδο μου Ειμαι 19 εβδομαδων κ 1 ημερα και η ΠΗΤ ειναι για 20/10 στο Ιασώ και κατα 99% ειναι κοριτσάκι!! Στις 12/6 εχω την Β επιπέδου!! Τον Ιουλιο θα κλεισω τα 38 και η εγκυμοσυνη προχωραει παρα πολυ ομαλα και φυσιολογικά... ειμαι 1.62 (πρωτο μποι ) κ πριν την εγκυμοσυνη ημουν 49 κιλα...πλεον εχω παει στα 53-54!! Εχω ηδη μεγαλη κοιλια για τον μηνα μου Εχει πλακα ομως..ολοι κανουν περα να περασω ...έχω ήδη αισθανθεί το μωρο κανα 2 φορες και περιμενω κ τις επόμενες!! 

Καλως σας βρήκα και εύχομαι με το καλό κ με εναν πονο που λενε σε ολες μας!!! 

καλώς ήρθες και εσύ και η κορούλα σου!!!το πρώτο σου είναι κ εσένα??

  • Ευχαριστώ 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

τανκίνι θέλωωωωω αλλά αυτά που βλέπω στο ιντερνετ με το μεγεθολόγιο που έχουν  με μπερδέυουν γιατί στους γοφούς είναι πολύ παραπάνω τα cm απο οτι είμαι εγω!! 

Nα πας να δοκιμάσεις καλύτερα! Δύσκολα από το διαδίκτυο η επιλογή μαγιό! Ειδικά στην εγκυμοσύνη!;)

Just now, Flaquita είπε:

Γεια σας κ απο μενα...καινούργια κ εγω εδώ!!! Βρηκα ευκαιρία με αυτο το πινακακι να κανω και εγω την εισοδο μου Ειμαι 19 εβδομαδων κ 1 ημερα και η ΠΗΤ ειναι για 20/10 στο Ιασώ και κατα 99% ειναι κοριτσάκι!! Στις 12/6 εχω την Β επιπέδου!! Τον Ιουλιο θα κλεισω τα 38 και η εγκυμοσυνη προχωραει παρα πολυ ομαλα και φυσιολογικά... ειμαι 1.62 (πρωτο μποι ) κ πριν την εγκυμοσυνη ημουν 49 κιλα...πλεον εχω παει στα 53-54!! Εχω ηδη μεγαλη κοιλια για τον μηνα μου Εχει πλακα ομως..ολοι κανουν περα να περασω ...έχω ήδη αισθανθεί το μωρο κανα 2 φορες και περιμενω κ τις επόμενες!! 

Καλως σας βρήκα και εύχομαι με το καλό κ με εναν πονο που λενε σε ολες μας!!! 

Καλωσήρθες και.με το καλό το κοριτσάκι σου!!:)

Να χαρείς τη κοιλίτσα σου όπως τώρα κ στο υπόλοιπο μισό την εγκυμοσύνης σου!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Flaquita είπε:

Γεια σας κ απο μενα...καινούργια κ εγω εδώ!!! Βρηκα ευκαιρία με αυτο το πινακακι να κανω και εγω την εισοδο μου Ειμαι 19 εβδομαδων κ 1 ημερα και η ΠΗΤ ειναι για 20/10 στο Ιασώ και κατα 99% ειναι κοριτσάκι!! Στις 12/6 εχω την Β επιπέδου!! Τον Ιουλιο θα κλεισω τα 38 και η εγκυμοσυνη προχωραει παρα πολυ ομαλα και φυσιολογικά... ειμαι 1.62 (πρωτο μποι ) κ πριν την εγκυμοσυνη ημουν 49 κιλα...πλεον εχω παει στα 53-54!! Εχω ηδη μεγαλη κοιλια για τον μηνα μου Εχει πλακα ομως..ολοι κανουν περα να περασω ...έχω ήδη αισθανθεί το μωρο κανα 2 φορες και περιμενω κ τις επόμενες!! 

Καλως σας βρήκα και εύχομαι με το καλό κ με εναν πονο που λενε σε ολες μας!!! 

Καλώς ήρθατε με τα ροζ φιογκακια !!!! Σε θελουμε πολύ στην ομάδα μας για να σκάσουν μερικές.... είμαστε οριακά να μας φάνε τα αγόρια εδώ μέσα!!! Χαχαχχαχα

  • Χαχα 5

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Όχι καλέ σίγουρα τα κορδονάκια θα σου κάνουν , εμένα δεν μου κάνουν τα πάνω με τίποτα, γιαυτό θέλω να πάρω και μιας κ θα πάρω θέλω αυτά που είναι ψηλόμεσα για να μην είναι όλη η κοιλιά εξω αλλά δεν βλέπω να τα βρίσκω με τα νούμερα οπότε μάλλον σε μπικίνι θα καταλήξω!!!

καλώς ήρθες και εσύ και η κορούλα σου!!!το πρώτο σου είναι κ εσένα??

Ναι το πρωτο μου ειναι!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Εγώ που είμαι 1,77 φαίνεται πλέον!Δλδ μου δίνουν και τη σειρά τους στο ταμείο για να κτλβεις!

Αλλά έχω πολύ μικρό στήθος και πολύ λεπτή μέση...και προ εγκυμοσύνης κοιλιακούς!:cry:μόνο πωπο έχω πεταχτο και μπούτια!

Δηλαδή η κοιλιά μου κολλάει με το σώμα μου από τη μέση και κάτω!Έχει μια συνοχή!

Από τη μέση και πάνω αν με δεις μόνο, λες αυτή η κοπέλα είναι έγκυος!

Νομίζω δεν παίζει ρόλο το ύψος αλλά το γενικότερο σωματότυπο.

 

Νομίζω κι εμένα θα φανεί όταν θα ξεπεράσει το στήθος, καλό 6ο δηλαδή! Δεν  πειράζει, καλύτερα βασικά, η αλήθεια είναι ότι δεν αισθάνομαι ακόμα άνετα με το να το καταλαβαίνει όποιος με βλέπει!


JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Flaquita  Καλώς μας ήρθες με το κοριτσάκι σου το ροζ!!!! 

Άντε να ροζιζει το πίνακα μας γτ τρόμαξα τελευταία...:tongue:

Κοριτσιααααα χθες μια μ είπε...στον 6ο είσαι??? Όχι λέω φουσκωσα απότομα!!! Νταξ φαίνεται πια κι όντως έτσι στον γιο μ ήμουν στον 6ο,πριν τη Β δν φαινόταν κοιλιά τότε,τίποτα! Τωρααααα κορακλα θα κανω!:-D

 Μαγιό πέρσυ είχα πάρει το πάνω 1 νούμερο μεγαλύτερο γτ δν έβρισκα το δικό μ( άκου λογική ) όποτε τώρα θα μ ειναι μια χαρά!!!! Κάτω νομίζω  θα μου κάνουν αφού είναι χαμηλά κάτω από τη κοιλιά. 

Πήγα πρωί πρωί κ πήρα το μαξιλάρι του Lidl! Καλό φαίνεται, το βράδυ θα δοκιμαστεί! Το πήρε καμμία σας? Πήρα κ 2 ζιπουνακια κ 2 σαλιαρες!!! Αχ ροζ τα πήρα όλα!!! Ομορφαίνει τον χώρο μας! Τα υπόλοιπα  όταν πάω για Β επιπέδου Πάτρα κ για shopping!!!

  • Μου αρέσει 4

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...