Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Mariamaraki είπε:

Μωρέ σωστά τα λες @Renez μου!! 

 

Εγώ Μαράκι σήμερα από το πρωί φαγωνομαι με τα ρούχα μου και όλο σκέφτομαι την β επιπέδου που θα κάνω γτ κι εγώ στην αυχενικη ένας δείκτης με είχε προβληματίσει και όλο σκέφτομαι τί θα μου πουν και σε αυτή την εξέταση!!

Όμως στο τέλος το μόνο που καταφέρνουμε είναι να χάνουμε τις στιγμές και να αγχωνόμαστε κι εμείς και τα μπεμπεκια μας!

Χαίρομαι πάρα πολύ που όλα πήγαν καλά,όσο για το αμνιακό θα πας στο γιατρό σου θα το δει,θα σου πει με σιγουριά πως δεν είναι κάτι ανησυχητικό και πάμε για άλλα!!!!

Να την χαίρεσαι την κοριτσαρα σου και να την χαϊδεψεις σήμερα πολύ πολύ!!!

Αχχχχ άντε να περάσει ο καιρός και για τις υπόλοιπες και να έχουμε όλες χαρμόσυνα!:)


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, marianna1986 είπε:

Τα ρομπακια @Jasmine@ άστα για τελευταία στιγμή γιατί αν ισχυουν μέχρι τότε τα μέτρα για τον κορονοιο δεν θα έχουμε επισκέψεις στην καφετέρια οπότε πάει άχρηστο το ρομπακι!

@EugenJen μετράς περιφέρεια στήθους και γοφών! Η κοιλια μεγαλώνει!

Εγώ έκανα λάθος οι γοφοί ήθελα να πω είναι small οριακό, να πάρω medium ?? Η δεν θα χωράνε τα πεπόνια;;αυτά λογικά δεν θα μεγαλώσουν κι αλλο!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Εγώ έκανα λάθος οι γοφοί ήθελα να πω είναι small οριακό, να πάρω medium ?? Η δεν θα χωράνε τα πεπόνια;;αυτά λογικά δεν θα μεγαλώσουν κι αλλο!!!

 Ναι medium θα πάρεις! Τα πεπόνια λογικά δεν θα μεγαλώσουν άλλο...

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Εγώ έκανα λάθος οι γοφοί ήθελα να πω είναι small οριακό, να πάρω medium ?? Η δεν θα χωράνε τα πεπόνια;;αυτά λογικά δεν θα μεγαλώσουν κι αλλο!!!

Small μην πάρεις σίγουρα για να είσαι άνετα... δεν έχω μετρηθεί ακόμα! Ποιο πήρες;;;; 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Small μην πάρεις σίγουρα θα να είσαι άνετα... δεν έχω μετρηθεί ακόμα! Ποιο πήρες;;;; 

Καλά small εννοειται όχι για medium η large λέω αλλά κ large υπερβολή μου κάνει...λέω να πάρω τώρα το μπλε σκούρο ( ωωωωω ναι) που έχει μια κορωνιτσα κ στο τελείωμα κάνει κόψιμο στο πλάι...να δω μέγεθος κ μετά μου άρεσε κ το ροζ happy mommy κ αυτά που λέει οργανικό βαμβάκι με την τσαχπινια στο μανίκι...

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλε δεν υπάρχει περίπτωση! Πρώτα βγάζουν τα ροζ κ μετά ότι περισσέψει το κάνουν μπλε... λοιπόν είδα κ ένα μωβ νυχτυκακι εκτός από το ροζ, αλλά δεν έχει ρομπακια ρε γαμωτο!

Ε ναι,δε χρειάζονται ρόμπα τα ροζ κ τα μωβ,είναι από μόνα τους!!!:twisted:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Κορίτσια,ερώτηση!

Πώς καταλαβαίνουμε ότι παθαίνουμε συσπάσεις;

Πετρώνει η κοιλίτσα αγάπη μου κ νιώθεις σαν δυσφορία αλλά για πολύ λίγο! Εγώ πχ το πάθαινα αυτό όταν κάναμε τρελιτσες τελευταία κ φοβήθηκα είναι η αλήθεια..αλλά κ γιατρός λέει ότι είναι οκ κ δεν δημιουργεί πρόβλημα..μόνο αν είναι πολύ συχνές οι συσπάσεις κ επώδυνες..

Γιατί?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hliolousti είπε:

Εγώ Μαράκι σήμερα από το πρωί φαγωνομαι με τα ρούχα μου και όλο σκέφτομαι την β επιπέδου που θα κάνω γτ κι εγώ στην αυχενικη ένας δείκτης με είχε προβληματίσει και όλο σκέφτομαι τί θα μου πουν και σε αυτή την εξέταση!!

Όμως στο τέλος το μόνο που καταφέρνουμε είναι να χάνουμε τις στιγμές και να αγχωνόμαστε κι εμείς και τα μπεμπεκια μας!

Χαίρομαι πάρα πολύ που όλα πήγαν καλά,όσο για το αμνιακό θα πας στο γιατρό σου θα το δει,θα σου πει με σιγουριά πως δεν είναι κάτι ανησυχητικό και πάμε για άλλα!!!!

Να την χαίρεσαι την κοριτσαρα σου και να την χαϊδεψεις σήμερα πολύ πολύ!!!

Αχχχχ άντε να περάσει ο καιρός και για τις υπόλοιπες και να έχουμε όλες χαρμόσυνα!:)

Να σαι καλά ομορφιά μου!! Αναμένω τώρα νέα από τον γιατρό για να ηρεμήσω.. 

Άντε θα δεις λίγο υπομονή και εσένα όλα καλά θα πάνε ..θύμισε μου πότε έχεις εσύ? 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πετρώνει η κοιλίτσα αγάπη μου κ νιώθεις σαν δυσφορία αλλά για πολύ λίγο! Εγώ πχ το πάθαινα αυτό όταν κάναμε τρελιτσες τελευταία κ φοβήθηκα είναι η αλήθεια..αλλά κ γιατρός λέει ότι είναι οκ κ δεν δημιουργεί πρόβλημα..μόνο αν είναι πολύ συχνές οι συσπάσεις κ επώδυνες..

Γιατί?

Εγώ αυτές τις μέρες ένιωσα κάτι πολύ περίεργο...

Ξαπλωμένη,χαϊδεύω κοιλίτσα και το μωρό το νιώθω να κινείται!

Και για λίγο νιώθω μια δυσφορία πολύ λάιτ όμως σαν έντερο...λέω οκ...

Και εκεί που χαϊδεύω αντιλαμβάνομαι κάτι λες και το μωρό ανεβαίνει στα ρηχά και νιώθω τα όρια του, πού ξεκινάει πού τελειώνει...σαν μια μπαλιτσα...ίσα με την παλάμη μου!

Μετά φεύγει αυτός ο εντεροπονουλης και η κοιλιά ξανά μανά όπως πριν!

Αφού λέω ότι του αρέσουν τα χάδια!όμως λέω μωρέ λες να είναι συσπάσεις και να μην το καταλαβαίνω γτ δεν το έχω ξαναζήσει;


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Εγώ αυτές τις μέρες ένιωσα κάτι πολύ περίεργο...

Ξαπλωμένη,χαϊδεύω κοιλίτσα και το μωρό το νιώθω να κινείται!

Και για λίγο νιώθω μια δυσφορία πολύ λάιτ όμως σαν έντερο...λέω οκ...

Και εκεί που χαϊδεύω αντιλαμβάνομαι κάτι λες και το μωρό ανεβαίνει στα ρηχά και νιώθω τα όρια του, πού ξεκινάει πού τελειώνει...σαν μια μπαλιτσα...ίσα με την παλάμη μου!

Μετά φεύγει αυτός ο εντεροπονουλης και η κοιλιά ξανά μανά όπως πριν!

Αφού λέω ότι του αρέσουν τα χάδια!όμως λέω μωρέ λες να είναι συσπάσεις και να μην το καταλαβαίνω γτ δεν το έχω ξαναζήσει;

Έχω διαβάσει να ξέρεις ότι όταν χαϊδεύουμε την κοιλιά γίνονται συσπάσεις χωρίς να είναι κανόνας αυτό, κ λέει πρέπει να το αποφεύγουμε...

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Να σαι καλά ομορφιά μου!! Αναμένω τώρα νέα από τον γιατρό για να ηρεμήσω.. 

Άντε θα δεις λίγο υπομονή και εσένα όλα καλά θα πάνε ..θύμισε μου πότε έχεις εσύ? 

 

11/6!!!Όχι αύριο,ούτε την άλλη Πέμπτη!Την εποοομενη!

ευχαριστω πολύ και μην βάζεις κακό με το νου!θα είναι καμια ψιλοδουλεια και θα αυτοδιορθωθει!ίσα ίσα για να σκας τώρα!όπως μας συμβαίνει πάντα δλδ!:roll:

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχω διαβάσει να ξέρεις ότι όταν χαϊδεύουμε την κοιλιά γίνονται συσπάσεις χωρίς να είναι κανόνας αυτό, κ λέει πρέπει να το αποφεύγουμε...

Α δε το έχω ξανακουσει αυτό!!

Ίσως το παρακανα κι εγώ ποιος ξέρει;;:wub:

Θα τα ελαττωσω λίγο τα χαδακια!λίγο όμως!:mrgreen:

  • Μου αρέσει 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Όπως φαίνονται στις φωτογραφίες! 

Λοιπόν εγώ είμαι για medium στους γοφούς κ στο στηθος, λες να το πάρω large να χωράει την κοιλιά; Είναι φαρδύ στους γοφούς;

Just now, Hliolousti είπε:

11/6!!!Όχι αύριο,ούτε την άλλη Πέμπτη!Την εποοομενη!

ευχαριστω πολύ και μην βάζεις κακό με το νου!θα είναι καμια ψιλοδουλεια και θα αυτοδιορθωθει!ίσα ίσα για να σκας τώρα!όπως μας συμβαίνει πάντα δλδ!:roll:

Α δε το έχω ξανακουσει αυτό!!

Ίσως το παρακανα κι εγώ ποιος ξέρει;;:wub:

Θα τα ελαττωσω λίγο τα χαδακια!λίγο όμως!:mrgreen:

Ναι εγώ το εχω διαβάσει αρκετές φορές σε πολλές σελίδες! Όλα καλά θα μας πάνε μην αγχώνεσαι...

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...