Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Anastasia05 είπε:

Τα μπλε σκούρο(και αυτά κ τα κλειστά ίδιο χρώμα!) Τα λάτρεψε από τη πρώτη στιγμή! Την επόμενη μέρα της συζήτησης τα πήρα!!

Κ μένα για εκεί το πάει εδώ κ καιρό! Του πήραμε κ τη κατσαρόλα φισερ κ όλη μέρα φτιαχνει γλυκά! Παίζει βέβαια κ με όλα τα σουρωτηρια,κουτάλες,κατσαρόλες,μπρικια!!

Γλυκουληδες χρυσοχερηδες!

Εγω του πηρα μπλε σκουρο με κοκκινες γραμμες. Και τα χει φορεσει 2 φορες εξω. Στο σπιτι τα φοραμε τωρα χαχαχαχα. Μεγια τους!

Να ναι καλα και θα ζησουμε πολλα! @Christinα

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Ninamc είπε:

Εγω του πηρα μπλε σκουρο με κοκκινες γραμμες. Και τα χει φορεσει 2 φορες εξω. Στο σπιτι τα φοραμε τωρα χαχαχαχα. Μεγια τους!

Να ναι καλα και θα ζησουμε πολλα! @Christinα

Ναι λέγαμε κ με την Christina ότι δεν ήθελαν να τα βγαλουν!

Από φέτος αποφάσισα ότι θα τα πάρουμε κ του χρόνου!

Στη θάλασσα είχαμε λίγο δράμα που μπήκαν πετρουλες στο παπούτσι αλλά ενταξει το ξεπέρασε όταν έπαιξε με τα κουβαδάκια κ γέμισε παντού πετρούλες.... παντού ομως

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η μπεμπούλα μου έχει γίνει ατιθασουλα! Έχει ζωηρεψει κ μου δίνει όλη μέρα κάτι κλωτσισες δυνατές εκεί κάτω χαμηλά. Κάθε λίγο κ λιγάκι πιπι... αλλααααα με έχει τρελάνει,λιώνω, μου έχει πάρει το μυαλό η σουσουραδιτσα!!! Και πάω στον μικρό μου για ζουζουνιες κ μου λέει:Stop! Όχι αλλά Φιλάκια! Και με γειωνει! Τρώω απόρριψη από τν μεγάλο μ έρωτα!

  • Χαχα 4

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Η μπεμπούλα μου έχει γίνει ατιθασουλα! Έχει ζωηρεψει κ μου δίνει όλη μέρα κάτι κλωτσισες δυνατές εκεί κάτω χαμηλά. Κάθε λίγο κ λιγάκι πιπι... αλλααααα με έχει τρελάνει,λιώνω, μου έχει πάρει το μυαλό η σουσουραδιτσα!!! Και πάω στον μικρό μου για ζουζουνιες κ μου λέει:Stop! Όχι αλλά Φιλάκια! Και με γειωνει! Τρώω απόρριψη από τν μεγάλο μ έρωτα!

Αχ τέτοια σου λέει??? Από τωραααα???

Εμένα πάλι μάγουλο με μαγουλο κοιμήθηκε και σφιχτή αγκαλιά!

Ξέρω ότι σε λίγο καιρό θα τρώω κι εγώ χυλοπιτες οπότε το απολαμβάνω όσο μπορώ!!!

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Αχ τέτοια σου λέει??? Από τωραααα???

Εμένα πάλι μάγουλο με μαγουλο κοιμήθηκε και σφιχτή αγκαλιά!

Ξέρω ότι σε λίγο καιρό θα τρώω κι εγώ χυλοπιτες οπότε το απολαμβάνω όσο μπορώ!!!

 

Τν πιάνει ώρες ώρες μάλλον γτ τν έχω ζαλίσει στα φιλιά! Γενικά είναι ανεξάρτητο παιδάκι από μωρό δν ήταν της αγκαλιάς γτ ήταν ζωηρό πολυ. θέλει τις αγκαλίτσες του όταν το επιλέγει αυτος. Προσωπικότητες!!!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ said:

Σε αυτό το σημείο πχ που είναι η μελάνια είναι πιο σκληρό αν εννοείς αυτό... προσπαθω να τις κάνω όσο πιο πλάι μπορώ αλλά αναγκαστικά κάποια στιγμή θα πετύχεις σημείο που έχεις ξανακάνει! Καλά εμένα μου είχαν πει να τις κάνω ρολόι γύρω από τον αφαλο με 2δακτυλα απόσταση, μιλάμε για πόνο! Γενικως ποναω αλλά όσο πιο κοιλιά τις κάνω τόσο περισσότερο! Προσπαθω στα πλαϊνά κ εγώ, απλ τώρα έχει τσιτωσει το δέρμα κ δε μπορώ να το πιάσω καλά, δε θέλω να τις κάνω μπούτι γιατί έχω διαβάσει ότι δεν απορροφούνται το ίδιο.... ας κάνουμε κουράγιο άλλοι 7 μήνες έμειναν!!!! Χαχαχχαχαχα

Ναι, μπορεί να είχαν σκληρύνει κάποια σημεία στην κοιλιά μου και από τις ορμονικές ενέσεις που έκανα πριν στην διέγερση, αλλά νομίζω όλη η κοιλιά μου ήταν απλά σκληρή γιατί είχε τσιτώσει από το πρήξιμο και τον φυλακισμένο αέρα μέσα. Κι εγώ τις ενέσεις τις διέγερσης στην αρχή τις έκανα γύρω από τον αφαλό, αλλά της ηπαρίνης μετά με τίποτα! Αχ, κουράγιο κοπέλα μου... υπομονή λίγους μήνες ακόμα.

 

Just now, Hope89 said:

Έχω ακούσει ότι η αρνικα κάνει δουλειά ( νομίζω έτσι λέγεται ) κ τη βρίσκεις στα φαρμακεία!

Θεσσαλονίκη κ εγώ! Βρε λες να ήμασταν κ στο ίδιο κέντρο;; Εγώ ήμουν στο emb...lab! Το έχω ακούσει ότι στην Αμερική είναι εξωφρενικές οι τιμές πάντως... Ευτυχώς που δεν παιδευτηκατε πολύ κ με μια διέγερση έχετε κ εμβρυακια για αδερφάκι!! Αυτό σκεφτομαι κ εγώ, ότι θα βάλεις ένα εμβρυακι δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θα πιάσει..αλλά αν;;; Είναι πολύ δύσκολες αποφάσεις αυτές...

Χαχα!! Μου θυμίζεις εμένα... Με το που γέννησα έλεγα πότε θα ξαναμεινω έγκυος!! Μου έλειπε η κοιλιά μου να σκεφτείς!! Τελικά ζοριστηκα τόσο πολύ με τον μικρούλη μου (ζωή να χει το πουλάκι μου) που εκεί πριν τα 2 του άρχισα να σκέφτομαι για δεύτερο!

Ναι, λένε ότι η άρνικα βοηθάει. Χαχα, κοντά είμασταν, εγώ πήγα τελικά στην emb...clinic. Ήμουν ανάμεσα σε αυτά τα δυο κέντρα και τελικά διάλεξα αυτό. Ομολογώ ότι με εξυπηρετήσανε πολύ... φοβόμουν λίγο τη συνεννόηση/επικοινωνία online όσο ήμουν στην Αμερική, αλλά τελικά μια χαρά τα οργανώσαμε όλα και ακόμα συζητάμε με email και τους στέλνω τα νέα μου όποτε πάω στο γιατρό να τους πω πώς τα πάω!

  • Μου αρέσει 2

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Τν πιάνει ώρες ώρες μάλλον γτ τν έχω ζαλίσει στα φιλιά! Γενικά είναι ανεξάρτητο παιδάκι από μωρό δν ήταν της αγκαλιάς γτ ήταν ζωηρό πολυ. θέλει τις αγκαλίτσες του όταν το επιλέγει αυτος. Προσωπικότητες!!!

Ναι! άμα δε θέλει, ούτε χάδι δε Μ αφήνει να του δώσω...νευριάζει κιολας κ με μαλωνει :P

Μέσα στη μέρα όμως με αγκαλιάζει συχνά δεν έχω παραπονο!:x και την κοιλίτσα τη χαϊδεύει κ την φιλάει κ χαμογελαει

 

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Flaquita Καλώς ήρθες στην τρελή παρέα μας! Με το καλό να έρθει το νινι σου :x

Αχχ τι τραβάτε βρε κορίτσια με τις ενέσεις. Δύσκολο πολύ μου φαίνεται. Υπομονή, ακόμα και αυτό με γλύκα θα το θυμάστε μόνο. 

Πήρα και εγώ το μαξιλάρι από τα Lidl. Για την τιμή του ήταν καλό αλλά δεν με ενθουσίασε. Θα το ήθελα από έξω πιο απαλό και αν και μαλακό πιο στιβαρό όταν το κρατάς αγκαλιά. Φυσικά δεν έχω και πλήρη άποψη γιατί κάπου στην μέση της νύχτας μου έλειπε και το βρήκα με το σύζυγό παραμάσκαλα :tongue: 

Τα υπόλοιπα κολάν, σαλιάρες κτλπ ήταν πολύ καλής ποιότητας. Και πράγματι είχε πρώτη φορά πιο όμορφα πραγματακια για τα αγόρια. 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

@elenioz κι εγώ απόψε το δοκίμασα και Ναι για τα λεφτά του οκ! Αλλά θα το ήθελα λίγο πιο φουσκωτό! Δν το αποχωρηστηκα όλο το βράδυ με βόλεψε! Βέβαια εγώ κοιμάμαι στον καναπέ...ναι στο κρεββάτι κοιμούνται οι άντρες...νεο χούι αυτό...δν μπορώ να στριμωχτω γτ όλο στριφογυριζω!!! Τελοσπαντων έχω συνηθίσει τν καναπέ από τη πρώτη εγκυμοσύνη που τν έβγαζα εκεί από τις αϋπνίες. Έχουμε σχέση λατρείας με το έπιπλο,έχουμε ζήσει πολλά μαζί! Αχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Να σας πω τι έπαθα εγώ τώρα το πρωί.... όπως καθόμουν κ χάϊδευα την κοιλιτσα μου, ήξερα ότι η μια είναι σε ένα σημείο που κάνει καρούμπαλο! Ξαφνικά με διαπερνάει ένα ρίγος στο σημείο αυτό κάπως νιώθω  κ εξαφανίζεται το καρουμπαλακι! Πείτε μου ήταν σύσπαση η έκανε καμία τούμπα κ άλλαξε θέση;;; Εγώ τρόμαξα πάντως ήταν πολύ έντονο!

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μη φοβάσαι βρε! Θα κουνήθηκε! Αχ η παιχνιδιάρα σου ή μπουμπού! Αλλά και συσπασουλα να ήταν μν ανησυχείς από δω κ πέρα μπορεί να έχουμε που κ που! Να μν κουράζεσαι εσύ με τα διδυμακια να ξαπλώνεις όσο μπορείς! Δουλεύεις νομίζω, Μαγνήσιο παίρνεις?

Α και δεν χαϊδεύουμε όλη τν ώρα γτ προκαλεί συσπάσεις αν και σε πιο προχωρημένη κύηση. 


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Μη φοβάσαι βρε! Θα κουνήθηκε! Αχ η παιχνιδιάρα σου ή μπουμπού! Αλλά και συσπασουλα να ήταν μν ανησυχείς από δω κ πέρα μπορεί να έχουμε που κ που! Να μν κουράζεσαι εσύ με τα διδυμακια να ξαπλώνεις όσο μπορείς! Δουλεύεις νομίζω, Μαγνήσιο παίρνεις?

Έχω άδεια λόγω εγκυμοσύνης.... εμένα με προβλημάτισε ότι δε Νοιώθω το καρουμπαλακι κ ότι ήταν τόσο έντονο αυτό που ένιωσα! Πίνω 2 μαγνήσια κάθε μέρα.... λες να άλλαξε θέση κ να μη στεναχωριεμαι;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχω άδεια λόγω εγκυμοσύνης.... εμένα με προβλημάτισε ότι δε Νοιώθω το καρουμπαλακι κ ότι ήταν τόσο έντονο αυτό που ένιωσα! Πίνω 2 μαγνήσια κάθε μέρα.... λες να άλλαξε θέση κ να μη στεναχωριεμαι;

Ναι βρε μια χαρά! Αχαχαχα τι θες να έχεις καρουμπαλακια? Θα έκανε μεγάλη κίνηση, θα άλλαξε θέση! Αν δεν πονάς είσαι οκ! Θα τα νιώθεις πολύ εσύ που είναι 2!!!! Κολυμπάει η ζουζούνα κ τσακώνεται με τν αδερφή της που την έχει στριμωξει!!! Άσε που ξύπνησαν κ κάνουν πρωινή γυμναστική!!! Χιχιχιχιχι

  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Ναι βρε μια χαρά! Αχαχαχα τι θες να έχεις καρουμπαλακια? Θα έκανε μεγάλη κίνηση, θα άλλαξε θέση! Αν δεν πονάς είσαι οκ! Θα τα νιώθεις πολύ εσύ που είναι 2!!!! Κολυμπάει η ζουζούνα κ τσακώνεται με τν αδερφή της που την έχει στριμωξει!!! Άσε που ξύπνησαν κ κάνουν πρωινή γυμναστική!!! Χιχιχιχιχι

Με το καρουμπαλακι ξέρω την ακριβή τους θέση! Χαχαχαχα όχι δεν ποναω καθόλου, εκείνη τη στιγμή με διαπέρασε ένα ρίγος κ μια έντονη κίνηση. Αλλά δεν ήταν σύσπαση ξέρω πως είναι.... θα κάνω υπομονή κ δε θα πάρω το γιατρό! Όταν αλλάζουν θέση πως το νιώθεις;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Δύσκολες οι ενεσουλες όντως αλλα για καλό σκοπό!!! Μπράβο σας! 

@Jasmine@ το μωράκι θα ηταν καλέ!!!

Eγω να ρωτήσω μαγνήσιο δεν παίρνω.. Σας το έδωσαν για κάποιο λόγο? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...