Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Αύριο έχουμε σουτζουκάκια με ρυζακι!!! Γιαμ! Θα τα φτιάξει η μανούλα μου βέβαια γτ θα δουλεύω...εγώ πάντως έχω μόνιμη λιγουρα ντοματα- φέτα-παξιμαδι-ρίγανη- λάδι! Θέλω να το τρώω κάθε βράδυ...Δν είχα φέτα απόψε κ δν έφτιαξα, δν παίρνω πολυ επίτηδες για να μην τρώω...

Just now, Marti είπε:

Κοκκινιστό με μελιτζάνες! 

Το αγαπημένο του άντρα μου!!!

Κι ένα Μπριάμ ωραίο κι υγιεινό!!!

  • Μου αρέσει 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

On 28/5/2020 at 10:18 ΜΜ, Jasmine@ είπε:

Α ήρθες γλυκιά μου ;;;; Πως ήταν η μέρα σου;;; 
Ααα κάτι θα σε τσίμπησε κ έγραψες τις κορακλες μου με ροζ;;;  @OctoberMom Καλε 70κιλα δε μας είπες ότι είσαι κ 1.75; Τι ταουπωτη κ κουραφέξαλα;

Ανυπόστατα ψεύδη!! Ποιός τα διαδίδει? :P 70 πρέπει να ήμουν εκεί στο Λύκειο θαρρώ... τώρα αισίως 95, εκ των οποίο μόνο 1 κιλό έχω πάρει απ'την εγκυμοσύνη. Κι αυτό πηγαινοέρχεται δηλαδή, πραγματικά μου χει τύχει να ξυπνάω 94.3 και την επόμενη 95.5.... Κύριος οίδε! 

On 28/5/2020 at 11:01 ΜΜ, Jasmine@ είπε:

Καλε που την είδες εσυ; Ήρθε στο μαγαζί κ σου είπε γεια σου είμαι η octobermom???? Χαχαχαχαχ ροζαλοπαρδαλες κλαίω!

Της έκλεισα το μάτι!! Ε με τόση χαρά πια, από πού να ήμουν!!! Ενθουσιασμός στο Παγκράτι.... Πάντως χωρίς πλάκα,

1. Οι πίτες υπέροχες! Δε θα κάνω άλλα σχόλια, ένα θα πω: Ξαναπέρασα πάλι σήμερα να πάρω μανιταρόπιτα (άργησα όμως κι ήσασταν κλειστάαα, σνιφ!). 

2. Κοιλίτσα έτσι χαριτωμένη και στρογγυλή σαν της @Renez εκεί στον 6ο-7ο με βλέπω!

πρίν από 38 λεπτά , Renez είπε:

Ναι..Κυριακή κλείνουμε μόνο..όσο γ το λογιστή που λέγαμε ρώτησα κ μου είπε πως μπορώ να απολύσω κανονικά αρκεί να προσλάβω άλλον στη θέση του. Δλδ να μείνω ως τον Γενάρη με τουλάχιστον ίδιο αριθμό υπαλλήλων..

Πάντως μεταξύ μας, δε μου φάνηκε και ο καλύτερος άνθρωπος η εν λόγω υπάλληλος, τέσπα!

  • Μου αρέσει 1

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, OctoberMom είπε:

Ανυπόστατα ψεύδη!! Ποιός τα διαδίδει? :P 70 πρέπει να ήμουν εκεί στο Λύκειο θαρρώ... τώρα αισίως 95, εκ των οποίο μόνο 1 κιλό έχω πάρει απ'την εγκυμοσύνη. Κι αυτό πηγαινοέρχεται δηλαδή, πραγματικά μου χει τύχει να ξυπνάω 94.3 και την επόμενη 95.5.... Κύριος οίδε! 

Της έκλεισα το μάτι!! Ε με τόση χαρά πια, από πού να ήμουν!!! Ενθουσιασμός στο Παγκράτι.... Πάντως χωρίς πλάκα,

1. Οι πίτες υπέροχες! Δε θα κάνω άλλα σχόλια, ένα θα πω: Ξαναπέρασα πάλι σήμερα να πάρω μανιταρόπιτα (άργησα όμως κι ήσασταν κλειστάαα, σνιφ!). 

2. Κοιλίτσα έτσι χαριτωμένη και στρογγυλή σαν της @Renez εκεί στον 6ο-7ο με βλέπω!

Πάντως μεταξύ μας, δε μου φάνηκε και ο καλύτερος άνθρωπος η εν λόγω υπάλληλος, τέσπα!

Καλημέρα!!!! Κάποια εδώ θεωρούσε τον εαυτό της γεματουλα κ ήταν κάπου 70κιλα κ νόμιζα ήσουν εσυ.... μανιταροπιτα ε;;; Πωπω πρωινιάτικα τι μου κανείς!!! 

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα!!!! Κάποια εδώ θεωρούσε τον εαυτό της γεματουλα κ ήταν κάπου 70κιλα κ νόμιζα ήσουν εσυ.... μανιταροπιτα ε;;; Πωπω πρωινιάτικα τι μου κανείς!!! 

Μανιταροπιτα??? Αααααχ θα με πεθάνετε πρωί πρωί :P

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Μανιταροπιτα??? Αααααχ θα με πεθάνετε πρωί πρωί :P

 

Α δε φταίω εγωωωωω!!!! Κ εμένα μόλις το διάβασα πάντως μου ήρθε μια λιγούρα για μα πάω στο φούρνο! Θα προσπαθήσω να κρατηθώ....


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Α δε φταίω εγωωωωω!!!! Κ εμένα μόλις το διάβασα πάντως μου ήρθε μια λιγούρα για μα πάω στο φούρνο! Θα προσπαθήσω να κρατηθώ....

Ευτυχώς ο φούρνος από κάτω δεν έχει μανιταροπιτα...

Έχει όμως άλλες πιτουλες...:D

Μετρηθηκα κ είμαι καλά στο βάρος οπότε ιιιιισως κ να κρατηθώ! Για τώρα!

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ευτυχώς ο φούρνος από κάτω δεν έχει μανιταροπιτα...

Έχει όμως άλλες πιτουλες...:D

Μετρηθηκα κ είμαι καλά στο βάρος οπότε ιιιιισως κ να κρατηθώ! Για τώρα!

Κ εγώ είμαι ακόμα στα -3 αλλά η κοιλιά μεγαλώνει μέρα με τη μέρα!


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια δεν εχω προλάβει να διαβάσω όλες τις σελίδες!!!! 

Έχω μια απορία είναι και εσάς το βράδυ η κοιλίτσα σας πιο φουσκωτη και πιο σκληρή και το πρωί είναι πιο μικρή και μαλακη ? 

Αχ κορίτσια με τα φαγητά σας ειδικά με την μανιταροπιτα! Ζημιά είστε... περιττό να σας πω ότι ο γιατρός μου έκοψε αλάτι και ζάχαρη αρχικά!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα κορίτσια δεν εχω προλάβει να διαβάσω όλες τις σελίδες!!!! 

Έχω μια απορία είναι και εσάς το βράδυ η κοιλίτσα σας πιο φουσκωτη και πιο σκληρή και το πρωί είναι πιο μικρή και μαλακη ? 

Καλημέρα σε ολες!!!!

Κι εμένα έτσι είναι όσο περνάει η μέρα φουσκώνει κ σκληραίνει κ το στομάχι μαζί...νομίζω το έχουν παρατηρήσει κι άλλες κοπέλες όποτε είναι γενικό το θέμα!

Βρε σεις? Μανιταροπιτα? Αλήθεια πάλι? Παίζετε  με τις αδυναμίες στις λιχουδιές! Χθες το βράδυ το προσπέρασα γτ νύσταζα, αφήστε που είχα καουρα όλη νύχτα σαν να είχα φάει τηγανητά κ ήμουν με ένα γιαουρτάκι με φρυγανιά...

Μπορώ να τρέφομαι μόνο με ορεκτικά κ μπινελίκια τέτοια, τα φαγητά έρχονται δευτερα...κ μάλλον εγώ ήμουν η αφρατουλα με τα 70+ κιλά που μπέρδεψες τη κοπέλα @Jasmine@ !!!!!:mrgreen:

 

  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mariamaraki είπε:

Καλημέρα κορίτσια δεν εχω προλάβει να διαβάσω όλες τις σελίδες!!!! 

Έχω μια απορία είναι και εσάς το βράδυ η κοιλίτσα σας πιο φουσκωτη και πιο σκληρή και το πρωί είναι πιο μικρή και μαλακη ? 

Αχ κορίτσια με τα φαγητά σας ειδικά με την μανιταροπιτα! Ζημιά είστε... περιττό να σας πω ότι ο γιατρός μου έκοψε αλάτι και ζάχαρη αρχικά!

Ναι φαίνεται πιο μεγάλη το βράδυ κ το πρωί που ξυπνάω πιο μικρή!

Το εννοείς? Μαχαίρι?

 

Just now, Jasmine@ είπε:

Κ εγώ είμαι ακόμα στα -3 αλλά η κοιλιά μεγαλώνει μέρα με τη μέρα!

Εγώ στα +3!!! Πόσα ήσουν μείον δηλαδή??

Κ μένα η κοιλίτσα μια ομορφιά!!:wub:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Καλημέρα σε ολες!!!!

Κι εμένα έτσι είναι όσο περνάει η μέρα φουσκώνει κ σκληραίνει κ το στομάχι μαζί...νομίζω το έχουν παρατηρήσει κι άλλες κοπέλες όποτε είναι γενικό το θέμα!

Βρε σεις? Μανιταροπιτα? Αλήθεια πάλι? Παίζετε  με τις αδυναμίες στις λιχουδιές! Χθες το βράδυ το προσπέρασα γτ νύσταζα, αφήστε που είχα καουρα όλη νύχτα σαν να είχα φάει τηγανητά κ ήμουν με ένα γιαουρτάκι με φρυγανιά...

Μπορώ να τρέφομαι μόνο με ορεκτικά κ μπινελίκια τέτοια, τα φαγητά έρχονται δευτερα...κ μάλλον εγώ ήμουν η αφρατουλα με τα 70+ κιλά που μπέρδεψες τη κοπέλα @Jasmine@ !!!!!:mrgreen:

 

Α εσυ ήσουν που έλεγε ασυναρτησίες!!! Χαχαχαχχα άκου αφρατουλα!

Just now, Anastasia05 είπε:

Ναι φαίνεται πιο μεγάλη το βράδυ κ το πρωί που ξυπνάω πιο μικρή!

Το εννοείς? Μαχαίρι?

 

Εγώ στα +3!!! Πόσα ήσουν μείον δηλαδή??

Κ μένα η κοιλίτσα μια ομορφιά!!:wub:

Το έχω ξαναπεί ότι με το θυρεοειδή πήρα 9 κιλά κ είχα πάει 67 από 58, έτσι κατάλαβα ότι κατι τρέχει! Τώρα είμαι 63.5-64! Μπορεί να είναι όλο αυτό το πρήξιμο που είχα κ να μην έχω χάσει πραγματικά κιλά... θα τα ψάξω όταν γεννήσω περαιτέρω! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Α εσυ ήσουν που έλεγε ασυναρτησίες!!! Χαχαχαχχα άκου αφρατουλα!

Το έχω ξαναπεί ότι με το θυρεοειδή πήρα 9 κιλά κ είχα πάει 67 από 58, έτσι κατάλαβα ότι κατι τρέχει! Τώρα είμαι 63.5-64! Μπορεί να είναι όλο αυτό το πρήξιμο που είχα κ να μην έχω χάσει πραγματικά κιλά... θα τα ψάξω όταν γεννήσω περαιτέρω! 

Ναι να το ψάξεις κ να το ρυθμίσεις οπωσδήποτε μετά τη γέννα κ μετά θα καταλάβεις τι γίνεται πραγματικά:)

Το σπιτι σοπ έβαλε προσφορές στα βρεφικά!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ναι να το ψάξεις κ να το ρυθμίσεις οπωσδήποτε μετά τη γέννα κ μετά θα καταλάβεις τι γίνεται πραγματικά:)

Το σπιτι σοπ έβαλε προσφορές στα βρεφικά!

έχει ήδη ρυθμιστεί... για τα Κιλα δε με νοιαζει εγώ μια χαρά νιώθω! Μπήκα χθες όλα αυτά που ήθελα Ίδια τιμή τα εχει


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

έχει ήδη ρυθμιστεί... για τα Κιλα δε με νοιαζει εγώ μια χαρά νιώθω! Μπήκα χθες όλα αυτά που ήθελα Ίδια τιμή τα εχει

Μπήκα σε ένα λινκ δεν έχει τα πάντα προσφορά κάποια συγκεκριμένα αλλά οκ εγώ δεν έχω να αγοράσω κατι δεν με ενδιαφέρει για τις υπόλοιπες που ψάχνουν το ειπα  

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...