Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

Ααα τώρα που είπες για μπαλέτο, ξέρετε τι υπάρχει για αγοράκια από 3ετων? Για κορίτσια ξέρω μπαλέτο παίρνουν αλλά για αγόρια??? Μια γνωστή μ το έστειλε μπαλέτο το αγοράκι της ετσι για να το στείλει κάπου! Κολυμβητήριο χωρίς μαμα μέσα να παίρνουν??? Δν θα το στείλω σχολείο κ θα ήθελα να το πάω κάπου να παίζει με παιδάκια κι εδώ είναι σχετικά περιορισμένες οι επιλογές!

Στο τζιμπορι είναι πολύ ωραία!!! Αλλά νομίζω είναι με γονείς!

Κολυμβητήριο δεν ξέρω αλλά θα ρωτήσω να μάθω γιατί θέλω κι εγώ να τον ξεκινήσω του χρόνου που θα είναι 2,5 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Στο τζιμπορι είναι πολύ ωραία!!! Αλλά νομίζω είναι με γονείς!

Κολυμβητήριο δεν ξέρω αλλά θα ρωτήσω να μάθω γιατί θέλω κι εγώ να τον ξεκινήσω του χρόνου που θα είναι 2,5 

 Αχαχαχαχαχ :?:Τι είναι αυτό το τζιμπορι??? Δν το έχω ξανακούσει???

Just now, marianna1986 είπε:

Κολυμβητήριο στην επαρχία λίγο δύσκολο για χειμώνα, συνήθως ανοίγουν από άνοιξη! Καλή λύση είναι η μουσικοκινητικη ή η τα καλλιτεχνικά αλλά και το τάε κβο ντο.

Εγώ πήγαινα κ χειμώνα κ είναι ανοιχτό αλλά ήμουν 9. Σε εμάς από Σεπτέμβρη θα ξανανοίξει αλλά δν πιστεύω να βάλουν πρόγραμμα για μικρά,δν έχουν οργανωθεί πολύ οι σύλλογοι! Καλλιτεχνικά κ πολεμικές τέχνες που έχουμε πολλές παίρνουν από 5 χρονών αλλά θα πάω να ρωτήσω. 

Κάτι μουσικοκινητικο θα ήταν σούπερ για αυτή την ηλικία!!! Πολύ ωραία ιδέα! Θα το ψάξω!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

 Αχαχαχαχαχ :?:Τι είναι αυτό το τζιμπορι??? Δν το έχω ξανακούσει???

Εγώ πήγαινα κ χειμώνα κ είναι ανοιχτό αλλά ήμουν 9. Σε εμάς από Σεπτέμβρη θα ξανανοίξει αλλά δν πιστεύω να βάλουν πρόγραμμα για μικρά,δν έχουν οργανωθεί πολύ οι σύλλογοι! Καλλιτεχνικά κ πολεμικές τέχνες που έχουμε πολλές παίρνουν από 5 χρονών αλλά θα πάω να ρωτήσω. 

Κάτι μουσικοκινητικο θα ήταν σούπερ για αυτή την ηλικία!!! Πολύ ωραία ιδέα! Θα το ψάξω!

Gymboree! είναι σαν παιδότοπος αλλά που κάνουν μουσικοκινητικη κ άλλα μαθήματα!!! Δεν ξέρω πως τους λένε αυτούς τους χώρους κ γω τώρα τα μαθαινω. Θα πάω να ρωτήσω μήπως ξεκινήσουμε τίποτα από Σεπτέμβρη!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mariamaraki είπε:

Να σαι καλά @Renez μου!!

Όχι κανονικά θα ήταν σε 2-3 εβδομάδες...Αλλά επειδή βρήκαμε ένα θεματάκι πρέπει να πάω να το δούμε και να μου γράψει εξετάσεις! 

ΜΜΜ αυτό με το αμνιακό υγρό ε? Έχεις δίκιο μου διέφυγε..δε θα ναι κάτι σοβαρό κορίτσι μου αλλιώς θα σε έτρεχαν με το που το έβλεπαν!

Όλα θα πάνε σούπερ :)

Αγάπες αυτή τη βδομάδα ποιες είπαμε έχουμε β επιπέδου??

Σίγουρα εγώ και η @EugenJen.. η οποία τι κάνει?? Που είσαι εσύ πουλάκι μου χαμένο? Πάλι πηγές weekend στους γονείς σου κ μας ξέχασες?? Ελπίζω να λιαζεις το κορμί σου τώρα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

ΜΜΜ αυτό με το αμνιακό υγρό ε? Έχεις δίκιο μου διέφυγε..δε θα ναι κάτι σοβαρό κορίτσι μου αλλιώς θα σε έτρεχαν με το που το έβλεπαν!

Όλα θα πάνε σούπερ :)

Αγάπες αυτή τη βδομάδα ποιες είπαμε έχουμε β επιπέδου??

Σίγουρα εγώ και η @EugenJen.. η οποία τι κάνει?? Που είσαι εσύ πουλάκι μου χαμένο? Πάλι πηγές weekend στους γονείς σου κ μας ξέχασες?? Ελπίζω να λιαζεις το κορμί σου τώρα..

Εγώ έχω την Τετάρτη στις 16:30:wub:

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Εγώ έχω την Τετάρτη στις 16:30:wub:

Καλα αποτελεσματα σε ολες ευχομαι!

Εγω ειμαι η τελευταια! Μα θα το δω το νινακι σε λιγες μερες στο ρβ μας

Καλε Αναστασια μ, στις 22 εβδομαδες ξεκινα ο 6ος. Που ελεγες.

21 εβδομαδα ειναι η τελευταια του 5ου. 

ΤΡΙΜΗΝΟ ΜΗΝΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ
1ο Τρίμηνο 1ος μήνας 1-4
2ος μήνας 5-8
3ος μήνας 9-13
2ο Τρίμηνο 4ος μήνας 14-17
5ος μήνας 18-21
6ος μήνας 22-26
3ο Τρίμηνο 7ος μήνας 27-30
8ος μήνας 31-35
9ος μήνας 36-40

Οσο για το παιδι, θα ερθει η μαμα μ, μα εχουμε και νταντα. Υπαρχουν καμερες στο σπιτι και μια χαρα θα μαθαινω νεα τους. Αγχωνομαι για το μετα, μα θα χω βοηθεια πιστευω και θα τα παμε σουπερ.

Επεξεργάστηκαν by Ninamc

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

ΜΜΜ αυτό με το αμνιακό υγρό ε? Έχεις δίκιο μου διέφυγε..δε θα ναι κάτι σοβαρό κορίτσι μου αλλιώς θα σε έτρεχαν με το που το έβλεπαν!

Όλα θα πάνε σούπερ :)

Αγάπες αυτή τη βδομάδα ποιες είπαμε έχουμε β επιπέδου??

Σίγουρα εγώ και η @EugenJen.. η οποία τι κάνει?? Που είσαι εσύ πουλάκι μου χαμένο? Πάλι πηγές weekend στους γονείς σου κ μας ξέχασες?? Ελπίζω να λιαζεις το κορμί σου τώρα..

Αχ μακάρι!!!! Σε ευχαριστώ τόσο πολύ...

Έτσι μου λένε όντως ότι θα με τρέχανε κατευθείαν..Αλλά ξέρεις τώρα το μυαλό! 

κορίτσια με το καλό να δείτε τα μωράκια σας όσες έχετε β επιπέδου αυτή την βδομάδα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Καλα αποτελεσματα σε ολες ευχομαι!

Εγω ειμαι η τελευταια! Μα θα το δω το νινακι σε λιγες μερες στο ρβ μας

Καλε Αναστασια μ, στις 22 εβδομαδες ξεκινα ο 6ος. Που ελεγες.

21 εβδομαδα ειναι η τελευταια του 5ου. 

ΤΡΙΜΗΝΟ ΜΗΝΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ
1ο Τρίμηνο 1ος μήνας 1-4
2ος μήνας 5-8
3ος μήνας 9-13
2ο Τρίμηνο 4ος μήνας 14-17
5ος μήνας 18-21
6ος μήνας 22-26
3ο Τρίμηνο 7ος μήνας 27-30
8ος μήνας 31-35
9ος μήνας 36-40

Οσο για το παιδι, θα ερθει η μαμα μ, μα εχουμε και νταντα. Υπαρχουν καμερες στο σπιτι και μια χαρα θα μαθαινω νεα τους. Αγχωνομαι για το μετα, μα θα χω βοηθεια πιστευω και θα τα παμε σουπερ.

Ευχαριστιυμε ,επίσης!!! Το περιμένω πως κ πως!!

Ναι! Σε 3 μέρες μπαίνω στην 22 εβδομάδα! Θα είμαι 21 και 1. Σε μπέρδεψα??

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πωωωω πωωω ακριβώς στη μέση είμαστε! Κι όλα καλά Κορίτσια μου μέχρι τώρα μας πάνε σε όλες μας! Άντε να περάσει κ η Β να χαλαρώσουμε κάπως παλι και να μας είναι οοοολα ρόδινα μέχρι το τέλος!

Να ευχαριστηθείτε τα μωράκια σας στην εξέταση και να δείτε τα ομορφα μουτρακια τους!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Ευχαριστιυμε ,επίσης!!! Το περιμένω πως κ πως!!

Ναι! Σε 3 μέρες μπαίνω στην 22 εβδομάδα! Θα είμαι 21 και 1. Σε μπέρδεψα??

Ευχαριστω κοριτσαρα! Το φανταζομαι! Ευχαριστησου το παιδι μ!

Ναι ναι το καταλαβα. Λεω τις προαλλες μ ελεγες οτι θα μπεις στν 6ο, και επειδη εχω το πινακακι ειπα να στο παραθεσω, εχεις ακομα δυο υπεροχες βδνομαδες ως τν 6ο χαχαχα

Αρα εγω ειμαι στην αρχη του 5ου κ εσυ στο τελος του 5ου. Σ αυτο ηθελα να καταληξω χαχαχα

Επεξεργάστηκαν by Ninamc
  • Χαχα 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Ευχαριστω κοριτσαρα! Το φανταζομαι! Ευχαριστησου το παιδι μ!

Ναι ναι το καταλαβα. Λεω τις προαλλες μ ελεγες οτι θα μπεις στν 6ο, και επειδη εχω το πινακακι ειπα να στο παραθεσω, εχεις ακομα μια υπεροχη βδομαδα ως τν 6ο χαχαχα

Αρα εγω ειμαι στην αρχη του 5ου κ εσυ στο τελος του 5ου. Σ αυτο ηθελα να καταληξω χαχαχα

Έχεις μπει στον 5ο από την προηγούμενη εβδομάδα, τώρα είσαι στη 19η. Κ η Αναστασία μεθαύριο μπαίνει 22η δλδ 6ο.

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχεις μπει στον 5ο από την προηγούμενη εβδομάδα, τώρα είσαι στη 19η. Κ η Αναστασία μεθαύριο μπαίνει 22η δλδ 6ο.

Το ιδιο λεμε με αλλα λογια. Ακριβως το ιδιο. Χαχαχα

Ευχαριστω

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Ευχαριστω κοριτσαρα! Το φανταζομαι! Ευχαριστησου το παιδι μ!

Ναι ναι το καταλαβα. Λεω τις προαλλες μ ελεγες οτι θα μπεις στν 6ο, και επειδη εχω το πινακακι ειπα να στο παραθεσω, εχεις ακομα δυο υπεροχες βδνομαδες ως τν 6ο χαχαχα

Αρα εγω ειμαι στην αρχη του 5ου κ εσυ στο τελος του 5ου. Σ αυτο ηθελα να καταληξω χαχαχα

Ναι! Τώρα είμαι τέλος πέμπτου κ σε δύο μέρες μπαίνω έκτο! 

Όπως λέει κ η Ισμήνη:wink:

Τι γίνεται με τις κλωτσιές?? Πλέον νιώθω συχνά μέσα στη μέρα κ όταν τρώω παίρνει δύναμη κ μου ρίχνει κ πιο δυνατες.χαιρομαστε όλοι, μαζί με τον γιο :wub:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...