Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Irinoula86 είπε:

εγω ας πουμε ελεγα χθες στον αντρα μου ότι όλοι μας λένε να μην παιρνουμε τπτ πριν περασει και ο 7. και εγω εχω πάρει πολλά...... και μηπως τυχει κάτι? και μετα θα ειναι πιο δύσκολο......

μια φίλη μου π γενναει έως τέλος Ιουνίου μ λέει ότι αν, δεν άκουγε όλους τους γύρω γύρω θα τα ειχε παρει όλα πολυ πιο νωρίς και δεν θα έτρεχε τώρα(λόγω και κορωνοιου καταλαβαινετε!!!!).

 

 

 

Σαν να ακούω τη σκέψη μου!!!

Αλλά να σου πω κάτι;όλα καλά θα πάνε και τζάμπα δημιουργούμε στο μυαλό μας τέτοια πράγματα που σφίγγουν τη ψυχή!

  • Μου αρέσει 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Irinoula86 είπε:

εγω ας πουμε ελεγα χθες στον αντρα μου ότι όλοι μας λένε να μην παιρνουμε τπτ πριν περασει και ο 7. και εγω εχω πάρει πολλά...... και μηπως τυχει κάτι? και μετα θα ειναι πιο δύσκολο......

μια φίλη μου π γενναει έως τέλος Ιουνίου μ λέει ότι αν, δεν άκουγε όλους τους γύρω γύρω θα τα ειχε παρει όλα πολυ πιο νωρίς και δεν θα έτρεχε τώρα(λόγω και κορωνοιου καταλαβαινετε!!!!).

 

 

 

αχαχχαχαχα είναι ωραίες αυτές οι περιποιήσεις.........γλυκούλα μανούλα!
 

 

Κ σε εμάς πέφτει κ μέσα στη ζέστη κ Αύγουστο που πολλές εταιρείες κλείνουν!!

Τώρα σιγά σιγά είναι καλά να ξεκινήσουν τα ψώνια!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

@EugenJen υπάρχει μια ειδική ζώνη που τη βάζεις στο κάθισμα και κάπως πιάνει το κάτω μέρος της ζώνης αυτοκινήτου και το κρατάει χαμηλά. Επίσης, έχω ακούσει κ το κόλπο να φοράνε μόνο το πάνω μέρος της ζώνης. Ατύχημα με το αμάξι είχα κ εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη, την τελευταία μέρα που πήγα στη δουλειά πριν την άδεια 7 μηνων ήμουν. Πάτησα φρένο και ήρθε ένας παππούς με φορα και με τράκαρε από πίσω!

Αχ αυτοί οι παππούδες!!!!!!!:angry:

Έχω κι εγώ βίωμα με στούκα με έναν παππού πέρσι!Όταν ήρθε η αστυνομία και του ζήτησαν ταυτότητα και είδαν ημερομηνία γέννησης έπαθαν σοοοκκ!!!ήταν γεννηθείς του 1924!

Πέρσυ δλδ που έγινε αυτό ήταν 95 χρόνων!!!!και οδηγούσε μια λιμο στουκαρισμενη από χίλιες μεριές!!!και το αστείο είναι ότι μετά απο κάνα μήνα θα έπεφτε πάνω στον πατέρα μου σε άλλο σημείο της πόλης και μόλις τον είδε ο μπαμπάς μου έτριβε τα μάτια του!Κανονικός χάρος!χαχαχχαααχ

  • Χαχα 3
  • Λυπημένη/-ος 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Αχ αυτοί οι παππούδες!!!!!!!:angry:

Έχω κι εγώ βίωμα με στούκα με έναν παππού πέρσι!Όταν ήρθε η αστυνομία και του ζήτησαν ταυτότητα και είδαν ημερομηνία γέννησης έπαθαν σοοοκκ!!!ήταν γεννηθείς του 1924!

Πέρσυ δλδ που έγινε αυτό ήταν 95 χρόνων!!!!και οδηγούσε μια λιμο στουκαρισμενη από χίλιες μεριές!!!και το αστείο είναι ότι μετά απο κάνα μήνα θα έπεφτε πάνω στον πατέρα μου σε άλλο σημείο της πόλης και μόλις τον είδε ο μπαμπάς μου έτριβε τα μάτια του!Κανονικός χάρος!χαχαχχαααχ

Κακώς τους ανανεωνουν τα διπλώματα!!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Απααααπαααα χωρίς ζωνη;;;;;Άμα τη βάλεις χαμηλά χαμηλά;Σε πιέζει;

Δεν ΄εχω δοκιμάσει να την βάλω χαμηλά, γιατί φοβάμαι μην πιέσει την κοιλία, μάλλον θα φοράω μόνο το πάνω μέρος ή θα πάρω αυτή που λένε τα κορίτσια για εγκύους, δεν την έχω δει!!

 

Just now, Irinoula86 είπε:

εγω ας πουμε ελεγα χθες στον αντρα μου ότι όλοι μας λένε να μην παιρνουμε τπτ πριν περασει και ο 7. και εγω εχω πάρει πολλά...... και μηπως τυχει κάτι? και μετα θα ειναι πιο δύσκολο......

μια φίλη μου π γενναει έως τέλος Ιουνίου μ λέει ότι αν, δεν άκουγε όλους τους γύρω γύρω θα τα ειχε παρει όλα πολυ πιο νωρίς και δεν θα έτρεχε τώρα(λόγω και κορωνοιου καταλαβαινετε!!!!).

 

 

 

αχαχχαχαχα είναι ωραίες αυτές οι περιποιήσεις.........γλυκούλα μανούλα!
 

 

και εμένα μου το έχουν πει αυτό , αλλά ουτε καν!!ας έχω καλά αποτελέσματα αύριο στην β επιπέδου και θα αναστενάξουν τα πορτοφόλια!! :lol: 

σιγά μην τρέχω σαν την τρελή Αύγουστο, να καθαρίσουμε καλά το δωμάτιο θέλουμε από τις εργασίες που κάναμε και βουρ στα ψώνια!!Η γιαγιά του άντρα μου ήδη μου είπε οτι μέσα στο σουκου θα έρθει σπίτι να φτιάξουμε λίστα!!

  • Μου αρέσει 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Δεν ΄εχω δοκιμάσει να την βάλω χαμηλά, γιατί φοβάμαι μην πιέσει την κοιλία, μάλλον θα φοράω μόνο το πάνω μέρος ή θα πάρω αυτή που λένε τα κορίτσια για εγκύους, δεν την έχω δει!!

 

και εμένα μου το έχουν πει αυτό , αλλά ουτε καν!!ας έχω καλά αποτελέσματα αύριο στην β επιπέδου και θα αναστενάξουν τα πορτοφόλια!! :lol: 

σιγά μην τρέχω σαν την τρελή Αύγουστο, να καθαρίσουμε καλά το δωμάτιο θέλουμε από τις εργασίες που κάναμε και βουρ στα ψώνια!!Η γιαγιά του άντρα μου ήδη μου είπε οτι μέσα στο σουκου θα έρθει σπίτι να φτιάξουμε λίστα!!

Να πάνε όλα καλά αύριο κ να μας πεις για λίστα αν έχεις καμία απορία

Αχ δε μπορώ με τις γιαγιάδες:wub: ειδικά όταν γίνονται προγιαγιαδες

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Irinoula86 είπε:

ωχ ναιιι??γτ το είπε αυτό????δεν κρατιεται????

 

Όχι απλά μπορεί να έγινε νωρίτερα η σύλληψη..γενικά ειναι μπαμπατσικος κ ψηλος..το προτιμώ να σου πω..αφού μπω στο μήνα μου ας έρθει οπότε θέλει να ξελαφρωσω κιόλας!!

Just now, marianna1986 είπε:

Γεια σας κορίτσια! 

Γύρισα από β'επιπεδου και ήταν λίγο επεισοδιακή! Ενώ έφαγα το κρουασάν μου δεν κουνιόταν καθόλου. Φυσικά με εδιωξε, μου είπε να φάω μια σοκολάτα και να περπατήσω κάνα μισάωρο... Τελικά όλα καλά, μετα κάπως κουνιοταν, οι μετρήσεις όλες καλές, τράχηλος καλός, βάρος 470, φωτογραφίες όχι πολύ καλές πάντως δεν μου θύμισε την κόρη μου. Θα δείξει! Πάει κ αυτό!!! Τώρα έχω πολλές καουρες από τη σοκολάτα, με χάλασε πολύ...

Από κράμπες στα πόδια έχω κ εγώ κ μουδιάσματα μέσα στη νύχτα μερικές φορές υποφέρω. 

Οδήγηση εγώ κάνω κανονικά κ μεγάλα ταξίδια πχ από Πάτρα στο Ναύπλιο χτες το απόγευμα και πάλι πίσω τη Δευτέρα!

Μπράβο κοριτσάρα ,πάει κ αυτό!!!!

Σου κάνει νάζια ο κανακάρης!! Πάντως εμένα ,το είχα ξανά πει νομίζω κάποια στιγμή,δεν του κάνει αίσθηση το γλυκό αλλά τα παγωμένα ροφήματα..

Πριν τη β επιπέδου είχα κοπανισει στο αμάξι μια amstel free παρακαλώ κ παρταρε κ τώρα πίνω ένα ice tea και πάλι δίνει πόνο!!:P

Έχουν άποψη κορίτσια..μη το ξεχνάμε!!

Just now, EugenJen είπε:

Δεν βάζω ζώνη τώρα με την εγκυμοσύνη, γιαυτό φοβάμαι να οδηγήσω γιατί γενικά δεν πάω πουθενά χωρίς ζώνη, αφού και όταν οδηγεί ο άντρας μου είμαι στην τσίτα κ κρατιέμαι απο την χειρολαβή!!:D

γιαυτό βάζω τις πλατφορμίτσες μου που είναι πιο σταθερές από τα τακούνια ...αλλά είναι ψηλές και αυτές!!

@Renez σκέψου οτι επειδή είμαι του τακουνιού η γιαγιά του άντρα μου το πρώτο πράγμα που μου είπε οταν της είπαμε οτι είμαι έγκυος, κοίταξε τι παπούτσια φορούσα και μου λέει δεν πιστεύω να ξαναβάλεις τακούνια :lol: 

και εμένα η γιατρός για κάποιο λόγο μου λέει να είμαι έτοιμη από μέσα Σεπτέμβρη!!

Ναι ρε συ.. δεν είναι κακό απλά σου λέει ότι Πητ σπάνια φτάνουν. Ειδικά αν έχουν τα κιλακια τους κτλ συνήθως πάνε 38η με 39η οπότε μας προετοιμάζουν να μην φρικαρουμε..

Αν κ λένε πως το πρώτο αργεί αλλά δεν ισχύει πάντα..θυμάσαι τη φίλη μου το πρώτο της 36 κ 5 βγήκε φυσιολογικα κιόλας με σπάσιμο νερών κ στη ξαδέρφη μ επίσης το πρώτο 38 και 2.. 

Καλύτερα ρε συ να ξεμπερδευουμε χεχεχε

Just now, Irinoula86 είπε:

εγω ας πουμε ελεγα χθες στον αντρα μου ότι όλοι μας λένε να μην παιρνουμε τπτ πριν περασει και ο 7. και εγω εχω πάρει πολλά...... και μηπως τυχει κάτι? και μετα θα ειναι πιο δύσκολο......

μια φίλη μου π γενναει έως τέλος Ιουνίου μ λέει ότι αν, δεν άκουγε όλους τους γύρω γύρω θα τα ειχε παρει όλα πολυ πιο νωρίς και δεν θα έτρεχε τώρα(λόγω και κορωνοιου καταλαβαινετε!!!!).

 

 

 

αχαχχαχαχα είναι ωραίες αυτές οι περιποιήσεις.........γλυκούλα μανούλα!
 

 

Καλέ σιγά μην σκεφτόμαστε αρνητικά!! Για σε παρακαλώ!! Οκ είπαμε μέχρι κ β επιπέδου αλλααααα τώρα τέλος!! 

Βέβαια εγώ φορμακια του είχα πάρει από τον 4ο καμία 10αρια χαχαχαχα τώρα του παρήγγειλα μερικά ακόμη κ ετοιμάζω κ το καλάθι μου στο φαρμακείο χαχα

Για πείτε κάνα καλό site φαρμακείου..έχω μπει στο pharmacy 295.. κάποια άλλη πρόταση?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Όχι απλά μπορεί να έγινε νωρίτερα η σύλληψη..γενικά ειναι μπαμπατσικος κ ψηλος..το προτιμώ να σου πω..αφού μπω στο μήνα μου ας έρθει οπότε θέλει να ξελαφρωσω κιόλας!!

Μπράβο κοριτσάρα ,πάει κ αυτό!!!!

Σου κάνει νάζια ο κανακάρης!! Πάντως εμένα ,το είχα ξανά πει νομίζω κάποια στιγμή,δεν του κάνει αίσθηση το γλυκό αλλά τα παγωμένα ροφήματα..

Πριν τη β επιπέδου είχα κοπανισει στο αμάξι μια amstel free παρακαλώ κ παρταρε κ τώρα πίνω ένα ice tea και πάλι δίνει πόνο!!:P

Έχουν άποψη κορίτσια..μη το ξεχνάμε!!

Ναι ρε συ.. δεν είναι κακό απλά σου λέει ότι Πητ σπάνια φτάνουν. Ειδικά αν έχουν τα κιλακια τους κτλ συνήθως πάνε 38η με 39η οπότε μας προετοιμάζουν να μην φρικαρουμε..

Αν κ λένε πως το πρώτο αργεί αλλά δεν ισχύει πάντα..θυμάσαι τη φίλη μου το πρώτο της 36 κ 5 βγήκε φυσιολογικα κιόλας με σπάσιμο νερών κ στη ξαδέρφη μ επίσης το πρώτο 38 και 2.. 

Καλύτερα ρε συ να ξεμπερδευουμε χεχεχε

Καλέ σιγά μην σκεφτόμαστε αρνητικά!! Για σε παρακαλώ!! Οκ είπαμε μέχρι κ β επιπέδου αλλααααα τώρα τέλος!! 

Βέβαια εγώ φορμακια του είχα πάρει από τον 4ο καμία 10αρια χαχαχαχα τώρα του παρήγγειλα μερικά ακόμη κ ετοιμάζω κ το καλάθι μου στο φαρμακείο χαχα

Για πείτε κάνα καλό site φαρμακείου..έχω μπει στο pharmacy 295.. κάποια άλλη πρόταση?

Δες κ το pharm24!

K.μενα έτοιμος ήταν ο πρώτος αλλά δεεεεν... Τελικά γεννήθηκε 3.700 κ 54 πόντους. Φαντάσου τι έπαθα τελευταίες μερες:P

Ναι δεν ισχύει για πρωτα κ δευτερα.. μπορεί να είναι πρώτο κ να γεννηθεί μπαμ μπαμ μπορεί να είναι τρίτο κ να αργεί!

Γι'αυτό ετοιμαζόμαστε από νωρίς εμείς :)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Renez ναι κ εγώ πιστεύω πως τα αγοράκια δεν συγκινούνται με γλυκά αλλά με αλμυρά!

Αυτό με τις συλλήψεις νωρίτερα κ αργότερα νομίζω φαίνεται από την αρχή τουλάχιστον στην αυχενική στο λένε αν υπάρχει διαφορά ημερολογιακή με υπερηχογραφικη.


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

@Renez ναι κ εγώ πιστεύω πως τα αγοράκια δεν συγκινούνται με γλυκά αλλά με αλμυρά!

Αυτό με τις συλλήψεις νωρίτερα κ αργότερα νομίζω φαίνεται από την αρχή τουλάχιστον στην αυχενική στο λένε αν υπάρχει διαφορά ημερολογιακή με υπερηχογραφικη.

Ναι από τότε μου είχε πει πως λογικά τον έπιασα αμέσως μετά τη περίοδο.. ατιμος :-)

ισχυει πάντως για τα αλμυρά φουλ!! Αλλά δεν ήξερα αν είναι από το μπεμπέ γτ ποτέ δεν ήμουν κ φαν του γλυκού..αλλά τώρα παρά έγινε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anastasia05 είπε:

Να πάνε όλα καλά αύριο κ να μας πεις για λίστα αν έχεις καμία απορία

Αχ δε μπορώ με τις γιαγιάδες:wub: ειδικά όταν γίνονται προγιαγιαδες

 

εννοείται κορίτσια θα μου τα ξανα πείτε για λίστες γιατί δεν θυμάμαι και τίποτα, είχαμε βιαστεί να τα συζητήσουμε αυτά!!

ουουου καλά η γιαγιά του άντρα μου είναι τρομερή , εν τω μεταξύ είναι πολύ κοκέτα κ πολύ ντρουμπου ντρουμπου σαν και εμένα και όλο μου λέει που θα την στολίζουμε την μικρή και θα της βαζουμε φιόγκους :lol:

@Renez εμένα ήδη μου έχει αλλάξει την ΠΗΤ λόγω νωρίτερης σύλληψης γιαυτό γεννάμε παρέα, τώρα γιατί η γιατρός μου λέει θα πάω ακόμα πιο νωρίς δεν ξέρω!!Μην μου βγει παρθένος μόνο θα μαχαιρωθώ!!!:D

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

εννοείται κορίτσια θα μου τα ξανα πείτε για λίστες γιατί δεν θυμάμαι και τίποτα, είχαμε βιαστεί να τα συζητήσουμε αυτά!!

ουουου καλά η γιαγιά του άντρα μου είναι τρομερή , εν τω μεταξύ είναι πολύ κοκέτα κ πολύ ντρουμπου ντρουμπου σαν και εμένα και όλο μου λέει που θα την στολίζουμε την μικρή και θα της βαζουμε φιόγκους :lol:

@Renez εμένα ήδη μου έχει αλλάξει την ΠΗΤ λόγω νωρίτερης σύλληψης γιαυτό γεννάμε παρέα, τώρα γιατί η γιατρός μου λέει θα πάω ακόμα πιο νωρίς δεν ξέρω!!Μην μου βγει παρθένος μόνο θα μαχαιρωθώ!!!:D

Ε Ζυγός θα βγει τότε! θα είναι κοκέτα!

Ξεκινήστε με τη γιαγιά κ ότι χρειαστεί είμαστε κι εμείς! Θα τρελαθεί η προγιαγιά με τη μπουμπού!!!:wub:

Κορίτσια μη βιάζεστε με το πότε θα βγουν τα νινια, έχουμε ένα καλοκαίρι να βγάλουμε με κοιλουμπες!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

εννοείται κορίτσια θα μου τα ξανα πείτε για λίστες γιατί δεν θυμάμαι και τίποτα, είχαμε βιαστεί να τα συζητήσουμε αυτά!!

ουουου καλά η γιαγιά του άντρα μου είναι τρομερή , εν τω μεταξύ είναι πολύ κοκέτα κ πολύ ντρουμπου ντρουμπου σαν και εμένα και όλο μου λέει που θα την στολίζουμε την μικρή και θα της βαζουμε φιόγκους :lol:

@Renez εμένα ήδη μου έχει αλλάξει την ΠΗΤ λόγω νωρίτερης σύλληψης γιαυτό γεννάμε παρέα, τώρα γιατί η γιατρός μου λέει θα πάω ακόμα πιο νωρίς δεν ξέρω!!Μην μου βγει παρθένος μόνο θα μαχαιρωθώ!!!:D

Χαχχαχα όχι ρε ούτε εγώ θελωωω τεσπα γερα να ναι κ να μη λέμε μεγάλες κουβέντες αλλααα από 22/9 κ μετά χαχχαα

Μαρή αυτό το ντουμπρου ντουμπρου τι είναι???

Όπως λέμε Μπούρου μπουρού σε δική σου διάλεκτο???

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Χαχχαχα όχι ρε ούτε εγώ θελωωω τεσπα γερα να ναι κ να μη λέμε μεγάλες κουβέντες αλλααα από 22/9 κ μετά χαχχαα

Μαρή αυτό το ντουμπρου ντουμπρου τι είναι???

Όπως λέμε Μπούρου μπουρού σε δική σου διάλεκτο???

ΧΑΧΑΧΑΧΑ οχι ντρουμπου ντρουμπου είναι όταν σου αρέσουν τα στολίδια,και  τα μπιρμπιλωτά, δεν θες απλά !!δεν ξέρεις το τραγούδι ντρουμπου ντρουμπου ντου τα βραχιόλια σου βροντουν????:D 

Just now, Anastasia05 είπε:

Ε Ζυγός θα βγει τότε! θα είναι κοκέτα!

Ξεκινήστε με τη γιαγιά κ ότι χρειαστεί είμαστε κι εμείς! Θα τρελαθεί η προγιαγιά με τη μπουμπού!!!:wub:

Κορίτσια μη βιάζεστε με το πότε θα βγουν τα νινια, έχουμε ένα καλοκαίρι να βγάλουμε με κοιλουμπες!

αυτό με την κοιλιά που θα φτάσει???ήδη την αισθάνομαι οτι είναι έτοιμη να εκραγεί!!ποσο θα μεγαλώσει πια???

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγω δεν εχω παρει τίποτα.. Ακόμα.. Και με εκνευρίζει αυτό.. 

Από τη μια ο σύζυγος που μας βγήκε προληπτικός, από την αλλη η καραντινα (αν και όντως ηταν νωρίς) από την αλλη ο νέος εγκλεισμός μου εδω και 40 μερεςκαι το άγχος.. Αφηστε.. θέλω να πάω στη β επιπέδου μπας και έχει ανέβει ο πλακουντας χαλαρώσω και βγω και γω για ψώνια.. Το νιώθεις και αλλιώς... Χαίρεσαι κλπ.. Κάντε και για μενα ψώνια!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...