Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Marti είπε:

Κορίτσια εγω δεν εχω παρει τίποτα.. Ακόμα.. Και με εκνευρίζει αυτό.. 

Από τη μια ο σύζυγος που μας βγήκε προληπτικός, από την αλλη η καραντινα (αν και όντως ηταν νωρίς) από την αλλη ο νέος εγκλεισμός μου εδω και 40 μερεςκαι το άγχος.. Αφηστε.. θέλω να πάω στη β επιπέδου μπας και έχει ανέβει ο πλακουντας χαλαρώσω και βγω και γω για ψώνια.. Το νιώθεις και αλλιώς... Χαίρεσαι κλπ.. Κάντε και για μενα ψώνια!!! 

Πότε έχεις β επιπέδου? Θα τα χαρείς κι εσύ κορίτσι μου!

Εγώ πολλές φορές ψωνίζω ονλαιν στο παιδί μπορείς κι εσύ να πάρεις λίγα ζιπουνακια για αρχή, για να χαρείς! 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Anastasia05 είπε:

Πότε έχεις β επιπέδου? Θα τα χαρείς κι εσύ κορίτσι μου!

Εγώ πολλές φορές ψωνίζω ονλαιν στο παιδί μπορείς κι εσύ να πάρεις λίγα ζιπουνακια για αρχή, για να χαρείς! 

Στις 15/6...θελω ν παρω "μυρωδια" από κοντά να  τα πιασωκαταλαβω τα νουμερα κλπ κ μετά εννοείται και διαδικτυακα! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Κορίτσια εγω δεν εχω παρει τίποτα.. Ακόμα.. Και με εκνευρίζει αυτό.. 

Από τη μια ο σύζυγος που μας βγήκε προληπτικός, από την αλλη η καραντινα (αν και όντως ηταν νωρίς) από την αλλη ο νέος εγκλεισμός μου εδω και 40 μερεςκαι το άγχος.. Αφηστε.. θέλω να πάω στη β επιπέδου μπας και έχει ανέβει ο πλακουντας χαλαρώσω και βγω και γω για ψώνια.. Το νιώθεις και αλλιώς... Χαίρεσαι κλπ.. Κάντε και για μενα ψώνια!!! 

Υπομονή κορίτσι μου, να σου πω την αλήθεια κ εμενα για online αγορές με κόβω, δεν πολύ έχω όρεξη να τρέχω στα μαγαζιά , μόνο αυτό που λες να πάω σε ένα να πάρω λίγο μυρουδια ....


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Υπομονή κορίτσι μου, να σου πω την αλήθεια κ εμενα για online αγορές με κόβω, δεν πολύ έχω όρεξη να τρέχω στα μαγαζιά , μόνο αυτό που λες να πάω σε ένα να πάρω λίγο μυρουδια ....

Εγω εχω αλλα.. Η μυρωδιά ναι χρειάζεται! Που θα πάει θα γίνει και αυτό!!! 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια πως πανε τα μωρα σας;;;να σας ρωτησω κατι αυριο μπαινω στην 8η εβδ εχω ακουσει καρδια ολα οκ μ ειπε οτι μπορει να ειμαι κα παραπανω αλλα θα το δει σε επομενους υπερηχους λεει.......ενω ειχα ναυτιες κ τρομερη εξαντληση σημερα εχω πολυ ενεργεια δεν νυσταζω κ οι ναυτιες νιωθω πως περασαν εχω μονο πονο στο στηθος κ αποστροφη στα φαγητα.να αγχωθω που μου περασαν απο τοσο νωρις οι ναυτιες;;ουυε χθες ειχα τοσο.μονο οταν τρωω οκ για λιγη ωρα μετα νιωθω φουσκωμα.αυτο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Suzukaki είπε:

Γεια σας κοριτσια πως πανε τα μωρα σας;;;να σας ρωτησω κατι αυριο μπαινω στην 8η εβδ εχω ακουσει καρδια ολα οκ μ ειπε οτι μπορει να ειμαι κα παραπανω αλλα θα το δει σε επομενους υπερηχους λεει.......ενω ειχα ναυτιες κ τρομερη εξαντληση σημερα εχω πολυ ενεργεια δεν νυσταζω κ οι ναυτιες νιωθω πως περασαν εχω μονο πονο στο στηθος κ αποστροφη στα φαγητα.να αγχωθω που μου περασαν απο τοσο νωρις οι ναυτιες;;ουυε χθες ειχα τοσο.μονο οταν τρωω οκ για λιγη ωρα μετα νιωθω φουσκωμα.αυτο.

Εγω στο α τρίμηνο δεν ειχα κανένα συμπτωμα πάρα μόνο πρησμένο στηθος ούτε και τώρα . Επομένως όχι σίγουρα να μην αγχωθεις και να το χαρείς! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Γεια σας κοριτσια πως πανε τα μωρα σας;;;να σας ρωτησω κατι αυριο μπαινω στην 8η εβδ εχω ακουσει καρδια ολα οκ μ ειπε οτι μπορει να ειμαι κα παραπανω αλλα θα το δει σε επομενους υπερηχους λεει.......ενω ειχα ναυτιες κ τρομερη εξαντληση σημερα εχω πολυ ενεργεια δεν νυσταζω κ οι ναυτιες νιωθω πως περασαν εχω μονο πονο στο στηθος κ αποστροφη στα φαγητα.να αγχωθω που μου περασαν απο τοσο νωρις οι ναυτιες;;ουυε χθες ειχα τοσο.μονο οταν τρωω οκ για λιγη ωρα μετα νιωθω φουσκωμα.αυτο.

Καλέ φτύσου μην ματιαστεις!! Τι να ανησυχήσεις κορίτσι μου;;να χαρείς!! Δεν είναι υποχρεωτικό να έχεις ντε κ καλά εμετούς! Ρώτα κ εμάς που βγάλαμε τα σώθηκα μας  4 μήνες!!! Όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Εγω στο α τρίμηνο δεν ειχα κανένα συμπτωμα πάρα μόνο πρησμένο στηθος ούτε και τώρα . Επομένως όχι σίγουρα να μην αγχωθεις και να το χαρείς! 

Το να μην εχεις εξ αρχης εχει λογικη αλλα να εχω κ να φυγουν οκ οχι ολα αλλα ναυτια κ εξαντληση γιοκ

Just now, EugenJen είπε:

Καλέ φτύσου μην ματιαστεις!! Τι να ανησυχήσεις κορίτσι μου;;να χαρείς!! Δεν είναι υποχρεωτικό να έχεις ντε κ καλά εμετούς! Ρώτα κ εμάς που βγάλαμε τα σώθηκα μας  4 μήνες!!! Όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς!

Σταματησαν ξαφνικα ρε γμτ πφφφφφ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Το να μην εχεις εξ αρχης εχει λογικη αλλα να εχω κ να φυγουν οκ οχι ολα αλλα ναυτια κ εξαντληση γιοκ

Σταματησαν ξαφνικα ρε γμτ πφφφφφ

Δεν νομίζω ότι σημαίνει κάτι, κ εγώ εκεί που έκανα 4 εμετούς την ημέρα μια μέρα σηκώθηκα κ δεν έκανα τίποτα , καθαρά Δευτέρα ήταν , σκέψου μου έχει μείνει!! Ε την επόμενη ξύπνησα κ ξανά τα ίδια, ο κάθε οργανισμός αντιδρα διαφορετικά, όσο δεν έχεις πόνους έντονους και αίμα να μην αγχώνεσαι!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Δεν νομίζω ότι σημαίνει κάτι, κ εγώ εκεί που έκανα 4 εμετούς την ημέρα μια μέρα σηκώθηκα κ δεν έκανα τίποτα , καθαρά Δευτέρα ήταν , σκέψου μου έχει μείνει!! Ε την επόμενη ξύπνησα κ ξανά τα ίδια, ο κάθε οργανισμός αντιδρα διαφορετικά, όσο δεν έχεις πόνους έντονους και αίμα να μην αγχώνεσαι!!!

Ναι πονακια τα γνωστα που ειχα δηλ παραμενουν οκ.να σας ρωτησω εσεις που στον μηνα που ειστε κανατε αυχενικη ειναι καμια σας με χαμηλη αμη η ηλικιακα λιγο μεγαλυτερη να ρωτησω κατι;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Suzukaki είπε:

Ναι πονακια τα γνωστα που ειχα δηλ παραμενουν οκ.να σας ρωτησω εσεις που στον μηνα που ειστε κανατε αυχενικη ειναι καμια σας με χαμηλη αμη η ηλικιακα λιγο μεγαλυτερη να ρωτησω κατι;;;

Χαμηλή αμη δεν έχω ιδέα τι είναι...εγώ είμαι 34 χρόνων. Άλλη με λένε μεγάλη, άλλη με λένε μικρή :D 

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Χαμηλή αμη δεν έχω ιδέα τι είναι...εγώ είμαι 34 χρόνων. Άλλη με λένε μεγάλη, άλλη με λένε μικρή :D 

34 κ εγω.καμια πανω απο 37 η με χαμηλη αμη ειναι;;;;

Just now, EugenJen είπε:

Χαμηλή αμη δεν έχω ιδέα τι είναι...εγώ είμαι 34 χρόνων. Άλλη με λένε μεγάλη, άλλη με λένε μικρή :D 

Αμη ειναι μια ορμονη που εχει να κανει με την παραγωγη ωαριων

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑ οχι ντρουμπου ντρουμπου είναι όταν σου αρέσουν τα στολίδια,και  τα μπιρμπιλωτά, δεν θες απλά !!δεν ξέρεις το τραγούδι ντρουμπου ντρουμπου ντου τα βραχιόλια σου βροντουν????:D 

αυτό με την κοιλιά που θα φτάσει???ήδη την αισθάνομαι οτι είναι έτοιμη να εκραγεί!!ποσο θα μεγαλώσει πια???

Ααααα ώστε από εκεί βγαίνει? Από το γνωστό άσμα... χαχαχαχα οκ λοιπόν!! 

Ρε φίλε αυτό με τη κοιλιά το νιώθω κ εγώ...νομίζω ότι είναι ήδη στα τέρμα της..δεν είναι????? Κ μετά λέει το Αναστασακι να μη βιαζόμαστε να βγουν τα νινια μας!!!!:D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ααααα ώστε από εκεί βγαίνει? Από το γνωστό άσμα... χαχαχαχα οκ λοιπόν!! 

Ρε φίλε αυτό με τη κοιλιά το νιώθω κ εγώ...νομίζω ότι είναι ήδη στα τέρμα της..δεν είναι????? Κ μετά λέει το Αναστασακι να μη βιαζόμαστε να βγουν τα νινια μας!!!!:D

Ναι ρε συ ώρες ώρες νιώθω το δέρμα ότι τσιτωνει , έχω πήξει στο λάδι κ την κρέμα..


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Γεια σας κοριτσια πως πανε τα μωρα σας;;;να σας ρωτησω κατι αυριο μπαινω στην 8η εβδ εχω ακουσει καρδια ολα οκ μ ειπε οτι μπορει να ειμαι κα παραπανω αλλα θα το δει σε επομενους υπερηχους λεει.......ενω ειχα ναυτιες κ τρομερη εξαντληση σημερα εχω πολυ ενεργεια δεν νυσταζω κ οι ναυτιες νιωθω πως περασαν εχω μονο πονο στο στηθος κ αποστροφη στα φαγητα.να αγχωθω που μου περασαν απο τοσο νωρις οι ναυτιες;;ουυε χθες ειχα τοσο.μονο οταν τρωω οκ για λιγη ωρα μετα νιωθω φουσκωμα.αυτο.

Μην το συζητάς καν ότι είναι κάτι ανησυχιτικο!!

Συμπτώματα είναι πάνε κ έρχονται βκ το πότε θα έρθουν κ πότε θα σταματήσουν κ για πόσο διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα αγάπη μου μη τρελαίνεσαι!!! 

Να ευχαριστιεσαι κάθε μέρα που είσαι ενεργητική !!

Εγώ μια είχα αϋπνίες για 3 μέρες έκανα να κοιμηθώ,φοβήθηκα πως δε θα ξανά κοιμηθώ ποτέ κ τσουπ δε το ξανά έπαθα..

Άλλες μέρες τρώω κάτι κ μου φαίνεται ανοστο κ την επόμενη το τρώω κ λέω πωωωω τι έλεγαν η χαζή τέλειο είναι..

Άλλες γίνεται το στήθος μου τούμπανο κ άλλες τπτ..

Κτλ κτλ

Just now, EugenJen είπε:

Ναι ρε συ ώρες ώρες νιώθω το δέρμα ότι τσιτωνει , έχω πήξει στο λάδι κ την κρέμα..

Ακριβώς αυτό κ εγώ!! Παστωνομαι πρωί βράδυ αυστηρά!!! Τι να πω...

Κάτι θα ξέρει η φύση...

Τουλάχιστον χάρηκα(ο Κάκος άνθρωπος σήμερα) γτ είδα μια κοπέλα από τη γειτονιά που είναι ένα μήνα μεγαλύτερη από εμάς κ έχει γίνει τέρας!!  Ε μπροστά της νιώθω ακόμη μονδελο παρακαλώ χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...