Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Τέρας εννοείς παχύνε η τέρας έχει γεμίσει σπυρουκλες σαν κ εμένα;;

Μα είσαι μονδελο αγάπη μου, απλά είσαι μονδελο μπαμπουσκα , έχεις άλλο ένα μονδελο μέσα σου!!

Χαχαχα μοντέλο μπαμπουσκα λέει η ντουμπρου χαχχαα

Όχι όχι σπυριά..αλλά παχυνε πάρα πολύ!! Δε μιλάμε μόνο κοιλιά,μπράτσα,μπούτια,προγουλι ολαα..πρέπει να το ευχαριστιεται το φαι τι να πω?! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι μου είπε η εμβρυολογος ότι νιώθουν τα πάντα μεταξύ τους κ έχουν παρέα.... κ όταν γεννηθούν πάλι θα θέλουν να είναι δίπλα δίπλα γιατί έχουν συνηθίσει στην κοιλιά!:wub:

Τι τέλειο και συγκινητικό!!!! Αντε να τις δεις κιόλας την Τετάρτη και ακόμη μια φορά..... Μάλλον θέλουν να τις κοιτάζεις πιο συχνά γι αυτό σήμερα σου έκαναν ναζάκια....... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κορίτσια γύρισα από γιατρό.... οι κορεσ μου είναι μια χαρά! Παίζουν πολύ ξύλο μέσα, η μια κλωτσάει την άλλη! Όλες οι μετρήσεις είναι καλές, ο τράχηλος σουπερ, αμνιακό μια χαρά απλά θ ξαναπάω την Τετάρτη γιατί δεν είδαμε καθόλου πρόσωπο σε καμία! Καλά αποτελέσματα σε όλες.... 

Μπράβο ρε μαναρακι!!

Ααααα ξευροσπαστα δλδ...χμμμμ που να έμοιασαν...που να έμοιασαν....

Αστε μωρέ, ας ξεμαλλιαστουν εκεί μέσα να είναι ήσυχες εξω:P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Τι τέλειο και συγκινητικό!!!! Αντε να τις δεις κιόλας την Τετάρτη και ακόμη μια φορά..... Μάλλον θέλουν να τις κοιτάζεις πιο συχνά γι αυτό σήμερα σου έκαναν ναζάκια....... 

Ναι ναι άτιμα θηλυκά από την κοιλιά φαίνονται! 

Just now, Renez είπε:

Μπράβο ρε μαναρακι!!

Ααααα ξευροσπαστα δλδ...χμμμμ που να έμοιασαν...που να έμοιασαν....

Αστε μωρέ, ας ξεμαλλιαστουν εκεί μέσα να είναι ήσυχες εξω:P

Ευχαριστώ ειρηνακι μου! :D 

ασχετο τα σκυλάκια σου έχουν καταλάβει τίποτα;;; Εμένα η δικιά μου προχθές έβαζε το κεφάλι της στην κοιλιά μου & έρχεται μέρα νύχτα κ ξαπλώνει δίπλα μου!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω ένα θέματακι..... Παράγγειλα πριν 2 εβδομάδες την κουνια.... Η πεθερουλα μ την έκανε δώρο...... Τους είπαμε να μας την φέρουν Άυγουστο... Σήμερα εμφανίστηκαν 2 φίλοι με κουνια και συρτάρια και μας τις δίνουν...... Την μια την είδα σε φωτο είναι σε πολυ καλη κατάσταση αλλά δεν μ αρέσει πολυ το χρώμα είναι καφέ με βανίλια(δεν έχω ιδέα πως να διακόσμηση το υπόλοιπο δωματιο με αυτά τα χρώματα) την άλλη δεν την έχω δει ακόμα.... Θα την δω αυριο και δεν ξέρω αν υπάρχει συρτάρια -δεν κατάλαβα καλά ο άντρας μ ενημερώθηκε..... Και έχω αγχωθεί.... Τι να κάνω??? Να ακυρώσω αυτή που παραγγειλαμε ??? Και να γλιτώσω τα χρήματα και να τα διάθεσω σε κάτι άλλο η να την κρατησω όπως είναι?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Hope89 είπε:

Ευτυχώς δεν χρειαστηκε!! Ίσα ίσα οι αυχενικες μου κ στα 3 (τώρα έχω δίδυμα!) ήταν σούπερ!  Εσύ τι ηλικία έχεις κ τι ΑΜΗ;;

Εγω 32 οταν το.εμαθα δηλ 0.92 τωρα που εκανα εξωσωμ στανταρτ θα κατεβηκε κ αλλο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Κορίτσια έχω ένα θέματακι..... Παράγγειλα πριν 2 εβδομάδες την κουνια.... Η πεθερουλα μ την έκανε δώρο...... Τους είπαμε να μας την φέρουν Άυγουστο... Σήμερα εμφανίστηκαν 2 φίλοι με κουνια και συρτάρια και μας τις δίνουν...... Την μια την είδα σε φωτο είναι σε πολυ καλη κατάσταση αλλά δεν μ αρέσει πολυ το χρώμα είναι καφέ με βανίλια(δεν έχω ιδέα πως να διακόσμηση το υπόλοιπο δωματιο με αυτά τα χρώματα) την άλλη δεν την έχω δει ακόμα.... Θα την δω αυριο και δεν ξέρω αν υπάρχει συρτάρια -δεν κατάλαβα καλά ο άντρας μ ενημερώθηκε..... Και έχω αγχωθεί.... Τι να κάνω??? Να ακυρώσω αυτή που παραγγειλαμε ??? Και να γλιτώσω τα χρήματα και να τα διάθεσω σε κάτι άλλο η να την κρατησω όπως είναι?????

Γιατί αγχώνεσαι πουλάκι μου;;δες αυτές που είναι να σου δώσουν κ αν σου αρέσουν οκ! Την ακυρώνεις! Καφέ με βανίλια μου φαίνεται ουδέτερο χρώμα ότι θες μπορείς να κάνεις με το υπόλοιπο δεν σε επηρεάζει κάπου!! 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι μου είπε η εμβρυολογος ότι νιώθουν τα πάντα μεταξύ τους κ έχουν παρέα.... κ όταν γεννηθούν πάλι θα θέλουν να είναι δίπλα δίπλα γιατί έχουν συνηθίσει στην κοιλιά!:wub:

Ωωωω γλυκουλες!! Χέρι χέρι θα βγούνε!:wub:

Just now, Irinoula86 είπε:

Κορίτσια έχω ένα θέματακι..... Παράγγειλα πριν 2 εβδομάδες την κουνια.... Η πεθερουλα μ την έκανε δώρο...... Τους είπαμε να μας την φέρουν Άυγουστο... Σήμερα εμφανίστηκαν 2 φίλοι με κουνια και συρτάρια και μας τις δίνουν...... Την μια την είδα σε φωτο είναι σε πολυ καλη κατάσταση αλλά δεν μ αρέσει πολυ το χρώμα είναι καφέ με βανίλια(δεν έχω ιδέα πως να διακόσμηση το υπόλοιπο δωματιο με αυτά τα χρώματα) την άλλη δεν την έχω δει ακόμα.... Θα την δω αυριο και δεν ξέρω αν υπάρχει συρτάρια -δεν κατάλαβα καλά ο άντρας μ ενημερώθηκε..... Και έχω αγχωθεί.... Τι να κάνω??? Να ακυρώσω αυτή που παραγγειλαμε ??? Και να γλιτώσω τα χρήματα και να τα διάθεσω σε κάτι άλλο η να την κρατησω όπως είναι?????

Ότι κ να αποφασίσεις για την κούνια, στρώμα να πάρεις δικό σου!!!

Από εκεί κ πέρα μην αγχώνεσαι! Δες αν σου αρέσουν κ αποφασίζεις! Τα χρώματα ταιριάζουν με πολλά πάντως.

Μπορείς να την ακυρώσεις την κούνια κ να πάρεις κάτι αλλο!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια!! Σας λέω τι έχω βάλει στο καλάθι από φαρμακείο να μου πείτε αν παρέλειψα κάτι!!

Για το μωρό:

Σαμπουάν-αφρολουτρο-κρεμα-λαδακι

Sudocream

Κρέμα frezyderm για κολικούς (αχρειαστη να ναι βέβαια...)

Χτενα-νυχοκοπτη-ψαλιδακι

Αποστειρωμενη γαζες-οινοπνευμα-φυσιολογικο ορο- βαμβάκια που δεν ξεφτιζουν για καθαρισμό προσωπου-αποφρακτιρας μυτης

Πιπίλες(πήρα 2 τώρα δοκιμαστικα..)

Παμπερς ένα πακέτο των 200ων( το είχε προσφορά..)είναι από 3-6 κιλά..

Για εμένα:

Επιθέματα στήθους

Ασπιδες θηλής

Κρέμα για τις θηλές

Σλιπ μιας χρήσεως

Λανολινη

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Irinoula86 said:

καλημέρα κορίτσια!!!!! τι κάνετε σήμερα???? εγώ έχω όρεξη να φύγω από την δουλεια και να πάω να πιω ένα καφε δίπλα στη θάλασσα τωρα νωρίς.......αλλά δεν το βλέπω......:) επίσης σήμερα κορίτσια για δέυτερη μέρα σηκώθηκα με πόνο στις γάμπες......όταν ξυπνάω το πρωί τεντώνομαι λιγακι...... και ενιωσα εκει σε αυτό το σημείο ένα φοβερο πόνο......μου πήρε αρκετη ωρα για να σταματήσει......μαλλον συνεχίζονται οι επιδράσεις του χθεσινού κρεπαλιάσματος.

α επίσης ήθελα να ρωτήσω εσείς τι παπούτσακια φοράτε τωρα? φλατ τελείως? εγω μέχρι τώρα αυτά αλλά νομίζω έχω κουραστεί..... θέλω και λίγο τακουνάκι......

 

Για τέτοιους πόνους/κράμπες νομίζω ότι βοηθάει το μαγνήσιο και το κάλιο, αλλά ρώτα καλύτερα τον γιατρό σου βέβαια. 

Εγώ από παπούτσια πάντως τελευταία μόνο σαγιονάρες και φλατ παντόφλες/πέδιλα φοράω. Ειδικά τώρα που θα πρηστούν σιγά σιγά τα πόδια και θα μεγαλώσει κι άλλο η κοιλιά (και δε θέλω να σκύβω να κουμπώνω-ξεκουμπώνω κτλ.) μόνο με τέτοια θα την βγάζω... πάλι καλά που είναι καλοκαίρι!

 

4 hours ago, Renez said:

Ναι ρε συ κ εννοώ ότι από Σεπτέμβρη κάποιες θα αρχίσουμε να γεννάμε! Πχ σίγουρα οι διδυμομανες,οι οποίες έχουν καισαρική συνήθως τη κάνουν 38η εβδομάδα περίπου ή κάτι απρόοπτο όπως στη φίλη μου που γέννησε 36 κ 5..

Γενικά από Σεπτέμβρη ξεκιναμε:D

Κ είναι κ ο Πητ μας..εγώ πχ έχω 9/10 αλλά όπως βλέπει τον μπέμπη μου λέει πως με κόβει για τέλη Σεπτεμβρίου..:ph34r:

Just now, Anastasia05 said:

Τώρα είναι μόνο η αρχή!! Βάλτε λάδια κ κρέμες γιατι θα τσιτωσει κι άλλο!!!

Το 2018 που ήταν να γεννησω ήξερα άλλες 3 κοπέλες που είχανε Πητ μετά από εμένα κ γέννησαν όλες πριν από μένα κ εγώ ήμουν έτοιμη να σκάσω κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά . Έχεις δει τη Rachel που έλεγε  get out get out?? Αυτό!

Και ο δικός μου ο μπέμπης είναι μπαμπάτσικος για την ηλικία του, αλλά αν κρίνουμε από τον τράχηλό μου που είναι αρκετά κλειστός και από την δίδυμη αδερφή μου που είχε τεράστια μωρά και ξεπέρασε τις ΠΗΤ της γιατί απλά δεν κατέβαιναν, νομίζω ότι κι εγώ θα έχω το πρόβλημα της Rachel και θα είμαι έτοιμη να σκάσω... get out, get out, get ouououout!!!!!

 

4 hours ago, marianna1986 said:

Γεια σας κορίτσια! 

Γύρισα από β'επιπεδου και ήταν λίγο επεισοδιακή! Ενώ έφαγα το κρουασάν μου δεν κουνιόταν καθόλου. Φυσικά με εδιωξε, μου είπε να φάω μια σοκολάτα και να περπατήσω κάνα μισάωρο... Τελικά όλα καλά, μετα κάπως κουνιοταν, οι μετρήσεις όλες καλές, τράχηλος καλός, βάρος 470, φωτογραφίες όχι πολύ καλές πάντως δεν μου θύμισε την κόρη μου. Θα δείξει! Πάει κ αυτό!!! Τώρα έχω πολλές καουρες από τη σοκολάτα, με χάλασε πολύ...

Από κράμπες στα πόδια έχω κ εγώ κ μουδιάσματα μέσα στη νύχτα μερικές φορές υποφέρω. 

Οδήγηση εγώ κάνω κανονικά κ μεγάλα ταξίδια πχ από Πάτρα στο Ναύπλιο χτες το απόγευμα και πάλι πίσω τη Δευτέρα!

Μπράβο κορίτσι μου, όλα καλά και με την δική σου β επιπέδου! Η σοκολάτα και μένα μου φέρνει καούρες (αλλά και τί δε μου φέρνει τώρα, για να λέμε του στραβού το δίκιο)… ελπίζω τόσες ώρες μετά να νιώθεις λίγο καλύτερα.

 

3 hours ago, EugenJen said:

Δεν βάζω ζώνη τώρα με την εγκυμοσύνη, γιαυτό φοβάμαι να οδηγήσω γιατί γενικά δεν πάω πουθενά χωρίς ζώνη, αφού και όταν οδηγεί ο άντρας μου είμαι στην τσίτα κ κρατιέμαι απο την χειρολαβή!!:D

γιαυτό βάζω τις πλατφορμίτσες μου που είναι πιο σταθερές από τα τακούνια ...αλλά είναι ψηλές και αυτές!!

@Renez σκέψου οτι επειδή είμαι του τακουνιού η γιαγιά του άντρα μου το πρώτο πράγμα που μου είπε οταν της είπαμε οτι είμαι έγκυος, κοίταξε τι παπούτσια φορούσα και μου λέει δεν πιστεύω να ξαναβάλεις τακούνια :lol: 

και εμένα η γιατρός για κάποιο λόγο μου λέει να είμαι έτοιμη από μέσα Σεπτέμβρη!!

Τα τακούνια από ότι ξέρω λένε να τα αποφεύγουμε για να μην χάνουμε την ισορροπία μας (που έτσι κι αλλιώς την ψιλοχάνουμε τώρα που έχει αλλάξει το κέντρο βάρους μας) και επίσης για να μην επιβαρύνουμε κι άλλο την ταλαιπωρημένη μέση μας. Ειδικά τους τελευταίους μήνες νομίζω καλό είναι να την βγάζουμε με φλατ ή με μια χαμηλή πλατφορμίτσα γύρω στους 3 πόντους. 

Πάντως κι εγώ θα σου έλεγα ποτέ χωρίς ζώνη στο αυτοκίνητο. Η μικρή πιθανότητα για ζημιά-ενόχληση στην κοιλιά σου φορώντας την ζώνη δεν είναι τίποτα μπροστά στην ζημιά που θα μπορούσες να πάθεις (χτύπα ξύλο) κι εσύ και το μωρό σε περίπτωση τρακαρίσματος χωρίς ζώνη. Απλά σιγουρέψου ότι στέκεται χαμηλά κάτω από την κοιλιά σου ή πάρε αυτό το εξάρτημα που λένε τα κορίτσια και θα είσαι ΟΚ!

 

Just now, Suzukaki said:

Γεια σας κοριτσια πως πανε τα μωρα σας;;;να σας ρωτησω κατι αυριο μπαινω στην 8η εβδ εχω ακουσει καρδια ολα οκ μ ειπε οτι μπορει να ειμαι κα παραπανω αλλα θα το δει σε επομενους υπερηχους λεει.......ενω ειχα ναυτιες κ τρομερη εξαντληση σημερα εχω πολυ ενεργεια δεν νυσταζω κ οι ναυτιες νιωθω πως περασαν εχω μονο πονο στο στηθος κ αποστροφη στα φαγητα.να αγχωθω που μου περασαν απο τοσο νωρις οι ναυτιες;;ουυε χθες ειχα τοσο.μονο οταν τρωω οκ για λιγη ωρα μετα νιωθω φουσκωμα.αυτο.

Για αυτό μην αγχώνεσαι καθόλου. Κι εγώ είχα αγχωθεί λίγο γιατί μέχρι την 10 εβδομάδα δεν είχα καθόλου ναυτίες, εμετούς... τίποτα. Την 11η εβδομάδα μου ξεκίνησαν μόνο αναγούλες που κράτησαν περίπου μέχρι την 16η και τώρα μου έχει μείνει μόνο δυσπεψία. Εγώ είχα αγχωθεί γιατί είχα διαβάσει ότι είναι ανησυχητικό το να μην έχεις τίποτα και να ξεκινήσουν απότομα τα συμπτώματα γύρω στην 12η εβδομάδα. Παρόλα αυτά όμως, όλα μέχρι στιγμής πάνε τέλεια (φτου φτου)… γι'αυτό σου λέω, μην την ψάχνεις με τα συμπτώματα γιατί η καθεμία έχει διαφορετικά. Εσύ να κάνεις όλες τις εξετάσεις την ώρα που πρέπει, να ακολουθείς τις συμβουλές του γιατρού σου και όλα θα πάνε καλά! 

 

Just now, Suzukaki said:

Ναι πονακια τα γνωστα που ειχα δηλ παραμενουν οκ.να σας ρωτησω εσεις που στον μηνα που ειστε κανατε αυχενικη ειναι καμια σας με χαμηλη αμη η ηλικιακα λιγο μεγαλυτερη να ρωτησω κατι;;;

Εγώ είμαι 36, αλλά με υψηλή amh (άσχετο που έκανα εξωσωματική γιατί δεν μπορούσα για χρόνια να συλλάβω κανονικά). Πάντως η χαμηλή amh από όσο ξέρω δείχνει χαμηλό απόθεμα-αριθμό ωαρίων, όχι κακή ποιότητα ωαρίων, οπότε δεν έχει λόγο ο γιατρός σου να σου κάνει αμνιοπαρακέντηση μόνο και μόνο λόγω χαμηλής amh. Ειδικά αν σκεφτείς ότι είναι και κάπως επεμβατική εξέταση με πιθανότητα να βλάψει το μωρό. Την κάνουν μόνο αν η α ή β επιπέδου δείξει μεγάλα ποσοστά κινδύνου για τα πιο συνηθισμένα σύνδρομα που ελέγχουν.

 

 

  • Μου αρέσει 3

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Λοιπόν κορίτσια!! Σας λέω τι έχω βάλει στο καλάθι από φαρμακείο να μου πείτε αν παρέλειψα κάτι!!

Για το μωρό:

Σαμπουάν-αφρολουτρο-κρεμα-λαδακι

Sudocream

Κρέμα frezyderm για κολικούς (αχρειαστη να ναι βέβαια...)

Χτενα-νυχοκοπτη-ψαλιδακι

Αποστειρωμενη γαζες-οινοπνευμα-φυσιολογικο ορο- βαμβάκια που δεν ξεφτιζουν για καθαρισμό προσωπου-αποφρακτιρας μυτης

Πιπίλες(πήρα 2 τώρα δοκιμαστικα..)

Παμπερς ένα πακέτο των 200ων( το είχε προσφορά..)είναι από 3-6 κιλά..

Για εμένα:

Επιθέματα στήθους

Ασπιδες θηλής

Κρέμα για τις θηλές

Σλιπ μιας χρήσεως

Λανολινη

 

 

Λάδι εγώ προσωπικά δεν έβαλα πότε, μόνο κρεμουλα σωματος:wub:

Ούτε αποφτακτηρα πήρα γιατί δεν μου αρεσει:P

Η σουντοκρεμ ρε μανάρι πολύ βαριά! Γιατί δεν προτιμάς της φρεζυντερμ?? Γενικά να προτιμας προϊόντα που είναι ειδικά για μωρά..

Ασπίδες θηλής είναι οι θηλές σιλικόνης ε? Αν ναι τελεια, εγώ έτρεχα να βρω τελευταία στιγμη!! Όπως κ κοχύλια!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Κορίτσια έχω ένα θέματακι..... Παράγγειλα πριν 2 εβδομάδες την κουνια.... Η πεθερουλα μ την έκανε δώρο...... Τους είπαμε να μας την φέρουν Άυγουστο... Σήμερα εμφανίστηκαν 2 φίλοι με κουνια και συρτάρια και μας τις δίνουν...... Την μια την είδα σε φωτο είναι σε πολυ καλη κατάσταση αλλά δεν μ αρέσει πολυ το χρώμα είναι καφέ με βανίλια(δεν έχω ιδέα πως να διακόσμηση το υπόλοιπο δωματιο με αυτά τα χρώματα) την άλλη δεν την έχω δει ακόμα.... Θα την δω αυριο και δεν ξέρω αν υπάρχει συρτάρια -δεν κατάλαβα καλά ο άντρας μ ενημερώθηκε..... Και έχω αγχωθεί.... Τι να κάνω??? Να ακυρώσω αυτή που παραγγειλαμε ??? Και να γλιτώσω τα χρήματα και να τα διάθεσω σε κάτι άλλο η να την κρατησω όπως είναι?????

Καλε μην αγχώνεσαι γι αυτά! Δες την κούνια από κοντά κ αν σου αρέσει την κρατάς κ ακυρώνεις την άλλη! Την έχετε πληρώσει ήδη η απλά τηννπαραγγειλατε;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλε μην αγχώνεσαι γι αυτά! Δες την κούνια από κοντά κ αν σου αρέσει την κρατάς κ ακυρώνεις την άλλη! Την έχετε πληρώσει ήδη η απλά τηννπαραγγειλατε;

Παραγγειλαμε και δώσαμε μια προκαταβολη!!! Νομίζω ότι μπορει να ακυρωθεί.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Λάδι εγώ προσωπικά δεν έβαλα πότε, μόνο κρεμουλα σωματος:wub:

Ούτε αποφτακτηρα πήρα γιατί δεν μου αρεσει:P

Η σουντοκρεμ ρε μανάρι πολύ βαριά! Γιατί δεν προτιμάς της φρεζυντερμ?? Γενικά να προτιμας προϊόντα που είναι ειδικά για μωρά..

Ασπίδες θηλής είναι οι θηλές σιλικόνης ε? Αν ναι τελεια, εγώ έτρεχα να βρω τελευταία στιγμη!! Όπως κ κοχύλια!

Ναι αυτό είναι οι ασπίδες..

Πήρα κ λάδι γτ κ σε εμενα την ίδια Μ αρέσουν τα λαδακια γτ έχω την αίσθηση πως κυλάει πιο εύκολα το χέρι στο σώμα μετά για μασαζακι..

Σουντοκρεμ πήρα τη μικρή για να την έχω τύπου ώρα ανάγκης αλλιώς απλή κρεμουλα για την περιοχή έχω πάρει ξέχωρα μια της weleda..

Τώρα για αποφρακτηρα δε ξέρω αν θα τον χρησιμοποιησω η όχι ούτε πως λειτουργεί αλλά το πήρα καλού καλού κ αυτο:P

Μου λείπει λες κάτι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι αυτό είναι οι ασπίδες..

Πήρα κ λάδι γτ κ σε εμενα την ίδια Μ αρέσουν τα λαδακια γτ έχω την αίσθηση πως κυλάει πιο εύκολα το χέρι στο σώμα μετά για μασαζακι..

Σουντοκρεμ πήρα τη μικρή για να την έχω τύπου ώρα ανάγκης αλλιώς απλή κρεμουλα για την περιοχή έχω πάρει ξέχωρα μια της weleda..

Τώρα για αποφρακτηρα δε ξέρω αν θα τον χρησιμοποιησω η όχι ούτε πως λειτουργεί αλλά το πήρα καλού καλού κ αυτο:P

Μου λείπει λες κάτι?

Εγώ το μόνο που έχω πάρει παραπάνω είναι μπιμπερό γιατί ποτέ δεν ξέρεις! Κ έτσι κ αλλιώς κάποια στιγμή ια τα χρησιμοποιήσω, βούρτσα για τα μπιμπερό κ τα αυτοκόλλητα τα παιδικά για τα κουνούπια! Κ μια κρέμα προσώπου βρεφική της mustela...

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...