Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Μην το συζητάς καν ότι είναι κάτι ανησυχιτικο!!

Συμπτώματα είναι πάνε κ έρχονται βκ το πότε θα έρθουν κ πότε θα σταματήσουν κ για πόσο διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα αγάπη μου μη τρελαίνεσαι!!! 

Να ευχαριστιεσαι κάθε μέρα που είσαι ενεργητική !!

Εγώ μια είχα αϋπνίες για 3 μέρες έκανα να κοιμηθώ,φοβήθηκα πως δε θα ξανά κοιμηθώ ποτέ κ τσουπ δε το ξανά έπαθα..

Άλλες μέρες τρώω κάτι κ μου φαίνεται ανοστο κ την επόμενη το τρώω κ λέω πωωωω τι έλεγαν η χαζή τέλειο είναι..

Άλλες γίνεται το στήθος μου τούμπανο κ άλλες τπτ..

Κτλ κτλ

Ακριβώς αυτό κ εγώ!! Παστωνομαι πρωί βράδυ αυστηρά!!! Τι να πω...

Κάτι θα ξέρει η φύση...

Τουλάχιστον χάρηκα(ο Κάκος άνθρωπος σήμερα) γτ είδα μια κοπέλα από τη γειτονιά που είναι ένα μήνα μεγαλύτερη από εμάς κ έχει γίνει τέρας!!  Ε μπροστά της νιώθω ακόμη μονδελο παρακαλώ χαχαχα

Τέρας εννοείς παχύνε η τέρας έχει γεμίσει σπυρουκλες σαν κ εμένα;;

Μα είσαι μονδελο αγάπη μου, απλά είσαι μονδελο μπαμπουσκα , έχεις άλλο ένα μονδελο μέσα σου!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Ααααα ώστε από εκεί βγαίνει? Από το γνωστό άσμα... χαχαχαχα οκ λοιπόν!! 

Ρε φίλε αυτό με τη κοιλιά το νιώθω κ εγώ...νομίζω ότι είναι ήδη στα τέρμα της..δεν είναι????? Κ μετά λέει το Αναστασακι να μη βιαζόμαστε να βγουν τα νινια μας!!!!:D

Τώρα είναι μόνο η αρχή!! Βάλτε λάδια κ κρέμες γιατι θα τσιτωσει κι άλλο!!!

Το 2018 που ήταν να γεννησω ήξερα άλλες 3 κοπέλες που είχανε Πητ μετά από εμένα κ γέννησαν όλες πριν από μένα κ εγώ ήμουν έτοιμη να σκάσω κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά . Έχεις δει τη Rachel που έλεγε  get out get out?? Αυτό!

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Ναι πονακια τα γνωστα που ειχα δηλ παραμενουν οκ.να σας ρωτησω εσεις που στον μηνα που ειστε κανατε αυχενικη ειναι καμια σας με χαμηλη αμη η ηλικιακα λιγο μεγαλυτερη να ρωτησω κατι;;;

Παρούσα εδώ! Στα 30 είχα ΑΜΗ  0,65! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μην το συζητάς καν ότι είναι κάτι ανησυχιτικο!!

Συμπτώματα είναι πάνε κ έρχονται βκ το πότε θα έρθουν κ πότε θα σταματήσουν κ για πόσο διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα αγάπη μου μη τρελαίνεσαι!!! 

Να ευχαριστιεσαι κάθε μέρα που είσαι ενεργητική !!

Εγώ μια είχα αϋπνίες για 3 μέρες έκανα να κοιμηθώ,φοβήθηκα πως δε θα ξανά κοιμηθώ ποτέ κ τσουπ δε το ξανά έπαθα..

Άλλες μέρες τρώω κάτι κ μου φαίνεται ανοστο κ την επόμενη το τρώω κ λέω πωωωω τι έλεγαν η χαζή τέλειο είναι..

Άλλες γίνεται το στήθος μου τούμπανο κ άλλες τπτ..

Κτλ κτλ

Ακριβώς αυτό κ εγώ!! Παστωνομαι πρωί βράδυ αυστηρά!!! Τι να πω...

Κάτι θα ξέρει η φύση...

Τουλάχιστον χάρηκα(ο Κάκος άνθρωπος σήμερα) γτ είδα μια κοπέλα από τη γειτονιά που είναι ένα μήνα μεγαλύτερη από εμάς κ έχει γίνει τέρας!!  Ε μπροστά της νιώθω ακόμη μονδελο παρακαλώ χαχαχα

@Renezμακαρι να ναι αυτο κ να τα ξαναεχω καποια στιγμη ετσι για λιγο για να νιωθω  οτι ολα πανε οκ.

Just now, Hope89 είπε:

Παρούσα εδώ! Στα 30 είχα ΑΜΗ  0,65! 

Τελεια οχι για την αμη χαχαχα τελεια που σε βρηκα να σε ρωτησω τι εγινε με.την αυχενικη ;;ολα καλα;;;σ προτειναν να κανεις αμνιοπαρακεντηση λογω αμη;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

@Renezμακαρι να ναι αυτο κ να τα ξαναεχω καποια στιγμη ετσι για λιγο για να νιωθω  οτι ολα πανε οκ.

Κορίτσι ούτε εγώ είχα ιδιαίτερα συμπτώματα. Ειδικά στην πρώτη εγκυμοσύνη. Τώρα είχα καούρες.. κ ίσως κάποιες μέρες αναγουλα. 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia05 είπε:

Τώρα είναι μόνο η αρχή!! Βάλτε λάδια κ κρέμες γιατι θα τσιτωσει κι άλλο!!!

Το 2018 που ήταν να γεννησω ήξερα άλλες 3 κοπέλες που είχανε Πητ μετά από εμένα κ γέννησαν όλες πριν από μένα κ εγώ ήμουν έτοιμη να σκάσω κ κυριολεκτικά κ μεταφορικά . Έχεις δει τη Rachel που έλεγε  get out get out?? Αυτό!

Αν φτάσεις την Πητ κ δεν έχεις γεννήσει δεν υποτίθεται ότι πας με πρόκληση;;; όχι;;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Αν φτάσεις την Πητ κ δεν έχεις γεννήσει δεν υποτίθεται ότι πας με πρόκληση;;; όχι;;;

Το συζητάτε με τον γιατρό σου προς το τέλος της εγκυμοσύνης! Εγώ μπήκα για πρόκληση 4 μέρες μετά την Πητ. 

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

@Renezμακαρι να ναι αυτο κ να τα ξαναεχω καποια στιγμη ετσι για λιγο για να νιωθω  οτι ολα πανε οκ.

Τελεια οχι για την αμη χαχαχα τελεια που σε βρηκα να σε ρωτησω τι εγινε με.την αυχενικη ;;ολα καλα;;;σ προτειναν να κανεις αμνιοπαρακεντηση λογω αμη;;;;

Χαχαχα!! Όχι βρε... Δεν έχει σχέση η αμη.. το dna των ωαρίων "αλλοιώνεται" με το πέρας των χρόνων μου είχαν πει οι γιατροί.. με την χαμηλή αμη απλά δεν έχεις ποσότητα.. Η αυχενική ήταν πολύ καλή κ τώρα κ στον γιο μου 4 χρόνια πριν..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Κορίτσι ούτε εγώ είχα ιδιαίτερα συμπτώματα. Ειδικά στην πρώτη εγκυμοσύνη. Τώρα είχα καούρες.. κ ίσως κάποιες μέρες αναγουλα. 

Ναι ισως πανε κ ερχονται αλλα μ.κανει τρομερη εντυπωση που νιωθω τοσο καλα σημερα.ουτε καν νιωθω υπνηλια τις προηγ μερςς δ  μπορουσα να σηκωθω απο το κρεβατι

Just now, Hope89 είπε:

Χαχαχα!! Όχι βρε... Δεν έχει σχέση η αμη.. το dna των ωαρίων "αλλοιώνεται" με το πέρας των χρόνων μου είχαν πει οι γιατροί.. με την χαμηλή αμη απλά δεν έχεις ποσότητα.. Η αυχενική ήταν πολύ καλή κ τώρα κ στον γιο μου 4 χρόνια πριν..

Αχ ναι;;;;δ φανταζεσαι τι χαρα μ δινεις γτ το χα σιγουρο οτι λογω αμη θα με βαλουν στανταρτ για αμνιοπαρ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γύρισα από γιατρό.... οι κορεσ μου είναι μια χαρά! Παίζουν πολύ ξύλο μέσα, η μια κλωτσάει την άλλη! Όλες οι μετρήσεις είναι καλές, ο τράχηλος σουπερ, αμνιακό μια χαρά απλά θ ξαναπάω την Τετάρτη γιατί δεν είδαμε καθόλου πρόσωπο σε καμία! Καλά αποτελέσματα σε όλες.... 

  • Μου αρέσει 9

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Κορίτσια γύρισα από γιατρό.... οι κορεσ μου είναι μια χαρά! Παίζουν πολύ ξύλο μέσα, η μια κλωτσάει την άλλη! Όλες οι μετρήσεις είναι καλές, ο τράχηλος σουπερ, αμνιακό μια χαρά απλά θ ξαναπάω την Τετάρτη γιατί δεν είδαμε καθόλου πρόσωπο σε καμία! Καλά αποτελέσματα σε όλες.... 

Μπράβο!!! Όλα καλά!!

Τι όμορφο που έχουν η μία την άλλη εκεί μέσα κι ας κάνουν νάζια!!!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Μπράβο!!! Όλα καλά!!

Τι όμορφο που έχουν η μία την άλλη εκεί μέσα κι ας κάνουν νάζια!!!

Ναι μου είπε η εμβρυολογος ότι νιώθουν τα πάντα μεταξύ τους κ έχουν παρέα.... κ όταν γεννηθούν πάλι θα θέλουν να είναι δίπλα δίπλα γιατί έχουν συνηθίσει στην κοιλιά!:wub:

  • Μου αρέσει 7

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κορίτσια γύρισα από γιατρό.... οι κορεσ μου είναι μια χαρά! Παίζουν πολύ ξύλο μέσα, η μια κλωτσάει την άλλη! Όλες οι μετρήσεις είναι καλές, ο τράχηλος σουπερ, αμνιακό μια χαρά απλά θ ξαναπάω την Τετάρτη γιατί δεν είδαμε καθόλου πρόσωπο σε καμία! Καλά αποτελέσματα σε όλες.... 

Αααααα οι τσουπρες έκαναν νάζια, έπαιζαν κρυφτό! Όλα τέλεια μπράβο, ααααχ άντε όλες έτσι να πάμε τέλεια μέχρι να τα πάρουμε αγκαλίτσα!!:x


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Αααααα οι τσουπρες έκαναν νάζια, έπαιζαν κρυφτό! Όλα τέλεια μπράβο, ααααχ άντε όλες έτσι να πάμε τέλεια μέχρι να τα πάρουμε αγκαλίτσα!!:x

Ξύλο έπαιζαν εκτός από κρυφτό!!! Άντε εσυ αύριο να κλείσεις την εβδομάδα ευχάριστα....  

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Ναι ισως πανε κ ερχονται αλλα μ.κανει τρομερη εντυπωση που νιωθω τοσο καλα σημερα.ουτε καν νιωθω υπνηλια τις προηγ μερςς δ  μπορουσα να σηκωθω απο το κρεβατι

Αχ ναι;;;;δ φανταζεσαι τι χαρα μ δινεις γτ το χα σιγουρο οτι λογω αμη θα με βαλουν στανταρτ για αμνιοπαρ

Ευτυχώς δεν χρειαστηκε!! Ίσα ίσα οι αυχενικες μου κ στα 3 (τώρα έχω δίδυμα!) ήταν σούπερ!  Εσύ τι ηλικία έχεις κ τι ΑΜΗ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...