Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

ε ναι καλέ που θα βρεις άλλη φίλη σαν την @Renez να μας κράζει που έχουμε κορίτσια??μοναδικος δεσμός!!:wub:

Πεθαίνω να έρθει η ώρα που θα έχω κορίτσι κ εσείς αγόρια..(δε ξέρεις κάποιες θα πάμε κ για δεύτερο..!) Να δω τι θα χω να ακούσω :mrgreen:

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

ε ναι καλέ που θα βρεις άλλη φίλη σαν την @Renez να μας κράζει που έχουμε κορίτσια??μοναδικος δεσμός!!:wub:

Τη νοιώθω την αγορομανα!!! Ο γιος είναι καψούρα μεγάλη αλλά κ το κορίτσι στολίδι! Καθένα έχει τη χάρη του! Αγάπη να υπάρχει!

  • Μου αρέσει 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εμένα από τις 3 μου καλές φίλες η μία έχει 2(ένα 4ων και ένα τώρα νεογέννητο) αλλά είναι έτσι το στιλ της που σε πράγματα πχ του μωρού παίρνει κυριολεκτικά ότι να ναι κ δεν έχει ψαχτει ούτε ήθελε καθόλου..οτι βρει στο σούπερ σε φάση..οκ καλά κάνε δικαίωμα της αλλά δε μπορώ να συζητήσω μαζί της για σύγκριση προϊόντων πχ..κ όσο για ψυχολογική υποστήριξη η καημένη ενώ θελει κ για τον εαυτό της πολύ δεν έχει κ τον άπειρο χρόνο..

Κ η άλλη έχει τώρα ένα νεογέννητο αλλά την έχω μακρυά γμτ μου..όσο μπορούμε μιλάμε κ όλο μου στέλνει βίντεο με τη μπέμπα..μωρέ είναι 2 μηνών κ έχει μεγαλώσει τόσο πολύ ρε κορίτσια..πως αλλάζουν έτσι μπαμ μπαμ??

Οπότε καταλήγω....όσο έχω πει κ μοιραστεί μαζί σας για την εγκυμοσύνη μου δε τα ξέρει ούτε η μητέρα μου, κυριολεκτικά..γι'αυτό κανονίστε να χαθείτε τελείως μετά ε?! Ξύλο!!

Εγω θα χαθώ στάνταρ φίλη μ... Με δυο παιδια και δουλειά. Και βοήθεια μόνο του συζυγου.. Δεν νομίζω ότι θα μπαίνω να διαβάζω η να γράφω.. Θα πνιγομαι.. Όπως είπα είμαι μια μαμά που ακόμα και αν λείπω από το σπίτι θα ξέρω ανά δευτερόλεπτο τι κάνουν τα παιδια μου. Όποτε καταλαβαίνεις.. Μη με παρεξηγησετεμα η καινουργια ζωή θα σας δείξει ότι είναι δυσκολα όλα στην αρχή.. Ευχομαι βέβαια να σας έρθουν όλα ευκολα, μα εγώ ξέρω ότι για μένα θα ναι δυσκολα.. 

Όποτε δεν με βλέπω να τα λέμε πολυ συχνά. Αλλά εσείς να κρατήσετε επαφή και να τα λέτε γιατί καραδοκεί και η επιλόχειος κατάθλιψη μακριά από μας.. Και να λέτε ακόμα κι αυτά που δεν τολμάτε να πειτε σε άλλους. 

Να μοιράζεστε και να στηριζετε η μια την άλλη και όχι να τρώγεστε για το ποια θηλάζει περοσσοτεριχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 6

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πεθαίνω να έρθει η ώρα που θα έχω κορίτσι κ εσείς αγόρια..(δε ξέρεις κάποιες θα πάμε κ για δεύτερο..!) Να δω τι θα χω να ακούσω :mrgreen:

Δικαιωματικά θα φας κράξιμο, το ζητάει ο οργανισμός σου!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Τη νοιώθω την αγορομανα!!! Ο γιος είναι καψούρα μεγάλη αλλά κ το κορίτσι στολίδι! Καθένα έχει τη χάρη του! Αγάπη να υπάρχει!

Στολιδια τα κοριτσάκια μας μωρεεε

Να σ πω.. Αυτό με το αν θα ξυπνάει κι ο μικρός το συζητάμε κ εμεις με τον άντρα μου.. Θα τρέχει εκείνος για το ένα και εγώ για το άλλο είπαμε. Θα φανεί στη πταξη.. 


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ninamc είπε:

Εγω θα χαθώ στάνταρ φίλη μ... Με δυο παιδια και δουλειά. Και βοήθεια μόνο του συζυγου.. Δεν νομίζω ότι θα μπαίνω να διαβάζω η να γράφω.. Θα πνιγομαι.. Όπως είπα είμαι μια μαμά που ακόμα και αν λείπω από το σπίτι θα ξέρω ανά δευτερόλεπτο τι κάνουν τα παιδια μου. Όποτε καταλαβαίνεις.. Μη με παρεξηγησετεμα η καινουργια ζωή θα σας δείξει ότι είναι δυσκολα όλα στην αρχή.. Ευχομαι βέβαια να σας έρθουν όλα ευκολα, μα εγώ ξέρω ότι για μένα θα ναι δυσκολα.. 

Όποτε δεν με βλέπω να τα λέμε πολυ συχνά. Αλλά εσείς να κρατήσετε επαφή και να τα λέτε γιατί καραδοκεί και η επιλόχειος κατάθλιψη μακριά από μας.. Και να λέτε ακόμα κι αυτά που δεν τολμάτε να πειτε σε άλλους. 

Να μοιράζεστε και να στηριζετε η μια την άλλη και όχι να τρώγεστε για το ποια θηλάζει περοσσοτεριχαχαχαχ

Καλάααα αλλά όλο κ κάπου θα ξεκλεβεις χρόνο να μας δίνεις ένα σημάδι ζωής!! Ξέρω εγω;)

ΧΑ! Ο Άκης θα κάνει τώρα μεξικάνικες συνταγές,δες να παιρνεις ιδέες γ τη Μεξικανό οικογένεια :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ninamc είπε:

Στολιδια τα κοριτσάκια μας μωρεεε

Να σ πω.. Αυτό με το αν θα ξυπνάει κι ο μικρός το συζητάμε κ εμεις με τον άντρα μου.. Θα τρέχει εκείνος για το ένα και εγώ για το άλλο είπαμε. Θα φανεί στη πταξη.. 

Έτσι λέμε κι εμείς! Ας ελπίζουμε να μν είναι κλαψιαρες ! Να είναι διακριτικές lady like δεσποινιδες να μν ενοχλούν τν γιο τν πάσα! Αχαχαχα

Στη πράξη θα τα βρούμε! Μν ανησυχείς! Όλα γίνονται! Εγώ λέω αφού τα κατάφερα σε όλα τη 1η φορά που δν ήξερα κ τπτ ,θα τα καταφέρω κ τώρα με δουλειά κ παιδιά κ σπίτι! Να είμαστε, καλά κ ευτυχισμένες στα σπίτια μας κ με οργάνωση κ συνεννοηση θα τα βγάλουμε πέρα!

Η @Renez θα μας βάζει με το ένα χέρι παιδί στο ζιζι κ με το άλλο κινητό για σελφι φωτο προφίλ! Αχαχαχ 


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Καλάααα αλλά όλο κ κάπου θα ξεκλεβεις χρόνο να μας δίνεις ένα σημάδι ζωής!! Ξέρω εγω;)

ΧΑ! Ο Άκης θα κάνει τώρα μεξικάνικες συνταγές,δες να παιρνεις ιδέες γ τη Μεξικανό οικογένεια :D

Εγώ θέλω να μπαίνω και να σας διαβάζω και να βλέπω ότι περνατε ευχάριστα και ζείτε ανεπανάληπτες στιγμές.. Με τα ζουζουνακια σας. 

Τρέχω να δω τα μεξικανικαααα ευχαριστωωω

  • Χαχα 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Έτσι λέμε κι εμείς! Ας ελπίζουμε να μν είναι κλαψιαρες ! Να είναι διακριτικές lady like δεσποινιδες να μν ενοχλούν τν γιο τν πάσα! Αχαχαχα

Στη πράξη θα τα βρούμε! Μν ανησυχείς! Όλα γίνονται! Εγώ λέω αφού τα κατάφερα σε όλα τη 1η φορά που δν ήξερα κ τπτ ,θα τα καταφέρω κ τώρα με δουλειά κ παιδιά κ σπίτι! Να είμαστε, καλά κ ευτυχισμένες στα σπίτια μας κ με οργάνωση κ συνεννοηση θα τα βγάλουμε πέρα!

Η @Renez θα μας βάζει με το ένα χέρι παιδί στο ζιζι κ με το άλλο κινητό για σελφι φωτο προφίλ! Αχαχαχ 

Ορίστε η καλύτερη ώρα χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Έτσι λέμε κι εμείς! Ας ελπίζουμε να μν είναι κλαψιαρες ! Να είναι διακριτικές lady like δεσποινιδες να μν ενοχλούν τν γιο τν πάσα! Αχαχαχα

Στη πράξη θα τα βρούμε! Μν ανησυχείς! Όλα γίνονται! Εγώ λέω αφού τα κατάφερα σε όλα τη 1η φορά που δν ήξερα κ τπτ ,θα τα καταφέρω κ τώρα με δουλειά κ παιδιά κ σπίτι! Να είμαστε, καλά κ ευτυχισμένες στα σπίτια μας κ με οργάνωση κ συνεννοηση θα τα βγάλουμε πέρα!

Η @Renez θα μας βάζει με το ένα χέρι παιδί στο ζιζι κ με το άλλο κινητό για σελφι φωτο προφίλ! Αχαχαχ 

Εννοειται θα τα βγάλουμε και του χρόνου θα περναμε την καλυτερη φάση της ζωής μας με εκείνα να περπατανε... 

Γελασα πολυ με το τελευταίο χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Καλάααα αλλά όλο κ κάπου θα ξεκλεβεις χρόνο να μας δίνεις ένα σημάδι ζωής!! Ξέρω εγω;)

ΧΑ! Ο Άκης θα κάνει τώρα μεξικάνικες συνταγές,δες να παιρνεις ιδέες γ τη Μεξικανό οικογένεια :D

Πωωω έχω πάθει ζημιά! Χθες με το που ήρθε ο άντρας μ από τη δουλειά ο Άκης έφτιαχνε μωσαϊκό, σηκώθηκε κ πήγε να πάρει υλικά κ έφτιαξε! Εεεε μπορώ να αντισταθωωωω??? Είχα να το φάω Χρόνια! Υποτίθεται ότι ετοιμάζομαι κ για καμπύλη η γουρουνα! Τι θα πω αύριο στν γιατρό??? Τρώω κ το ευχαριστιέμαι? Φάε κ μια δίαιτα τώρα θα μου πει να τη φχαρηστηθεις!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ είχα λίγη ώρα να μπω και έχετε γράψει τοσααα πολλά! Και μετά ερχόταν η μία νέα απάντηση μετά την άλλη. Σαν να ξανά γυρίσαμε στις παλιές μας πολυλογίες :D 

Όποτε όλες λέτε τα pampers premium care ε; Γτ εγώ έλεγα τα pampers pure protection. Αλλά θα πάω με την πλειοψηφία! Το βρεφικό αφρόλουτρο και τις κρεμούλες της septona τα έχει δοκιμάσει καμία;  

Ο Άκης μια ζωή μας κολάζει :x Τον ακολουθώ και στο YouTube κ το Insta κ δεν σταματάει να μαγειρεύει ο άνθρωπος!!! Είναι σαν να είναι σε μια μόνιμη πρίζα. Κάνει τόσα πολλά πράγματα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Πωωω έχω πάθει ζημιά! Χθες με το που ήρθε ο άντρας μ από τη δουλειά ο Άκης έφτιαχνε μωσαϊκό, σηκώθηκε κ πήγε να πάρει υλικά κ έφτιαξε! Εεεε μπορώ να αντισταθωωωω??? Είχα να το φάω Χρόνια! Υποτίθεται ότι ετοιμάζομαι κ για καμπύλη η γουρουνα! Τι θα πω αύριο στν γιατρό??? Τρώω κ το ευχαριστιέμαι? Φάε κ μια δίαιτα τώρα θα μου πει να τη φχαρηστηθεις!

μαγκια μου και δικαίωμα μου θα της πεις και μόλις σου δώσει την διατροφή απλά θα κλάψεις :lol: έτσι είπα και εγώ κ μετά το ξανασκέφτηκα κ είπα στον άντρα μου μέχρι το άλλο σάββατο που θα πάω για την καμπύλη να μην ξαναδω παγωτο στο σπίτι!!

  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

μαγκια μου και δικαίωμα μου θα της πεις και μόλις σου δώσει την διατροφή απλά θα κλάψεις :lol: έτσι είπα και εγώ κ μετά το ξανασκέφτηκα κ είπα στον άντρα μου μέχρι το άλλο σάββατο που θα πάω για την καμπύλη να μην ξαναδω παγωτο στο σπίτι!!

Εγώ αύριο θα πάω σε φάση, δεν ελπίζω τίποτα δεν φοβάμαι τιποτα,τι να κάνω??? Καμία προετοιμασία κι ότι γίνει!

Παίζω πλαστελίνες τόση ώρα αλλά διαβάζω στα πεταχτα ,ούτε εγώ θα μπαίνω παρά πολύ μετα, δεν θα χαθώ όμως!

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenioz είπε:

Καλέ είχα λίγη ώρα να μπω και έχετε γράψει τοσααα πολλά! Και μετά ερχόταν η μία νέα απάντηση μετά την άλλη. Σαν να ξανά γυρίσαμε στις παλιές μας πολυλογίες :D 

Όποτε όλες λέτε τα pampers premium care ε; Γτ εγώ έλεγα τα pampers pure protection. Αλλά θα πάω με την πλειοψηφία! Το βρεφικό αφρόλουτρο και τις κρεμούλες της septona τα έχει δοκιμάσει καμία;  

Ο Άκης μια ζωή μας κολάζει :x Τον ακολουθώ και στο YouTube κ το Insta κ δεν σταματάει να μαγειρεύει ο άνθρωπος!!! Είναι σαν να είναι σε μια μόνιμη πρίζα. Κάνει τόσα πολλά πράγματα! 

Τα έχω δοκιμάσει εγώ τώρα τελευταία, αφρόλουτρο,κρέμα κ για τν ποπο. Δε τσέκαρα συστατικά, τα πήρα έτσι από περιέργεια γτ είχα ακούσει καλά! Λοιπόν μια χαρά! Απαλά,μοσχομυριστα χωρίς υπερβολές κ αφήνουν ωραίο δερματακι! Καλύτερο από άλλο της hellenv!τ@ κ της pharm@$3pt που μ φάνηκαν λιπαρά. Ξαναπήρα χθες αυτό που λέει για αγόρια! Αντρικό!!! Ο δικός μ όμως είναι 2,5+,οπότε για αρχή πάρε κάτι άλλο.  Μερικά νινακια έχουν ευαίσθητο δερματακι κ θέλουν ειδικά σαπουνακια κ κρεμουλες!

Επίσης κορίτσια στην αρχη απο το μαιευτήριο, νομίζω όλα τα νινακια ξεφλουδιζουν ή βγάζουν κάτι κοκκινιλες μικρουλες που είναι φυσικά κ δν σημαίνουν κάτι, να μν τρέξετε εντρομες 


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...