Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Καλορίζικο και καλοταξιδο το όχημα των μπουμπουδων σου!!!

Τέλεια αφού σου χωράει κ σε πόρτες κλπ , στο αμάξι;;;

@Renez εγώ δεν έχω ασανσέρ καρδιά μου!! Ευτυχώς είμαι στον πρώτο όροφο!!αλλά κ πάλι οι σκαλιτσες, σκαλιτσες!!!

 

Ααααα αύριο λέω να πάω για την καμπύλη ζαχάρου , είναι καμία άλλη μαζι μου;;;η θα κλαίω μόνη μοναχή;;;

Ναι ναι χωράει!!! Εγώ Πάω Δευτέρα πρωί. Να σου πω έχεις κάνει διατροφή ή έτσι πας;;;; 
επισης έχει πάρει καμία ρούχα από το Sam 0-13????

 

Just now, Christinα είπε:

Καλές βόλτες!!!

Ευχαριστώ κορίτσια! Καλές βόλτες να έχουμε όλες!

 

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Απαξιώ για τις κακιες τις @Renez και σας ενημερώνω ότι μόλις έφτασε η ΚΑΡΟΤΣΑΡΑ μας και είναι φοβερή!!!!:wub:

Με γεια σας κορίτσι μου!!!!!Να το χαρείτε!!!Καλές βόλτες!Εύχομαι να το απολαύσουν πολύ οι κοπελαρες σου!!!!!:wub:

Τί ωραίο φιλινγκκκκ!

  • Ευχαριστώ 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ναι χωράει!!! Εγώ Πάω Δευτέρα πρωί. Να σου πω έχεις κάνει διατροφή ή έτσι πας;;;; 
επισης έχει πάρει καμία ρούχα από το Sam 0-13????

 

Ευχαριστώ κορίτσια! Καλές βόλτες να έχουμε όλες!

 

Δεν πρέπει να κάνουμε διατροφή πριν για να βγει σωστή!

Εχψ πάρει από sam πολύ ωραία ρούχα.

Καλοταξιδο το καρότσι των κοριτσιών σου!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ναι χωράει!!! Εγώ Πάω Δευτέρα πρωί. Να σου πω έχεις κάνει διατροφή ή έτσι πας;;;; 
επισης έχει πάρει καμία ρούχα από το Sam 0-13????

 

Ευχαριστώ κορίτσια! Καλές βόλτες να έχουμε όλες!

 

Μου είχε δώσει μια φίλη από το δικό της παιδάκι κ ήταν μια χαρά. Νομίζω βάζει κ καλές προσφορές!

  • Ευχαριστώ 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ναι ναι χωράει!!! Εγώ Πάω Δευτέρα πρωί. Να σου πω έχεις κάνει διατροφή ή έτσι πας;;;; 
επισης έχει πάρει καμία ρούχα από το Sam 0-13????

 

Ευχαριστώ κορίτσια! Καλές βόλτες να έχουμε όλες!

 

Τίποτα απολύτως σκέψου ότι πριν λίγο έφαγα σοκοφρετα Παυλίδης βέβαια με μαύρη σοκολάτα! Δεν θα φάω άλλο γλυκό σήμερα.

Στο cool club έχω δει ωραία φορμακια αλλά ρε γαμωτο δεν έχει ούτε εκεί νούμερα..έλεος αυτό το πράγμα!! Πρέπει να πάρουμε από 100 διαφορετικά μαγαζιά


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Καλορίζικο και καλοταξιδο το όχημα των μπουμπουδων σου!!!

Τέλεια αφού σου χωράει κ σε πόρτες κλπ , στο αμάξι;;;

@Renez εγώ δεν έχω ασανσέρ καρδιά μου!! Ευτυχώς είμαι στον πρώτο όροφο!!αλλά κ πάλι οι σκαλιτσες, σκαλιτσες!!!

 

Ααααα αύριο λέω να πάω για την καμπύλη ζαχάρου , είναι καμία άλλη μαζι μου;;;η θα κλαίω μόνη μοναχή;;;

Λες να πάω κ εγώ αύριο?? Να σου πω παίζει..παλεύω όλη τη βδομάδα να βρω ευκαιρία..πφφφ

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Τίποτα απολύτως σκέψου ότι πριν λίγο έφαγα σοκοφρετα Παυλίδης βέβαια με μαύρη σοκολάτα! Δεν θα φάω άλλο γλυκό σήμερα.

Στο cool club έχω δει ωραία φορμακια αλλά ρε γαμωτο δεν έχει ούτε εκεί νούμερα..έλεος αυτό το πράγμα!! Πρέπει να πάρουμε από 100 διαφορετικά μαγαζιά

Ναι ρε συ...τα βρίσκω αυτά που θέλω από 62 κ πανω...λέω μήπως λόγω καλοκαιριού δν φέρνουν κι από Σεπτέμβρη τα βρούμε πάλι. Ούτε σε κατάστημα εδώ βρικαμε μικρα μακρυμανικο της mayoral ούτε τα mothercareπου ήθελα πουθενα...:mad:


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Τίποτα απολύτως σκέψου ότι πριν λίγο έφαγα σοκοφρετα Παυλίδης βέβαια με μαύρη σοκολάτα! Δεν θα φάω άλλο γλυκό σήμερα.

Στο cool club έχω δει ωραία φορμακια αλλά ρε γαμωτο δεν έχει ούτε εκεί νούμερα..έλεος αυτό το πράγμα!! Πρέπει να πάρουμε από 100 διαφορετικά μαγαζιά

Καλά κ εγώ σοκοφρετα με μαύρη σοκολάτα τρώω κ τώρα αν τη βάλεις στο ψυγείο ια είναι τελεια... 

Ναι ρε γαμωτο εξαφανισμένα τα μικρά νούμερα παντού!

Just now, Christinα είπε:

Μου είχε δώσει μια φίλη από το δικό της παιδάκι κ ήταν μια χαρά. Νομίζω βάζει κ καλές προσφορές!

 

Just now, Anastasia05 είπε:

Δεν πρέπει να κάνουμε διατροφή πριν για να βγει σωστή!

Εχψ πάρει από sam πολύ ωραία ρούχα.

Καλοταξιδο το καρότσι των κοριτσιών σου!!

Ευχαριστώ!!!  Απλά σκεφτομουν αν την Κυριακή το βράδυ κάνει να φάω φρούτα.. 

μου βγάζει συνέχεια διαφήμιση αυτά τα Sam τα ρούχα κ τα dpam!

Just now, Hliolousti είπε:

Με γεια σας κορίτσι μου!!!!!Να το χαρείτε!!!Καλές βόλτες!Εύχομαι να το απολαύσουν πολύ οι κοπελαρες σου!!!!!:wub:

Τί ωραίο φιλινγκκκκ!

Ευχαριστώ ηλιοσταλακτη!!! Μόλις το είδα ένιωσα ότι έχουμε μπει σε τελική ευθεία...

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Λες να πάω κ εγώ αύριο?? Να σου πω παίζει..παλεύω όλη τη βδομάδα να βρω ευκαιρία..πφφφ

Έλα βρε γλυκούλα μου να έχω κάποια να τα λέω όσο περιμένω!! 2 ώρες είναι αυτές! Εγώ σκέφτηκα Σάββατο γιατί λέω καθημερινή κ μετά να πάω δουλειά με στομάχι χάλια δεν θα αντέξω! Βέβαια εσύ κ αύριο δουλεύεις οπότε το ίδιο είναι...


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Έλα βρε γλυκούλα μου να έχω κάποια να τα λέω όσο περιμένω!! 2 ώρες είναι αυτές! Εγώ σκέφτηκα Σάββατο γιατί λέω καθημερινή κ μετά να πάω δουλειά με στομάχι χάλια δεν θα αντέξω! Βέβαια εσύ κ αύριο δουλεύεις οπότε το ίδιο είναι...

Τι ώρα θα πας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Καλά κ εγώ σοκοφρετα με μαύρη σοκολάτα τρώω κ τώρα αν τη βάλεις στο ψυγείο ια είναι τελεια... 

Ναι ρε γαμωτο εξαφανισμένα τα μικρά νούμερα παντού!

 

Ευχαριστώ!!!  Απλά σκεφτομουν αν την Κυριακή το βράδυ κάνει να φάω φρούτα.. 

μου βγάζει συνέχεια διαφήμιση αυτά τα Sam τα ρούχα κ τα dpam!

Ευχαριστώ ηλιοσταλακτη!!! Μόλις το είδα ένιωσα ότι έχουμε μπει σε τελική ευθεία...

Και τα dpam ωραία αλλά ακριβουτσικα ! Θα έλεγα να φας κάτι χωρίς ζάχαρη ή υδατανθρακα το βράδυ  εκτός αν τρως 9 κ πριν. Είναι λίγες οι ώρες αφού πρέπει να πάμε νωρίς το πρωί κ ίσως ανάλογα τν μεταβολισμό βαρέσει κορυφή. Αλλά κ πάλι να δούμε πως αντιδρά θέλουμε μ αυτή την εξέταση...Κι εγώ τα ίδια σκέφτομαι...ας ρωτήσουμε τον ντοκ!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Τι ώρα θα πας?

Λέω να πάω κατά τις 7.30-8  γιατί 12 έχω νυχακια οπότε να προλάβω να γυρίσω σπίτι να ξεραθω λίγο, να φάω να συνέλθω...έχω κ πάρτυ της βαφτιστηρας το απόγευμα!! χαμός!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλά κ εγώ σοκοφρετα με μαύρη σοκολάτα τρώω κ τώρα αν τη βάλεις στο ψυγείο ια είναι τελεια... 

Ναι ρε γαμωτο εξαφανισμένα τα μικρά νούμερα παντού!

 

Ευχαριστώ!!!  Απλά σκεφτομουν αν την Κυριακή το βράδυ κάνει να φάω φρούτα.. 

μου βγάζει συνέχεια διαφήμιση αυτά τα Sam τα ρούχα κ τα dpam!

Ευχαριστώ ηλιοσταλακτη!!! Μόλις το είδα ένιωσα ότι έχουμε μπει σε τελική ευθεία...

Τα dpam ακόμη πιο ωραία!! Έντονα χρώματα,υπέροχα σχέδια!

Αν πάρετε από ορκεστρα λίγο πιο μεγάλα νούμερα που έχουν μικρή φόρμα,θα βολευτειτε πιστεύω!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Jasmine@ λέω να πάω από το μαγαζί οοοποτε βρω χρόνο μπας κ έχει εκεί πιο πολλά σχέδια...λέω εγώ τώρα...

@Anastasia05 τα orchestra για κάποιο λόγο δεν μου αρέσουν καθόλου..ποτέ δεν θα συμπάθησα..


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Λέω να πάω κατά τις 7.30-8  γιατί 12 έχω νυχακια οπότε να προλάβω να γυρίσω σπίτι να ξεραθω λίγο, να φάω να συνέλθω...έχω κ πάρτυ της βαφτιστηρας το απόγευμα!! χαμός!

Ωραία κ εγώ 7:30 που ανοίγει θα πάω ώστε να είμαι γύρω στις 9:30- 10 παρά στο μαγαζί να μην αργήσω πολύ..

Κομπλεεε το κλείσαμε λοιπόν!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...