Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      καλή επιτυχία σ εύχομαι ! να πάνε οοοοολα καλα! 1η σ μεταφορά; 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Δε ξέρω αν πρέπει να πάρω 2;;;; Μη με βάζεις σε διλήμματα είμαι πολύ αναποφάσιστη! Είχα δει κάτι ζωάκια από τη zazu. Τα έχει πάρει καμία; Κ για μασητικο για λίγο αργότερα τη σοφή την καμηλοπαρδαλη

Τα Ζάζα δεν τα βολευτηκαν και τα χαρισαμενοσ. Δεν τα θέλετε καθόλου. 

Τη Σόφη την έχουμε λιώσει καθώς τη πηταμε και ολόκληρη.. Αλλά και μαχητικό. Θα τα χει και η μπεμπα στον τρίτο μήνα χαχα

@Renez εχω θέμα με τα νεφρά από την πεμπτη δημοτικου... Απλά τώρα τελευταία ήμουν μια χαρά και το χα ξεχάσει κιόλας... Τώρα με ξανά θυμήθηκε εκείνο

Ευχαριστωωω

Just now, Anastasia05 είπε:

Εσύ θα έχεις ένα γαλάζιο κι ένα ροζ! Εγώ να πάρω κ δεύτερο μπλε???? :lol: Μπαααα

Οχι οχι στον γιο μας το είχε δανείσει η νυφη μου. Τώρα θα αγοράσω το ροζ για τη μπεμπα

Μπα μη παρεις δυο καλε.. Τσάμπα θα πανε


DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Άμα είναι κ σοφη σαφέστατα αυτή να πάρουμε!!! Γτ μια χαζή δε θα μπορούσε να γίνει το μασητικο στα δόντια των ταλιμπαν μας..σωστά...

Προφανώς υποσυνείδητο είναι ότι σκέφτομαι...αυτό που λες,,θα κάτσω να σκεφτώ να δω..

ΧΑΧΑΧΑ είσαι ανέκδοτο από μόνη σου ρε φίλη, Σόφη είναι η καμηλοπάρδαλη οχι σοφή!!:lol: έλιωσα!!

@Ninamc τα έχεις δει τα ζαζου??για πες?δεν λένε?  

Βρε παιδιά συυγνώμη ένα θα πάρει η @Jasmine@ να μαλλιοτραβιούνται οι κόρες??

  • Χαχα 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariamaraki είπε:

Θα κάνω πάλι αύριο δεύτερη φορα καμπύλη σακχάρου..είχε βγει απλά λίγο πάνω από το όριο έκανα διατροφή και θα το ξαναδούμε.. πάντα έβγαινε μεγάλο μωρό χθες βγήκε 1024γρ και είμαι 28 βδομάδα γιατί είχε αλλάξει ημερομηνία στην Αυχενική έβγαινε 1 βδομάδα μεγαλύτερο..

Στο γυναικολόγο σε 2 βδομάδες πάλι να το ξαναδούμε!

Σου εύχομαι μια υπέροχη καμπύλη σακχάρου αυτή τη φορά μαναρακι μου και μη βάζεις στο νου το κακό!!!Είτε έχεις πολύ αμνιακό είτε λίγο είτε νορμάλ,όλες είμαστε στην ίδια μοίρα!Τα μωρά μας μόνο όταν γεννηθούν και τα δούμε και τα ελέγξουν και οι γιατροί θα ξέρουμε πως όλα πήγαν καλά!!!μέχρι τότε ένα άγχος όσο να πεις υποβόσκει πάντοτε!Είχες μια ωραία β επιπέδου και το νινι σου όπως λέει κι ο γιατρός σου φαίνεται υγιές!

Μη στρεσαρεσαι και μην κλαιιιιςςςς γιατί το σάκχαρο επηρεάζεται και από ψυχολογικούς παράγοντες!!!!Όλα να πάνε κατ'ευχην σου εύχομαι!

  • Μου αρέσει 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Anastasia05 said:

Τι έπαθες κι εσύ βρε κορίτσι... Περαστικά!

Για τα ψώνια θα τα κάνεις όλα όσα χρειαστείς! Τώρα που θα βρείτε το σπίτι σας, θα ξεκινήσεις .

Να δεις τι θα πάρεις κι από το baby shower. Κάνε μια έρευνα αγορας(αν δεν έχεις κάνει) με τα βασικά που καθε μέρα λέμε κι από λίγα,κι όλα θα γινουν! Είναι πολύ συγκεκριμένα τα πρώτα βασικά 

:)

Αχ, ευχαριστώ... περαστικά να είναι αυτά για όλες μας. Είπαμε, είναι μυστήριο το τί άλλο θα πάθουμε μέχρι να γεννήσουμε!:unsure: Ναι, οι λίστες μου είναι έτοιμες εδώ και καιρό.. κάτι είναι κι αυτό!:wink:

3 hours ago, Jasmine@ said:

Είχα πάθει 3 φορές στον 4ο μήνα... είναι της εγκυμοσύνης όπως καταλαβαίνεις! Αλλά αν το πάθεις πάνω από 3 φορές να πας για υπέρηχο... 

@Eva137 μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου για τα ψώνια, έχεις το baby shower που το βλέπω κ το ζηλεύω να ξέρεις!!! 
Μίλησες με την κλινική στο Τέξας που πηγές; Μήπως πρέπει να κανείς ένα ραντεβού κ με αυτό το γιατρό; Να του πεις το ιστορικό σου! Η κατακράτηση είναι πολύ ύπουλη είναι η αλήθεια. Τρως αλάτι; Και μπορείς να πας σε έναν ενδοκρινολόγο να σου πει τι πρέπει να προσεχείς για το ζάχαρο για να απόφυγεις τις ινσουλινες!!

@EugenJen Σε φαντάζομαι σαν ποντικάκι στο γραφείο να μασουλας κριτσίνια κ όλοι από μέσα τους να νευριάζουν!!! Χαχχαχαχα

Το αλάτι γενικά το έτρωγα πολύ, αλλά τώρα βέβαια προσέχω. Ραντεβού με τον γιατρό θα κλείσω για Αύγουστο, γιατί ακόμα δεν έχω ασφάλεια υγείας να το καλύψει εδώ, αλλά σίγουρα μπορώ να πάω αν γίνει κάτι έκτακτο (χτύπα ξύλο) ή τουλάχιστον να πάρω ένα τηλέφωνο να τον ρωτήσω. Προς το παρόν κομμένα τα γλυκά και οι πολλοί υδατάνθρακες.

2 hours ago, Mariamaraki said:

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

Χθες η μέρα μου ήταν χάλια εν μέρη .. είχα πάει για υπέρηχο να δω το κοριτσάκι μας όλα καλά δεν σταμάτησε να κουνιέται έφτασε πλέον το 1 κιλό!

Αλλά το αμνιακο έχει ανέβει...μπορει να μην είναι και κάτι που τον ρώτησα.. αλλά στο τέλος που του είπα αν υπάρχει πιθανότητα να είναι κάτι με το μωρακι, μου είπε γι'αυτό το κοιτάμε και θα το ξαναδούμε αλλά εγώ βλέπω ένα φυσιολογικό μωρό..  αλλά υπήρχε μια επιφύλαξη.. όλη μέρα έκλαιγα και ακόμα δεν μπορώ να ηρεμήσω..

Μην ανησυχείς κοπέλα μου, το πιο πιθανό είναι ότι στεναχωριέσαι χωρίς να υπάρχει λόγος. Αν είχε κάτι το μωρό ή στα όργανά του ή στην ανάπτυξή του θα το είχατε δει σίγουρα. Υπομονή, θετική σκέψη και θα το παρακολουθείτε εννοείται.

57 minutes ago, marianna1986 said:

Καλημέρα κορίτσια!

Άσχημες νύχτες περνάτε βλεπω... Είναι κ αυτή η ζέστη! Τι το θέλαμε καλοκαιριατικα?:grin: όλα καλά και υπομονή...

Αυτόν τον μουσικό ιππόκαμπο τον είχαμε κ εμείς σε ροζ! Πολυ μου άρεσε η μουσικουλα του! Μομπιλε δεν είχα κ δεν θα παρω. Αν μου κάνουν δώρο κανένα καλοδεχούμενο!

Σήμερα πάω γιατρό και έχω το προαίσθημα πως το μωρό θα είναι ισχιακό... Επίσης, έχω κ γενέθλια είμαι πλέον 34:???:

Χρόνια πολλά!!! Να είσαι πάντα γερή, ευτυχισμένη, και του χρόνου να τα γιορτάζεις με το καινούργιο μέλος!:)

Αυτόν τον γαλάζιο ιππόκαμπο φωτεινό αγκαλίτσα έχει και η αδερφή μου για τα αγοράκια της και λέει ότι είναι το καλύτερο. Επειδή με τον ένα ανιψιό μου κοιμόμασταν στο ίδιο δωμάτιο τις γιορτές τα έχω μάθει όλα τα τραγουδάκια με την σειρά τους απ'έξω!:P Όποτε μισοξυπνούσε ο μικρός το βράδυ, πατούσε την κοιλίτσα του και έπαιζε πολύ ωραία κλασική μουσική. Τώρα εγώ για τον μικρό μου έχω πάρει ένα πολικό αρκουδάκι που όταν το πατάς παίζει ήρεμα παιδικά τραγουδάκια ή λευκούς ήχους (αναλόγως τη ρύθμιση) και κάνει σαν προτζέκτορας αστεράκια στο ταβάνι... ελπίζω να του αρέσει!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

@Renez να σου πω τί έχω πάθει κάνα 2 φορές να μου πεις αν εννοείς κάτι τέτοιο!!!

Σηκώνομαι νύχτα,πάω κατουραω,επιστρέφω στο κρεβάτι και είμαι στη φάση που προσπαθώ να ξανακοιμηθω.

Εκεί που κλείνουν τα μάτια και πάει να με πάρει ο ύπνος,νιώθω πως εκπνέω για πολλή ώρα...συνεχόμενα!και εκπνέω....και εκπνέω....και δεν παίρνω ανάσα!!!Και ασφικτυώ!!!Και παίρνω στη ζούλα μια ανάσα και μετά πάλι εκπνέω και πάλιιιι τα ίδια!!!Με πιάνει ταχυκαρδία και σηκώνομαι!

Λες και ξεχναω στιγμιαία τη διαδικασία της αναπνοής!

Ο άντρας μου λέει πως ίσως είναι ένα είδος κρίσης πανικού! αγχώνομαι μέσα στη νύχτα γενικότερα,,μην πλακωσω την κοιλιά μου,μην γυρίσω ανάσκελα,μήπως ξυπνήσω πάλι και δεν ξανακοιμηθω κλπ κλπ

Νιώθεις κι εσύ κάτι παρόμοιο ή καμία σχέση;


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ninamc είπε:

Τα Ζάζα δεν τα βολευτηκαν και τα χαρισαμενοσ. Δεν τα θέλετε καθόλου. 

Τη Σόφη την έχουμε λιώσει καθώς τη πηταμε και ολόκληρη.. Αλλά και μαχητικό. Θα τα χει και η μπεμπα στον τρίτο μήνα χαχα

@Renez εχω θέμα με τα νεφρά από την πεμπτη δημοτικου... Απλά τώρα τελευταία ήμουν μια χαρά και το χα ξεχάσει κιόλας... Τώρα με ξανά θυμήθηκε εκείνο

Ευχαριστωωω

Οχι οχι στον γιο μας το είχε δανείσει η νυφη μου. Τώρα θα αγοράσω το ροζ για τη μπεμπα

Μπα μη παρεις δυο καλε.. Τσάμπα θα πανε

Έχουμε έρωτα με τη βίδρα αφού:) άσε που τον ιππόκαμπο ακόμη τον ακούει για να κοιμηθεί! Κ το βράδυ άμα δει κανένα όνειρο κ κλαίει,πάλι τον ιππόκαμπο να ηρεμήσει

Αν θέλει να τον χαρίσει στον αδερφούλη του οκ! Αλλιώς ο μικρός θα έχει τη βίδρα:D

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

ΧΑΧΑΧΑ είσαι ανέκδοτο από μόνη σου ρε φίλη, Σόφη είναι η καμηλοπάρδαλη οχι σοφή!!:lol: έλιωσα!!

@Ninamc τα έχεις δει τα ζαζου??για πες?δεν λένε?  

Βρε παιδιά συυγνώμη ένα θα πάρει η @Jasmine@ να μαλλιοτραβιούνται οι κόρες??

Ααααα δε θα μου βγει εμένα το όνομα καλό μου επειδή η φίλη σου η καταυλακιοτισσα δε ξέρει να τονίζει!!! "σοφή " ούτε κεφάλαιο ούτε τπτ τι να καταλάβω κ εγώ η γυναίκα??? 

Λέω θα θέλει κ μυαλό η καμηλοπάρδαλη για μάσημα!!

Just now, Hliolousti είπε:

@Renez να σου πω τί έχω πάθει κάνα 2 φορές να μου πεις αν εννοείς κάτι τέτοιο!!!

Σηκώνομαι νύχτα,πάω κατουραω,επιστρέφω στο κρεβάτι και είμαι στη φάση που προσπαθώ να ξανακοιμηθω.

Εκεί που κλείνουν τα μάτια και πάει να με πάρει ο ύπνος,νιώθω πως εκπνέω για πολλή ώρα...συνεχόμενα!και εκπνέω....και εκπνέω....και δεν παίρνω ανάσα!!!Και ασφικτυώ!!!Και παίρνω στη ζούλα μια ανάσα και μετά πάλι εκπνέω και πάλιιιι τα ίδια!!!Με πιάνει ταχυκαρδία και σηκώνομαι!

Λες και ξεχναω στιγμιαία τη διαδικασία της αναπνοής!

Ο άντρας μου λέει πως ίσως είναι ένα είδος κρίσης πανικού! αγχώνομαι μέσα στη νύχτα γενικότερα,,μην πλακωσω την κοιλιά μου,μην γυρίσω ανάσκελα,μήπως ξυπνήσω πάλι και δεν ξανακοιμηθω κλπ κλπ

Νιώθεις κι εσύ κάτι παρόμοιο ή καμία σχέση;

Ακριβώς αυτό!!! Νιώθω για την ακρίβεια οτι δεν μπορώ να πάρω καλά βαθιά ανάσα!!!

Γενικά το είχα ξανά αναφέρει πως από εκεί που ήμουν ίσως εκνευριστικα ΜΗ αγχωτικό άτομο,από πέρυσι τον Ιούλιο,τέτοια εποχή ακριβώς που ξεκινήσαμε να ανοίξουμε το μαγαζί μας έπαθα 2 φορές κρίση πανικού σε φάση που πήγα κ νοσοκομείο..κ εφόσον έκανα οοοοτι εξέταση πάει ο νους σου(καρδια-πνευμονες-αιματος-θυρωειδη κτλ κτλ) κ αποκλείσαμε ευτυχώς κατι παθολογικό καταλήξαμε στο άγχος..

Από όταν τουλάχιστον έμαθα τι είναι κ σταμάτησε να με φοβίζει μην πάθω κάτι(γτ στις κρίσεις ένιωθα πως θα πεθάνω κυριολεκτικά..) άρχισα να προσαπθω να το διαχειριστώ με προσευχή,γιόγκα κ πολύ συζήτηση με τον άντρα μου κ μια πολύ καλή μου φίλη ώστε να το βγάλω σιγά σιγά από μέσα μου..

Εφόσον δε ανοίξαμε επιτέλους κ το μαγαζί τον Φλεβάρη ηρεμίσε η ψυχή μου..κ τσουυυπ σκάει ο ιός κ πρέπει να κλείσουμε..ξανά μάνα μια εβδομάδα πέρασε με δύσπνοια(πλέον αυτό με πιάνει όταν αγχώνομαι..)γτ φοβόμουν για το μαγαζί,το μωρό κτλ κτλ αφού πάλι έκανα τα δικά μου ηρεμισα κ λέω δε θα σκάσω όλοι το περναμε..

Ε κ γενικά πλέον οπότε αγχώνομαι νιώθω ότι δε μπορώ να ανασανω καλά..αλλά μόλις εντοπίζω τι ακριβώς με αγχωνει(με αυτοσυγκέντρωση κ ηρεμια ρωτάω το μέσα μου,προσεύχομαι κ η πρώτη σκέψη που μου έρχεται ξέρω ότι είναι αυτό..) τότε μπορώ κ το αποβάλλω γτ το σκέφτομαι λογικά κ το λύνω..

Στα λέω όλα αυτά για να σου δώσω να καταλάβεις πως αν πραγματικά εντοπίσεις τι σε αγχωνει θα το ξεπεράσεις..αλλά όχι γενικά "η εγκυμοσύνη" βρες τι είναι αυτό ακριβώς που φοβάσαι..γτ το άγχος ουσιαστικά είναι φόβος..

Είναι η ώρα της γέννας? Οι πόνοι? Αν θα θηλάσεις? Αν θα είσαι καλή μαμά? Κτλ...Σκέψου το ήρεμα κ θα το βρεις..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ααααα δε θα μου βγει εμένα το όνομα καλό μου επειδή η φίλη σου η καταυλακιοτισσα δε ξέρει να τονίζει!!! "σοφή " ούτε κεφάλαιο ούτε τπτ τι να καταλάβω κ εγώ η γυναίκα??? 

Λέω θα θέλει κ μυαλό η καμηλοπάρδαλη για μάσημα!!

Ακριβώς αυτό!!! Νιώθω για την ακρίβεια οτι δεν μπορώ να πάρω καλά βαθιά ανάσα!!!

Γενικά το είχα ξανά αναφέρει πως από εκεί που ήμουν ίσως εκνευριστικα ΜΗ αγχωτικό άτομο,από πέρυσι τον Ιούλιο,τέτοια εποχή ακριβώς που ξεκινήσαμε να ανοίξουμε το μαγαζί μας έπαθα 2 φορές κρίση πανικού σε φάση που πήγα κ νοσοκομείο..κ εφόσον έκανα οοοοτι εξέταση πάει ο νους σου(καρδια-πνευμονες-αιματος-θυρωειδη κτλ κτλ) κ αποκλείσαμε ευτυχώς κατι παθολογικό καταλήξαμε στο άγχος..

Από όταν τουλάχιστον έμαθα τι είναι κ σταμάτησε να με φοβίζει μην πάθω κάτι(γτ στις κρίσεις ένιωθα πως θα πεθάνω κυριολεκτικά..) άρχισα να προσαπθω να το διαχειριστώ με προσευχή,γιόγκα κ πολύ συζήτηση με τον άντρα μου κ μια πολύ καλή μου φίλη ώστε να το βγάλω σιγά σιγά από μέσα μου..

Εφόσον δε ανοίξαμε επιτέλους κ το μαγαζί τον Φλεβάρη ηρεμίσε η ψυχή μου..κ τσουυυπ σκάει ο ιός κ πρέπει να κλείσουμε..ξανά μάνα μια εβδομάδα πέρασε με δύσπνοια(πλέον αυτό με πιάνει όταν αγχώνομαι..)γτ φοβόμουν για το μαγαζί,το μωρό κτλ κτλ αφού πάλι έκανα τα δικά μου ηρεμισα κ λέω δε θα σκάσω όλοι το περναμε..

Ε κ γενικά πλέον οπότε αγχώνομαι νιώθω ότι δε μπορώ να ανασανω καλά..αλλά μόλις εντοπίζω τι ακριβώς με αγχωνει(με αυτοσυγκέντρωση κ ηρεμια ρωτάω το μέσα μου,προσεύχομαι κ η πρώτη σκέψη που μου έρχεται ξέρω ότι είναι αυτό..) τότε μπορώ κ το αποβάλλω γτ το σκέφτομαι λογικά κ το λύνω..

Στα λέω όλα αυτά για να σου δώσω να καταλάβεις πως αν πραγματικά εντοπίσεις τι σε αγχωνει θα το ξεπεράσεις..αλλά όχι γενικά "η εγκυμοσύνη" βρες τι είναι αυτό ακριβώς που φοβάσαι..γτ το άγχος ουσιαστικά είναι φόβος..

Είναι η ώρα της γέννας? Οι πόνοι? Αν θα θηλάσεις? Αν θα είσαι καλή μαμά? Κτλ...Σκέψου το ήρεμα κ θα το βρεις..

Ναι θέλει μια καλή εσωτερική ανασκόπηση το όλο θέμα!!!

Και από εμένα παρατήρησα ότι όσο το σκέφτομαι και λέω λες να το ξαναπάθω και σήμερα;;τόσο μου ξανασυμβαινει!!!

Εγώ λέω να πάμε για κάνα μπανάκι στη θάλασσα γτ εγώ προσωπικά νιώθω πως το έχω πολύ ανάγκη!Να κάνουμε πράγματα που μας αρέσουν,να χαλαρώνουμε και να αναζωογονουμαστε!Βολτιτσες,ταβερνάκια,παγωτά και καφέδες με την πρώτη ευκαιρία!!!!Να νιώσουμε και λίγο καλοκαίρι εκτός από την κάψα που τη νιώθουμε ούτως ή άλλως οι ερμες^_^

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Απαξιώ για τις κακιες τις @Renez και σας ενημερώνω ότι μόλις έφτασε η ΚΑΡΟΤΣΑΡΑ μας και είναι φοβερή!!!!:wub:

Ωωωω με γεια Αντωνακι μου καλό που πολύ σε αγαπώ:D

Το ανοίξατε?? Είναι εύκολο στη διαχείριση άνοιξε κλείσε κτλ??

Just now, Hliolousti είπε:

Ναι θέλει μια καλή εσωτερική ανασκόπηση το όλο θέμα!!!

Και από εμένα παρατήρησα ότι όσο το σκέφτομαι και λέω λες να το ξαναπάθω και σήμερα;;τόσο μου ξανασυμβαινει!!!

Εγώ λέω να πάμε για κάνα μπανάκι στη θάλασσα γτ εγώ προσωπικά νιώθω πως το έχω πολύ ανάγκη!Να κάνουμε πράγματα που μας αρέσουν,να χαλαρώνουμε και να αναζωογονουμαστε!Βολτιτσες,ταβερνάκια,παγωτά και καφέδες με την πρώτη ευκαιρία!!!!Να νιώσουμε και λίγο καλοκαίρι εκτός από την κάψα που τη νιώθουμε ούτως ή άλλως οι ερμες^_^

Ακριβώς!!

Να πάτε μαναρακι μου γτ όντως κ αυτή η ζέστη καθόλου δε βοηθάει..

Κ να ξέρεις πως η ομαδάρα μας πάντα είναι εδώ..ότι ώρα κ να θες να πεις το οτιδήποτε όλο κ κάποια από μας τις τρελές θα βρεις:P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Ωωωω με γεια Αντωνακι μου καλό που πολύ σε αγαπώ:D

Το ανοίξατε?? Είναι εύκολο στη διαχείριση άνοιξε κλείσε κτλ??

Ακριβώς!!

Να πάτε μαναρακι μου γτ όντως κ αυτή η ζέστη καθόλου δε βοηθάει..

Κ να ξέρεις πως η ομαδάρα μας πάντα είναι εδώ..ότι ώρα κ να θες να πεις το οτιδήποτε όλο κ κάποια από μας τις τρελές θα βρεις:P

Χαχαχχαχα είσαι μια γαλυφω που λέμε εμεισ Οι καταυλακιωτες.... θα σου πάρω μια σοφή Σοφη!!! Λοιπόν ήταν σε κιβώτιο κ έπρεπε να βάλουμε ρόδες  καλάθι κλπ... αλλά ανοίγει κ μαζεύει πολύ εύκολα! Χωράει σε πόρτες ανσασερ ευτυχως γιατί το είχα άγχος... 

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όσο για αυτό με τα φωτάκια-ζωακια που λέγατε ενώ είχα σταμπαρει στον ιπποπόταμο βρήκα εν τέλη με τον συζυξ τοοοοοο "ufo starry night" που όπως καταλαβαίνετε κ από το όνομα δένει άψογα στο κονσεπτ του δωματίου του μπέμπη κ είναι φωτακι-προτζεκτορας με αστεράκια κ πλανήτες κ επίσης συνδέεται με Bluetoothε το κινητό/τάμπλετ/pc ώστε να επιλέγουμε εμείς τον ήχο που θέλουμε να παίζει κ παίζει non stop μέχρι να τελειώσει το ανάλογο τραγούδι που θα βάζουμε..

Καλό φαίνεται..τι να πω..αγοριστικο:P

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχχαχα είσαι μια γαλυφω που λέμε εμεισ Οι καταυλακιωτες.... θα σου πάρω μια σοφή Σοφη!!! Λοιπόν ήταν σε κιβώτιο κ έπρεπε να βάλουμε ρόδες  καλάθι κλπ... αλλά ανοίγει κ μαζεύει πολύ εύκολα! Χωράει σε πόρτες ανσασερ ευτυχως γιατί το είχα άγχος... 

Ναι όντως πολύ βασικό το ανσασερ κ η πόρτα φίλη..

Ρε εμάς έχει ένα σκατουλι ανσασερ η πολυκατοικία που δε κόβω να χωράει ούτε το δικό μας καρότσι που είναι μόνο ανοιχτό..πφφφφ 

Σκέψου σε άτομα μπαίνουμε 2 κ είμαστε αγκαλιά ξέρω γω..:|

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Όσο για αυτό με τα φωτάκια-ζωακια που λέγατε ενώ είχα σταμπαρει στον ιπποπόταμο βρήκα εν τέλη με τον συζυξ τοοοοοο "ufo starry night" που όπως καταλαβαίνετε κ από το όνομα δένει άψογα στο κονσεπτ του δωματίου του μπέμπη κ είναι φωτακι-προτζεκτορας με αστεράκια κ πλανήτες κ επίσης συνδέεται με Bluetoothε το κινητό/τάμπλετ/pc ώστε να επιλέγουμε εμείς τον ήχο που θέλουμε να παίζει κ παίζει non stop μέχρι να τελειώσει το ανάλογο τραγούδι που θα βάζουμε..

Καλό φαίνεται..τι να πω..αγοριστικο:P

Ναι όντως πολύ βασικό το ανσασερ κ η πόρτα φίλη..

Ρε εμάς έχει ένα σκατουλι ανσασερ η πολυκατοικία που δε κόβω να χωράει ούτε το δικό μας καρότσι που είναι μόνο ανοιχτό..πφφφφ 

Σκέψου σε άτομα μπαίνουμε 2 κ είμαστε αγκαλιά ξέρω γω..:|

Α έχεις από τα πολύ μικρά ανσασερ κατάλαβα.... καλά για το ανσασερ το ξερά ότι θα χωράει επειδή είναι πολύ μεγάλο, δλδ είναι ανσασερ 10 ατόμων κ η πολυκατοικία είναι 4 οροφοδιαμερίσματα. Αν δε χωρούσε πως θα το ανέβαζα στον τρίτο με 2 παιδιά πάνω Παναγία μου... 

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Α έχεις από τα πολύ μικρά ανσασερ κατάλαβα.... καλά για το ανσασερ το ξερά ότι θα χωράει επειδή είναι πολύ μεγάλο, δλδ είναι ανσασερ 10 ατόμων κ η πολυκατοικία είναι 4 οροφοδιαμερίσματα. Αν δε χωρούσε πως θα το ανέβαζα στον τρίτο με 2 παιδιά πάνω Παναγία μου... 

Καλές βόλτες!!!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Χαχαχχαχα είσαι μια γαλυφω που λέμε εμεισ Οι καταυλακιωτες.... θα σου πάρω μια σοφή Σοφη!!! Λοιπόν ήταν σε κιβώτιο κ έπρεπε να βάλουμε ρόδες  καλάθι κλπ... αλλά ανοίγει κ μαζεύει πολύ εύκολα! Χωράει σε πόρτες ανσασερ ευτυχως γιατί το είχα άγχος... 

Καλορίζικο και καλοταξιδο το όχημα των μπουμπουδων σου!!!

Τέλεια αφού σου χωράει κ σε πόρτες κλπ , στο αμάξι;;;

@Renez εγώ δεν έχω ασανσέρ καρδιά μου!! Ευτυχώς είμαι στον πρώτο όροφο!!αλλά κ πάλι οι σκαλιτσες, σκαλιτσες!!!

 

Ααααα αύριο λέω να πάω για την καμπύλη ζαχάρου , είναι καμία άλλη μαζι μου;;;η θα κλαίω μόνη μοναχή;;;


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...