Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Τον έπιασε ο πεθερός μου το ίδιο βράδυ κ ο Πάπας του είπε δεν ήξερα ότι ήταν νύφη σου.... όποτε καταλαβαίνεις ότι το πρόβλημα ήταν ότι δεν ήμουν από το χωριο κ δε με ηξερε κ όχι το κραγιόν! 
ειστε ανάμεσα σε πολλά ονόματα;

καλά εννοείται οτι το πρόβλημα δεν ήταν αυτό!!Γιαυτό σου λέω έπρεπε να το βγάλεις πάνω στα ρασα του κ να του πεις τώρα οκ????:lol:

ανάμεσα σε δυο ήμασταν στον πεθερό ή την πεθερά μου, απλά ο πεθερός μου δεν είναι στη ζωή, ε και του είχε ο άντρας μου μια αδυναμία, οπότε μάλλον εκεί πάει, βασικά νομίζω οτι έχει καταλήξει απλά δεν θέλει να το ανακοινώσει στους γύρω,,,,Θεοδώρα λοιπόν η κόρη μου και σκέφτομαι υποκοριστικό το Ντορέτα, ή το Δωρα....τι λέτε??????


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

καλά εννοείται οτι το πρόβλημα δεν ήταν αυτό!!Γιαυτό σου λέω έπρεπε να το βγάλεις πάνω στα ρασα του κ να του πεις τώρα οκ????:lol:

ανάμεσα σε δυο ήμασταν στον πεθερό ή την πεθερά μου, απλά ο πεθερός μου δεν είναι στη ζωή, ε και του είχε ο άντρας μου μια αδυναμία, οπότε μάλλον εκεί πάει, βασικά νομίζω οτι έχει καταλήξει απλά δεν θέλει να το ανακοινώσει στους γύρω,,,,Θεοδώρα λοιπόν η κόρη μου και σκέφτομαι υποκοριστικό το Ντορέτα, ή το Δωρα....τι λέτε??????

Μ αρέσει πολύ κ το Θοδωρής κ το Θεοδώρα! Προτιμώ το Δώρα(καταλαβαίνεις κι από πού βγαίνει) κ το Θεοδώρα (ολοκληρο δηλαδή!)

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

καλά εννοείται οτι το πρόβλημα δεν ήταν αυτό!!Γιαυτό σου λέω έπρεπε να το βγάλεις πάνω στα ρασα του κ να του πεις τώρα οκ????:lol:

ανάμεσα σε δυο ήμασταν στον πεθερό ή την πεθερά μου, απλά ο πεθερός μου δεν είναι στη ζωή, ε και του είχε ο άντρας μου μια αδυναμία, οπότε μάλλον εκεί πάει, βασικά νομίζω οτι έχει καταλήξει απλά δεν θέλει να το ανακοινώσει στους γύρω,,,,Θεοδώρα λοιπόν η κόρη μου και σκέφτομαι υποκοριστικό το Ντορέτα, ή το Δωρα....τι λέτε??????

Ντορέτα....!! Την πεθερά πως τη λένε;;;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Μ αρέσει πολύ κ το Θοδωρής κ το Θεοδώρα! Προτιμώ το Δώρα(καταλαβαίνεις κι από πού βγαίνει) κ το Θεοδώρα (ολοκληρο δηλαδή!)

το Θεοδώρα μου αρέσει και εμένα, δεν μου αρέσει το Θοδώρα και το Θοδωρούλα(ο πατέρας μου έτσι έχει αρχίσει ήδη και την λέει, τι να τον κάνω?????) 

@Jasmine@ και εμένα το Ντορέτα που αρέσει πιο πολύ αλλά σε όσους το έχω πει με κράζουν!!την πεθερά την λένε Ελένη

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

το Θεοδώρα μου αρέσει και εμένα, δεν μου αρέσει το Θοδώρα και το Θοδωρούλα(ο πατέρας μου έτσι έχει αρχίσει ήδη και την λέει, τι να τον κάνω?????) 

@Jasmine@ και εμένα το Ντορέτα που αρέσει πιο πολύ αλλά σε όσους το έχω πει με κράζουν!!την πεθερά την λένε Ελένη

Και το Ελένη πολύ πολύ ωραίο! 

Οι παππούδες θα βρούνε δικά τους υποκοριστικά όπως κ να έχει!!! άμα σου πω πως λένε τον γιο μου ο μπαμπάς μου κ ο αδερφός μου θα κλαψεις:lol:

Κ κάθε φορά λένε κ δύο τρία να πετύχουν το πιο αστείο

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

καλά εννοείται οτι το πρόβλημα δεν ήταν αυτό!!Γιαυτό σου λέω έπρεπε να το βγάλεις πάνω στα ρασα του κ να του πεις τώρα οκ????:lol:

ανάμεσα σε δυο ήμασταν στον πεθερό ή την πεθερά μου, απλά ο πεθερός μου δεν είναι στη ζωή, ε και του είχε ο άντρας μου μια αδυναμία, οπότε μάλλον εκεί πάει, βασικά νομίζω οτι έχει καταλήξει απλά δεν θέλει να το ανακοινώσει στους γύρω,,,,Θεοδώρα λοιπόν η κόρη μου και σκέφτομαι υποκοριστικό το Ντορέτα, ή το Δωρα....τι λέτε??????

Αυτό είναι το όνομα μου! Χεχε εγώ προσωπικά δεν τρελαίνομαι αλλά εντάξει μάλλον επειδή το έχω συνηθίσει σε εμένα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Αυτό είναι το όνομα μου! Χεχε εγώ προσωπικά δεν τρελαίνομαι αλλά εντάξει μάλλον επειδή το έχω συνηθίσει σε εμένα!

Α γιατί δε σ' αρέσει??? Εσένα σε φωνάζουν ολόκληρο το όνομα ή όχι?

Εμένα Μ αρέσουν κ τα δυο μου ονόματα,πάρα πολύ!:mrgreen:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

το Θεοδώρα μου αρέσει και εμένα, δεν μου αρέσει το Θοδώρα και το Θοδωρούλα(ο πατέρας μου έτσι έχει αρχίσει ήδη και την λέει, τι να τον κάνω?????) 

@Jasmine@ και εμένα το Ντορέτα που αρέσει πιο πολύ αλλά σε όσους το έχω πει με κράζουν!!την πεθερά την λένε Ελένη

Κοιτά Θεοδωρα δύσκολο να τη φωνάζουν... θοδωρα θα τη λένε! Με το Ντορέτα τους το κόβεις... και το Ντόρα μου αρέσει!

Just now, Anastasia05 είπε:

Και το Ελένη πολύ πολύ ωραίο! 

Οι παππούδες θα βρούνε δικά τους υποκοριστικά όπως κ να έχει!!! άμα σου πω πως λένε τον γιο μου ο μπαμπάς μου κ ο αδερφός μου θα κλαψεις:lol:

Κ κάθε φορά λένε κ δύο τρία να πετύχουν το πιο αστείο

Πως τον λένε το Καμάρι σου;;;

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κοιτά Θεοδωρα δύσκολο να τη φωνάζουν... θοδωρα θα τη λένε! Με το Ντορέτα τους το κόβεις... και το Ντόρα μου αρέσει!

Πως τον λένε το Καμάρι σου;;;

Κωνσταντίνο! :x κ έτσι τον λέω κ Κωστή.


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα από τα μαρτυρικά Καλάβρυτα!

Το Θεοδώρα μου αρέσει τρελα, μου θυμίζει αυτοκρατοριες και τέτοια! Κ το Δώρα μου αρέσει αλλά προτιμώ τα ονόματα αυτουσια. Καλά και το Ελένη όμως είναι πολυ ωραίο!

  • Μου αρέσει 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ααααα θα βγάλω τη μια κόρη κωνσταντινα!!! 
ΦανταΖομαι ήδη πως το φωνάζουν το παιδί.... Χαχαχαχ 

Όχι δεν φαντάζεσαι......

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα από τα μαρτυρικά Καλάβρυτα!

Το Θεοδώρα μου αρέσει τρελα, μου θυμίζει αυτοκρατοριες και τέτοια! Κ το Δώρα μου αρέσει αλλά προτιμώ τα ονόματα αυτουσια. Καλά και το Ελένη όμως είναι πολυ ωραίο!

Κι εγώ είμαι της παλιάς σχολής! Τα θέλω ολόκληρα!

Όμορφα Καλάβρυτα!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Α γιατί δε σ' αρέσει??? Εσένα σε φωνάζουν ολόκληρο το όνομα ή όχι?

Εμένα Μ αρέσουν κ τα δυο μου ονόματα,πάρα πολύ!:mrgreen:

Η αλήθεια είναι ότι δεν τρελαίνομαι! Με φωνάζουν Δώρα! Αλλά παίζει και το Θοδωρουλα στην οικογένεια μου που είναι τρομερά εκνευρίστηκο! Ελπίζω η μικρή σου να το εκτιμήσει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, LadyP είπε:

Αυτό είναι το όνομα μου! Χεχε εγώ προσωπικά δεν τρελαίνομαι αλλά εντάξει μάλλον επειδή το έχω συνηθίσει σε εμένα!

ααααααα για πες συνονοματη της κόρης μου εσύ ποιο θα προτιμούσες???το Ντορέτα ή το Δώρα????


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

ααααααα για πες συνονοματη της κόρης μου εσύ ποιο θα προτιμούσες???το Ντορέτα ή το Δώρα????

Βρε κορίτσια τι τα θες τα υποκοριστικά??? Μια χαρά όνομα να γεμίζει το στόμα σου κ σχετικά σπάνιο. Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ τις μαθήτριες μ δωρουλα μου τις λέω! 

Ο γιος μου εχει αρχαιοελληνικο όνομα σπάνιο κ πως τον φωνάζουν κ αυτοσυστηνεται??? Σονις, άντε βρε πως λένε το παιδί! Γιαγιάδες forever! Που τα βρίσκουν????

  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...