Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα από τα μαρτυρικά Καλάβρυτα!

Το Θεοδώρα μου αρέσει τρελα, μου θυμίζει αυτοκρατοριες και τέτοια! Κ το Δώρα μου αρέσει αλλά προτιμώ τα ονόματα αυτουσια. Καλά και το Ελένη όμως είναι πολυ ωραίο!

και εγώ το δικό μου αυτούσιο το έχω!!Καλά το Τζένη ούτε να το ακούσω!!! @Christinα Μωρέ το Θεοδώρα μου αρέσει κ εμένα αλλά επειδή είμαι σίγουρη οτι θα της το κόβουν , θέλω να έχω και μια δευτερη επιλογή!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, EugenJen είπε:

και εγώ το δικό μου αυτούσιο το έχω!!Καλά το Τζένη ούτε να το ακούσω!!!Μωρέ το Θεοδώρα μου αρέσει κ εμένα αλλά επειδή είμαι σίγουρη οτι θα της το κόβουν , θέλω να έχω και μια δευτερη επιλογή!!

Τον Θοδωρή τον φωνάζω Θιο κ όχι Τεο...Αχαχαχα Πολύ γέλιο πέφτει! 

  • Χαχα 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Ααααα θα βγάλω τη μια κόρη κωνσταντινα!!! 
ΦανταΖομαι ήδη πως το φωνάζουν το παιδί.... Χαχαχαχ 

ωραιότατο το κωνσταντίνα και μην τυχόν και  το κόψεις σε Ντίνα εεεε????


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Όχι δεν φαντάζεσαι......

Κι εγώ είμαι της παλιάς σχολής! Τα θέλω ολόκληρα!

Όμορφα Καλάβρυτα!

Κώτσο; 

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα από τα μαρτυρικά Καλάβρυτα!

Το Θεοδώρα μου αρέσει τρελα, μου θυμίζει αυτοκρατοριες και τέτοια! Κ το Δώρα μου αρέσει αλλά προτιμώ τα ονόματα αυτουσια. Καλά και το Ελένη όμως είναι πολυ ωραίο!

Αχ έχει δροσούλα στα καλαβρυτα;;;; Να φας μια ωραία βαφλα στην πλατεία!( έχει κ παγωτό δωδωνη) 

Just now, EugenJen είπε:

και εγώ το δικό μου αυτούσιο το έχω!!Καλά το Τζένη ούτε να το ακούσω!!!Μωρέ το Θεοδώρα μου αρέσει κ εμένα αλλά επειδή είμαι σίγουρη οτι θα της το κόβουν , θέλω να έχω και μια δευτερη επιλογή!!

Εσυ για μένα είσαι τζενακι! Κ εγώ πιστεύω θα το κόβουν το θεοδωρα...


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Τον Θοδωρή τον φωνάζω Θιο κ όχι Τεο...Αχαχαχα Πολύ γέλιο πέφτει! 

τον πεθερό μου τον φωνάζαμε όλοι Θόδωρα αλλά  για άντρα ρε παιδί μου δεν με χαλάει, αλλά το Θοδώρα μου θυμίζει γριά με τσεμπέρι!!!!:lol:

  • Χαχα 5

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

ωραιότατο το κωνσταντίνα και μην τυχόν και  το κόψεις σε Ντίνα εεεε????

Όχι βέβαια... δεν το διαπραγματεύομαι! Το έχουμε ξαναπεί. Η μια Κωνσταντίνα κ η άλλη Κατερίνα!

Just now, EugenJen είπε:

τον πεθερό μου τον φωνάζαμε όλοι Θόδωρα αλλά  για άντρα ρε παιδί μου δεν με χαλάει, αλλά το Θοδώρα μου θυμίζει γριά με τσεμπέρι!!!!:lol:

Η κυρα θοδωρα στην πλατεία του χωριου;;;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Κώτσο; 

Αχ έχει δροσούλα στα καλαβρυτα;;;; Να φας μια ωραία βαφλα στην πλατεία!( έχει κ παγωτό δωδωνη) 

Εσυ για μένα είσαι τζενακι! Κ εγώ πιστεύω θα το κόβουν το θεοδωρα...

Κωτσουλα , κωτσαρελο κ κάθε φορά λένε κι ένα καινούργιο 

Just now, Christinα είπε:

Βρε κορίτσια τι τα θες τα υποκοριστικά??? Μια χαρά όνομα να γεμίζει το στόμα σου κ σχετικά σπάνιο. Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ τις μαθήτριες μ δωρουλα μου τις λέω! 

Ο γιος μου εχει αρχαιοελληνικο όνομα σπάνιο κ πως τον φωνάζουν κ αυτοσυστηνεται??? Σονις, άντε βρε πως λένε το παιδί! Γιαγιάδες forever! Που τα βρίσκουν????

Μα Σόνις??? Τι φαση!??  Φοβερός ο γιος!

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Κ με τα απαραίτητα τραβήγματα 'που είσαι κωτσουυυυυυυυλα??':lol:

Όπως με πήρε ο πατέρας μου μια μέρα κ με ρώτησε την κάνει η κωσταντινια κ το Κατερινιώ... του εξηγήσα ότι δεν είμαστε στην Κρήτη κ την επόμενη φορά θα του κλείσω το τηλέφωνο! Νομίζω γελούσε μισή ώρα ...

  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Όχι βέβαια... δεν το διαπραγματεύομαι! Το έχουμε ξαναπεί. Η μια Κωνσταντίνα κ η άλλη Κατερίνα!

Η κυρα θοδωρα στην πλατεία του χωριου;;;

ε ναι κάπως έτσι, γιαυτό έχω σκοπό να την λέω και με ένα υποκοριστικό κ όταν μεγαλώσει ας διαλέξει ποιο θέλει!!Θα το τρελάνω το παιδί!!:lol:


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όπως με πήρε ο πατέρας μου μια μέρα κ με ρώτησε την κάνει η κωσταντινια κ το Κατερινιώ... του εξηγήσα ότι δεν είμαστε στην Κρήτη κ την επόμενη φορά θα του κλείσω το τηλέφωνο! Νομίζω γελούσε μισή ώρα ...

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα δε τους μπορώ αλήθεια

Πάνε για καλό οι γλυκουληδες κ τρώνε ακυρο:lol:

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όπως με πήρε ο πατέρας μου μια μέρα κ με ρώτησε την κάνει η κωσταντινια κ το Κατερινιώ... του εξηγήσα ότι δεν είμαστε στην Κρήτη κ την επόμενη φορά θα του κλείσω το τηλέφωνο! Νομίζω γελούσε μισή ώρα ...

Σε βρίσκω λίγο υπερβολική και εσένα πια!!!!και εγώ μια φίλη μου Κατερινιώ την φωνάζω κ της κάνω και τη Κρητική προφορά :lol:!!!

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

ε ναι κάπως έτσι, γιαυτό έχω σκοπό να την λέω και με ένα υποκοριστικό κ όταν μεγαλώσει ας διαλέξει ποιο θέλει!!Θα το τρελάνω το παιδί!!:lol:

Δώρα υπέροχο για μπουμπουκα:x

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα δε τους μπορώ αλήθεια

Πάνε για καλό οι γλυκουληδες κ τρώνε ακυρο:lol:

Δεν πάνε για καλό... υποκοριστικό είναι το κατια κ το ναντια!!! Αλλά εκεί να με τσιτωσει... 

Just now, EugenJen είπε:

Σε βρίσκω λίγο υπερβολική και εσένα πια!!!!και εγώ μια φίλη μου Κατερινιώ την φωνάζω κ της κάνω και τη Κρητική προφορά :lol:!!!

Το κατερινιω μου θυμίζει

αυτό κ μόνο

  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...