Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Θέλουμε 3ο μωρό... ΑΛΛΆ ΦΟΒΆΜΑΙ....


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια... Εγώ με τον σύζυγό μου θέλουμε 3ο μωράκι έχουμε 2 παιδάκια ακόμα 2 αγοράκια 3.5 και 2.. Νιώθω την ανάγκη να μεγαλώσω την οικογένεια μας απλά φοβάμαι... Για την εγκυμοσύνη λόγο κούρασης λόγο ότι δεν έχω τον σύζυγο μου στο σπίτι καθημερινά είναι ναυτικός στο επάγγελμα έχω βέβαια βοήθεια αλλά θέλω ότι μπορώ να το καταφέρνω μόνη... Μια σκέφτομαι την εγκυμοσύνη μια για την γέννα μια για την επιστροφή στο σπίτι ουφφφ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 11/2/2020 at 10:55 ΜΜ, Nikoleta20 είπε:

Γειά σας κορίτσια... Εγώ με τον σύζυγό μου θέλουμε 3ο μωράκι έχουμε 2 παιδάκια ακόμα 2 αγοράκια 3.5 και 2.. Νιώθω την ανάγκη να μεγαλώσω την οικογένεια μας απλά φοβάμαι... Για την εγκυμοσύνη λόγο κούρασης λόγο ότι δεν έχω τον σύζυγο μου στο σπίτι καθημερινά είναι ναυτικός στο επάγγελμα έχω βέβαια βοήθεια αλλά θέλω ότι μπορώ να το καταφέρνω μόνη... Μια σκέφτομαι την εγκυμοσύνη μια για την γέννα μια για την επιστροφή στο σπίτι ουφφφ

Με το σύζυγο μου θέλαμε 3 παιδιά..κάναμε ένα μετά από εξωσωματικες κ τρεις παλινδρομες...ακολούθησαν άλλες τρεις παλλινδρομες από εξωσωματικες...μακάρι να είχα την τύχη να το συζηταω με μόνο πρόβλημα την επιστροφή στο σπίτι αφού έχεις κ βοήθεια..εμείς δεν έχουμε κυριολεκτικά κανένα κ εργαζόμαστε κ οι δύο..Όντως βουνό μεγάλο η επιστροφή...όμως θα τα καταφέρεις...βάλε τα σε μια ζυγαριά κ δες τι αξίζει πιο πολύ...είμαι σίγουρη πως μέσα σου ξέρεις! Καλή κ ευλογημένη επιλογή εύχομαι...το παραδειγμα μου δε στο ανέφερα γιατί δεν θεωρώ δίλημμα το δικό σου...κ το θεωρώ κ το καταλαβαίνω κ το σέβομαι..στο έφερα για να δεις ότι στις δυσκολίες εάν ο στόχος είναι η απόκτηση του παιδιού έχουμε μάθει εμείς οι γυναίκες να παλεύουμε...είσαι πιο καπετάνιος από τον καπετάνιο του σπιτιού...επιπλέον εάν σε ;γχωνει που είναι μικρά τα άλλα δύο αλλά έχεις ηλικιακό περιθώριο τρεναρε το λίγο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...