Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Δεν είναι φυσιολογικό ή είναι φυσιολογικό; Εχω πονάκια χαμηλά σε όλη την κοιλιά και τη νιωθω παρα πολύ τσιτα, πολύ σκληρη, δε μπορω να το εξηγήσω και καλά και πολύ πονο στη μεση δε βολεύομαι πουθενά. Αυτό ξεκινησε απ το πρωί που πηγα τουαλέτα... ειχα να παω 3 μερες και μετα το εντερο εκανε παρτυ. Το μεσημερι δε που εφαγα τουμπανιασα τελείως. Τώρα με ποναει και στο πλαι... λετε να ειναι το εντερο;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Fotini82 είπε:

Δεν είναι φυσιολογικό ή είναι φυσιολογικό; Εχω πονάκια χαμηλά σε όλη την κοιλιά και τη νιωθω παρα πολύ τσιτα, πολύ σκληρη, δε μπορω να το εξηγήσω και καλά και πολύ πονο στη μεση δε βολεύομαι πουθενά. Αυτό ξεκινησε απ το πρωί που πηγα τουαλέτα... ειχα να παω 3 μερες και μετα το εντερο εκανε παρτυ. Το μεσημερι δε που εφαγα τουμπανιασα τελείως. Τώρα με ποναει και στο πλαι... λετε να ειναι το εντερο;

Το εντερο θα ναι η συσπασεις.εγω ξερω απο γνωστη μ τωρα ειναι στον μηνα της βεβαια αλλα λεει συνεχεια οτι ειναι πετρα η κοιλια της κ οτι ποναει.θες να κανεις ενα τηλ στον γιατρο σ για να ξεαγχωθεις κυριως....;

Link to comment
Share on other sites

Είναι φυσιολογικα τα πονακια.. Αλλά αυτό με φαίνεται μάλλον επειδή δεν πήγαινες τουαλέτα πιο πολύ να είναι όσο ήμουν στην μανα μου που δεν μπορούσα να πάω με έπιασε και εμένα τρομερός πόνος στην κοιλιά οπότε ίσως είναι από αυτό.. Και τώρα που πήγες ίσως αύριο νιώσεις καλύτερα αλλιώς κάνε ένα τηλ στον γιατρό 

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένω μια μερούλα να δω πως θα παει και μετα αν συνεχιστεί θα τον παρω γιατί κοριτσια τον εχω πρηξει τον ανθρωπο. Θα με βρισει στο τελος. Αχ σας ευχαριστώ πολύ να στε καλα! Σας επρηξα κ εσας! Τωρα εχω και αερια πολλά(συγνωμη για την περιγραφη) οπότε οντως μπορει να ναι και εντερο και πιεζει τη μητρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fotini82 είπε:

Θα περιμένω μια μερούλα να δω πως θα παει και μετα αν συνεχιστεί θα τον παρω γιατί κοριτσια τον εχω πρηξει τον ανθρωπο. Θα με βρισει στο τελος. Αχ σας ευχαριστώ πολύ να στε καλα! Σας επρηξα κ εσας! Τωρα εχω και αερια πολλά(συγνωμη για την περιγραφη) οπότε οντως μπορει να ναι και εντερο και πιεζει τη μητρα.

Γτ δεν βαζεις ενα υποθετο γλυκερινης να πας τουαλετα να δεις μετα αν θα ηρεμησεις;φαε ακτινιδια φαε κατι να πας τουαλετα τελοσπαντων 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Fotini82 είπε:

Κοριτσακια μου εβγαλα και καφε υγρα λίγα στο σκουπισμα το βραδυ... οποτε κατι παιχτηκε εκει  σιγουρα.. αγχωθηκα λιγάκι.. θα παρω το γιατρό αύριο.

Εκανες μπανιο  στην θαλασσα;;μηπως επαθες καμια μικρη αποκολησουλα.γτ δεν τον πηρες σημερα βρε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fotini82 είπε:

Καλημέρα. Όχι δεν εκανα μπανιο στη θαλασσα. Δεν τον πηρα τηλ το αιμα το ειδα 11 το βραδυ. Ενταξει θατον παρω σημερα το πρωί να δω τι θα μου πει.

Καλημέρα κορίτσια!

Φωτεινούλα μου δυστυχώς ξερεις τη διαδικασία, ξαπλα παλι... :-? Ουτρογκεσταν σου ειχε πει πριν? Εμενα όσο έβλεπα αιμα μου ειχε πει να τα βάζω κολπικα, ενα καθε βράδυ. Το καφε ευτυχώς δεν ειναι τόσο ανησυχητικό όσο είναι το κόκκινο, αλλα θέλει προσοχη! Στην εγκυμοσύνη της μεγάλης ήμουν 5 μηνες ξαπλα, αλλα δεν έχει σημασια, αυτό που εχει σημασια είναι να πάρεις αγκαλίτσα ενα γερό μωρο σε μερικούς μήνες! Υπομονή κορίτσι!! 

Συγνωμη για χθες που χαθηκα αλλα ήμασταν στα ξαδέρφια ως αργα, πολυ φαΐ. Έχουν ανοίξει οι ασκοι του Αιόλου και δεν μπορώ να σταματήσω να τρωω, δεν παμε καλα.. 

  • Μου αρέσει 1

s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, myrina είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Φωτεινούλα μου δυστυχώς ξερεις τη διαδικασία, ξαπλα παλι... :-? Ουτρογκεσταν σου ειχε πει πριν? Εμενα όσο έβλεπα αιμα μου ειχε πει να τα βάζω κολπικα, ενα καθε βράδυ. Το καφε ευτυχώς δεν ειναι τόσο ανησυχητικό όσο είναι το κόκκινο, αλλα θέλει προσοχη! Στην εγκυμοσύνη της μεγάλης ήμουν 5 μηνες ξαπλα, αλλα δεν έχει σημασια, αυτό που εχει σημασια είναι να πάρεις αγκαλίτσα ενα γερό μωρο σε μερικούς μήνες! Υπομονή κορίτσι!! 

Συγνωμη για χθες που χαθηκα αλλα ήμασταν στα ξαδέρφια ως αργα, πολυ φαΐ. Έχουν ανοίξει οι ασκοι του Αιόλου και δεν μπορώ να σταματήσω να τρωω, δεν παμε καλα.. 

Μ´αρεσει που ζητας και συγνωμη!!!αυτό ειναι το ζητουμενο, να χαρουμε την εγκυμοσυνη μας!!!

Επαιρνα ουτροτζεσταν, με βλεπω παλι τα ιδια... αυτο που με αγχωνει ειναι τα πονακια.. εσύ ειχες καθολου;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Αχ βρε Φωτεινή μου υπομονή πως είσαι μόνο καφέ έχεις βγάλει ;;  ο γιατρός σου είναι εκεί που είσαι τώρα; καλύτερα να πας να σε δει για να ησυχάσεις!!! Εγώ έχω τραβήγματα και λίγα πονακια που έρχονται και φεύγουν.. 

Link to comment
Share on other sites

Όχι δυστυχώς δεν είναι εδω. Και λειπει κιόλας.. εχουμε ραντεβού μετά τις 18. Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα ευτυχώς. Πονάκια εχω αριστερά και δεξιά αλλά τελείως επιφανειακά. Ξαναπήγα και τουαλέτα με το ξυπνησα και μαλακωσε η κοιλίτσα. Μαλλον το εντερο μου κανε μεγαλη ζημιά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ειχα κι εγω πονακια, κι έχω και τωρα χαμηλα, ενω δεν έχω αιμα. Πριν επλενα πιάτα και ένοιωσα ξαφνικά έναν οξύ πόνο, στιγμιαίο ευτυχως, και τωρα ξαπλώνω. Μπορεί κοριτσια να είναι φυσιολογικό λόγω του σταδιου της εγκυμοσυνης, να μεγαλώνει η μήτρα, να ανοίγει η λεκάνη, ποιος ξέρει.. Εγω εχω ραντεβού στις 20, δεν εχω και τηλέφωνο του, πάω σε δημόσιο νοσοκομείο. Τον βρίσκω μέσω της κλινικής αν χρειαστεί. Ωστόσο λεω καλύτερα να ξαπλώσω να ξεκουραστώ να περάσουν οι μερες να πάω μια και καλή. Γενικά αποφεύγω να κυκλοφορώ πολυ λογω covid...

  • Μου αρέσει 1

s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...