Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Ωραία αφού είναι καλυτερα δεν ήταν τίποτα.. Δεν πάτε για κανένα μπανακι στην θάλασσα; αχ τι καλά δέσατε κάνουν πάρε και τα κορίτσια σούπερ!!!! εδώ έχει συννεφιά αέρα αλλά έχει και ζέστη δεν παλεύεται.. Έχει 3 μέρες δεν είμαι καλά να αρχίσω να ανησυχώ βρε κορίτσια του ή είναι φυσιολογικό η ατονία αδυναμία ζαλάδες το κεφάλι μου μια με πιάνει μια με αφήνει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Dhmh4 είπε:

Ωραία αφού είναι καλυτερα δεν ήταν τίποτα.. Δεν πάτε για κανένα μπανακι στην θάλασσα; αχ τι καλά δέσατε κάνουν πάρε και τα κορίτσια σούπερ!!!! εδώ έχει συννεφιά αέρα αλλά έχει και ζέστη δεν παλεύεται.. Έχει 3 μέρες δεν είμαι καλά να αρχίσω να ανησυχώ βρε κορίτσια του ή είναι φυσιολογικό η ατονία αδυναμία ζαλάδες το κεφάλι μου μια με πιάνει μια με αφήνει..

Εγω ποσες μερες σςς λεω οτι εχω ατονια κ νιωθω αδυναμη;προφανως κατι συμβαινει με την αναπτυξη του μωρου και μας επηρεαζει στις δυναμεις μας απλα εμενα η διαφορα μου με εσας ειναι οτι αγχωνομαι μολις το παθαινω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγω είμαι πολύ αγχώδης σαν άνθρωπος!!! Έχω ακόμα και για τον γιατρό μεχρι της 21 και με πιάνει το άγχος.. μέχρι να δω το μωρο είναι μετά με φεύγει.. Θα δω και εγώ πως θα είμαι και αύριο και αν δεν είμαι καλά θα τον παρω τηλ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dhmh4 είπε:

Και εγω είμαι πολύ αγχώδης σαν άνθρωπος!!! Έχω ακόμα και για τον γιατρό μεχρι της 21 και με πιάνει το άγχος.. μέχρι να δω το μωρο είναι μετά με φεύγει.. Θα δω και εγώ πως θα είμαι και αύριο και αν δεν είμαι καλά θα τον παρω τηλ

Εγω μολις το βλεπω στον υπερηχο μ περναει αλλα δυστηχως για λιγο μετα ξανα τα ιδια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω ήμουν έτσι, αλλα απο οταν ηρθαμε στην πεθερά μου κι έχω πλακωθει στο φαΐ νοιώθω καλύτερα! Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο ή αν είναι η ιδέα μου, αλλα στο σπίτι μας ήμουν όλη μέρα ξαπλα, δεν μπορούσα καν να σηκωθω από το κρεββάτι! Απο συμπληρώματα τι παιρνετε? Διατροφή προσέχετε? Τρώτε κανονικα γεύματα? Ο γιατρος που είχα στις μικρες τοτε παντα μου έλεγε φρεσκα φρούτα και λαχανικά!!

Μπανακια εγω Δημητρα δεν κάνω φετος, αφενός δεν τρελαίνομαι κιολας, ειμαι παιδί του βουνού εγω :grin:, αφετέρου αποφεύγω πολυσυχναστα μέρη λόγω covid.. Επισης με αυτή τη ζεστη δεν ψήνομαι να βγαίνω στον ήλιο.. Σας επεισα?? :razz:

Τα ξαδέρφια μας έβαλαν ψητό στον ξηλοφουρνο και το απογευμα θα παμε απο εκεί με τα παιδια, θα είναι και οι ξαδερφούλες τους, να κάνουμε παρέα.

  • Μου αρέσει 1

s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άλλαξες περιβάλλον και και σου κάνε καλό!!!! Τα πάντα τρώω και φρούτα και σαλατουλες και φαγητό.. παίρνω ασβέστιο σίδηρο φυλλικό μαγνήσιο τι άλλο να πάρω χάχα.. Καλά και εμείς πάντα πηγαίνουμε σε μη οργανωμένες παραλίες δεν θέλω ούτε εγώ πολύ κόσμο... Εγώ και βουνό και θάλασσα μαρεσουν πολύ.. Ωχ ωχ ψητό και σε ξυλοφουρνο εεε μούρλιααααα.. Μια χαρα θα παίξουν και οι μικρές καλά να περάσετε.. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια μου!!!! Αν φεύγεις και πηγαίνεις σε κόσμο ξεχνιέσαι αυτό είναι αληθεια!! Κοριτσια!!!! Εφαγα τοσο πολύ κοντεύω να σκασω!!! Αν ακουσετε κανα μπαμ ακόμα και οι πιο βορειες να ξερετε είμαι εγω!! Χαχαχα και όλο λεω θα τρωω λιγο και συνεχεια και ολο με πιανει βουλιμία!!! Φφφφφφφγγφγ  ανασες.... ωωωωωμμμμμμμμ

Δημητρούλα μου εχω παρατηρήσει πως η εγκυμοσύνη περναει απο διαφορες φασεις... εκεί που λες ηρεμησα, ξαφνικά ξυπνας και παλι τα ιδια... χθες ήμουν στα όρια του εμετού ξαφνικά.. σήμερα τιποτα!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω κοριτσια τρωω κανονικα οπως ετρωγα γενικα τρωω υγιεινα κανω κ τις ατασταλειες μ αλλα οχι συχνα και οχι σε ποσοτητα.τωρα θα παω για περπατημα εμας εχεις φθινοπωρινο καιρο και εκανα κοτοσουπα σημερα χαχαχχααχ γενικως αγαπω σουπες.πρεπει να περπαταμε κοριτσια να πηγαινετε οσο συχνα μπορειτε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Εγω κοριτσια τρωω κανονικα οπως ετρωγα γενικα τρωω υγιεινα κανω κ τις ατασταλειες μ αλλα οχι συχνα και οχι σε ποσοτητα.τωρα θα παω για περπατημα εμας εχεις φθινοπωρινο καιρο και εκανα κοτοσουπα σημερα χαχαχχααχ γενικως αγαπω σουπες.πρεπει να περπαταμε κοριτσια να πηγαινετε οσο συχνα μπορειτε.

Κοίτα να δεις που θα είμαστε σε λίγο όλες χαλια και θα μας παρηγορείς εσύ! Χαχαχα δεν νιωθω σημερα καθολου καλα κοριτσια μου. Εχω πονακια χαμηλα και παρα πολυ πονο στη μεση. Ξαπλα τη βγαζω γιατί φοβαμαι. Ασε που βρονταει εδω, το παει για τρελη βροχη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fotini82 είπε:

Κοίτα να δεις που θα είμαστε σε λίγο όλες χαλια και θα μας παρηγορείς εσύ! Χαχαχα δεν νιωθω σημερα καθολου καλα κοριτσια μου. Εχω πονακια χαμηλα και παρα πολυ πονο στη μεση. Ξαπλα τη βγαζω γιατί φοβαμαι. Ασε που βρονταει εδω, το παει για τρελη βροχη

Αυτα να ξερεις τα συμπτωματα παλευονται τα ψυχολογικα λογω ορμονων ομως αστααα......μηπως κουραστηκες....ξεκουρασου μια δυο μερες κ θα περασουν

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Suzukaki είπε:

Αυτα να ξερεις τα συμπτωματα παλευονται τα ψυχολογικα λογω ορμονων ομως αστααα......μηπως κουραστηκες....ξεκουρασου μια δυο μερες κ θα περασουν

Δεν κουραστηκα, καθόλου αντιθετως, εχω ερθει στους γονείς μου με τη μικρή μου και με βοηθαει η μαμα μου πολύ...γι αυτο ανησυχώ με τοση ξεκουραση και παλι πονακια και τσιτα η κοιλια; Φφφφ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fotini82 είπε:

Δεν κουραστηκα, καθόλου αντιθετως, εχω ερθει στους γονείς μου με τη μικρή μου και με βοηθαει η μαμα μου πολύ...γι αυτο ανησυχώ με τοση ξεκουραση και παλι πονακια και τσιτα η κοιλια; Φφφφ

Δ ειναι κατι ολες μας πιανουν που και που.συσπασεις ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια και εδωω από το πρωί έχει έναν τρελό αέρα συννεφιά αλλά ακόμα δεν έχει βρέξει.. Και εμένα ανά διαστήματα με πιάνει μεση τώρα με άφησε η μεση με πιασαν αλλά έριξα και έναν υπνάκο το μεσημέρι αλλά δεν λέω να συνέλθω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dhmh4 είπε:

Καλησπερα κορίτσια και εδωω από το πρωί έχει έναν τρελό αέρα συννεφιά αλλά ακόμα δεν έχει βρέξει.. Και εμένα ανά διαστήματα με πιάνει μεση τώρα με άφησε η μεση με πιασαν αλλά έριξα και έναν υπνάκο το μεσημέρι αλλά δεν λέω να συνέλθω 

Αχ οι ζαλαδες και οι κομαρες και όλα αυτά δε με ανησυχούν Δημητρούλα μου... εγω φρικάρω με τους πονους. Είμαι πολύ φοβιτσιαρα με όλα αυτά, φοβαμαι πως θα παθει κατι το μωράκι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...