Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Renaki80 είπε:

Βρε κορίτσια ΘΗΛΑΖΩ αποκλειστικά ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ Η ΜΙΚΡΗ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 3ΩΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ 1,5 ΩΡΑ! 

ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ! ΠΑΡΑΡΙΑΣΜΕΝΕΣ! 
ΟΜΩΣ ΛΟΓΩ ΜΕΓΑΛΟΥ ΣΤΗΘΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟΥΣ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΣΩΖΩ ΜΕ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΝΤΟΥΖ ΤΟ ΓΥΡΙΖΩ ΣΤΟ ΠΙΕΣΤΙΚΟ ΣΠΑ!! ΜΕ ΕΣΩΣΕ! 

ΣΟΥΤΙΕΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΩ ΝΑ ΒΑΛΩ, ΕΚΟΨΑ ΕΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΜΑΝΤΟΝΑ :P ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΥΠΟΦΕΡΩ

ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ! 
Η ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΡΑΩ! 
 

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ; ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ; ΤΖΑΜΠΑ ΘΑ ΠΑΕΙ;
ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ; 

ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΕΜΕΔΙΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΤΗΣ frezyderm nipple care restructuring  

 

ΑΚΟΥΩ ΣΩΤΗΡΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ

γιατι να φορας απαραιτητως; δεν υπαρχει καμια τετοια συσταση με υποσταση, ανεξαρτητως μεγεθους στηθους. να κανεις οτι σε κανει να αισθανεσαι καλα κ ανετα . εξαλλου ολη μερα με το βυζι εξω...ποιος ο λογος να ταλαιπωριεσαι με σουτιεν, εφοσον δεν σε βολευει...κανε οτι σε εξυπηρετει...αν θες βαλε ..αν δεν θες μη βαζεις..αν θες βαλε μπουστακι αθλητικο...αν θες θηλασμου. .αν θες απλο χωρις μπανελα...αν θες μη βαζεις και τιποτα...εδω αλλες νεες μαμαδες δεν φορανε ολη μερα ουτε μπλουζα (ειδικα καλοκαιρι) για να εχουν την επαφη σκιν του σκιν συνεχως η λογω ευαισθησιας θηλων..μην καταπιεζεσαι σε αυτο...τιποτα δεν θα παθεις. κι αν φοβασαι το να "πεσουν" τα στηθη με το θηλασμο ..οκ σιγουρα θα αλλαξουν, ειδικα αν θηλασεις πολυ...πχ 1 1μιση 2 χρονια...αλλα δεν εχει να κανει με τα σουτιεν. ειναι μυθος..αλλα με τον ιδιο το θηλασμο που τους επιφερει μεταβολη. .απολαυσε το μωρο σου κ τους θηλασμους...κ ασε τα πρεπει...κι αν πια οοοταν αποθηλασουμε, δεν μας αρεσουν τα βυζια μας σε τετοιο βαθμο...δοξα τω Θεω η επιστημη εχει λυση για ολα...:P

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 ώρες πρίν, Paris.33 είπε:

Για αυτο πονουσες προφανώς! Περαστικά και γρήγορη ανάρρωση να μπορέσεις να φροντισεις το μωρακι σου με το καλο! Μια χαρα τα πατε με τον θηλασμο και τα κιλακια,  μπράβο! 

Αυτο με τα γονατα το σκέφτηκα και εγω..  Χαχαχα..  Λοιπον εχω καυεβασει μια τέλεια εφαρμογή που σημειωνω ποτε ξεκιναω θηλασμο και ποτε τελειώνω πανες κλπ καο στο συνολο δεν θηλαζω πανω απο 4 ωρες το 24ωρο.. Ζητάει καπου 14 φορες αλλα καθεται απο 10 15 λεπτά μεχρι 25.. Οποτε είμαι σε καλύτερη κατάσταση.. Απο σουτιέν και εμενα μ ενοχλουν και με βολεύουν τα φανελακια θηλασμου απο prenatal που εχουν στο στηθος διπλό ύφασμα σαν μπουστακι! 

Κορίτσι μου ετσι μου ειπε η παιδίατρος που ήρθε για το μωρουλι αλλα την Τρίτη θα πάω στο γιατρό να σιγουρευτώ παρόλο που σήμερα είναι λίγο καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Renaki80 είπε:

Βρε κορίτσια ΘΗΛΑΖΩ αποκλειστικά ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ Η ΜΙΚΡΗ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 3ΩΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ 1,5 ΩΡΑ! 

ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ! ΠΑΡΑΡΙΑΣΜΕΝΕΣ! 
ΟΜΩΣ ΛΟΓΩ ΜΕΓΑΛΟΥ ΣΤΗΘΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟΥΣ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΣΩΖΩ ΜΕ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΝΤΟΥΖ ΤΟ ΓΥΡΙΖΩ ΣΤΟ ΠΙΕΣΤΙΚΟ ΣΠΑ!! ΜΕ ΕΣΩΣΕ! 

ΣΟΥΤΙΕΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΩ ΝΑ ΒΑΛΩ, ΕΚΟΨΑ ΕΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΜΑΝΤΟΝΑ :P ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΥΠΟΦΕΡΩ

ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ! 
Η ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΡΑΩ! 
 

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ; ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ; ΤΖΑΜΠΑ ΘΑ ΠΑΕΙ;
ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ; 

ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΕΜΕΔΙΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΤΗΣ frezyderm nipple care restructuring  

 

ΑΚΟΥΩ ΣΩΤΗΡΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ

Δες την κρέμα την purelal  της frezyderm είναι πιο ρευστή. Τις εχω και τις δυο και δεν υπάρχει σύγκριση.

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Κορίτσι μου ετσι μου ειπε η παιδίατρος που ήρθε για το μωρουλι αλλα την Τρίτη θα πάω στο γιατρό να σιγουρευτώ παρόλο που σήμερα είναι λίγο καλυτερα

Εννοείται και θα πας, δεν ειναι να τα αφηνεις αυτα! 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Renaki80 είπε:

Βρε κορίτσια ΘΗΛΑΖΩ αποκλειστικά ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ Η ΜΙΚΡΗ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 3ΩΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ 1,5 ΩΡΑ! 

ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ! ΠΑΡΑΡΙΑΣΜΕΝΕΣ! 
ΟΜΩΣ ΛΟΓΩ ΜΕΓΑΛΟΥ ΣΤΗΘΟΥΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟΥΣ ΠΑΘΑΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΣΩΖΩ ΜΕ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΝΤΟΥΖ ΤΟ ΓΥΡΙΖΩ ΣΤΟ ΠΙΕΣΤΙΚΟ ΣΠΑ!! ΜΕ ΕΣΩΣΕ! 

ΣΟΥΤΙΕΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΩ ΝΑ ΒΑΛΩ, ΕΚΟΨΑ ΕΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΜΑΝΤΟΝΑ :P ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΥΠΟΦΕΡΩ

ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΑ ΓΟΝΑΤΑ! 
Η ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΡΑΩ! 
 

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ; ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ; ΤΖΑΜΠΑ ΘΑ ΠΑΕΙ;
ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ; 

ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΕΜΕΔΙΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΤΗΣ frezyderm nipple care restructuring  

 

ΑΚΟΥΩ ΣΩΤΗΡΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ

Όλες στην ίδια κατάσταση είμαστε πάνω κάτω. Λοιπόν  έχω να σου προτείνω να βάζεις λαλολινη έχει η medela μια αρκετά καλή. Εγω βάζω μετά απο κάθε θηλασμό λίγο γάλα κ μετά ελάχιστη κρέμα. Επίσης εμένα με έχουν βόλεψει τα σουτιέν θηλασμου των hm καθώς κ τα αντίστοιχα φανελάκια με διπλό ύφασμα. Τέλος οταν φοράω σουτιέν, μπουστακι ή τα φανελάκια (σχεδόν ολη μέρα δηλαδή ακομα κ το βράδυ) βάζω ένα επιθέματα απο μεσα τα οποία αλλάζω συχνά. Ελπίζω να βοήθησα. Σαφώς πρέπει να μένουνε κ κάποιες ώρες να αερίζονται αλλά προσωπικά εμένα δεν νε βολεύει ιδιαίτερα κάτι τέτοιο. 

 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια εχει κάποια κοπελα θεμα με υπερπαραγωγή;;;  εδω και λιγες μερες ειδα στην πανα 2 3 κουκιδες αιμα. Συν το μωρακι μου βγαζει γουλιες.  Οπότε ειτε πρόκειται για αλλεργια στα γαλακτοκομικα που μολις σταματησα ειτε λογω της υπερπαραγωγής που ενω ειχε ρυθμιστει ξαναχαλασε! Τα συμπτώματα μοιάζουν πολύ.  Να σημειωσω οτι εμφανισε κ βραχυ χαλινο πριν 15 μερες τον οποιο παρακολουθουμε και μπορεί να ευθυνεται για υπερπαραγωγή και αιμα στις κενωσεις.. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Κορίτσια εχει κάποια κοπελα θεμα με υπερπαραγωγή;;;  εδω και λιγες μερες ειδα στην πανα 2 3 κουκιδες αιμα. Συν το μωρακι μου βγαζει γουλιες.  Οπότε ειτε πρόκειται για αλλεργια στα γαλακτοκομικα που μολις σταματησα ειτε λογω της υπερπαραγωγής που ενω ειχε ρυθμιστει ξαναχαλασε! Τα συμπτώματα μοιάζουν πολύ.  Να σημειωσω οτι εμφανισε κ βραχυ χαλινο πριν 15 μερες τον οποιο παρακολουθουμε και μπορεί να ευθυνεται για υπερπαραγωγή και αιμα στις κενωσεις.. :unsure:

Νομίζω το αιματάκι έχει να κάνει με αλλεργία. Δεν είχα και δεν είμαι σίγουρη, ρώτα τον γιατρό. Εμένα στην υπερπαραγωγή μου έκανε πράσινα κακάκια.

  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Νομίζω το αιματάκι έχει να κάνει με αλλεργία. Δεν είχα και δεν είμαι σίγουρη, ρώτα τον γιατρό. Εμένα στην υπερπαραγωγή μου έκανε πράσινα κακάκια.

Ναι και η γιατρος για αλλεργια ειπε,  εγω διαβασα οτι μπορει να οφείλεται στην υπερπαραγωγή.  Εσυ πως την ρυθμισες;;  ενω ειχα στην αρχη μετα ολα καλα και τις τελευταίες μερες ενα χαλι παλι

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω πως καταλαβαίνετε ότι έχετε υπερπαραγωγή; Εμείς θηλαζουμε αποκλειστικά και αν περάσει κάμποση ωρα από τον τελευταίο θηλασμό π.χ. ενα 2ωρο νιώθω σαν τσιμπήματα στο στήθος και να τρέχει λιγο γάλα, μετά από λίγο σταματάει. Αναρωτιέμαι αν ειναι φυσιολογικό 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Mari@nna είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω πως καταλαβαίνετε ότι έχετε υπερπαραγωγή; Εμείς θηλαζουμε αποκλειστικά και αν περάσει κάμποση ωρα από τον τελευταίο θηλασμό π.χ. ενα 2ωρο νιώθω σαν τσιμπήματα στο στήθος και να τρέχει λιγο γάλα, μετά από λίγο σταματάει. Αναρωτιέμαι αν ειναι φυσιολογικό 

Λοιπόν ενω θηλαζω απο το ενα τρεχει υπερβολικά το αλλο, ενω οταν το ειχα ρυθμίσει δεν ετρεχε,  επίσης αν αργησω να θηλασω, οχι πολυ 2 ωριτσες πες πετρωνει,  ενω οταν το ειχε ρυθμίσει ειχα μεν γαλα αλλα το στηθος δεν ηταν σκληρό..  Το πιο βασικο, πριν τον θηλασμο που αδειαζω λιγακι πετάγονται 5 6 πιδακες, κ το ίδιο παθαινω οταν απλά το πιανω απαλα κατα τη διάρκεια του θηλασμου αν το εχει βγαλει η μικρη να της το ξαναδωσω. Και το μπεμπακι μου δυστυχώς πνιγεται κατα τη διάρκεια, προφανώς κ δεν μπορει να διαχειριστεί τοση εντονη ροη:( παλι καλα που δεχεται ακομη να φαει να λεω

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 15/3/2021 at 8:09 ΠΜ, Paris.33 είπε:

Ναι και η γιατρος για αλλεργια ειπε,  εγω διαβασα οτι μπορει να οφείλεται στην υπερπαραγωγή.  Εσυ πως την ρυθμισες;;  ενω ειχα στην αρχη μετα ολα καλα και τις τελευταίες μερες ενα χαλι παλι

Ρυθμίστηκε μόνη της, αλλά επειδή δεν είχα σύμβουλο μου πήρε πολύ καιρό....Το πρόβλημα ήταν έντονο όταν αργούσε να φάει. Για το βράδυ δεν το συζητώ. Το να κοιμηθώ μπρούμυτα φάνταζε άπιαστο όνειρο... Πονούσε, κοκκίνιζε, έκαιγε, έτρεχε...μεγάλο ζόρι... έβγαζα λίγο όταν πονούσα. 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Ρυθμίστηκε μόνη της, αλλά επειδή δεν είχα σύμβουλο μου πήρε πολύ καιρό....Το πρόβλημα ήταν έντονο όταν αργούσε να φάει. Για το βράδυ δεν το συζητώ. Το να κοιμηθώ μπρούμυτα φάνταζε άπιαστο όνειρο... Πονούσε, κοκκίνιζε, έκαιγε, έτρεχε...μεγάλο ζόρι... έβγαζα λίγο όταν πονούσα. 

Εμενα προς το παρον ξυπναει 2 3 τουλάχιστον  φορες και το βράδυ για φαγητο οποτε αντεχω.. Καλα μπρουμυτα πηγα να δοκιμάσω χθες ουτε καν

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Εμενα προς το παρον ξυπναει 2 3 τουλάχιστον  φορες και το βράδυ για φαγητο οποτε αντεχω.. Καλα μπρουμυτα πηγα να δοκιμάσω χθες ουτε καν

έχεις καιρό ακόμα...και μετά που θα ρυθμιστεί από το πρήξιμο, τουλάχιστον εγώ, πάλι δεν μπορούσα...Κι εμένα ξυπνούσε, όχι 3, αλλά μία σίγουρα... έχε υπομονή, θα φτιάξει και αυτό!!!

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Ele@n είπε:

έχεις καιρό ακόμα...και μετά που θα ρυθμιστεί από το πρήξιμο, τουλάχιστον εγώ, πάλι δεν μπορούσα...Κι εμένα ξυπνούσε, όχι 3, αλλά μία σίγουρα... έχε υπομονή, θα φτιάξει και αυτό!!!

Σκέφτηκα μήπως για την υπερπαραγωγή τωρα παλι,  ευθυνεται που αφηνα το μωρο στηθος να πιπιλαει για παρηγορια οταν ηταν ανησυχη! Ελπίζω να ρυθμιστει, δεν μπορώ να εχω το αγχος μην πνιγει κάθε φορά,  συν αν θα προλάβει να φτάσει στο λιπαρο γαλα πριν χορτάσει 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Paris.33 είπε:

Σκέφτηκα μήπως για την υπερπαραγωγή τωρα παλι,  ευθυνεται που αφηνα το μωρο στηθος να πιπιλαει για παρηγορια οταν ηταν ανησυχη! Ελπίζω να ρυθμιστει, δεν μπορώ να εχω το αγχος μην πνιγει κάθε φορά,  συν αν θα προλάβει να φτάσει στο λιπαρο γαλα πριν χορτάσει 

Κάνουν δύο κινήσεις θηλαστικές στο στήθος, μία για να φάνε και μία για πιπίλισμα. Διαφορετικά όλη την ώρα θα έτρωγαν. Φυσικά και θα ρυθμιστεί, απλά θέλει λίγο υπομονή. Για την πνιγμονή νομίζω ότι βοηθάει να μην την έχεις τελείως ξαπλωμένη. Σκέψου ότι και μπιμπερό να έπαιρνε πάλι δεν κάνει να είναι τελείως ξαπλωμένα όσο είναι μικρά. Την ποιότητα μην τη σκέφτεσαι γιατί δεν ξέρεις με μεζούρα πού είναι λιπαρό το γάλα. Αν πεινάσει θα ξαναφάει...σε λίγο καιρό θα μπείτε σε πιο στάνταρ πρόγραμμα..


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...