Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

39 minutes ago, Klelia81 said:

Καλημέρα κόρες πως είστε σήμερα? Σε τί φάση βρίσκεστε? Εγώ έχω ακομα 4 χαπάκια και μετα θα περιμένω την ακατανόμαστη!! Ανυπομονώ για το τι θα δείξουν οι εξετασεις!!! Πλακα πλακα πρώτη φορά χαίρομαι που θα μου έρθει περίοδος!! Αχχχ πού καταντήσαμε!!χαχα!!! Καλημέρα σε όλες!!

Καλημέρα. Εγώ είμαι σε αναμονή...έχω πολλες μέρες φυσικά μπροστά μου και δεν ελπίζω σε κάτι ιδιαίτερα. Μια χαρά θα είναι οι εξετάσεις σου, θα δεις...οσο για τη χαρά της περιοδου ολες το εχουμε παθει και ειναι σοκαριστικο χαχαχα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, TATAKI είπε:

Καλημέρα. Εγώ είμαι σε αναμονή...έχω πολλες μέρες φυσικά μπροστά μου και δεν ελπίζω σε κάτι ιδιαίτερα. Μια χαρά θα είναι οι εξετάσεις σου, θα δεις...οσο για τη χαρά της περιοδου ολες το εχουμε παθει και ειναι σοκαριστικο χαχαχα. 

Σε πια μερα του κυκλου βρίσκεσαι? Όσο δεν έρχεται ελπίζουμε.

  • Μου αρέσει 1

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι στη 10η μέρα του κυκλου κι αυτόν τον μήνα είμαι τόσο στα κάτω μου που ούτε επαφές δεν θελω να έχω... κουράστηκα ψυχολογικά.

Μπορώ να σε καταλάβω. Τη πέρασα και εγώ αυτή τη φάση. Μεχρι και σε ψυχολόγο (φιλη μου) απευθυνθηκα. Ξέρεις τι μου είπε? Οτι είναι λογικό. Ηταν σίγουρο πως θα περάσω τη συγκεκριμένη φάση. Το θέλω μου όμως υπερτερούσε της απογοητευσης. Πήρα τον χρόνο μου. Χαλαρωσα.. και το είδα αλλιώς.. είπα πως θα προσπαθώ μέχρι να μή μπορώ να κανω κατι αλλο.. χαλάρωσε και εσύ και θα δεις πως στο τέλος θα τα καταφέρεις. Ολες θα τα καταφέρουμε. Καμιά φορά πρέπει να αφήνουμε και τον εαυτο μας λίγο ελευθερο από πιέσεις και ζόρια. 

  • Μου αρέσει 3

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

Μπορώ να σε καταλάβω. Τη πέρασα και εγώ αυτή τη φάση. Μεχρι και σε ψυχολόγο (φιλη μου) απευθυνθηκα. Ξέρεις τι μου είπε? Οτι είναι λογικό. Ηταν σίγουρο πως θα περάσω τη συγκεκριμένη φάση. Το θέλω μου όμως υπερτερούσε της απογοητευσης. Πήρα τον χρόνο μου. Χαλαρωσα.. και το είδα αλλιώς.. είπα πως θα προσπαθώ μέχρι να μή μπορώ να κανω κατι αλλο.. χαλάρωσε και εσύ και θα δεις πως στο τέλος θα τα καταφέρεις. Ολες θα τα καταφέρουμε. Καμιά φορά πρέπει να αφήνουμε και τον εαυτο μας λίγο ελευθερο από πιέσεις και ζόρια. 

Ναι κορίτσι μου. Καλά έκανες και απευθύνθηκες σε ψυχολόγο.. είναι πολύ επιβαρυντικό όλο αυτό που περνάμε.. να προσπαθείς όλο και πιο συστηματικά και για μεγάλο χρονικό διάστημα και να μην βλέπεις αποτέλεσμα , είναι ψυχοφθόρο στο έπακρο...και να νιώθεις και την θηλιά της ηλικίας να σφίγγει ... δεν αντέχεται εύκολα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 hours ago, Flolipop said:

Κορίτσια εγώ είμαι στη 10η μέρα του κυκλου κι αυτόν τον μήνα είμαι τόσο στα κάτω μου που ούτε επαφές δεν θελω να έχω... κουράστηκα ψυχολογικά.

Ειμαι στην 17η, εκανα ωορρηξια την 12η. Παω για μικροτερο κυκλο μαλλον, λογικα την 26η με 27η μερα. Αχ να ηξερες ποσο σε νιωθω...σκεφτομαι απο τωρα τον επομενο μηνα να προσπαθω και δεν θελω καθολου.. 

 

1 hour ago, Flolipop said:

Ναι κορίτσι μου. Καλά έκανες και απευθύνθηκες σε ψυχολόγο.. είναι πολύ επιβαρυντικό όλο αυτό που περνάμε.. να προσπαθείς όλο και πιο συστηματικά και για μεγάλο χρονικό διάστημα και να μην βλέπεις αποτέλεσμα , είναι ψυχοφθόρο στο έπακρο...και να νιώθεις και την θηλιά της ηλικίας να σφίγγει ... δεν αντέχεται εύκολα.

Δεν αντεχεται με τιποτα..εγω μετα την ωορρηξια δεν εκανα καμια επαφη. Ρε κοριτσια ειμαι πτωμα απο τη δουλεια και ολες τις υποχρεωσεις, αργω να γυρισω και απο τη δουλεια και δεν εχω ορεξη και δυναμη. Οπως ειπες ειναι και η ηλικια στη μεση αλλα δεν ειμαι και 20 χρονων να επιδιδομαι καθε μερα στο σπορ, μπουχτησα χαχαχα...να ερθουν τα σπορια να κανουμε αποχη κανα χρονο...

2 hours ago, Klelia81 said:

Μπορώ να σε καταλάβω. Τη πέρασα και εγώ αυτή τη φάση. Μεχρι και σε ψυχολόγο (φιλη μου) απευθυνθηκα. Ξέρεις τι μου είπε? Οτι είναι λογικό. Ηταν σίγουρο πως θα περάσω τη συγκεκριμένη φάση. Το θέλω μου όμως υπερτερούσε της απογοητευσης. Πήρα τον χρόνο μου. Χαλαρωσα.. και το είδα αλλιώς.. είπα πως θα προσπαθώ μέχρι να μή μπορώ να κανω κατι αλλο.. χαλάρωσε και εσύ και θα δεις πως στο τέλος θα τα καταφέρεις. Ολες θα τα καταφέρουμε. Καμιά φορά πρέπει να αφήνουμε και τον εαυτο μας λίγο ελευθερο από πιέσεις και ζόρια. 

Εχεις απολυτο δικιο. Ενα αγχος παντου...απο το πρωι που θα ξυπνησουμε μεχρι την ωρα που θα κοιμηθουμε...για ολα στη ζωη μας. Δεν γινεται, πρεπει να χαλαρωσουμε και να δουμε τη ζωη αλλιως

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Ειμαι στην 17η, εκανα ωορρηξια την 12η. Παω για μικροτερο κυκλο μαλλον, λογικα την 26η με 27η μερα. Αχ να ηξερες ποσο σε νιωθω...σκεφτομαι απο τωρα τον επομενο μηνα να προσπαθω και δεν θελω καθολου.. 

 

Δεν αντεχεται με τιποτα..εγω μετα την ωορρηξια δεν εκανα καμια επαφη. Ρε κοριτσια ειμαι πτωμα απο τη δουλεια και ολες τις υποχρεωσεις, αργω να γυρισω και απο τη δουλεια και δεν εχω ορεξη και δυναμη. Οπως ειπες ειναι και η ηλικια στη μεση αλλα δεν ειμαι και 20 χρονων να επιδιδομαι καθε μερα στο σπορ, μπουχτησα χαχαχα...να ερθουν τα σπορια να κανουμε αποχη κανα χρονο...

Εχεις απολυτο δικιο. Ενα αγχος παντου...απο το πρωι που θα ξυπνησουμε μεχρι την ωρα που θα κοιμηθουμε...για ολα στη ζωη μας. Δεν γινεται, πρεπει να χαλαρωσουμε και να δουμε τη ζωη αλλιως

Οντως η ζωή όλων μας είναι ένα συνεχής άγχος και τρέξιμο δεν έχει να κάνει με την ηλικία που δεν αντέχεις το σπορ η ψυχολογία φταιει από εκει ξεκινάνε ολα.δεν ειναι εύκολο να προσπαθούμε τοσο να ελπίζουμε και μετα να απογοητευομαστε.που θα παει θα την βρούμε την άκρη θα χαμογελασουμε και εμεις

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 said:

Οντως η ζωή όλων μας είναι ένα συνεχής άγχος και τρέξιμο δεν έχει να κάνει με την ηλικία που δεν αντέχεις το σπορ η ψυχολογία φταιει από εκει ξεκινάνε ολα.δεν ειναι εύκολο να προσπαθούμε τοσο να ελπίζουμε και μετα να απογοητευομαστε.που θα παει θα την βρούμε την άκρη θα χαμογελασουμε και εμεις

Μακαρι vasilikoula να μην μας καταβαλει αλλο το αγχος...να ερθουν τα σπορακια και να εχουμε ορεξη και δυναμη να χαρουμε τα παιδακια μας. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Οντως η ζωή όλων μας είναι ένα συνεχής άγχος και τρέξιμο δεν έχει να κάνει με την ηλικία που δεν αντέχεις το σπορ η ψυχολογία φταιει από εκει ξεκινάνε ολα.δεν ειναι εύκολο να προσπαθούμε τοσο να ελπίζουμε και μετα να απογοητευομαστε.που θα παει θα την βρούμε την άκρη θα χαμογελασουμε και εμεις

 

“ Ο φόβος είναι μια συνήθεια, όπως η αυτολύπηση , η ήττα, το άγχος, η απελπισία, η απόγνωση και η παραίτηση. Μπορείς να καταπολεμήσεις αυτές τις αρνητικές συνήθειες με 2 απλές πράξεις: Εγώ θέλω και εγώ μπορώ! “ 

Νομίζω μας ταιριάζει γάντι κορίτσια!!

  • Μου αρέσει 3

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klelia81 είπε:

 

“ Ο φόβος είναι μια συνήθεια, όπως η αυτολύπηση , η ήττα, το άγχος, η απελπισία, η απόγνωση και η παραίτηση. Μπορείς να καταπολεμήσεις αυτές τις αρνητικές συνήθειες με 2 απλές πράξεις: Εγώ θέλω και εγώ μπορώ! “ 

Πολυ σωστο :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κορίτσια, ξεκίνησα να βάζω παραθέσεις από όλων τα σχόλια κι έχασα την μπάλα. Απαντάω λοιπόν γενικώς και προς όλες. Να έρθουν τα σπόρια να ηρεμήσουμε! 14η μέρα σήμερα και συνεχίζω με αρνητικά τεστ ωορρηξιας ενώ είχα συμπτώματα πριν 2-3 μέρες ως χθες. Υπάρχει περίπτωση να μην είχα ικανοποιητική αύξηση της ορμονης; κλουβιο αυγό δηλαδή αυτό το μήνα; κουράστηκα και με τις γυμναστικες επιδείξεις. Κι ο άντρας μου το ίδιο. 3 μέρες σερί κάναμε, σήμερα ξεκούραση. Κι αφού κλουβιασα κιόλας, δεν το σκέφτομαι καν.

Το κεφάλι μου στη δουλειά, όλη τη βδομάδα καζάνι. Γυρνάω σπίτι και δεν έχω κουράγιο να κάνω τίποτα. Πρέπει μάλλον να ξαναρχίσω να παίρνω γυναίκα να με βοηθάει με τις δουλειές. Δεν έχω κουράγιο ρε παιδιά ούτε να ονειρευτω. Τι με έπιασε... Δεν ξέρω. Ίσως φταίει ο μήνας. Ο Ιανουάριος πάντα βουνό μου φαίνεται. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agatte είπε:

Αχ κορίτσια, ξεκίνησα να βάζω παραθέσεις από όλων τα σχόλια κι έχασα την μπάλα. Απαντάω λοιπόν γενικώς και προς όλες. Να έρθουν τα σπόρια να ηρεμήσουμε! 14η μέρα σήμερα και συνεχίζω με αρνητικά τεστ ωορρηξιας ενώ είχα συμπτώματα πριν 2-3 μέρες ως χθες. Υπάρχει περίπτωση να μην είχα ικανοποιητική αύξηση της ορμονης; κλουβιο αυγό δηλαδή αυτό το μήνα; κουράστηκα και με τις γυμναστικες επιδείξεις. Κι ο άντρας μου το ίδιο. 3 μέρες σερί κάναμε, σήμερα ξεκούραση. Κι αφού κλουβιασα κιόλας, δεν το σκέφτομαι καν.

Το κεφάλι μου στη δουλειά, όλη τη βδομάδα καζάνι. Γυρνάω σπίτι και δεν έχω κουράγιο να κάνω τίποτα. Πρέπει μάλλον να ξαναρχίσω να παίρνω γυναίκα να με βοηθάει με τις δουλειές. Δεν έχω κουράγιο ρε παιδιά ούτε να ονειρευτω. Τι με έπιασε... Δεν ξέρω. Ίσως φταίει ο μήνας. Ο Ιανουάριος πάντα βουνό μου φαίνεται. 

Αν είχες συμπτωματα θα κάνεις οωρρηξία. Μπορει αυτός ο μηνας να είναι πιο τραβηγμένος απο τους προηγούμενους. 

Γυναίκα παίρνω και εγω τους μήνες που δουλεύω. Με 10ωρο καθημερινα δεν γινεται αλλιώς. Να πάρεις να σε ξεκουράσει λίγο να ανέβει και η διαθεση σου. 

  • Μου αρέσει 2

91P4p2.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Agatte said:

Αχ κορίτσια, ξεκίνησα να βάζω παραθέσεις από όλων τα σχόλια κι έχασα την μπάλα. Απαντάω λοιπόν γενικώς και προς όλες. Να έρθουν τα σπόρια να ηρεμήσουμε! 14η μέρα σήμερα και συνεχίζω με αρνητικά τεστ ωορρηξιας ενώ είχα συμπτώματα πριν 2-3 μέρες ως χθες. Υπάρχει περίπτωση να μην είχα ικανοποιητική αύξηση της ορμονης; κλουβιο αυγό δηλαδή αυτό το μήνα; κουράστηκα και με τις γυμναστικες επιδείξεις. Κι ο άντρας μου το ίδιο. 3 μέρες σερί κάναμε, σήμερα ξεκούραση. Κι αφού κλουβιασα κιόλας, δεν το σκέφτομαι καν.

Το κεφάλι μου στη δουλειά, όλη τη βδομάδα καζάνι. Γυρνάω σπίτι και δεν έχω κουράγιο να κάνω τίποτα. Πρέπει μάλλον να ξαναρχίσω να παίρνω γυναίκα να με βοηθάει με τις δουλειές. Δεν έχω κουράγιο ρε παιδιά ούτε να ονειρευτω. Τι με έπιασε... Δεν ξέρω. Ίσως φταίει ο μήνας. Ο Ιανουάριος πάντα βουνό μου φαίνεται. 

Καλημέρα, οι ζωες μας είναι κλώνοι. Τα ίδια ζούμε και τα ίδια νιώθουμε. Ειναι και αυτο μια παρηγοριά. Διαβαζα το post σου και λεω μπααα εγω το εγραψα...η δουλεια, το σπιτι, οι δουλειες στο σπιτι, η ορεξη...ολα...εγω ειχα συμπτωματα την 9η μερα και εκανα ωορρηξια μαλλον την 12η. Επομενως πιθανον να το δεις το θετικο σημερα αυριο...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Agatte είπε:

Αχ κορίτσια, ξεκίνησα να βάζω παραθέσεις από όλων τα σχόλια κι έχασα την μπάλα. Απαντάω λοιπόν γενικώς και προς όλες. Να έρθουν τα σπόρια να ηρεμήσουμε! 14η μέρα σήμερα και συνεχίζω με αρνητικά τεστ ωορρηξιας ενώ είχα συμπτώματα πριν 2-3 μέρες ως χθες. Υπάρχει περίπτωση να μην είχα ικανοποιητική αύξηση της ορμονης; κλουβιο αυγό δηλαδή αυτό το μήνα; κουράστηκα και με τις γυμναστικες επιδείξεις. Κι ο άντρας μου το ίδιο. 3 μέρες σερί κάναμε, σήμερα ξεκούραση. Κι αφού κλουβιασα κιόλας, δεν το σκέφτομαι καν.

Το κεφάλι μου στη δουλειά, όλη τη βδομάδα καζάνι. Γυρνάω σπίτι και δεν έχω κουράγιο να κάνω τίποτα. Πρέπει μάλλον να ξαναρχίσω να παίρνω γυναίκα να με βοηθάει με τις δουλειές. Δεν έχω κουράγιο ρε παιδιά ούτε να ονειρευτω. Τι με έπιασε... Δεν ξέρω. Ίσως φταίει ο μήνας. Ο Ιανουάριος πάντα βουνό μου φαίνεται. 

Βρε συμμαθήτριά αυτό τον μήνα που έμεινα εκτός από το θερμόμετρο που μου έδειξε ότι έσκασε αβγό δεν κατάλαβα θεό.θυμαμσι ως περισυ ας πούμε πονουσα από την μια μεριά κ εγώ λεγα κατεβαίνει αριστερά...τώρα τίποτα...κ απλά όταν έγινε τελικά νόμιζα ότι έβγαλα όγκο στον μαστό γιατί άρχισε το αριστερό στήθος να κάνει κάτι γρομπολια κ μετά το δεξί...το μυαλό μου πήγε σε μαστογραφία πάντως κ όχι σε εγκυμοσύνη...μην το ψάχνεις καθόλου σου λεω

Just now, TATAKI είπε:

Καλημέρα, οι ζωες μας είναι κλώνοι. Τα ίδια ζούμε και τα ίδια νιώθουμε. Ειναι και αυτο μια παρηγοριά. Διαβαζα το post σου και λεω μπααα εγω το εγραψα...η δουλεια, το σπιτι, οι δουλειες στο σπιτι, η ορεξη...ολα...εγω ειχα συμπτωματα την 9η μερα και εκανα ωορρηξια μαλλον την 12η. Επομενως πιθανον να το δεις το θετικο σημερα αυριο...

Γκρουπ θεραπι κορίτσια μου...εμένα με βοηθάει να σκέφτομαι κάτι όμορφο...στην παρούσα φάση σκέφτομαι το καλοκαίρι...ούτε καν πασχα..θέλω να βγω ελεύθερη στους δρόμους κ να περάσω καλά στην θάλασσα κ βόλτες...την έχω κ απέναντι εγώ...κ το καλοκαίρι φαντάσου δεν είναι η αγαπημένη μου εποχή...αλλά σηματοδοτεί στην παρούσα φάση είτε ότι θα πάει καλά η εγκυμοσύνη κ θα είμαι πια χαλαρή είτε ότι όπως κ να χει θα γεμίσω μπαταρίες κ θα απολαύσω διακοπές κ τα πάντα..θα κοπάσει κ η βλακεία με τον ιό κ θα χαλαρώσουμε.εχει χαρές η ζωή εκτός από βάσανα.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Ειμαι στην 17η, εκανα ωορρηξια την 12η. Παω για μικροτερο κυκλο μαλλον, λογικα την 26η με 27η μερα. Αχ να ηξερες ποσο σε νιωθω...σκεφτομαι απο τωρα τον επομενο μηνα να προσπαθω και δεν θελω καθολου.. 

 

Δεν αντεχεται με τιποτα..εγω μετα την ωορρηξια δεν εκανα καμια επαφη. Ρε κοριτσια ειμαι πτωμα απο τη δουλεια και ολες τις υποχρεωσεις, αργω να γυρισω και απο τη δουλεια και δεν εχω ορεξη και δυναμη. Οπως ειπες ειναι και η ηλικια στη μεση αλλα δεν ειμαι και 20 χρονων να επιδιδομαι καθε μερα στο σπορ, μπουχτησα χαχαχα...να ερθουν τα σπορια να κανουμε αποχη κανα χρονο...

Εχεις απολυτο δικιο. Ενα αγχος παντου...απο το πρωι που θα ξυπνησουμε μεχρι την ωρα που θα κοιμηθουμε...για ολα στη ζωη μας. Δεν γινεται, πρεπει να χαλαρωσουμε και να δουμε τη ζωη αλλιως

Μας έχει πιάσει αρνητισμός από την πολύμηνη προσπάθεια... εγώ επειδή δεν το βλέπω να γίνεται, σκέφτομαι μήπως το πάρω απόφαση και σταματήσω ... Κακα τα ψέμματα όταν είναι στο μυαλό μας , γίνεται εμμονή ... κάθε μήνα σκέφτομαι τις επαφές , να γίνουν σώνει και καλά τις μέρες που πρέπει, με την απόσταση που πρέπει, με πιάνει στεναχώρια αν δεν γίνουν τελικά και μετά η αγωνια της αναμονής... θελω πολύ ένα μωρό αλλά μάλλον αυτό δεν με θέλει τελικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...