Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

Εργαστήριο Ανδρολογιας στη Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Θέλω την βοήθεια σας!!!! Ο γιατρός ζήτησε να κάνεις ο σύζυγος αυτές τις εξετάσεις DNA fragmentation και Fish σπέρματος. Θα ήθελα να με προτείνετε κάποιο εργαστήριο αξιόπιστο και καλές τιμές στη Θεσσαλονίκη . Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα σου σύστηνα τη Λυμπερη. Νέα και ενημερωμένη επιστήμονας, ξέρει το αντικείμενο. 

Εμείς εκεί πήγαμε και μας διαφώτισε σε πολλά θέματα. 

(Επειδη την εξέταση fish ο σύζυγος δεν την ειχε, δεν ξέρω αν την κάνει υποθέτω όμως πως ναι. Μπορείς να πάρεις ένα τηλ. και να ρωτήσεις).

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, kroxa said:

Καλησπέρα κορίτσια! Θέλω την βοήθεια σας!!!! Ο γιατρός ζήτησε να κάνεις ο σύζυγος αυτές τις εξετάσεις DNA fragmentation και Fish σπέρματος. Θα ήθελα να με προτείνετε κάποιο εργαστήριο αξιόπιστο και καλές τιμές στη Θεσσαλονίκη . Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!! 

Εμείς το fragmentation το κάναμε στη Ζεγκινιαδου.Επισης καλή.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Sarah_k είπε:

Θα σου σύστηνα τη Λυμπερη. Νέα και ενημερωμένη επιστήμονας, ξέρει το αντικείμενο. 

Εμείς εκεί πήγαμε και μας διαφώτισε σε πολλά θέματα. 

(Επειδη την εξέταση fish ο σύζυγος δεν την ειχε, δεν ξέρω αν την κάνει υποθέτω όμως πως ναι. Μπορείς να πάρεις ένα τηλ. και να ρωτήσεις).

Ευχαριστώ πολύ!!!! 

πρίν από 16 λεπτά , anoulious είπε:

Εμείς το fragmentation το κάναμε στη Ζεγκινιαδου.Επισης καλή.

Ευχαριστώ πολύ!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...