Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts

1 hour ago, Κωνσταντίνα13 είπε:

Πότε θα μάθεις τι έχεις ;

Δεν ξέρω ακόμα 7 εβδομάδων είμαι χαχα αλλά δεν θέλω να μάθω θέλω να είναι έκπληξη εννοώ να κάνουμε ένα πάρτυ για το φύλο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Rafaela_123 είπε:

Δεν ξέρω ακόμα 7 εβδομάδων είμαι χαχα αλλά δεν θέλω να μάθω θέλω να είναι έκπληξη εννοώ να κάνουμε ένα πάρτυ για το φύλο 

Κ εγώ θέλω να το κάνω αυτό 

Μια φίλη μου θέλει να διοργανώσει το πάρτυ φύλου τώρα θα δούμε αν δε του ξεφύγει του γιατρού

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Ellidr είπε:

Κ εγώ θέλω να το κάνω αυτό 

Μια φίλη μου θέλει να διοργανώσει το πάρτυ φύλου τώρα θα δούμε αν δε του ξεφύγει του γιατρού

Εγώ θα του πω κ του γιατρού στην αυχενική κ του δικού μου να το γράψει σε ένα χαρτί και να μου το βάλει σε φάκελο και να το δώσω σε αυτόν που θα κάνει το πάρτυ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Sisii αφού κλείσουμε 12 εβδομάδες μετά κάνουμε την αυχενική (ειδική υπερηχογραφική και αιματολογική εξέταση). Εκεί αρκετά συχνά βλέπουμε το φύλλο αλλά όχι πάντα, εξαρτάται και από τη θέση του εμβρύου εκείνη την ώρα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Κορίτσια σήμερα πως είστε; Εγώ σήμερα γενικά είμαι καλά δεν έχω τίποτα σε σύμπτωμα κ το στομάχι μου είναι μια χαρά! Ελπίζω την Τετάρτη που θα πάμε να είναι όλα οκ!! 

Ολα οκ θα ειναι!!! Εχει αποδειχθει οτι τα συμπτώματα πάνε και έρχονται, μην ανησυχεις :-)

Εγω ειμαι ενταξει με εξαιρεση καποια παροδικα πονακια περιοδου και σιχαινομαι το παγωτο σοκολατα, που τα ακουγα αυτα και δεν τα πιστευα!!! Ειναι πολυ παραξενο συναισθημα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Annie4 είπε:

Ολα οκ θα ειναι!!! Εχει αποδειχθει οτι τα συμπτώματα πάνε και έρχονται, μην ανησυχεις :-)

Εγω ειμαι ενταξει με εξαιρεση καποια παροδικα πονακια περιοδου και σιχαινομαι το παγωτο σοκολατα, που τα ακουγα αυτα και δεν τα πιστευα!!! Ειναι πολυ παραξενο συναισθημα

Εγώ συγχαινομαι το κρέας κ οτιδήποτε σε γλυκό χαχαχα 

Μακάρι όλα καλά Αννι μου :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Ολετ είπε:

Πότε θα σοχαθω κάτι Παναγία μου, που κοντεύω να φάω και τον παγωτατζη μαζι

Εγώ είχα πολυ όρεξη έτσι ακριβώς όπως τ λες κ τωρα εχω παει στο άλλο άκρο!! 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...