Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts

Καλημερα καλή εβδομάδα!! Πόσες έχετε γιατρό αυτές τις ημέρες? Εγώ πεμπτη απόγευμα.. Ήταν να κάνω κ τις εξετάσεις κ δεν πηγα γτ κόλλησα από τ μικρή μ κ είμαι χάλια.. Ξέρετε περα απο ντεπον σε σιρόπι αν μπορουμε να παρουμε κατι? 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 49 λεπτά , Despoina K είπε:

Καλημερα καλή εβδομάδα!! Πόσες έχετε γιατρό αυτές τις ημέρες? Εγώ πεμπτη απόγευμα.. Ήταν να κάνω κ τις εξετάσεις κ δεν πηγα γτ κόλλησα από τ μικρή μ κ είμαι χάλια.. Ξέρετε περα απο ντεπον σε σιρόπι αν μπορουμε να παρουμε κατι? 

Καλημέρα! Εγώ έχω την ερχόμενη Δευτέρα. Τί έχεις; ίωση; εγώ μόνο για ντεπόν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Annie4 είπε:

Καλημέρα! Εγώ έχω την ερχόμενη Δευτέρα. Τί έχεις; ίωση; εγώ μόνο για ντεπόν ξέρω.

Ναιι ίωση θα ρωτησω κ το γιατρό αλλά νομίζω αν εισαι χάλια μπορείς να παρεις κάτι παραπανω συγκεκριμενων φαρμάκων


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Despoina K είπε:

Καλημερα καλή εβδομάδα!! Πόσες έχετε γιατρό αυτές τις ημέρες? Εγώ πεμπτη απόγευμα.. Ήταν να κάνω κ τις εξετάσεις κ δεν πηγα γτ κόλλησα από τ μικρή μ κ είμαι χάλια.. Ξέρετε περα απο ντεπον σε σιρόπι αν μπορουμε να παρουμε κατι? 

Εγώ έχω την Τετάρτη κ εγώ απόγευμα για να μπορεί να έρθει κ ο άντρας μου! Πρώτη φορά θα έρθει και η μόνη μέρα που δεν εργάζεται  είναι Τετάρτη απόγευμα! 
 

Μπορεις να παρεις κ κάτι φυτικό αλλά να μην έχει εχινακεια απαγορεύεται σε εγκυμοσύνη! Περαστικά σου :) 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κοριτσια. Κι εγω εχω τωρα κοντα την Τεταρτη απογευμα. Θα ειμαι 8+6.

Πραγματικά αυτές οι αναγούλες δεν παλεύονται κορίτσια. Και είμαι όλη μέρα σαν άρρωστη σέρνομαι και νυστάζω συνέχεια, νιώθω βαρύ το κεφάλι μου. Εχω κι ενα μωρο απο πίσω που νιώθω ότι το παραμελώ πάρα πολύ.

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 20 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Kαλημέρα κοριτσια. Κι εγω εχω τωρα κοντα την Τεταρτη απογευμα. Θα ειμαι 8+6.

Πραγματικά αυτές οι αναγούλες δεν παλεύονται κορίτσια. Και είμαι όλη μέρα σαν άρρωστη σέρνομαι και νυστάζω συνέχεια, νιώθω βαρύ το κεφάλι μου. Εχω κι ενα μωρο απο πίσω που νιώθω ότι το παραμελώ πάρα πολύ.

 

 

 

Αχ σε καταλαβαίνω κ εγώ ακριβώς το ίδιο για τις δουλειές στο σπίτι να μην το συζητήσω είμαι κοντρολ φρικ κ ειδικά τώρα π δεν δουλευω  γίνεται χαμός έχουν μείνει όλα πισω


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Kαλημέρα κοριτσια. Κι εγω εχω τωρα κοντα την Τεταρτη απογευμα. Θα ειμαι 8+6.

Πραγματικά αυτές οι αναγούλες δεν παλεύονται κορίτσια. Και είμαι όλη μέρα σαν άρρωστη σέρνομαι και νυστάζω συνέχεια, νιώθω βαρύ το κεφάλι μου. Εχω κι ενα μωρο απο πίσω που νιώθω ότι το παραμελώ πάρα πολύ.

 

 

 

Περνας δύσκολα, κάνε κουράγιο. Αυτο το συναισθημα οτι παραμελώ το παιδί το εχω και εγω :-(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Despoina K είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω κ εγώ ακριβώς το ίδιο για τις δουλειές στο σπίτι να μην το συζητήσω είμαι κοντρολ φρικ κ ειδικά τώρα π δεν δουλευω  γίνεται χαμός έχουν μείνει όλα πισω

Kαλά δουλειές ούτε να το σκεφτώ. Ενα φαγητο κανω και τα πιατα και τα ρουχα μας και νιωθω οτι θα καταρρευσω. Ευτυχως βοηθα και ο αντρας μυο και με το παιδι και το σπιτι κανενα πιατο εστω και κατι γινεται.

πρίν από 3 λεπτά , Annie4 είπε:

Περνας δύσκολα, κάνε κουράγιο. Αυτο το συναισθημα οτι παραμελώ το παιδί το εχω και εγω :-(

Ασε ρε συ αυτες τις μερες που σερνομαι ουτε στις κουνιες δεν παω. Το παει ο αντρας μου με τις ωρες το απογευμα που γυριζουμε απο την δουλεια και παιζουν να ξεκουραστω εγω και νιωθω πολλες τυψεις. 15μιση μηνων ειναι εμενα. Εσένα?


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Kαλά δουλειές ούτε να το σκεφτώ. Ενα φαγητο κανω και τα πιατα και τα ρουχα μας και νιωθω οτι θα καταρρευσω. Ευτυχως βοηθα και ο αντρας μυο και με το παιδι και το σπιτι κανενα πιατο εστω και κατι γινεται.

Ασε ρε συ αυτες τις μερες που σερνομαι ουτε στις κουνιες δεν παω. Το παει ο αντρας μου με τις ωρες το απογευμα που γυριζουμε απο την δουλεια και παιζουν να ξεκουραστω εγω και νιωθω πολλες τυψεις. 15μιση μηνων ειναι εμενα. Εσένα?

Εμένα είναι 2 ετων και 3 μηνών. Και ο δικος μου αντρας το παει στις κουνιες καθε απογευμα αλλα εγω επειδη εχω αποκολληση δεν παω ποτε, ουτε τον αλλαζω, ουτρ τον παιρνω αγκαλια ουτε μπορω να παιξω μαζι του..

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Annie4 είπε:

Εμένα είναι 2 ετων και 3 μηνών. Και ο δικος μου αντρας το παει στις κουνιες καθε απογευμα αλλα εγω επειδη εχω αποκολληση δεν παω ποτε, ουτε τον αλλαζω, ουτρ τον παιρνω αγκαλια ουτε μπορω να παιξω μαζι του..

Κουράγιο! Έλπίζω σε λίγες εβδομάδες να είμαστε καλύτερα και να μπορούμε να ασχολούμαστε περισσότερο μαζί τους!


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Κουράγιο! Έλπίζω σε λίγες εβδομάδες να είμαστε καλύτερα και να μπορούμε να ασχολούμαστε περισσότερο μαζί τους!

Ανυπομονώ να έρθει εκείνη η ωρα! Εσύ μπορείς και δουλεύεις σε αυτή την κατάσταση;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Despoina K είπε:

Καλημερα καλή εβδομάδα!! Πόσες έχετε γιατρό αυτές τις ημέρες? Εγώ πεμπτη απόγευμα.. Ήταν να κάνω κ τις εξετάσεις κ δεν πηγα γτ κόλλησα από τ μικρή μ κ είμαι χάλια.. Ξέρετε περα απο ντεπον σε σιρόπι αν μπορουμε να παρουμε κατι? 

Εγώ ντεπόν κανονικό πήρα σε χαπι γιατί είχα πολύ πονοκέφαλο, μου είπε δεν πειράζει αλλά να μην το παρακάνω 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Μόλις σας ανακάλυψα και ειμαι πολύ χαρούμενη!Ειμαι 8+6 εβδομάδων και  καλώς εχόντων των πραγμάτων, θα είμαι Κ εγώ μαμά το Δεκέμβριο με ΠΗΤ 20/12! Από εξετάσεις σε τι φάση βρίσκεστε ?Έχω να κάνω καλλιέργεια κολπικου υγρού άλλα Δ ξερω που πρέπει να πάω. Έχει κάνει κάποια άλλη κοπέλα αυτήν την εξέταση?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Pheebs είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Μόλις σας ανακάλυψα και ειμαι πολύ χαρούμενη!Ειμαι 8+6 εβδομάδων και  καλώς εχόντων των πραγμάτων, θα είμαι Κ εγώ μαμά το Δεκέμβριο με ΠΗΤ 20/12! Από εξετάσεις σε τι φάση βρίσκεστε ?Έχω να κάνω καλλιέργεια κολπικου υγρού άλλα Δ ξερω που πρέπει να πάω. Έχει κάνει κάποια άλλη κοπέλα αυτήν την εξέταση?

Καλωσήρθες και με το καλό ❤️
 

Εμενα αυτή την καλλιέργεια δεν μου την έβαλε, μου έβαλε μόνο ούρων. Ψάχνω τώρα που να κάνω μια για το αν είμαι φορέας κυστικης ινωσης. Αν την έκανες, που την έκανες και ποσο; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...