Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Να μην ανησυχήσω δλδ; Αγχώθηκα λίγο αλλά μετά είπα ψύχραιμα…θα της το πω την Τετάρτη που θα πάω…βαζεις κάτι; Εσυ; Η αλήθεια σήμερα ζορίστηκα ισως για αυτό…

Όχι καλέ είναι συχνό φαινόμενο 

Κοίτα αυτή τη στιγμή δε μπορείς να κάνεις κάτι για τις αιμορροΐδες 

Αλλά μπορείς για την δυσκοιλιότητα που αν αντιμετωπιστεί κάπως ηρεμούν κ αυτές 

Δαμάσκηνα ξερά 

Και ένα πόσιμο παραφινέλαιο από το φαρμακείο εμένα ο γιατρός μου μου είπε και πήρα το nujoil το πίνω μερΑ παρά μέρα μια κουταλιά της σούπας  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Annie4 είπε:

Καλή μου, εγώ καφέ έχω 16 μέρες! 3 εξ αυτών είχα λίγο αίμα ή και ροζ. Και κάνω και ενέσεις πέρα από τα utro και πάλι συνεχίζουν τα κ...καφέ! Μην φοβάσαι. Από τη στιγμή που ξεκουράζεσαι όλα θα πάνε καλά, εχω ακούσει πολλες με αιμορραγίες επί πολυ καιρό και τελικά όλα πήγαν καλά. Είναι πολύ ψυχοφθόρο, σε καταλαβαίνω γιατί το ζω...αλλα και το να ακυρώνεις τον γάμο σου δεν είναι ευχάριστο, τώρα η ψυχολογία σου είναι πολύ πεσμένη αλλα βρες έναν τρόπο να σκεφτείς πιο θετικά αλλιώς δε βγαίνει. Κάνε κουράγιο και βρες διάφορα να περνάς πιο ευχάριστα τον χρόνο σου ξαπλωμένη.

Ειλικρινά ο γάμος είναι το τελευταίο που με νοιάζει αυτή την στιγμή. Να παω μόνο και μόνο για να πω ότι ντύθηκα νύφη χωρίς να μπορώ να χορέψω, να το ευχαριστηθώ.. κρίμα είναι. Άσε που άμα γίνει καμία στραβή εκείνη τη μέρα ή λίγο μετά εξαιτίας της κούρασης θα καταριομαστε μια ζωή τη μέρα του γάμου μας.  

Αααα άρα να μην περιμένω άμεσα αποτελέσματα εγώ με τα χαπάκια μόνο.. έλα και είχα τρομάξει που έχω ακόμα σκουπισματα.. εύχομαι να κρατήσω το μωράκι μου αγκαλιά, όπως τόσες άλλες κοπέλες που είχαν αποκόλληση και τα κατάφεραν 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, marpi91 είπε:

Ειλικρινά ο γάμος είναι το τελευταίο που με νοιάζει αυτή την στιγμή. Να παω μόνο και μόνο για να πω ότι ντύθηκα νύφη χωρίς να μπορώ να χορέψω, να το ευχαριστηθώ.. κρίμα είναι. Άσε που άμα γίνει καμία στραβή εκείνη τη μέρα ή λίγο μετά εξαιτίας της κούρασης θα καταριομαστε μια ζωή τη μέρα του γάμου μας.  

Αααα άρα να μην περιμένω άμεσα αποτελέσματα εγώ με τα χαπάκια μόνο.. έλα και είχα τρομάξει που έχω ακόμα σκουπισματα.. εύχομαι να κρατήσω το μωράκι μου αγκαλιά, όπως τόσες άλλες κοπέλες που είχαν αποκόλληση και τα κατάφεραν 

Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε!! Να είσαι αισιόδοξη κ να εμπιστεύεσαι το γιατρο σου! Είναι πολύ συχνό το βλέπεις τοσες κοπελες το έχουν…ολα καλά θα πάνε! 
 

εχω κ εγώ το γάμο τον Οκτώβριο θα είμαι 7 μηνών αλλά δεν τον ακυρώνω το ακύρωσα ήδη 3 φορες! Νομίζω ότι άμα το ξανά ακυρώσω δεν θα γίνει ποτέ…μακάρι να είμαι καλά και να μην μπορώ να πιω δε με νοιάζει!! 
 

Με είχε πέθανε σήμερα το στομάχι μου όλη μέρα στη δουλεια…ήρθα σπίτι ξάπλωσα τίποτα ίδιο κ χειρότερα νομίζω…πήγα να κάνω του άντρα μου ένα τοστ κ έκανα εμετο δεν ξέρω τι με πείραξε περισσότερο η γαλοπουλα; Το ψυγείο που όλα μου μυρίζουν; Δεν άντεξα…ποσό χαλια συναίσθημα είναι αυτό…

 

2 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Όχι καλέ είναι συχνό φαινόμενο 

Κοίτα αυτή τη στιγμή δε μπορείς να κάνεις κάτι για τις αιμορροΐδες 

Αλλά μπορείς για την δυσκοιλιότητα που αν αντιμετωπιστεί κάπως ηρεμούν κ αυτές 

Δαμάσκηνα ξερά 

Και ένα πόσιμο παραφινέλαιο από το φαρμακείο εμένα ο γιατρός μου μου είπε και πήρα το nujoil το πίνω μερΑ παρά μέρα μια κουταλιά της σούπας  

Σε ευχαριστώ πολύ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Ειλικρινά ο γάμος είναι το τελευταίο που με νοιάζει αυτή την στιγμή. Να παω μόνο και μόνο για να πω ότι ντύθηκα νύφη χωρίς να μπορώ να χορέψω, να το ευχαριστηθώ.. κρίμα είναι. Άσε που άμα γίνει καμία στραβή εκείνη τη μέρα ή λίγο μετά εξαιτίας της κούρασης θα καταριομαστε μια ζωή τη μέρα του γάμου μας.  

Αααα άρα να μην περιμένω άμεσα αποτελέσματα εγώ με τα χαπάκια μόνο.. έλα και είχα τρομάξει που έχω ακόμα σκουπισματα.. εύχομαι να κρατήσω το μωράκι μου αγκαλιά, όπως τόσες άλλες κοπέλες που είχαν αποκόλληση και τα κατάφεραν 

Συμφωνω απολυτα για τον γάμο, δεν έχει νόημα ετσι. 

Φυσικα και να μην ανησυχεις, τι νομιζεις; οτι ετσι ευκολα καθαριζεις; οχι!!! Θελει χρονο. Ολα θα πανε καλα, θα τα καταφερεις αφου ξεκουραζεσαι. Και εγω εχω κουραστει ψυχολογικα 16 μερες αλλα κανω υπομονη, δεν υπαρχει αλλη λυση.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 13/5/2022 at 5:39 ΜΜ, Sisii είπε:

Κορίτσια εσείς που έχετε ήδη παιδάκια, έχει κάνει καμία το τεστ με το κινέζικο ημερολόγιο που σου δείχνει το φύλο του μωρού; Και αν ναι, έπεσε μέσα; 

Είμαι πολύ ανυπόμονηη

Εγώ ναι και τα δυο αγόρια με αυτο παω για την κόρη τωρα για να δουμε 

On 14/5/2022 at 11:04 ΠΜ, Queen είπε:

Ναι άκουσα αχ χάρηκα παρααα πολύ παρα μα παρα πολύ τώρα δεύτερα στον γιατρό μου μακάρι μακάρι να πάνε όλα καλά αυτήν την φορά να ρωτήσω κάτι;; που θα ξανά κάνω υπέρηχο ξανά απο κάτω υπάρχει περίπτωση να πάθει κάτι το μωρο;

Αχ τι άγχος βρε κοπελα μου μου μηπως εισαι καρκινακι στο ζωδιο; Οχι τιποτα δεν θα πάθεις απο το κολπικο υπέρηχο σταματάνε οι γιατροί εκει που πρέπει όσες φορες και να το κανουν 

On 13/5/2022 at 7:05 ΜΜ, Κωνσταντίνα13 είπε:

Σε μένα έπεσε μέσα και τρία υπόλοιπα με τη διαφορά ότι έπιανε χρονολογικά τον χρόνο για το μήνα της σύλληψης πχ αν έχεις γενέθλια Σεπτέμβριο και κλείνεις πχ τα 34 και συλλάβεις Φλεβάρη του ίδιου χρόνου ,θα πιάσεις ότι είσαι 34 άσχετα αν δεν τα έχεις κλείσει .Με αυτό το τρόπο εμενα έπεσε μέσα .Περιμένω σε 20 μέρες την αυχενική να δω αν θα πέσει και σε αυτό !

Ετσι ακριβως το μετράω κι εγω 

On 15/5/2022 at 7:38 ΠΜ, Sisii είπε:

Σε ποια εβδομάδα το μαθαίνουμε; Ανυπομονωωω

Αν ειναι αγόρι φαίνεται πολυ γρήγορα εμένα μου παν για τα αγόρια μου στον 3 μηνα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , Irida2 είπε:

Εγώ ναι και τα δυο αγόρια με αυτο παω για την κόρη τωρα για να δουμε 

Αχ τι άγχος βρε κοπελα μου μου μηπως εισαι καρκινακι στο ζωδιο; Οχι τιποτα δεν θα πάθεις απο το κολπικο υπέρηχο σταματάνε οι γιατροί εκει που πρέπει όσες φορες και να το κανουν 

Ετσι ακριβως το μετράω κι εγω 

Αν ειναι αγόρι φαίνεται πολυ γρήγορα εμένα μου παν για τα αγόρια μου στον 3 μηνα 

Καλησπέρα χαχα οχι λέων είμαι αρκετό άγχος τι να πεις εντάξει σήμερα πήγα στον γιατρό ε εντάξει προσπαθώ ν είμαι ήρεμη..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου ομορφα εσείς που εχετε κάποια πιο έντονα συμπτωματα εγκυμοσυνης αιματακι αποκόλληση μου θυμίζεται πολυ εμένα τις προηγούμενες φορες που πραγματικα το μονο που με καθησύχαζε ηταν ο υπέρηχος και σας καταλαβαίνω απόλυτα δυστυχώς ειναι κι αυτα συμπτωματα πρώτων εβδομάδων γι αυτο ο γιατρός λεει το πρωτο τρίμηνο θελει προσοχή ακομα και να φτερνιστω σκύβω λιγο μπρωστα κρατώντας την κοιλιά χαμηλά.αποφευγω το σεξ να σηκώνω βαριά τα στενά ρούχα την οδήγηση και τα ψηλοτάκουνα το παραμικρό φοβάμαι πια αλλα με την ακινησία οσο χρειαστεί δλδ ολα επανέρχονται τιποτα δεν χάνεται παααααρα πολλες το εχουν πάθει κσι αργότερα θα δείτε στα επόμενα παιδακια σας πως δεν ειναι όλες οι εγκυμοσύνες ίδιες.περαστικα σας ευχομαι ξεκουραστείτε να δυνάμωσετε 

πρίν από 15 λεπτά , Queen είπε:

Καλησπέρα χαχα οχι λέων είμαι αρκετό άγχος τι να πεις εντάξει σήμερα πήγα στον γιατρό ε εντάξει προσπαθώ ν είμαι ήρεμη..

Λέων ; Θα πρεπε να μην μασάς σε κατι τέτοια 

Φυσικα να εισαι και να εμπιστεύεσαι τον γιατρό σου 

μην  πανικοβάλλεσαι με το παραμικρό ξερεις τι άγχη εχει το παιδι μετα αααχ θα προλάβεις 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια 

ολο το βράδυ έκανα εμετο χθες ποσό άσχημη αίσθηση!! Φοβαμαι πολύ σήμερα στη δουλεια μη κάνω συνέχεια πάλι! Δεν ξέρω τι να φάω αλήθεια φοβαμαι να φάω ακόμα κ τις φρυγανιές 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Irida2 είπε:

Κορίτσια μου ομορφα εσείς που εχετε κάποια πιο έντονα συμπτωματα εγκυμοσυνης αιματακι αποκόλληση μου θυμίζεται πολυ εμένα τις προηγούμενες φορες που πραγματικα το μονο που με καθησύχαζε ηταν ο υπέρηχος και σας καταλαβαίνω απόλυτα δυστυχώς ειναι κι αυτα συμπτωματα πρώτων εβδομάδων γι αυτο ο γιατρός λεει το πρωτο τρίμηνο θελει προσοχή ακομα και να φτερνιστω σκύβω λιγο μπρωστα κρατώντας την κοιλιά χαμηλά.αποφευγω το σεξ να σηκώνω βαριά τα στενά ρούχα την οδήγηση και τα ψηλοτάκουνα το παραμικρό φοβάμαι πια αλλα με την ακινησία οσο χρειαστεί δλδ ολα επανέρχονται τιποτα δεν χάνεται παααααρα πολλες το εχουν πάθει κσι αργότερα θα δείτε στα επόμενα παιδακια σας πως δεν ειναι όλες οι εγκυμοσύνες ίδιες.περαστικα σας ευχομαι ξεκουραστείτε να δυνάμωσετε 

 

Σε ευχαριστούμε για τα ενθαρρυντικά σου λόγια. Εγω ψιλοαπελπιζομαι που δεν σταματανε τα καφε, ευχομαι εστω η αποκολληση να εχει καλυτερευσει, τη Δευτερα θα μαθω. Στον γιο μου δεν ειχα τιποτα απολυτως και ολο αυτο τωρα μου φαινεται δυσκολο. Πανω απο ολα ευχομαι να τελειωσει συντομα και αισιως ωστε να απολαυσω την εγκυμοσυνη μου.

 

Ερωτηση προς ολες: κοιμαστε μπρουμυτα;

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε!! Να είσαι αισιόδοξη κ να εμπιστεύεσαι το γιατρο σου! Είναι πολύ συχνό το βλέπεις τοσες κοπελες το έχουν…ολα καλά θα πάνε! 
 

εχω κ εγώ το γάμο τον Οκτώβριο θα είμαι 7 μηνών αλλά δεν τον ακυρώνω το ακύρωσα ήδη 3 φορες! Νομίζω ότι άμα το ξανά ακυρώσω δεν θα γίνει ποτέ…μακάρι να είμαι καλά και να μην μπορώ να πιω δε με νοιάζει!! 
 

Με είχε πέθανε σήμερα το στομάχι μου όλη μέρα στη δουλεια…ήρθα σπίτι ξάπλωσα τίποτα ίδιο κ χειρότερα νομίζω…πήγα να κάνω του άντρα μου ένα τοστ κ έκανα εμετο δεν ξέρω τι με πείραξε περισσότερο η γαλοπουλα; Το ψυγείο που όλα μου μυρίζουν; Δεν άντεξα…ποσό χαλια συναίσθημα είναι αυτό…

 

Σε ευχαριστώ πολύ! 

Καλημέραα έχω ακριβώς το ίδιο κάθε φορά π ανοίγω τ ψυγείο κοντευω να πεθανω απο τις μυρωδιες:cry:

1 ώρα πρίν, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

ολο το βράδυ έκανα εμετο χθες ποσό άσχημη αίσθηση!! Φοβαμαι πολύ σήμερα στη δουλεια μη κάνω συνέχεια πάλι! Δεν ξέρω τι να φάω αλήθεια φοβαμαι να φάω ακόμα κ τις φρυγανιές 

Καλημερα κορίτσι μου πως είσαι?? Τρωγε κανένα κριτσίνι συχνά κ οχι πολλα υγρά.. Αν δεις και είσαι χάλια μήπως να φυγεις? 

πρίν από 20 λεπτά , Annie4 είπε:

Σε ευχαριστούμε για τα ενθαρρυντικά σου λόγια. Εγω ψιλοαπελπιζομαι που δεν σταματανε τα καφε, ευχομαι εστω η αποκολληση να εχει καλυτερευσει, τη Δευτερα θα μαθω. Στον γιο μου δεν ειχα τιποτα απολυτως και ολο αυτο τωρα μου φαινεται δυσκολο. Πανω απο ολα ευχομαι να τελειωσει συντομα και αισιως ωστε να απολαυσω την εγκυμοσυνη μου.

 

Ερωτηση προς ολες: κοιμαστε μπρουμυτα;

Εγω ναι αλλά πιστευω γ λίγο ακόμα γτ νιώθω  κάτι εκεί σαν πρηξιμο νομίζω

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Despoina K είπε:

Καλημέραα έχω ακριβώς το ίδιο κάθε φορά π ανοίγω τ ψυγείο κοντευω να πεθανω απο τις μυρωδιες:cry:

Καλημερα κορίτσι μου πως είσαι?? Τρωγε κανένα κριτσίνι συχνά κ οχι πολλα υγρά.. Αν δεις και είσαι χάλια μήπως να φυγεις? 

Εγω ναι αλλά πιστευω γ λίγο ακόμα γτ νιώθω  κάτι εκεί σαν πρηξιμο νομίζω

Καλημέρα είμαι καλύτερα σε ευχαριστώ τρώω φρυγανιές! Μίλησα με τη προσωπική μου γιατρο μου είπε ισως είναι κ γαστρεντερίτιδα γιατί είχα κ διάρροια το πρωί…μ είπε διατροφή ρυζάκι κ φρυγανιές κ 7up να αφήσω το αέριο να βγει και να το πινω σιγά σιγά! Μου είπε να μην πάρω κάποιο φάρμακο λόγο εγκυμοσύνης…οι εμετοί μπορεί να είναι κ από εγκυμοσύνη αλλά επειδή είχα κ διάρροια την μπέρδεψα! Μου είπε αν ξανά έχω διάρροια να την πάρω τηλ!

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Είμαι ξάπλα ανάσκελα γιατί παρατήρησα πως  αν γυρίσω στο πλάι αυξάνεται το αιματακι.. σήμερα έκλαιγα όλη μέρα, έχουν σπάσει τα νεύρα μου και είμαι σε αυτή τη θέση μόνο 3 μέρες.. ακύρωσα τον γάμο μου που ήταν για 9 Ιουλίου, φοβάμαι ακόμα και να πάω τουαλέτα να σφιχτω μην γίνει κανένα κακό. Να σε ρωτήσω,  εσύ μετά την διάγνωση της αποκόλλησης πόσες μέρες είχες αίμα? Εγώ μια έχω σκούρο κόκκινο, μια καφέ, μια ροζ μια τίποτα απολύτως. Όλα τα χρώματα της ίριδας, παράπονο δεν έχω... ο γιατρός μου λέει υπομονή και θα θρέψει η πληγή αλλά εμένα 3 μέρες και να έχω ακόμα αίμα μου φαίνεται κακό. Είναι βέβαια μόνο στο σκούπισμα, ούτε στο εσώρουχα ούτε στη λεκάνη.. δεν ξέρω.. συγγνώμη για το σεντόνι αλλά ψάχνω απαντήσεις από κάποια που πέρασε το ίδιο.. 

Κορίτσι μου εγώ λίγο πριν μπω στην 5η εβδομάδα είχα πολύ αιμορραγία.. πήγα νοσοκομείο,είδαν τον σάκο ότι ήταν εκεί..αλλά μου είπαν υπάρχει πολύ αίμα μεσα στη μήτρα και είναι δύσκολα τα πράγματα... προσευχή προσευχή και προσευχή...έχω κατι σαν αιμάτωμα απ' ότι κατάλαβα.. 5+2 έκανα υπέρηχο για να δούμε αν απέβαλλα.. η μήτρα φουλ με αίμα και μεις ακούσαμε καρδούλα... Είμαι εννοείται ξάπλα.. το αίμα σταμάτησε κατευθείαν την επόμενη μέρα μετά την αιμορραγία.. Και εύχομαι να μην ξανάρθει... αποκόλληση δεν υπάρχει στον σάκο.. αλλά πραγματικά σε καταλαβαίνω.. το να πηγαίνεις τουαλέτα και να παρακαλάς να μην δεις αίμα..δεν ξέρω αν θα το ξεπεράσω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Irida2 είπε:

Κορίτσια μου ομορφα εσείς που εχετε κάποια πιο έντονα συμπτωματα εγκυμοσυνης αιματακι αποκόλληση μου θυμίζεται πολυ εμένα τις προηγούμενες φορες που πραγματικα το μονο που με καθησύχαζε ηταν ο υπέρηχος και σας καταλαβαίνω απόλυτα δυστυχώς ειναι κι αυτα συμπτωματα πρώτων εβδομάδων γι αυτο ο γιατρός λεει το πρωτο τρίμηνο θελει προσοχή ακομα και να φτερνιστω σκύβω λιγο μπρωστα κρατώντας την κοιλιά χαμηλά.αποφευγω το σεξ να σηκώνω βαριά τα στενά ρούχα την οδήγηση και τα ψηλοτάκουνα το παραμικρό φοβάμαι πια αλλα με την ακινησία οσο χρειαστεί δλδ ολα επανέρχονται τιποτα δεν χάνεται παααααρα πολλες το εχουν πάθει κσι αργότερα θα δείτε στα επόμενα παιδακια σας πως δεν ειναι όλες οι εγκυμοσύνες ίδιες.περαστικα σας ευχομαι ξεκουραστείτε να δυνάμωσετε 

Λέων ; Θα πρεπε να μην μασάς σε κατι τέτοια 

Φυσικα να εισαι και να εμπιστεύεσαι τον γιατρό σου 

μην  πανικοβάλλεσαι με το παραμικρό ξερεις τι άγχη εχει το παιδι μετα αααχ θα προλάβεις 

Σε άλλες καταστάσεις είμαι πολύ ποιο σκληρή και δυνατή εδω λυγίζω έχω είδη μια Μπέμπα απλώς απο της αλλες φορές φοβάμαι για αυτό

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Annie4 είπε:

Κορίτσια εγώ άρχισα να έχω πάλι πονάκια περιόδου. Συμπάσχει καμία;

Και εγώ έχω πονάκια πολλές φορες με είπε ο γιατρός οτι είναι μάλλον απο την κύστη γιατί έχω μια κύστη.

μπρουμιτα με είπε να μην κοιμάμαι μην σκάσει η κύστη και γίνει τπτ κακό....οπότε πλάγια...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...