Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Μανουλες Απριλίου 2023


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Sweetie32 είπε:

Μανουλες Απριλίου καλημέρα!!!Είμαι η πρώτη που γέννησε από την ομάδα μας;Παρασκευή μεσάνυχτα είχα αίμα και Σάββατο πρωί γεννήθηκε ο μπουμπούκος μου,όλα πήγαν πολύ καλά!!Σας εύχομαι τα καλύτερα και σε εσάς και να έχετε μια εύκολη γέννα σαν την δική μου 

Να σου ζήσει!! Γερό και τυχερό το μωράκι σου!! @Mpoumpou23περιμένουμε τα νέα σου αύριο, με το καλό!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 36 λεπτά , MariaZiss είπε:

Αχ δεν ξέρω σήμερα από το πρωί νιώθω άλλος άνθρωπος τέλεια... Μόνο το μωρό κουνιέται συνέχεια όπως πάντα και ούτε πόνο έχω ούτε υγρά ούτε κάποιο σημάδι.... Ευτυχώς έχω κοντά το νοσοκομείο στα 5 λεπτά το πολύ με αμάξι.... Και ασθενοφόρο που λέει ο λόγος έρχεται αν χρειαστεί γρήγορα αν λείπει κάποιος.... 

Τι ωραία που δεν μπαίνεις από σήμερα εισαγωγή! Άντε αύριο τέτοια ώρα θα κρατάς το μωράκι σου να μας ενημερώσεις!!!!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!!!Εγω θα μπω μια μέρα πριν το χειρουργείο μέσα εκτός απροόπτου.... Τι συστήματα είναι αυτά στα νοσοκομεία;

Τουλάχιστον είναι κοντά αν προκύψει κάτι!θα σας γράψω κορίτσια!!!ελπίζω μόνο να μην μπει στην μονάδα το μωράκι.

πρίν από 7 λεπτά , Spring_girl είπε:

Να σου ζήσει!! Γερό και τυχερό το μωράκι σου!! @Mpoumpou23περιμένουμε τα νέα σου αύριο, με το καλό!!

Ευχαριστώ πολύ!!!!Θα σας ενημερώσω!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Mpoumpou23 είπε:

Τουλάχιστον είναι κοντά αν προκύψει κάτι!θα σας γράψω κορίτσια!!!ελπίζω μόνο να μην μπει στην μονάδα το μωράκι.

Ευχαριστώ πολύ!!!!Θα σας ενημερώσω!!!!

Σου είπε ότι υπάρχει περίπτωση να μπει μονάδα; Γιατί;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , MariaZiss είπε:

Σου είπε ότι υπάρχει περίπτωση να μπει μονάδα; Γιατί;

Οχιιι απλά εγώ έχω φοβία γιατί είχε μπει ο γιος μου. Αλλά είχε γεννηθεί 34 κ4 ενώ τώρα θα είμαι 36 και 1.


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Mpoumpou23 είπε:

Οχιιι απλά εγώ έχω φοβία γιατί είχε μπει ο γιος μου. Αλλά είχε γεννηθεί 34 κ4 ενώ τώρα θα είμαι 36 και 1.

Μην αγχώνεσαι!!! Μια φίλη μου γέννησε 35 ακριβώς 2500 κιλά μωρό και δεν μπήκε πουθενά ήταν μια χαρά!!! Όλα καλά θα πάνε! Για αυτό εξάλλου σε άφησε τόσο ο γιατρός σου είναι όλα υπό έλεγχο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, MariaZiss είπε:

Μην αγχώνεσαι!!! Μια φίλη μου γέννησε 35 ακριβώς 2500 κιλά μωρό και δεν μπήκε πουθενά ήταν μια χαρά!!! Όλα καλά θα πάνε! Για αυτό εξάλλου σε άφησε τόσο ο γιατρός σου είναι όλα υπό έλεγχο!

Άντε να δούμε κορίτσι μου!!!!Έχω μεγάλη αγωνία!!!!😊

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Mpoumpou23 είπε:

Άντε να δούμε κορίτσι μου!!!!Έχω μεγάλη αγωνία!!!!😊

Λογικό, και εγώ ανυπομονώ και φοβάμαι μαζί! Αύριο θα πάω να βρω τον γυναικολόγο στο νοσοκομείο να του πω τι και πως μήπως γεννήσω νωρίτερα.. με αυτό που έπαθα χθες φοβάμαι μήπως γεννήσω νωρίτερα και δεν πάνε καλά τα πράγματα.. ελπίζω να σεβαστεί την επιλογή μου... Από το άγχος μου και μόνο θα γεννήσω!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Sweetie32 είπε:

Μανουλες Απριλίου καλημέρα!!!Είμαι η πρώτη που γέννησε από την ομάδα μας;Παρασκευή μεσάνυχτα είχα αίμα και Σάββατο πρωί γεννήθηκε ο μπουμπούκος μου,όλα πήγαν πολύ καλά!!Σας εύχομαι τα καλύτερα και σε εσάς και να έχετε μια εύκολη γέννα σαν την δική μου 

Καλώς τα δέχτηκες!!!! Πως πήγε; Φυσιολογικός τοκετός;

7 ώρες πρίν, MariaZiss είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Χθες βράδυ πέρασα δύσκολα και φοβήθηκα ότι θα γεννήσω... Όλα ξεκίνησαν από τις 9 περίπου και κράτησε μέχρι αργά, θυμάμαι 2 ακόμα ξύπνια ήμουν... Είχα τόσο πόνο στην μέση μου και μπροστά χαμηλά και η κοιλιά μου πετρωνε συνέχεια δεν μπορούσα να κουνηθώ ούτε να ξαπλώσω ένιωθα δυσφορία. Καθόμουν καθιστή ελαφρως ξάπλα και συνέχεια τουαλέτα ένιωθα ότι ήθελα να κάνω τα πάντα... Το μόνο που με κράτησε και δεν έφυγα για νοσοκομείο ήταν επειδή δεν είχα υγρά καθόλου ούτε τίποτα... Έκανα υπομονή να δω πως θα πάει γιατί ήταν και συνεχόμενα όλα αυτά, μέχρι που ηρέμησα πολύ και τώρα είμαι καλά αν και κοιμήθηκα πολύ λίγο... Ίσως να με έπιασε άγχος επειδή έμαθα ότι χειρουργείο θα μου κάνει ειδικευόμενος με επιτηρητή τον γυναικολόγο που έχω και με έπιασε φόβος. Και όταν αγχώνομαι, φοβάμαι και στεναχωριέμαι αρχίζουν τα δράματα με τα πετρώματα... Ο άντρας μου είπε το βράδυ: πως το βλέπεις θα γεννήσεις απόψε; Δεν με είχε δει ξανά έτσι δεν μπορούσα να πάρω ανάσα έβγαζα κραυγές τέτοιος πόνος.... Λέω να δω πως θα πάει και σήμερα και αύριο να πάω νοσοκομείο που θα είναι ο γυναικολόγος εκεί να με δει... Δεν μπορώ να περιμένω μέχρι την Πέμπτη φοβάμαι μην γίνει κάτι....

Να μην αγχώνεσαι!!! Αφού θα είναι εκεί ο γυναικολόγος σου δε θα επιτρέψει να πάει κάτι στραβά! Να πας αύριο να σου φύγει το άγχος 

πρίν από 49 λεπτά , Mpoumpou23 είπε:

Άντε να δούμε κορίτσι μου!!!!Έχω μεγάλη αγωνία!!!!😊

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου. Η Παναγία να σας φυλάει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , GeoA είπε:

Καλώς τα δέχτηκες!!!! Πως πήγε; Φυσιολογικός τοκετός;

Να μην αγχώνεσαι!!! Αφού θα είναι εκεί ο γυναικολόγος σου δε θα επιτρέψει να πάει κάτι στραβά! Να πας αύριο να σου φύγει το άγχος 

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου. Η Παναγία να σας φυλάει

Θα πάω αύριο ναι δεν θέλω να ρισκάρω... Τώρα ξεκίνησα πάλι να έχω πετρώματα αλλά δεν πονάω στην μέση όπως χθες ούτε μπροστά.. μόνο πίεση νιώθω χαμηλά σαν βάρος όταν πετρώνει η κοιλιά... Αλλά φεύγει δεν μένει....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Sweetie32 said:

Μανουλες Απριλίου καλημέρα!!!Είμαι η πρώτη που γέννησε από την ομάδα μας;Παρασκευή μεσάνυχτα είχα αίμα και Σάββατο πρωί γεννήθηκε ο μπουμπούκος μου,όλα πήγαν πολύ καλά!!Σας εύχομαι τα καλύτερα και σε εσάς και να έχετε μια εύκολη γέννα σαν την δική μου 

Να σας ζήσει!! Τι ωραία έγινε η αρχή στην ομάδα. Γερός και καλότυχος ο μπέμπης σας ☺️

4 hours ago, MariaZiss said:

Αχ δεν ξέρω σήμερα από το πρωί νιώθω άλλος άνθρωπος τέλεια... Μόνο το μωρό κουνιέται συνέχεια όπως πάντα και ούτε πόνο έχω ούτε υγρά ούτε κάποιο σημάδι.... Ευτυχώς έχω κοντά το νοσοκομείο στα 5 λεπτά το πολύ με αμάξι.... Και ασθενοφόρο που λέει ο λόγος έρχεται αν χρειαστεί γρήγορα αν λείπει κάποιος.... 

Τι ωραία που δεν μπαίνεις από σήμερα εισαγωγή! Άντε αύριο τέτοια ώρα θα κρατάς το μωράκι σου να μας ενημερώσεις!!!!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!!!Εγω θα μπω μια μέρα πριν το χειρουργείο μέσα εκτός απροόπτου.... Τι συστήματα είναι αυτά στα νοσοκομεία;

Μήπως είναι ψευδοτοκετος;;; Αν ναι μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πανε! Και νωρίτερα να ξεκινήσει, υπάρχει χρόνος για καισαρική. Μέχρι κ με 10 διαστολή σου κάνουν οπότε αν έρθει νωρίτερα, δεν θα υπάρξει κάποιο προβλήμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 1/4/2023 at 4:21 ΜΜ, GeoA είπε:

Περαστικά κορίτσι μου!!! Υπομονή και μέχρι τη Δευτέρα θα είσαι πολύ καλύτερα!!!!

Σε χαιρετώ! Με το καλό το μωράκι σου. Να σου πω ότι το πρώτο μου μωράκι αποφάσισε να γυρίσει στις 36 εβδομάδες και όταν γεννήθηκε ήταν 2.700. Άρα δε νομίζω να υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας. 

Μπορώ να σου πω ότι αυτός που φαίνεται ότι έρχεται μεγαλύτερος με αγχώνει περισσότερο για το πώς θα βγει από εκεί κάτω  :)))

Υπομονή κορίτσι μου σε ότι κι αν περνάς. Όσο γίνεται και μπορείς χαλάρωσε. Ξέρω άλλο να το λες σε κάποιον κι άλλο εσύ που τα βιώνεις. Ο Θεός να σου δίνει δύναμη.

Αντε μπράβο!!! Χτυπάει την πόρτα για να βγει!!! Με κανένα πόνο να ευχηθώ, αν και ουτοπικό αλλά δεν πειράζει χαχαχαχα 

Πάντως εμένα ο πρώτος μου τη μέρα που είδα αίμα, γέννησα κιόλας. Με το καλό λοιπόν 

Σε ευχαριστω για το κουράγιο! Με το καλό όλες μας, να αρχίσουν τα ομορφα !!

8 ώρες πρίν, Sweetie32 είπε:

Μανουλες Απριλίου καλημέρα!!!Είμαι η πρώτη που γέννησε από την ομάδα μας;Παρασκευή μεσάνυχτα είχα αίμα και Σάββατο πρωί γεννήθηκε ο μπουμπούκος μου,όλα πήγαν πολύ καλά!!Σας εύχομαι τα καλύτερα και σε εσάς και να έχετε μια εύκολη γέννα σαν την δική μου 

Να σου ζήσει , γερος, δυνατός και πάντα τυχερός! Να μας στείλεις τα της γεννας όποτε κ αν βρεις χρόνο! Μέχρι τότε απόλαυσε το μικρό σου και απόλαυσε αυτές τις μοναδικές στιγμές που θα θυμάσαι πάντα !! Πολύ συγκινήθηκα που ξεκινήσαμε τα γεννητούρια στην ομάδα..

5 ώρες πρίν, Mpoumpou23 είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!!!Γερό και τυχερό το μωράκι!!!!

Κι εγώ μόλις γύρισα από τον προεγχειρητικο και αύριο το πρωί μπαίνω για τοκετό πρώτα ο Θεός!!!!Η Παναγία μαζί μας!!!Ζητώ συγνώμη που δεν έχω απαντήσει σε όλες τις κοπέλες και σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές!!!!Με το καλό τα μωράκια μας!!! 

Ευχαριστώ πολύ!!!!

Κορίτσι μου ενημέρωσε από σήμερα τον γιατρό σου, μήπως ξεκίνησε ήδη ο τοκετός???

Με το καλό και με κανένα πόνο ! Να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου εύχομαι και να απολαμβάνεις το μωράκι σου σε πελάγη ευτυχίας αύριο με το καλό , γερο και δυνατό !!Μη φοβασαι καθόλου εφόσον έχει κλείσει τις 36 βδομάδες! Θα είναι μια χαρά και θα το έχεις αγκαλιά αύριο όλη μέρα !!

1 ώρα πρίν, MariaZiss είπε:

Λογικό, και εγώ ανυπομονώ και φοβάμαι μαζί! Αύριο θα πάω να βρω τον γυναικολόγο στο νοσοκομείο να του πω τι και πως μήπως γεννήσω νωρίτερα.. με αυτό που έπαθα χθες φοβάμαι μήπως γεννήσω νωρίτερα και δεν πάνε καλά τα πράγματα.. ελπίζω να σεβαστεί την επιλογή μου... Από το άγχος μου και μόνο θα γεννήσω!

Μια από τα ίδια ! Κ εγώ αύριο θα ξέρω ποτε γεννάω και ενώ ανυπομονω, φοβάμαι ταυτόχρονα !! Αχχχ άντε με το καλό σε όλες μας.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να κράτησετε και οι υπόλοιπες τα μωράκια σας αγκαλιά!!Πραγματικά αν κατάφερα εγώ να γεννήσω που είμαι τόσο φοβιτσιαρα και με μια υστεροσκοπηση κόλπου μπορούν όλες ..Δεν ξέρω αν θα κάνετε επισκληριδιο όσες γεννήσετε φυσιολογικά αλλά εγώ δεν κατάλαβα τίποτα ,γεννούσα και χασκογελουσα με τις μαίες,διάλεξα να κανω δόση από την αρχή και δεν ένιωσα τους πόνους από τον ορό ούτε τον πόνο από το σπάσιμο των νερών ,πραγματικά έζησα πολύ ανώδυνη εμπειρία και σας εύχομαι σε όλες το ίδιο!!Θα μπαίνω να βλέπω τα νέα σας !

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Katerinakki24 είπε:

Να σας ζήσει!! Τι ωραία έγινε η αρχή στην ομάδα. Γερός και καλότυχος ο μπέμπης σας ☺️

Μήπως είναι ψευδοτοκετος;;; Αν ναι μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πανε! Και νωρίτερα να ξεκινήσει, υπάρχει χρόνος για καισαρική. Μέχρι κ με 10 διαστολή σου κάνουν οπότε αν έρθει νωρίτερα, δεν θα υπάρξει κάποιο προβλήμα.

Δεν ξέρω τι ήταν αυτό αλλά δεν έζησα κάτι τέτοιο στην πρώτη εγκυμοσύνη... φοβάμαι μην κάνω γρήγορα διαστολή όπως στην πρώτη εγκυμοσύνη κατάλαβες; Δεν θα ήθελα να τρέχω μέσα στο άγχος.... Πάντως αύριο θα πάω νοσοκομείο να βρω τον γυναικολόγο γσιτι μέχρι Πέμπτη δεν μπορώ να περιμένω... Τα έχω όλα ετοιμα. σε λίγο θα φτιάξω βαλίτσα και για τον μεγάλο μου γιο να είναι έτοιμος και αυτός να έρθει να τον πάρει η μαμά μου όποτε χρειαστεί!

1 hour ago, Afrodite88 είπε:

Σε ευχαριστω για το κουράγιο! Με το καλό όλες μας, να αρχίσουν τα ομορφα !!

Να σου ζήσει , γερος, δυνατός και πάντα τυχερός! Να μας στείλεις τα της γεννας όποτε κ αν βρεις χρόνο! Μέχρι τότε απόλαυσε το μικρό σου και απόλαυσε αυτές τις μοναδικές στιγμές που θα θυμάσαι πάντα !! Πολύ συγκινήθηκα που ξεκινήσαμε τα γεννητούρια στην ομάδα..

Με το καλό και με κανένα πόνο ! Να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου εύχομαι και να απολαμβάνεις το μωράκι σου σε πελάγη ευτυχίας αύριο με το καλό , γερο και δυνατό !!Μη φοβασαι καθόλου εφόσον έχει κλείσει τις 36 βδομάδες! Θα είναι μια χαρά και θα το έχεις αγκαλιά αύριο όλη μέρα !!

Μια από τα ίδια ! Κ εγώ αύριο θα ξέρω ποτε γεννάω και ενώ ανυπομονω, φοβάμαι ταυτόχρονα !! Αχχχ άντε με το καλό σε όλες μας.

Αχ άντε να δούμε τι θα μας πούνε αύριο! Άγχος με σφίξιμο και κόμπο νιώθω! Την πρώτη φορά καμιά σχέση, τέρμα χαλαρή μέχρι το τέλος δεν με ένοιαζε τίποτα!

πρίν από 27 λεπτά , Sweetie32 είπε:

Με το καλό να κράτησετε και οι υπόλοιπες τα μωράκια σας αγκαλιά!!Πραγματικά αν κατάφερα εγώ να γεννήσω που είμαι τόσο φοβιτσιαρα και με μια υστεροσκοπηση κόλπου μπορούν όλες ..Δεν ξέρω αν θα κάνετε επισκληριδιο όσες γεννήσετε φυσιολογικά αλλά εγώ δεν κατάλαβα τίποτα ,γεννούσα και χασκογελουσα με τις μαίες,διάλεξα να κανω δόση από την αρχή και δεν ένιωσα τους πόνους από τον ορό ούτε τον πόνο από το σπάσιμο των νερών ,πραγματικά έζησα πολύ ανώδυνη εμπειρία και σας εύχομαι σε όλες το ίδιο!!Θα μπαίνω να βλέπω τα νέα σας !

Ευχαριστούμε!!! Απόλαυσε το μωράκι σου!!!!!!! Ξεκίνησες να θηλαζεις; Χαίρομαι που πέρασες τόσο ωραία έτσι πρέπει να είναι όλες οι έτοιμογεννες να είναι χαλαρές και χαρούμενες, να έχουμε ωραία εμπειρία όλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, GeoA είπε:

Καλώς τα δέχτηκες!!!! Πως πήγε; Φυσιολογικός τοκετός;

Να μην αγχώνεσαι!!! Αφού θα είναι εκεί ο γυναικολόγος σου δε θα επιτρέψει να πάει κάτι στραβά! Να πας αύριο να σου φύγει το άγχος 

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου. Η Παναγία να σας φυλάει

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!!!

1 hour ago, Afrodite88 είπε:

Σε ευχαριστω για το κουράγιο! Με το καλό όλες μας, να αρχίσουν τα ομορφα !!

Να σου ζήσει , γερος, δυνατός και πάντα τυχερός! Να μας στείλεις τα της γεννας όποτε κ αν βρεις χρόνο! Μέχρι τότε απόλαυσε το μικρό σου και απόλαυσε αυτές τις μοναδικές στιγμές που θα θυμάσαι πάντα !! Πολύ συγκινήθηκα που ξεκινήσαμε τα γεννητούρια στην ομάδα..

Με το καλό και με κανένα πόνο ! Να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου εύχομαι και να απολαμβάνεις το μωράκι σου σε πελάγη ευτυχίας αύριο με το καλό , γερο και δυνατό !!Μη φοβασαι καθόλου εφόσον έχει κλείσει τις 36 βδομάδες! Θα είναι μια χαρά και θα το έχεις αγκαλιά αύριο όλη μέρα !!

Μια από τα ίδια ! Κ εγώ αύριο θα ξέρω ποτε γεννάω και ενώ ανυπομονω, φοβάμαι ταυτόχρονα !! Αχχχ άντε με το καλό σε όλες μας.

Το εύχομαι κορίτσι μου!!!! Ευχαριστώ πολύ!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MariaZiss said:

Δεν ξέρω τι ήταν αυτό αλλά δεν έζησα κάτι τέτοιο στην πρώτη εγκυμοσύνη... φοβάμαι μην κάνω γρήγορα διαστολή όπως στην πρώτη εγκυμοσύνη κατάλαβες; Δεν θα ήθελα να τρέχω μέσα στο άγχος.... Πάντως αύριο θα πάω νοσοκομείο να βρω τον γυναικολόγο γσιτι μέχρι Πέμπτη δεν μπορώ να περιμένω... Τα έχω όλα ετοιμα. σε λίγο θα φτιάξω βαλίτσα και για τον μεγάλο μου γιο να είναι έτοιμος και αυτός να έρθει να τον πάρει η μαμά μου όποτε χρειαστεί!

Αχ άντε να δούμε τι θα μας πούνε αύριο! Άγχος με σφίξιμο και κόμπο νιώθω! Την πρώτη φορά καμιά σχέση, τέρμα χαλαρή μέχρι το τέλος δεν με ένοιαζε τίποτα!

Αύριο πας για εξέταση υπέρηχο και καρδιοτοκογραφο;;; Πάντως η γρήγορη εξέλιξη του 1ου τοκετού δεν σημαίνει ότι θα γίνει κ έτσι τώρα. Μην το έχεις έτσι στο μυαλό σου και αγχώνεσαι περισσότερο. Πάντως σημάδια ότι πλησιάζει η ώρα έχεις. Το πολύ πολυ θα γεννήσεις νωρίτερα. Εγώ ζηλεύω λιγοοο. Μέχρι την 41η βδομαδα που βάλαμε deadline έχω έναν ολόκληρο μήνα. Και μόνο κάτι ελαφρυα πονακια έχω αραιά και που. Μάλλον εχώ δρόμο ακόμη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...