Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Μα δεν είναι αχνή,μια χαρά είναι.Ισως να μην προχώρησαν και τα δύο,αλλά σίγουρα είσαι έγκυος  🥰 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2023


Athene

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 862
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη με υγεία πάνω από όλα! Πως τα περάσατε? Εμείς φύγαμε μεγάλη παρεούλα για 3 μέρες και περάσαμε τέλεια! Λίγο εγώ ήμουν η γκρινιάρα γιατί μου μύριζαν όλα όσα μαγείρευαν αλλά εντάξει 😆

Αύριο το μεσημέρι επιτέλους θα δω το φασολάκι μου έχω την αυχενική και με έχει λούσει κρύος ιδρώτας! Μακάρι να είναι όλα καλά.

  • Μου αρέσει 2
  • Καλή τύχη! 2

έρχεται το 4ο θαυματάκι μας!  💛 preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, SofiDim είπε:

Σας εύχομαι να πανε καλά οι αυχενικές σας κορίτσια! @pitsi21 @korina84! Μετά θα πετάτε!!!σε ποιον γιατρό θα τις κάνετε; Αθηνα;

Σε ευχαριστώ πολύ.. όσο περνάει η ώρα τόσο μεγαλώνει το άγχος μου. Ο γιατρός μου την κάνει στο ιατρείο του.(Αθήνα)  Είναι πιστοποιημένος οπότε δεν θα τρέχω δεξιά και αριστερά. Ευτυχώς γιατί το ιατρείο του είναι 10λ από το σπίτι. 

  • Μου αρέσει 1

έρχεται το 4ο θαυματάκι μας!  💛 preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά,μόλις τελείωσα. Ο γιατρός μας είπε ότι όλα είναι καλά. Οι μετρήσεις πολύ καλές,αναμένουμε και τα αποτελέσματα του papp-a αύριο αν και δεν τον ανησυχούν γιατί οι μετρήσεις ήταν σούπερ. Περιμένουμε κοριτσάκι κατά 90% 💗 επιτέλους μια μεγάλη ανάσα ότι όλα βαίνουν καλώς 

Δικαιωματικά πια ανήκω στις μανουλες Οκτωβρίου γιατί με βγάζει 2 μέρες μεγαλύτερο. Με Πητ πια στις 31/10/23

  • Μου αρέσει 5

έρχεται το 4ο θαυματάκι μας!  💛 preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πάει έγινε και η αυχενική.

Οι μετρήσεις είναι καλές αλλά περιμένουμε και του αίματος αύριο! 

Εμένα φύλο δεν έβγαλε μεγάλο ποσοστό οπότε θα περιμένουμε τον άλλο μήνα για σίγουρο, δεν την ξαναπαταμε σαν την προηγούμενη εγκυμοσύνη!

Θα μπορούσα να την κανω στο γιατρό μου κι εγω γιατί είναι πιστοποιημένος αλλά επειδή θέλει και μια δεύτερη γνώμη με στέλνει σε έναν συνάδελφο του στο κέντρο της Αθήνας 

  • Μου αρέσει 4

preg.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, pitsi21 είπε:

Καλέ που είστε όλες? Εγώ πήρα σήμερα και τα αποτελέσματα των αιματολογικών του παππ-α όλα πολύ καλά. Ουφ έφυγε ένα μεγάλο άγχος.

Μπράβο τέλεια! Κι εμένα βγήκαν πολύ καλά! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 14/4/2023 at 8:29 ΠΜ, Νατασα1992 είπε:

Καλημέρα σε όλες! Εγώ έχω πάρει ήδη τρία! Βέβαια έχω πάλι διαβήτη κύησης και από βδομάδα μπαίνω σε αυστηρό προγραμμα και ευελπιστώ να μην πάρω πολλά κιλά! 

Καλησπέρα σας, εγώ είναι 12+5 δεν έχω πάρει ευτυχώς ακόμη κιλά. Αντιθέτως έχασα 5 γιατί είχα πολλές αναγούλες και εμετούς. Αλλά αγχώνομαι πολύ με αυτό δεν θέλω να πάρω πολλά γιατί φοβάμαι 🤔

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι 14 κ 4  και έχω πάρει σχεδόν 4 κιλά. Βέβαια το Πάσχα του έδωσα κ κατάλαβε. Τώρα μαζεύτηκα λίγο…Εμένα με έβγαλε η αυχενική ακριβώς τις μέρες που είμαι. Μου κράτησε δλδ την ίδια ΠΗΤ. Περιεργο μου φάνηκε αλλά οκ. Τόσο μέσα πέσαμε στη σύλληψη; Τελοσπάντων νομίζω ότι πέρασα το πρώτο 2βδομαδο που δεν αγχώθηκα για κάτι οπότε μαλλον ψάχνομαι…

μπράβο στα κορίτσια για το Papp a σας!!
Άντε όλα καλά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! Αχ θέμα τα κιλά. Μέχρι στιγμής είναι στα 64 δεν έχω πάρει καθόλου ίσα ίσα σε κάθε επίσκεψη είμαι και λιγότερα χαχαχα. Η αλήθεια είναι πως δεν είμαι και πρώτο μπόι (1.68) και θα ήθελα να πάρω το πολύ 10κιλα ώστε να μπορέσω να τα χάσω μετά. Το καλό είναι ότι ακόμα εχω αναγουλες οπότε τρωω ελάχιστα, συν ότι θα με πιάσει το καλοκαίρι και πάντα μου μειώνεται η όρεξη. Αχ θα αναστεναξουν 🍈 πεπόνια και 🍉 καρπούζια 🤣🤣

  • Χαχα 1

έρχεται το 4ο θαυματάκι μας!  💛 preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! ελπίζω να είστε όλες καλά!

Εγώ σήμερα είμαι 16 & 3 ! Η αλήθεια είναι ότι έχω πάρει 1,5 κιλό  . Ευτυχώς ως τώρα μου προκαλούν καούρες τα βαριά φαγητά και δεν μπορώ να τα φάω .. Ελπίζω να μη πάρω πολλά γιατί έχω θέμα με την μέση μου !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Εμείς πήγαμε χθες και είδαμε το κερασάκι μας! Μεγάλωσε πολύ! Την Κυριακή θα μάθουμε το φύλο και ανυπομονώ! Εμένα δεν με τρομάζουν τα κιλά, στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα πάρει 17 κιλά και τα έχασα όλα μέσα σε ένα χρόνο.. φυσικά ελπίζω αυτή τη φορά να μην πάρω τόσα! Έχω και διαβήτη κύησης και ο γιατρός μου είπε για το ενδεχόμενο να χρειαστώ ινσουλίνη κ γω δεν θέλω με τίποτα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...