Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.

Ειρήνη μου τί κέικ είναι αυτό μιαμ μιαμ.

Εγώ σχόλασα και πέρα απο το παιδί και τα καθημερινά επλυνα 2 σετ σεντόνια χειμερινά και ένα καλοκαιρινό τα άπλωσα έκανα μπανιο και έβαλα ένα πλυντήριο με τα καθημερινά μας. Έχω ακόμη σύνολο να βάλω 6 πλυντήρια για φρεσκάρισμα τα χώρισα και μόλις αδειάζουν τα σχοινιά θα τα βάζω

Βρήκα και ένα σετ χειμερινά και ένα σετ καλοκαιρινά σεντόνια και 2 παιδικές πετσέτες που θα αποσύρω και τα εβαλα σε μια σακούλα να πανε στη μαμα να κάνει ξεσκονόπανα και οτι δεν θέλει να το πετάξει.

Φιλιά σε όλες! Χ χ Χ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω εφτιαξα τα ράφια.. όνειρο ετών πραγματοποιήθηκε.. ο σύζυγος με κοροϊδεύει.. πηγαίνω συνέχεια και τα χαζεύω χαχα

Εύγε! Και που οργανώθηκες αλλά κυρίως που νιώθεις ήρεμη! Μπράβο!

Βρήκα και ένα σετ χειμερινά και ένα σετ καλοκαιρινά σεντόνια και 2 παιδικές πετσέτες που θα αποσύρω και τα εβαλα σε μια σακούλα να πανε στη μαμα να κάνει ξεσκονόπανα και οτι δεν θέλει να το πετάξει.

Και γω το κάνω αυτό, κοριτσάκι μου!

Κάποια πολύ φθαρμένα πράγματα {ρουχα, πετσέτες}, τα κάνω βοηθητικά πανιά. Εχω μάλιστα ένα συρτάρι, που μέσα, βάζω μόνο τέτοια. Με βοηθούν πολύ στις δουλειές!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Εχω πολυ καιρο να μπω στο θεμα! Χαρηκα πολυ που βλεπω να εχει παρει παλι ζωη....

Θα αρχισω και γω να δηλωνω την παρουσια μου.Μου ελειψε η παρεα σας πολυ!

Εμεις ειμαστε σε μια τρελλα θα ελεγα...Ο μεγαλος παει πρωτη δημοτικου φετος και ο μικρουλης ειναι 17 μηνων.Αχ...δεν δουλευω ακομα,ειμαι στο ψαξιμο, και ολο κανω πραγματα τα οποιαφυσικα δεν αναγνωριζονται Γιατι "ελα μωρε στο σπιτι εισαι ολη μερα και καθεσαι".... Αχ αχ και βαχ....

Σας φιλω για την ωρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου χ χ

Πιτσιπιτσι να τους λες ελατε εσείς στο σπίτι.

Εγω κοριτσακια μου τώρα μπηκα σπίτι έφαγα ενα γιαουρτάκι και ξεκινάω.

Θα διπλώσω τα σεντόνια και θα τα φυλάξω, θα διπλώσω τα στεγνα ρούχα και θα μπουν για σίδερο αυριο θα το κάνω και θα βαλω ένα πλυντήριο με σεντονάκια του παιδιού, ένα με κουβερτούλες και ένα σκέπασμα μας

Ειρηνάκι για ξεσκονόπανα τα σεντόνια είναι τα καλύτερα!

Αντε να τελειώνω με τα πλυντήρια. Εύχομαι τώρα που οργανωθήκαμε όλα αυτά να μην θελουν καθε χρόνο όλα να πλυθούν.. α δεν σας ειπα. Με τον τρόπο που τα χω οργανώσει αυτη τη φορά δεν θα ξαναχρειαστει να κανω αλλαγη καλοκαιρινα με χειμερινά.. πάλι καλα. Απλα θα φεύγω ότι δεν θα φοράμε και θα τα καθαρίζω. Εχει 2 εβδομάδες που ασχολούμαι μόνο με τις ντουλάπες.

Φιλιά χ χ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα νοικοκυροκόριτσα!

Σήμερα ήταν η μέρα της εβδομαδιαίας καθαριότητας. Το πρωί πήγα τη μεγάλη σχολείο και μόλις γύρισα έφτιαξα καφέ με σκοπό να ξεκινήσω αθόρυβες δουλειές. Ο μικρός είχε άλλη γνώμη όμως και ξύπνησε 20 λεπτά αργότερα. Χαζολόγησα αρκετά το πρωί, πίνοντας καφέ οπότε στις 12 ξεκίνησα να φτιάχνω σπανακόρυζο. Έκανα ένα διάλειμμα να πάω να πάρω τη μικρή αφού πρώτα έβαλα πάλι τα καλύμματα του καροτσιού τα οποία είχα βγάλει και πλύνει προ ημερών.

Επιστρέψαμε, ολοκλήρωσα το μεσημεριανό, καθάρισα την κουζίνα, φάγαμε, τάισα, μάζεψα και πάλι την κουζίνα και ξεκίνησα καθαριότητα.

Μάζεψα τα παιχνίδια απ όλο τον όροφο, τα τακτοποίησα, μάζεψα μια μεγαααααααλη σακούλα με κουζινικά που είχε "κλέψει" ο μικρός και τα είχε κάνει παιχνίδια του και τα έπλυνα.

Ξεσκόνισα καλά παντού, τίναξα τα ριχτάρια και τα ξαναέστρωσα, καθάρισα το κάτω μπάνιο, σκούπισα κάτω και την εσωτερική σκάλα.

Ανέβηκα επάνω, έβαλα την πικέ κουβέρτα μας να πλυθεί, έβγαλα τα μαξιλάρια μας στον μεσημεριανό ήλιο, έβγαλα τα σεντόνια μας και τα πήγα στα άπλυτα.

Ξεσκόνισα όλο τον όροφο και καθάρισα το πάνω μπάνιο ενώ ταυτόχρονα "διάβαζα" την μεγάλη.

Άπλωσα την κουβέρτα, έστρωσα τα σεντόνια μας, σκούπισα όλο τον όροφο.

Μάζεψα τα σκουπίδια από παντού, καθάρισα τη στάχτη απ το τζάκι και τα έβγαλα να τα πάει ο μπαμπάς μας στον κάδο.

Εκείνος πήγε τη μεγάλη γυμναστική, πέταξε τα σκουπίδια, κούρεψε το γκαζον, έβαλε τα καθίσματα πάλι στο αυτοκίνητο, (τα είχε βγάλει το πρωι που πήγε το αυτοκίνητο για πλύσιμο. Ακόμα πιο νωρίς, ήρθε ο καυστηρατζής για συντήρηση του λέβητα), έφερε ξύλα και άναψε το τζάκι.

Τακτοποίησα τα πλυμένα απ το πιάτων, ετοίμασα ένα πλυντήριο ρούχα για το πρωί, έφτιαξα τοστάκια στα παιδιά, ετοίμασα ρούχα για μετά το μπάνιο αλλά και για αύριο για το σχολείο ( έβγαλα και το μπουφαν το χειμερινό, παγώσαμε σήμερα!), έριξα μια φουρνιά ξύλα στο τζάκι και κάθισα να πιω λίγο καφέ.

Σε λίγο ετοιμάζω τα παιδιά για μπάνιο και ύπνο και χαλαρώνω.

Καλό βράδυ σε όλες!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μάζεψα τα παιχνίδια απ όλο τον όροφο, τα τακτοποίησα, μάζεψα μια μεγαααααααλη σακούλα με κουζινικά που είχε "κλέψει" ο μικρός και τα είχε κάνει παιχνίδια του και τα έπλυνα.

Αχ αυτό το μάζεψα παιχνιδιών...!

Ειρηνάκι για ξεσκονόπανα τα σεντόνια είναι τα καλύτερα!

.. και για τόσες ακόμα δουλειές... να σας πω κάτι να γελάσετε... το φιογκάκι, όταν έχει μεγάλη καταρροή, χρησιμοποιεί αυτά τα μαλακά πανάκια που έχω από διάφορα {σεντόνια / μπλούζες κτλ.} για να φυσάει την μύτη του... τα λατρεύει, τον βολεύουν πολύ! :mrgreen::mrgreen:

Γειά σας κορίτσια!!!

Εχω πολυ καιρο να μπω στο θεμα! Χαρηκα πολυ που βλεπω να εχει παρει παλι ζωη....

Θα αρχισω και γω να δηλωνω την παρουσια μου.Μου ελειψε η παρεα σας πολυ!

Εμεις ειμαστε σε μια τρελλα θα ελεγα...Ο μεγαλος παει πρωτη δημοτικου φετος και ο μικρουλης ειναι 17 μηνων.Αχ...δεν δουλευω ακομα,ειμαι στο ψαξιμο, και ολο κανω πραγματα τα οποιαφυσικα δεν αναγνωριζονται Γιατι "ελα μωρε στο σπιτι εισαι ολη μερα και καθεσαι".... Αχ αχ και βαχ....

Σας φιλω για την ωρα.

Επιτέλους επέστρεψες και συ Πιτσάκι μου!!!! :P

Ξέρεις την απάντησή μου, σ αυτούς που έχουν την κακία να πετάνε τέτοιες ατάκες. Αυτό που λέω εγώ πάντα

"Δεν θυμάμαι να ρώτησα τη γνώμη σας!"

Αγενέστατη και ξεκάθαρη, νομίζω. Ορίστε μας! Ο καθένας έτοιμος να κρίνει τον άλλον! :mad:

Περιμένω να μας γράφεις!

Καλώς σε ξανα-βρήκα και από εδώ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου, εύχομαι να είστε καλά.

Χθες, μετά από πολλούς-πολλούς μήνες, πήγα με ένα φιλικό μου ζευγάρι στο γνωστό πολυκατάστημα, που αποφεύγω για λόγους διαφορετικής φιλοσοφίας. Μία με δύο όμως φορές το χρόνο, πηγαίνω και πραγματικά το ευχαριστιέμαι πολύ ομως.

Έκανα λοιπόν και μερικές, μικρές αλλά πολύ ευχάριστες αγορές:

Πήρα αυτά τα υπέροχα {κατ εμέ}, ορθογώνια μαξιλαράκια για το σαλόνι μου. Ταίριαξαν απίστευτα με τα ριχτάρια που έχω αυτή τη στιγμή αλλά και με ένα ακόμα σετ που έχω.

Νομίζω αργότερα, θα πάρω αλλα 2. Τα λάτρεψα!

Χθες, τα "άδειασα", τα έπλυνα και τα εσωτερικά και τα εξωτερικά και ήδη στολίζουν το σαλόνι μας!

easy2_zpsbmzhwl9h.jpg

Είχαμε πλέον μείνει με 2 ποτήρια "καθημερινά"... είχαν σπάσει σχεδόν όλα. Πινουμε νερό με κούπες αλλά χρειάζομαι και μία 6αδά για φραπεδάκι και νερό, όταν έχουμε φίλους ή αν κάνουμε κέφι εμείς. Αγόρασα λοιπόν μία 6άδα, χαρούμενα ποτηράκια, φτηνά και αν σπάσουν κανένα θέμα.

easy1_zpsj72awpuq.jpg

Πήρα ακόμα και κάλτσες για τ αγόρια, μία ράσπα πελμάτων για μένα και ένα "πιάτο" για μια γλάστρα μου. Πολύ χάρηκα τις μικρές μου αγορές.

Εννοείται ότι έχουν ξεκινήσει να βάζουν χριστουγεννιάτικα, τράβηξα φωτογραφίες αλλά θα τις βάλω στο ανάλογο τμήμα! :cool:

Ελπίζω να είστε όλες καλά, πάω στο χριστουγεννιάτικο θέμα μας, να πάρω λίγη μαγεία και θα βρίσκομαι εδώ γύρω.

Σας φιλώ όλες!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!

εκμεταλλευομενη ενα ψιλοσυναχι της μεγαλης δεν την εστειλα σχολειο κ εκατσα μεχρι τις 12,30 σπιτι, κατεβηκα μετα στο μαγαζι. εκανα παρα πολλα πραγματα αλλα οχι καθαριοτητα, τακτοποιησεις.

εχτες ηρθε ο πατερας μου κ του εδωσα απειρα βρεφικα απο πορτ μπεμπε, καρεκλακι αυτοκινητου, ριλαξ, απειρα ρουχα κ κ διαφορα αλλα που δεν χρειαζομαι πια να τα φυλλαξουν στο πατρικο μου για τον αδελφο μου που παντρευτηκε πριν 2 εβδ. δεν εχουν σκοπο για μωρο αμεσα, αλλα καποια στιγμη θα τα χρειαστουν.

  • φυγαν πολλα πραγματα απο το σπιτι.
  • πεταξα μια τσαντα με παλια περιοδικα
  • ετοιμασα μια σακουλα με ρουχα για την εκκλησια.
  • επλυνα μερικα καλα μου ρουχα που φορεσα στην βαπτιση της μικρης μας, στον γαμο του αδελφου μου κ σε μια αλλη βαπτιση που ειχαμε κ τα απλωσα
  • μαζεψα τα υπολοιπα καλα μας ρουχα μεσα στις ντουλαπες που κρεμοτουσαν εξω απο τις ντουλαπες εδω κ 1-2 εβδ
  • εφτιαξα την ντουλαπα της μικρης με τα χειμωνιατικα

πιτσακι ιδια ηλικια εχουν τα μικρα μας! να το χαιρεστε!!!!

ειρηνη μου τελειο το κεικ!!! εγω πηρα απο μια μαμα στο σχολειο συνταγη για τσουρεκι στον αρτοπαρασκευαστη, θα το κανω συντομα.

σας φιλω ολες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου καλησπέρα.

Ελπίζω να είχατε μία όμορφη μέρα.

Εμείς σηκωθήκαμε με την ησυχία μας και βουρ για βόλτα. Μεγαλη ευκαιρία να μην δουλεύουμε σήμερα, οπότε δεν θα καθόμασταν μέσα.. βόλτα, καφεδάκι, φαγάκι έτοιμο και πεντανόστιμο στο πεθερικό... όμορφη μέρα.

Αφού ξαπλώσαμε λιγάκι, έκανα και αρκετές δουλίτσες...

Έβαλα πλυντήρια, κατέβασα τη 2πλή κουρτίνα του σαλονιού... πλύθηκαν και οι 2, στέγνωσαν, τις σιδέρωσα και αφού καθάρισα τα κουρτινόξυλα, κρεμάστηκαν... Πάει κι αυτό!

easy2_zpsrakm68qr.jpg

Αφού έπλυνα τα πιάτα μας, έβγαλα ένα συρτάρι του ψυγείου μας, το έπλυνα καλά-καλά και αφού στέγνωσε, το έβαλα στη θέση του.

Σιγά-σιγά θα καθαρίσω όλο το ψυγείο αλλα για την ώρα δεν έχω όρεξη να το κάνω όλο μαζί οπότε.. όποτε έχω κέφι, από λίγο.

easy_zps5al47hnc.jpg

Τώρα διαβάζουμε, ένα σωρό διάβασμα, όπως πάντα :roll: και μετά εργάκια και ξεκούραση.

Σας φιλώ όλες


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κορίτσια, τι κανετε? Εμεις εκτος απο ενα μπουκωμα που με κολλησε η μεγαλη κατα τα αλλα καλα. Σημερα εκανα λιγες δουλιτσες κ το απογευμα εχει συνέχεια.

Σιδερωσα παρα πολλα, μου μειναν δύο πληντηρια

Μαγειρεψα κοκκινιστο μοσχαρι με πατατες τηγανιτες

Πηγα με τα κοριτσια μια μικρη βόλτα στην εκκλησία μας κ δωσαμε βρεφικα ρουχαλάκια σε μετρια κατάσταση που δεν μπορω να τα φυλαξω για την νυφη μου, και μερικα δικα μου.

Επλυνα κ απλωσα τα ριχταρια

Εκανα ενα καλο σκουπισμα

Εστρωσα τραπεζι κ αφου φαγαμε μαζεψα νεροχυτη κ σε λιγο παω να ξαπλωσω. Αυτα τα λιγα απο μενα συνεχεια το απόγευμα

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κ από μένα!

εγω εκτός από τα καθημερινά και τις καθαριότητες συνεχίζω τον αγώνα με την αλλαγή σεζόν στα ρούχα.....

εχω τελειώσει με των παιδιών και τα παπούτσια κ είμαι στα δικά μου.....ουφ κορίτσια είναι πάαααααρα πολλά ρούχα, εχω βάλει στην ντουλάπα τα 2/3 και δεν χωράνε άλλα με τίποτα...ελάχιστα έβγαλα για δώσιμο, τα υπόλοιπα δεν μπορώ, είναι καλά ρούχα, δεν ξέρω τι μας ξημερώνει οπότε δεν τα δίνω. Σκέφτομαι να μην βάλω άλλα στην ντουλάπα-δεν χωράνε άλλωστε- να αφήσω αυτά που απομένουν στην θήκη που είναι αποθηκευμένα και κάποια στιγμή αργότερα να μαζέψω μερικά και να βάλω αυτά στην ντουλάπα, να ανανεώσω δηλ τη ντουλάπα αργότερα, πώς κάνουμε με τα παιδικά παιχνίδια, ενα τέτοιο πράγμα...

α κ υποσχέθηκα στον εαυτό μου να σταματήσω να ψωνίζω ρούχα μέχρι τις εκπτώσεις τουλάχιστον και να ξοδεύω περισσότερο σε καλλυντικά - σε τίποτα δεν μπορώ:mrgreen::mrgreen:


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κική μου δεν θυμάμαι αν σου ευχήθηκα..να σας ζήσει η μικρούλα με το όνομα!Καλοφώτιστη και τυχερή να είναι!

Γιώτα μου μια από τα ίδια..μύξες, μπουκώματα..ουφ...

Νάσια μου συλλυπητήρια, να ζείτε να την θυμάστε


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια, τι κανετε? Εμεις εκτος απο ενα μπουκωμα που με κολλησε η μεγαλη κατα τα αλλα καλα. Σημερα εκανα λιγες δουλιτσες κ το απογευμα εχει συνέχεια.

Σιδερωσα παρα πολλα, μου μειναν δύο πληντηρια

Μαγειρεψα κοκκινιστο μοσχαρι με πατατες τηγανιτες

Πηγα με τα κοριτσια μια μικρη βόλτα στην εκκλησία μας κ δωσαμε βρεφικα ρουχαλάκια σε μετρια κατάσταση που δεν μπορω να τα φυλαξω για την νυφη μου, και μερικα δικα μου.

Επλυνα κ απλωσα τα ριχταρια

Εκανα ενα καλο σκουπισμα

Εστρωσα τραπεζι κ αφου φαγαμε μαζεψα νεροχυτη κ σε λιγο παω να ξαπλωσω. Αυτα τα λιγα απο μενα συνεχεια το απόγευμα

Περαστικά σας ΓΙωτούλα μου. Είναι καλύτερα τώρα?

Μπράβο για τα ρούχα που δώσατε. Υπάρχει τόση ανάγκη και δυστυχία στον κόσμο γύρω μας.....

καλησπέρα κ από μένα!

εγω εκτός από τα καθημερινά και τις καθαριότητες συνεχίζω τον αγώνα με την αλλαγή σεζόν στα ρούχα.....

εχω τελειώσει με των παιδιών και τα παπούτσια κ είμαι στα δικά μου.....ουφ κορίτσια είναι πάαααααρα πολλά ρούχα, εχω βάλει στην ντουλάπα τα 2/3 και δεν χωράνε άλλα με τίποτα...ελάχιστα έβγαλα για δώσιμο, τα υπόλοιπα δεν μπορώ, είναι καλά ρούχα, δεν ξέρω τι μας ξημερώνει οπότε δεν τα δίνω. Σκέφτομαι να μην βάλω άλλα στην ντουλάπα-δεν χωράνε άλλωστε- να αφήσω αυτά που απομένουν στην θήκη που είναι αποθηκευμένα και κάποια στιγμή αργότερα να μαζέψω μερικά και να βάλω αυτά στην ντουλάπα, να ανανεώσω δηλ τη ντουλάπα αργότερα, πώς κάνουμε με τα παιδικά παιχνίδια, ενα τέτοιο πράγμα...

α κ υποσχέθηκα στον εαυτό μου να σταματήσω να ψωνίζω ρούχα μέχρι τις εκπτώσεις τουλάχιστον και να ξοδεύω περισσότερο σε καλλυντικά - σε τίποτα δεν μπορώ:mrgreen::mrgreen:

Ερσάκι μου, αφού δεν μπορείς να τα δώσεις, κάνε αυτό που είπες. Ξεχώρισε τα, ανάλογα με κριτήριο που θα επιλέξεις εσύ...

Ας πούμε, ποια μπορουν να φορεθούν φέτος. Ποια, είναι τα πιο συμβατά με τη φετινή μόδα ή ποια σου κάθονται καλύτερα κτλ.

Νομίζω, θα ειναι καλύτερα να έχεις μία ντουλάπα που αναπνέει και μπορείς να τη διαχειριστείς παρά να πιέζεσαι, με μία γεμάτη ντουλάπα που θα σου δημιουργεί εκνευρισμό.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου,

Ελπίζω να είχατε ένα όμορφο και ξεκουραστο σαβ/κο.

Εμείς δεν δουλεύαμε, είχε να μας συμβεί αυτό ταυτόχρονα, πολλούς-πολλούς μήνες... ξεκουραστήκαμε λοιπόν, κάναμε δουλειές και βολτάραμε.. όλα μαζί και νιώθω ευγνώμων γι αυτό!

Χθες, έπλυνα και το χαλί της εισόδου μας.. Δεν το χα ξανα-τολμήσει και πραγματικά ήταν πολύ εύκολο. Ήδη έχει σχεδόν στεγνώσει εντελώς.

Τ άλλα 2 που μου έμειναν, από το σαλόνι, θα τα δώσω αυτή την εβδομάδα για πλύσιμο και επιστροφή.

easy3_zpssutcktbp.jpg

Σας φιλώ γλυκά όλες και σας εύχομαι μια όμορφη εβδομάδα.

Υ.Γ. Σχεδόν τελείωσα την αλλαγή των χειμωνιάτικων και καλοκαιρινών ρούχων αλλά θα σας γράψω ξεχωριστό ποστ γι αυτό! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...