Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ειρηνάκι μου μια ερώτηση.. στην στιρολαξ εσυ βαζεις απεσταγμένο νερό ή νερό της βρύσης

Βρύσης, Μανουλίτα ;) .

κορίτσια εχει καμια σας εμπειρία από αφαίρεση κρεατάκια?μας συμβούλεψε ωρλ να αφαιρέσουμε του μικρού μας γιατί του δημιουργούν διάφορα μικροπροβλήματα και ταλαιπωρείται....το σκεφτόμαστε εννοείται:rolleyes:

Ερσάκι μου, με το καλό.. τι να πω.. δεν έχω εμπειρία, για να σου πω άποψη.

.....εκεί που είχα ανέβει και κρέμαγα την κουρτίνα κουνήθηκα και η καρέκλα έφυγε από την θέση με αποτέλεσμα να βρεθώ φαρδιά πλατιά στο πάτωμα.Ευτυχώς που έπεσα πιο πολύ με το μαλακό μέρος και έτσι γλύτωσα με μια τεράστια μελανιά από άκρη σε άκρη και με πόνο έντονο αρχικά πλέον όμως πιο ήπιο.

Πω τι έπαθες βρε Νάσια μου!

Ευτυχώς που δεν ήταν χειρότερο το πέσιμο!!! Περαστικά!

Λοιπόν έχω το εξής θέμα: στο παιδικό έχουμε ένα πανέμορφο, παχύ και ζεστό χαλί που πιάνει σχεδόν όλο το δωμάτιο. Τώρα που κάναμε 2 παιδικά δωμάτια, σκέφτηκα να το κόψουμε στην μέση για να το μοιραστούν....έτσι θα πιάνει ακριβώς τον χώρο όπου κινούνται και οι δυο τους και δεν θα μπαίνει κάτω από έπιπλα (όπως στο αρχικό παιδικό δωμάτιο). Επίσης, δεν θα μπω σε νέα έξοδα αφού το αρχικό χαλί είναι μεγάλο.

Το μαγαζί απ' όπου το αγοράσαμε έχει κλείσει...και δεν ξέρω πρώτον αν γίνεται αυτό και δεύτερον που ν' απευθυνθώ...

Σας βάζω φώτο τον τύπο του χαλιού, είναι χοντρό και πολύ βαρύ.

Αφροδιτούλα μου, το χαλί ήταν ακριβό? Και πόσο θα κοστίσει το κόψιμο/φτιάξιμο?

Ρωτάω, μήπως δεν συμφέρει να το κάνεις και επειδή υπάρχουν τρελές προσφορές σχετικά με χαλιά {ειδικά εδώ γύρω, στα μέρη μου}, μηπως σε συμφέρει να πάρεις ένα ακόμα...


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγαπημένες μου,

Σήμερα νιώθω πολύ κουρασμένη. Είχα, από πολύ νωρίς το πρωί, πολύ δουλίτσα και ίσα που πρόλαβα να πάρω τον μικρό μου από το σχολείο. Το απόγευμα νωρίς, ξανά δουλειά και μετά πρέπει να πάω τον μικρό προπόνηση.. Τρεχάτε, ποδαράκια μου.

Το καλό είναι πως κρατάω το σπίτι σε ένα σχετικά καλό επίπεδο και κυρίως πως σχεδον ολοκλήρωσα την αλλαγή των ρούχων και στις 2 ντουλάπες! Έχω απλώς κρατήσει κάποια κοντομάνικα μπλουζάκια "κάτω" και αυτο γιατί ο καιρός ακόμα το σηκώνει, με ζακέτα.

easy2_zpseb6hlug8.jpg

Σας φιλώ γλυκά όλες


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτούλα μου, το χαλί ήταν ακριβό? Και πόσο θα κοστίσει το κόψιμο/φτιάξιμο?

Ρωτάω, μήπως δεν συμφέρει να το κάνεις και επειδή υπάρχουν τρελές προσφορές σχετικά με χαλιά {ειδικά εδώ γύρω, στα μέρη μου}, μηπως σε συμφέρει να πάρεις ένα ακόμα...

Ειρήνη ναι ήταν (κατά την γνώμη μου), έκανε 400,00 και το πήραμε 300,00 επειδή θα πληρώναμε με μετρητά ντούκου.

Θα δω τι θα μου πουν και οι τεχνίτες, ο ένας είναι στα δικά σου μέρη.

Εννοείται πως δεν ρισκάρω να το χαλάσω. Το κόψιμο δεν ξέρω πόσο θα κοστίσει, πάει ανάλογα την δουλειά και μου είπαν γύρω στα 3,00 με 4,00 το μέτρο.

Καλή δύναμη και καλό απόγευμα.

Υ.Γ. Ντουλάπα όνειρο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια μας!

Τελικά χθες αποφάσισα να ξεκουνηθώ (τι χαζό ρήμα που ακούγεται πια αχαχαχα) και να κάνω την εβδομαδιαία καθαριότητα. Έτσι, αφού έφτιαξα σπανακόρυζο και μάζεψα την κουζίνα,

ξεσκόνισα πάνω και κάτω,

έστρωσα τα κρεβάτια,

έβαλα ένα πλυντήριο με ρούχα του μικρού,

τακτοποίησα τα εκτός θέσεις (και τα παιχνίδια φυσικά!),

σκούπισα πάνω και κάτω,

έβαλα τα ρούχα στο στεγνωτήριο, άπλωσα τα ελάχιστα που δεν βάζω μέσα και εν τέλει το βράδυ τα έφερα στο καλοριφέρ του μπάνιου καθώς ήρθε η εποχή που ένα βρακί θέλει 4 μέρες να στεγνώσει...

Ξαναμάζεψα την κουζίνα αφού φάγαμε,

καθάρισα τα μπάνια

ετοίμασα ένα πλυντήριο για το πρωί.

Σήμερα το μενού έχει χαζο-μαγείρεμα (μαζέματα ή αυγά ή μακαρονάδα), πλυντήρια, στεγνωτήρια και σίδερο. Λόγω καιρού νομίζω θα μείνουμε μέσα, σκοπεύω να παίξουμε με τα παιδιά ώστε να χαλαρώσουμε όλοι μας.

Βρε Νάσια, εγώ σε σταθερή καρέκλα ή σκάλα και μου ρχεται ένα κάτι ειδικά όταν κρεμάω κουρτίνες (είμαι και πρώτο μπόι). Τι σ έπιασε και πήρες την περιστρεφόμενη; Ακόμα θα πονάς βρε κοπέλα μου... Ευτυχώς που δεν ήταν τίποτα χειρότερο.

Αφροδίτη μου θεωρώ πως θα βρεις τεχνίτη για τον διαχωρισμό. Αν όμως όλοι σου λένε πως θα χαλάσει, μη το επιχειρείς. Αυτοί χρήματα θέλουν, για να αρνούνται όντως θα χαλάει. Επειδή υποθέτω είναι μικρός ο χώρος που θες να καλύψεις πια, υπάρχουν οικονομικές επιλογές ακόμα και σε χοντρά χαλιά. Επίσης μπορείς να εξετάσεις την πιθανότητα να χωρίζεται κάποιο απ τα υπόλοιπα χαλιά σας και αυτό να ταιριάζει σε άλλο χώρο.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Νάσια περαστικά, τα πεσίματα πονάνε.

mirtoula4, ισχύει αυτό που σου είπε η Νάσια αναφορικά με τις αμυγδαλίτιδες. Τώρα αν είναι μόνο κρεατάκια, γιατί ακριβώς σας είπαν να τα βγάλει?Μια γνωστή μου είχε κ κρεατάκια και αμυγδαλές υπερτροφικές (χωρίς αμυγδαλίτιδες), αλλά σε ιώσεις το παιδί ροχάλιζε εξαιτίας και των 2. Το καλοκαίρι βέβαια όλα καλά, συνήθως τότε ξεραίνεται και η μύξα.Όμως έκανε ακτινιγραφία (μπορείς και υπέρηχο) και έδειξε ότι περνάει αέρας από τη μύτη, οπότε είναι στην παρακολούθηση.

γενικά, από ότι έχω συζητήσει, πρέπει να υπάρχουν σοβαρές ενδείξεις, δλδ εκτός από τις αμυγδαλίτιδες για το λαιμό, θα πρέπει το παιδί να κάνει επεισόδια άπνοιας. Τώρα η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Γενικώς εκτός από οράκια (που είμαι σίγουρη ότι κάνεις-εκείνη χρησιμοποιούσε σύριγγα 10άρα) να επιμείνεις με φυσιομέρ για να ξεμπουκώνει η μυτούλα. Επίσης βοηθά το κολυμβητήριο και περισσότερο οι βουτιές στη θάλασσα.

Έιρήνη τέλεια η ντουλάπα.

Για σιδερώστρες και στιρέλες δεν ξέρω, δεν σιδερώνω πλέον.

Αφροδίτη, κ γω θα έλεγα να το έψαχνες, μήπως να έβαζες κάτι πιο οικονομικό εις διπλούν και το υπάρχον χαλί να το είχες εναλλακτικό για το σαλόνι?οι μοκέτες ρελιάζονται, για τα τύπου σάγγυ δεν ξέρω. Πάντως οι φλοκάτες μια χαρά κόβονται. Και πάντως να μην στοιχίσει περισσότερο από το να αγοράσεις καινούρια.

Εμείς έχουμε περίσκεψη για το θέμα του χώρου, κούραση (το κορίτσι λάστιχο λέμε) και ψάχνω εναγωνίως χρόνο για μένα-όποια βρει, ας μου δώσει λίγο!!!

Σας φιλώ γλυκά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έιρήνη τέλεια η ντουλάπα.

Για σιδερώστρες και στιρέλες δεν ξέρω, δεν σιδερώνω πλέον.

Αφροδίτη, κ γω θα έλεγα να το έψαχνες, μήπως να έβαζες κάτι πιο οικονομικό εις διπλούν και το υπάρχον χαλί να το είχες εναλλακτικό για το σαλόνι?οι μοκέτες ρελιάζονται, για τα τύπου σάγγυ δεν ξέρω. Πάντως οι φλοκάτες μια χαρά κόβονται. Και πάντως να μην στοιχίσει περισσότερο από το να αγοράσεις καινούρια.

Σ ευχαριστώ πολύ. :P

Πόσο τυχερή, που δεν ασχολείσαι με σιδερο!

Ναι και γω έχω ρελιάσει τα χαλιά μου. Πάνε τα χρόνια που ασχολιομουν με τα κρόσσια των χαλιών μου.. :rolleyes:

Ειρήνη ναι ήταν (κατά την γνώμη μου), έκανε 400,00 και το πήραμε 300,00 επειδή θα πληρώναμε με μετρητά ντούκου.

Θα δω τι θα μου πουν και οι τεχνίτες, ο ένας είναι στα δικά σου μέρη.

Εννοείται πως δεν ρισκάρω να το χαλάσω. Το κόψιμο δεν ξέρω πόσο θα κοστίσει, πάει ανάλογα την δουλειά και μου είπαν γύρω στα 3,00 με 4,00 το μέτρο.

Υ.Γ. Ντουλάπα όνειρο!

Ακριβό, ματάκια μου, οπότε κρίμα να πάρεις κι άλλο χαλί.

Εκανες τίποτα? Βρήκες μάστορα?

Σ ευχαριστώ πολύ, για το όμορφο σχόλιο!

Απλώς, βάζω σε μία τάξη {ας πούμε} τις μπλούζες, για να μην μου δημιουργούν εκνευρισμό, κάθε φορά που ανοίγω την ντουλάπα. :D

Αν κάποια στιγμή.. χειμωνιάσει, η ντάνα με τις καλοκαιρινές που έχω κρατήσει {κάτω δεξιά}, θ αντικατασταθεί από το όμορφο κουτί, που μέσα βάζω τα καλσόν μου.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα μου κορίτσια,

Καλή εβδομάδα!

Σήμερα, ξεκίνησα, πολύ "τρεχάτα"... ήμουν κουρασμένη απο χθες το βράδυ, καθώς δούλευα από τις 4 μέχρι αργά αλλά έπρεπε κάποια πραγματάκια να γίνουν.

Ετσι λοιπόν, αφού πηγα το φιογκάκι μου σχολείο, ψευτο-μάζεψα το σπίτι {τα πολλά...} και πήρα μία φίλη μου και πήγαμε σούπερ. Πήγα στο μεγάλο σούπερ, δίπλα απο το ΙΚΕΑ, μιας και χρειαζόμουν αρκετά πράγματα.. άδειο το ντουλάπι μου... ψωνίσαμε και μετά σ ένα μεγάλο μαγαζί με υλικά της δουλειάς μου αλλά και καλλυντικά γιατί και εγώ χρειαζόμουν κάποια πράγματα για τη δουλειά αλλά και after shave για το αγόρι και εκεί οι τιμές είναι πραγματικά πολύ καλύτερες. Ψωνίσαμε λοιπόν και εκεί, πήγα τη φίλη μου σπίτι και επέστρεψα σπίτι.

Με τα χίλια ζόρια, ανέβασα τα πράγματα, τ άφησα μες στη μέση και έβαλα φαγάκι... μπριζολίτσες με πατατούλες στο φούρνο. Αφού μπήκε το φαγητό, έβαλα ένα πλυντήριο πιάτων και ένα πλυντήριο ρούχων. Ταυτόχρονα, ξεκίνησα να τακτοποιώ τα πράγματα στις θέσεις τους, ώστε ν αδειάσει και ο χώρος.

Βουρ μετά για το σχολείο, να πάρω το μικρο, να επιστρέψουμε, να φάμε, να μαζέψω, να διαβάσουμε... αχ ποδαράκια μου! :rolleyes:

Το βραδάκι προπόνηση tae και δυστυχώς πάμε σε άλλη περιοχή σημερα.. θα γυρίσουμε αργά και παλι..

Καλή εβδομάδα σε όλες!

Υ.Γ. Πλέον το πρόγραμμα δουλειάς του μεγάλου αγοριού, άλλαξε. Ετσι λοιπόν τα Σάββατα, αν δεν δουλεύω, θα είμαι μόνη μου με το μικρό μου. Σκοπεύω λοιπόν, να κάνουμε όμορφα και ενδιαφέροντα πράγματα.. είτε αυτό είναι ένα μουσείο, είτε μία παράσταση, είτε μία ωραία δραστηριότητα. Σας παρακαλώ, για οποιαδήποτε δραστηριότητα ακούτε, να την αναφέρετε και εδώ. Πολύ θα με βοηθήσει. Ευχαριστώ! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

mirtoula4, ισχύει αυτό που σου είπε η Νάσια αναφορικά με τις αμυγδαλίτιδες. Τώρα αν είναι μόνο κρεατάκια, γιατί ακριβώς σας είπαν να τα βγάλει?Μια γνωστή μου είχε κ κρεατάκια και αμυγδαλές υπερτροφικές (χωρίς αμυγδαλίτιδες), αλλά σε ιώσεις το παιδί ροχάλιζε εξαιτίας και των 2. Το καλοκαίρι βέβαια όλα καλά, συνήθως τότε ξεραίνεται και η μύξα.Όμως έκανε ακτινιγραφία (μπορείς και υπέρηχο) και έδειξε ότι περνάει αέρας από τη μύτη, οπότε είναι στην παρακολούθηση.

.[/quote

Ελιν μου, μας είπαν ότι είναι υπερτροφικά τα κρεατάκια και φράσσουν το χώρο πίσω από τη μύτη με πολλά επακόλουθα..πχ το παιδί κοιμάται πάντα με ανοιχτό στόμα, σε ίωση με μύξες κλπ ακόμα χειρότερα συν ότι κάνει ωτίτιδες με υγρό στ αυτιά κ μείωση ακοής. Επίσης λόγω του γεγονότος ότι "πασχίζει" ο οργανισμός να πάρει ανάσα δεν τρωει καλά το παιδί με αποτέλεσμα να μην παίρνει ικανοποιητικό βάρος και λαχανιάζει εύκολα στο τρέξιμο κλπ...γενικά μας είπε ότι κουράζεται πολύ και καταπονείται ο οργανσιμός γι αυτό κ το σκεφτόμαστε αρκετά θετικά. Σήμερα βέβαια έμαθα κ αυτό που μου λες εσυ για ακτινογραφία προσώπου οπότε εκει φαίνεται αν επιβάλλεται η επέμβαση κ μάλλον θα προχωρήσουμε πρώτα σ αυτήν...ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, φιλιά!

Α κ αν βρεις επιπλέον χρόνο εχε με κ μένα τη δόλια στα υπόψιν...!!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Ομολογω οτι σας διαβάζω και σας απανταω....στο μυαλο μου....Του γιατρού τελείως είμαι.

Ειρήνη μου μπραβο για την ομορφα τακατοποιημενη ντουλαπα.Εμενα ειναι χμμμ....αστο καλύτερα.Υπαρχουν πολύ ομορφα πραγματα που μπορεις να κανεις με το αστερι σου τα Σαββατα.Θα σου γραψω αργοτερα,εντος της ημέρας θελω να ελπίζω, καποιες προτασεις.

Ραβτακι κουραγιο και υπομονη να ξεθυμανει η δραστηριοτητα.

Για τα κρεατακια δεν εχω προσωπικη γνωμη αλλα ψαξτε το.Εχει κανει παλια οταν ηταν μικρος ο αντρας μου αλλα μεχρι εκει ξερω.

Ωραιο το χαλι σας!Αλλα παρε προσφορες κοριτσι μου και δες τελικα τι σε συμφερει.

Βρε Νασια ελπιζω να εισαι καλυτερα τωρα.Το εκανε αυτο κ η μαμα μου στην δουλεια της ειχε σκαλα αλλα δεν την ανοιξε απλα την στερεωσε στον τοιχο και εννοειται επεσε.Επειδη ειναι καμαριερα ηταν μονη της εκεινη την στιγμη στον οροφο..αχ...ευτυχως δεν ηταν σοβαρο και συνηλθε γρηγορα.

Εγω δεν ειμαι στα τελεια μου αγχος πολυ αγχος και τρεξιμο ολη μερα στο ποδι..Ευτυχως παμε καλα με ταδιαβασματα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εδώ βρε!!! Χρόνο για όλες έχω και τον μοιράζω απλόχερα :tongue::tongue:.

Τόσο χρόνο που μερικές φορές δεν ξέρω τι άλλο να κάνω αφού τα έχω κάνει όλα όμως...:tongue::tongue:

Ας σοβαρευτούμε τώρα.

Καλοκαιρινά και χειμωνιάτικα, κάνουν παρέα στο σπίτι μας σε λεκάνες, σακούλες αποθήκευσης κλπ....Γυρίζω από την δουλειά, τα ρωτάω πως τα πάνε και κάθε πρωί τα χαιρετώ κι αυτά.

Δεν ξέρω τι έχω πάθει αλλά από εχθές το μεσημέρι με πονάει φοβερά το αυτί μου, εχθές κοιμήθηκα με mesoulid και το βράδυ ''μαγείρεψα'' ομελέτα με λουκάνικο για φαγητό στο ολοήμερο των παιδιών. Αγόρασα σήμερα κάτι σταγόνες, προς το παρόν με πονάει ώρες ώρες.

Επίσης εχθές πήγα βόλτα με την μικρή μου στο RIVER WEST, για όσο κράτησε το μάθημα χορού της μεγάλης, και τους πήρα μπότες, μπαλαρίνες, καλσόν, μπλουζάκια halloween, πουλόβερ για την μικρή και μια ωραιότατη πουκαμίσα για την μεγάλη μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια κ εγω εδω! χρονο εχω παρα πολυ, σας μοιραζω!!!! τι στο καλο εδω μαζευτηκαμε ολες οι αργοσχολες!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

λοιπον εγω εχω κανει απο την προηγουμενη τεταρτη:

καθαρισα φουρνο

εφτιαξα ντουλαπα της μεγαλης

εφτιαξα ντουλαπα της μικρης

εφτιαξα ντουλαπα του αντρα μου

εφτιαξα τα παπουτσια μας

σκουπισμα-σφουγγαρισμα ολο το σπιτι

καλο καθαρισμα μπανιου

σιδερωνω τα πρωινα κατα τις 6 οτι προλαβαινω (οχι καθε μερα δεν αντεχω!)

εφτιαξα σπανακοπιτα με δικο μου φυλλο

εχω αναλαβει αρκετες απο τις εξωτερικες δουλειες λογω πολυ φορτωμενου προγραμμα του αντρα μου.

μεχρι τις 15 νοεμβριου ελπιζουμε να εχουμε μπει στο καινουργιο μαγαζι κ να σταματησω τα απογευματινα γιατι με σκοτωνουν....!

εμφανιστηκε κρουσμα ψειρας στο σχολειο κ εχω παθει σοκ. βαζουμε για προληψη μηλοξυδο απο το σουπερ μαρκετ κ απο οτι μας ειπαν ειναι το καλυτερο σε σχεση με τα σπρευ κ τις λοσιον που κυκλοφορουν. απο εχτες ξυνομαι συνεχεια!!!

νασια μου περαστικα, ελ[ιζω να μην πονας τωρα.

αφροδιτακι με γεια τα ρουχαλακια σας! καλοφορετα

ελιν τι κανεις με το σιδερο? εχεις στεγνωτηριο η κανεις καμια αλλη παντεντα να την κανω κ εγω, γιατι στεγνωτηριο δεν παιζει να αγορασω.

ρε κοριτσια τα φωτα σας. ξεραμενος λεκες απο αιμα που δεν το ειδα οταν εγινε κ το ειδα τωρα. πως βγαινει?

βρε κοριτσια σας διαβαζω αλλα εχει καει ο εγκεφαλος μου κ δεν θυμαμαι τιποτα.... με συγχωρειτε που δεν σχολιαζω αλλα δεν το χω. μνημη χρυσοψαρου.....!!!!

σας φιλω ολες!

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια τα φωτα σας. ξεραμενος λεκες απο αιμα που δεν το ειδα οταν εγινε κ το ειδα τωρα. πως βγαινει?

Γιωτούλα μου,

Νερό και απορρυπαντικό στο συγκεκριμένο σημείο. Δηλαδη, βάλε το σημείο εκείνο με το ξεραμένο αίμα, σε λεκανίτσα και άστο όλη νύχτα. Επανέλαβε, με νέο νερό και απορρυπαντικό. Νομίζω οτι θ αφήσει ίχνη {τι χρώμα ειναι?} αλλά νομίζω πως κάτι καλύτερο δεν γίνεται... :?

Καλοκαιρινά και χειμωνιάτικα, κάνουν παρέα στο σπίτι μας σε λεκάνες, σακούλες αποθήκευσης κλπ....Γυρίζω από την δουλειά, τα ρωτάω πως τα πάνε και κάθε πρωί τα χαιρετώ κι αυτά.

Δεν ξέρω τι έχω πάθει αλλά από εχθές το μεσημέρι με πονάει φοβερά το αυτί μου, εχθές κοιμήθηκα με mesoulid και το βράδυ ''μαγείρεψα'' ομελέτα με λουκάνικο για φαγητό στο ολοήμερο των παιδιών. Αγόρασα σήμερα κάτι σταγόνες, προς το παρόν με πονάει ώρες ώρες.

Μπράβο, που είσαι ευγενικό κορίτσι και τα χαιρετάς και συ, τα καλοκαιρινά-χειμωνιάτικά σας. Είσαι αστεράκι! :-P:razz:

Καλημέρα!!!!

Ομολογω οτι σας διαβάζω και σας απανταω....στο μυαλο μου....Του γιατρού τελείως είμαι.

Ειρήνη μου μπραβο για την ομορφα τακατοποιημενη ντουλαπα.Εμενα ειναι χμμμ....αστο καλύτερα.Υπαρχουν πολύ ομορφα πραγματα που μπορεις να κανεις με το αστερι σου τα Σαββατα.Θα σου γραψω αργοτερα,εντος της ημέρας θελω να ελπίζω, καποιες προτασεις.

Εγω δεν ειμαι στα τελεια μου αγχος πολυ αγχος και τρεξιμο ολη μερα στο ποδι..Ευτυχως παμε καλα με ταδιαβασματα.

...και γω το ίδιο κάνω! Να πάμε στον ίδιο γιατρό ε?! :tongue::tongue:

Ματάκια μου, σιγά-σιγά θα την φτιάξεις την ντουλάπα σου, αρκεί να θες. Σ ευχαριστώ πολύ για το σχόλιο!!!

Ναι, Πιτσάκι μου, θα με βοηθήσεις πολύ, αν γράψεις προτάσεις. Κάνουμε συνέχεια καινούργια και όμορφα πράγματα και πάντα ανταζητώ ιδέες!

Αχ... διαβάσματα... :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...