Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα κορίτσια!!! Είχα κατι μέρες να σας γράψω. Όλα βαίνουν καλώς, δόξα τω Θεώ!!! Έχω μπει σε διατροφή και αποφεύγω το αλάτι αλλά και τα απ' έξω και τα γλυκά, που αυτά έτσι κι αλλιώς τα έχω κόψει εδώ και μήνες. Από τότε όμως που εκοψα το αλάτι, παρατηρώ ότι πίνω και λιγότερο νερό. Δηλαδή εκεί που έπινα 3 λίτρα την ημέρα, τώρα πίνω 1- 1,5. Αυτό υππθέτω ότι είναι καλό, γιατί αφενός ο γιατρός μου μού είχε πει ότι πίνω πολύ νερό λόγω του ότι ο οργανισμός μου κρατούσε το αλάτι και μετά ζητούσε πολύ νερό κάνοντας κατακράτηση (καπως έτσι μου το είχε πει), και αφεταίρου εγώ ανέκαθεν έπινα μισό λίτρο την ημέρα με το ζόρι, οπότε και πάλι πολύ είναι για τα δικά μου δεδομένα.

Τα φαγητά πλέον τα τρώω τελείως ανάλατα (εγώ που τα έκανα λύσσα) αλλά δε με ενοχλεί στη γεύση...

Εσείς τι κάνετε;;;

Ααχχχχ, Αγγελική, τα λαζάνια είναι το αγαπημένο φαγητό του αγοριού μου!!! Μια φορά του είχα φτιάξει μια δική μου συνταγή που μου βγηκε κατα τύχη και από τότε μου τα ζητάει συνέχεια!!! Αφού έφτιαξα τον κιμά (κοκκινιστό), έτριψα μέσα φέτα για να λιώσει. Μετά έφτιαξα μια "σάλτσα" η οποία είχε φρέσκια τομάτα τριμμένη, αλάτι, ζαχαρη και ριγανη και έκανα μια στρώση κιμά με λαζανια, μια σάλτσα με μπόλικο τριμμένο τυρί κ.ο.κ. και στο τέλος το κάλυψα εντελώς με τυρι και το έβαλα στο φούρνο. Αυτήν την συνταγή την είχα σκεφτεί για κανελόνια, αλλά μου είχαν τελειώσει και το έκανα με λαζάνια. Αν μπορείς, γράψε μου πώς τα έκανες εσύ να έχω και μια εναλλακτική!!! 

Λιάνα, αυτό με τους εμετούς το είχα κι εγώ. Όμως εκεί κοντά στο γυμνάσιο μου σταμάτησε. Η μικρή πόσο είναι;;

Πολλά φιλάκια στις υπόλοιπες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2017 at 8:18 ΠΜ, ΦΩΤΕΙΝΗ763 είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Εβαλε ζέστη παλι ε; 

Εβιρακι Κυριακή κοντή γιορτή που λένε. Σε λιγότερο από ένα μηνα θα εισαι κοντα μας! 

Νινα είδα το παγωτό σου! Πρωτοτυπο! Όπως λες κι εσύ κι εγω δεν ξέρω αν θα το τολμουσα αλλα οπτικά παντως με επεισε. Πως παει από υγεια ο σύζυγος; Μακαρι να τα καταφερετε να πατε διακοπούλες!

Ιωαννα καλό ειναι και το σουβλάκι. Ωχ λίγο διαστημα θα κατσεις αλλά απόλαυσε το όσο γινεται περισσοτερο.

Οντετ είσαι και Κερκυραία εκτός από μερακλού;

Αγγελική η ψυχραιμία της κόρης σου ειναι καλό σημάδι. 

Οπως παρατηρήσατε κι εσεις με τη μικρη ειμαστε σε πολύ καλό δρομο στο θέμα του φαγητου. Καταλαβα τελικά μετα από ολα οσα έγιναν οτι η μικρη αντιδρουσε (και αντιδρα ακομα για να ειμαστε ειλικρινείς) στη γιαγια. Απ'οταν αποφασισε να ψιλοσυνεργαστει κι η γιαγια μαζι μας κι ειμαστε κι εμεις πιο καθετοι έχουν βελτιωθεί πολύ τα πραγματα. Στο θέμα μας: Σαββατο μεσημέρι μακαρονια με σαλτσα τονου (που τιμησε μονο ο γιος αφού την πέρασε για κιμά) και το βραδυ τυροπιτουλες πρόχειρες. Κυριακή σουτζουκακια με ρυζι. Για σημερα οτι έχει περισσεψει από προηγουμενες μερες.

Φιλια

 Γεια  σας κορίτσια.

Ως συνήθως, δεν μπορώ να βγάλω την  παράθεση και μετά να γράψω....δεν πειράζει.. λεπτομέρειες.

Πώς περνάτε Σ/Κ; Εμείς σήμερα είχαμε δουλειές εξωτερικές και δεν πήγαμε μπάνιο. Φάγαμε πατάτες τηγανιτές με σαλάτα και μανιτάρια στο τηγάνι με μπαλσάμικο. Χτες είχε περισσέψει κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο, τις προάλλες έβρασα φασόλια και τα έκανα κρύα σαλάτα με διάφορα σαλατικά . Ετοίμασα γεμιστά να τα ψήσω αύριο για την Δευτέρα και κολοκυθοκεφτέδες. Αύριο θα φάμε έξω στη θάλασσα.

Φωτεινή μου πάει μία χαρά ο σύζυγος με την διατροφή, που κάνουμε μόνιμα πια... κάθε φορά η χοληστερινή είναι και  πιο χαμηλά! Τελικά είχες δίκιο ότι η γιαγιά ήταν κατά έναν τρόπο η αιτία της άρνησης  της  μικρής για φαγητό....χαίρομαι που υποχωρεί και βαίνουν τα πράγματα καλύτερα.

 

On 10/7/2017 at 9:06 ΠΜ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ2 είπε:

Καλημέρα στην μαγειροπερέα και καλή εβδομάδα!

Σαββατοκύριακο είχαμε πάει Εύβοια να δούμε τον μικρό μας ο οποίος περνάει ζάχαρη με τον παππού και την γιαγιά! Έχει αρχίσει και μαυρίζει κιόλας...

Για σήμερα έχω ετοιμάσει ψαράκια στον φούρνο με λαδάκι και λεμονάκι, που ψάρεψαν οι άντρες του σπιτιού το Σάββατο. Και όταν λέω οι άντρες εννοώ και τον μικρό μου ο οποίος εξελίσετε σε μεγάλο ψαρά!!!

Χρύσα το ότι δεν είναι το μείζον θέμα η επιτυχία στις πανελλαδικές της το λέμε όλη την ώρα. Και φυσικά την προτρέπουμε να βγαίνει βολτούλες, ειδικά τώρα που καλοκαίριασε κι εκείνη θα έχει μαθήματα μέχρι τις 20 του μήνα.

Ιωαννάκι με υγεία το νέο κινητό! Την περίοδο που θα έχεις άδεια θα είμαι κι εγώ μόνη  μου εδώ οπότε θα δούμε μήπως κανονίσουμε να βρεθούμε.

Εβιράκι μία χαρά νομίζω θα τα πάει η κορούλα σου στο σχολείο. Πιστεύω ότι έχει δείξει σημάδια ότι μπορεί να προσαρμοστεί σε νέα περιβάλλοντα. Εδώ προσαρμόστηκε στην χώρα του σκότους που δεν είναι και η πιο εύκολη!

Οντετ ωραίο φαγάκι έφτιαξες!

Νινάκι ακόμη και αν δεν σας κάτσει η Χαλκιδική, η Ελλάδα έχει τόσα ωραία μέρη να πας που σίγουρα θα βρείτε κάποιο προορισμό έστω και κοντινό για διακοπούλες.

Φωτεινή χαίρομαι που η γιαγιά σας αποφάσισε να συνεργαστεί και βλέπετε ήδη τα αποτελέσματα με την μικρή. Ελπίζω να συνεχίσετε έτσι.

Μαγειροπαρεάκι σας στέλνω πολλά πολλά φιλιά και θα τα ξαναπούμε....

Γιατί να μη περνάει ζάχαρη το παιδί με τους παππούδες:! Η καλύτερη του! Και βλέπω ότι βαδίζει στα σωστά βήματα του μπαμπά,  όσο αφορά τα ψάρια! Τέλεια! Διακοπές τελικά θα πάμε Σάμο. Ακούω πολύ καλά λόγια για εκεί.... θα δείξει.

On 10/7/2017 at 0:25 ΜΜ, Liana1984 είπε:

Καλημέρα κοριτσια ξανα αρχισαν οι ζεστουλες...καλα ειναι...βεβαια θαλασσα κοντά δεν εχουμε γι αυτο πήραμε μια πισινα για την μικρη που δεν θελει να βγει χαχα..μαζεψα κ τα χαρτια για τον παιδικο απο Τετάρτη μου ειπαν να ξεκινησει το συστημα..αντε να τελειώνουμε κ μ αυτο

Μαγειρικα..σήμερα μακαρονια με κιμα απο χτες το Σάββατο μοσχαράκι κοκκινιστο με κριθαρακι στο πηλινο κ Παρασκευή φασολακια..αυτες τις μερες η μικρη μ δεν τρωει κ πολυ λιγο η ζεστη αλλα φοβαται μην κανει εμετο γιατι πηγαμε βολτα την προηγούμενη.βδομαδα εδω στα ορεινα κ ζαλιστηκε...κ εκανε κ γενικα ετσι κ βηξει αγχωνεται πφφφφ προσπαθούμε να την πεισουμε ο τι οταν τρωμε δεν κάνουμε...

Αγγελική καλη επιτυχια στην κορη σου..χρειαζεται η ξεκουραση κ οχι αγχος...να μην κουραστει απο τωρα..Εμείς τοτε διναμε δυο χρονιες πανελληνιες Β κ Γ Λυκείου

Εβιρι καλως να ερθεις στην πατρίδα

Νινα συνταγη για τα μπισκοτακια;τις διακοπουλες ολοι τις χρειαζομαστε να ξεφυγουμε λιγο

Τέλεια θα είναι η πισίνα για την μικρή... με καθαρό νεράκι, χωρίς άμμο να καθαρίζεις και  δροσιά! Συνταγή για τα μπισκότα θα σου δώσω τη βασική και από εκεί και πέρα, προσθέτεις ή αφαιρείς ότι θέλεις... εγώ την άλλαξα σχεδόν εντελώς αυτή τη φορά, για αυτό στο λέω.  Αλλά και η βασική είναι μία χαρά. Λοιπόν τα υλικά είναι: 250 γρ. αλεύρι για όλες τις χρήσεις, 150 γρ. ζάχαρη, 1 αυγό, 2 κουτ. σούπ. μαργαρίνη, 250 γρ. σοκολάτα, 1 βανίλια και 1 κουτ. γλ. μπέικιν. Ανακατεύεις τη μαργαρίνη με τη ζάχαρη μέχρι να λιώσει και προσθέτεις όλα τα άλλα υλικά, εκτός τη σοκολάτα. Την σοκολάτα την κόβεις μικρά κομμάτια και την προσθέτεις μετά ή χωρίζεις το μείγμα στα δύο και βάζεις στο ένα μόνο.  Κάνεις μικρά μπαλάκια σαν ένα καρύδι, τα βάζεις αραιά στη λαδόκολλα και ψήνεις για 15 λεπτά στους 200 βαθμούς. Εγώ πρόσθεσα ξηρούς καρπούς, έβαλα ταχίνι, μέλι αντί ζάχαρη και κανέλλα.

Καλό υπόλοιπο Σ/Κ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια..Σήμερα το απογευμα αρχισε να συννεφιαζει αύριο είπαν βροχές..

Λοιπον μαγειρικά Τετάρτη μπριαμ Πέμπτη μαγείρεψε ο άντρας μ κοτοπουλο κομματια με κρεμα γάλακτος κ μουσταρδα με ρυζακι..(είναι η σπεσιαλιτε του) την λάντζα εγω την έκανα αλλά δεν πειραζει χαχα χτες γεμιστα κ σήμερα το ίδιο..το απόγευμα Πήγαμε σε παρτυ με τη μικρή στις ξαδερφες της φαγαμε μεζεδακια..αλλα η μικρη ακομα δεν τρώει τσιμπαει..ειναι κ απ τη ζεστη αλλά θυμαται τον εμετο κ φοβαται..να σκασω είμαι

Νινα ευχαριστώ για τη συνταγή θα τη δοκιμάσω..ναι η πισινα νερακι κ άδειασμα στη βεραντα μετα τέλεια

Χρύσα 2 μιση χρονων ειναι η μικρή...καλα εκανες κ έκοψες λιγο το αλατι..ωραια συνταγη τα λαζάνια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τι μου κανετε ολες; εμεις καλα ειμαστε, τωρα δροσισε κιόλας εχει και τη συννεφιά του αλλα δεν πειραζει 2 μερες ειπαν και μετα φτιάχνει. 

Σήμερα εκανα κοντοσουβλι με πατάτες τηγανητές και σαγανακι, εχτές φάγαμε κοτόπουλο με κρεμα γάλακτος και ρυζι και την Παρασκευή ειχα κανει αρακα. 

Για αύριο θα εχουμε σουβλάκι μοσχαρισιο, Τριτη φακες και Τετάρτη μαλλον γαυρο. Μεχρι εκει εχω πρόγραμμα.

Αχ θα  φύγει το παιδι την Παρασκευή και ειμαι απο τωρα στα πατώματα, δεν θελω να φυγει καθόλου. 

Πως περασατε το σ/κ; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εδω ριχνει καρεκλες! Εχει πέσει κι η θερμοκρασία αρκετά.

Νινα πολύ χαιρομαι για την υγεια του συζύγου. Σάμο είχα παει πριν πολλα χρόνια. Μου άρεσε σαν νησί, είναι καταπράσινο κι έχει ωραίες παραλίες. ΕΙναι αρκετά ήσυχο. Πιστευω οτι εκει θα ξεκουραστείτε.

Λιανα μην δειχνεις το άγχος σου στη μικρη για το θεμα του φαγητου γιατι το αντιλαμβανεται. Παντως κι η ζέστη δεν είναι σύμμαχος σε τετοιες περιπτώσεις.

Χρύσα καλά εκανες κι έκοψες το αλάτι. 

Ιωαννα κουραγιο. Αν ειναι να περασει καλά και να κάνει και κανένα μπανιο κανε την καρδια σου πέτρα. 

Δεν θυμάμαι απο ποτε έχω να γραψω. Σαββατο μασχαρακι κοκκινιστο με ρυζι που ζητησε ο άντρας μου. Την Κυριακή κρεατοπιτα που περισσεψε και για σημερα. Για τα παιδια που δεν θα τη θελουν θα φτιαξουμε μπιφτεκάκια. 

Φιλια σε ολο το παρεακι!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή εβδομάδα στο μαγειροπαρεάκι!

Ο καιρός θυμίζει φθινόπωρο αλλά δεν πειράζει. Μετά απο την ζέστη που φάγαμε χρειάζεται και μία ανάσα δροσιάς!

Σαββατοκύριακο είχαμε πάει στην Εύβοια να δούμε τον μικρούλη μου. Ζάχαρη περνάει κι έχει μαυρίσει κιόλας! Έχει και τα γενέθλιά του σήμερα αλλά θα τα γιορτάσουμε όλοι μαζί το επόμενο Σάββατο που θα πάμε και για τις διακοπές μας. Παραγγείλαμε και τούρτα με τον Μπόμπ. 

Για σήμερα έχω φτιάξει γεμιστά με Ευβοιώτικα λαχανικά. 

Χρύσα μου χαίρομαι που όλα πάνε καλά με την διατροφή σου. Δεν κάνω κάποια ιδιαίτερη συνταγή με τα λαζάνια. Ότι κάνεις κι εσύ.

Νινάκι η Σάμος είναι πολύ όμορφη, είναι ένας συνάδελφος από εκεί. Αλλά έχει λίγο κρύα νερά. 

Λιάνα αυτές οι πισίνες είναι ιδανικές για πλατσούρισμα! Περνάει ευχάριστα και η ώρα.

Ιωαννάκι αν το παιδί θα περάσει καλά μην το σκέφτεσαι. Άκου και την παλιά!!!!

Φωτεινή κι εδώ έχει δροσίσει αρκετά αλλά κοιμάσαι το βράδυ τέλεια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια εδώ απο χτες δε σταματησε να βρέχει εχει κ κρυο

Χτες κοτοπουλο με κριθαράκι κ εψησα κολοκυθια κ μελιτζάνες στο γκριλ κ σήμερα αγριογουρουνο κοκκινιστό με πατατες πρωτη φορά ετρωγα κ εφτιαξα το εδωσε στον αντρα μ ενας γνωστός του..ωραιο ηταν σαν μοσχάρι μου φανηκε

Αγγελική να χαίρεσαι τον μικρο σου καρκινακι κ αυτός

Φωτεινή προσπαθώ να μην της δειχνω ο τι αγχώνομαι..αλλα προσπαθω να την πεισω ο τι δεν θα κανει εμετο..κατι τσιμπαει αλλα δεν τρωει οπως ετρωγε

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λιάνα έχω δοκιμάσει αγριογούρουνο αλλά δεν μου άρεσε. Όσο για την μικρή θα το ξεπεράσει σιγά σιγά. Δίνε της να φάει όταν είναι ανυποψίαστη, κατά την διάρκεια του παιχνιδιού για παράδειγμα, για να μην το σκέφτεται και χωρίς φυσικά να της σχολιάζεις το παραμικρό. 

Ευχαριστώ για τις ευχές!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Πέρασα 2 υπέροχες μέρες με το αγόρι μου!!! Του έδωσαν μια ολόκληρη μέρα άδεια και την κόλλησε μαζί με την έξοδο που είχε, οπότε με πήρε Κυριακή μεσημέρι και πήγαμε σπίτι του και Δευτέρα βράδυ με γύρισε σπίτι. Το έριξα λίγο έξω εκείνες τις μέρες στο θέμα φαγητό-αλάτι... Την Κυριακή έφαγα το πρωί ένα κρουασάν ζαμπόν τυρί (τέλειοοοο) και το μεσημέρι πένες με κόκκινη σάλτσα με λουκάνικα και τυράκι. Βασικά, 2 κομματάκια λουκάνικου έφαγα μόνο γιατί μου φάνηκε ιδιαίτερα αλμυρό. Το βράδυ έφαγα πατάτες τηγανιτές με κέτσαπ. Χθες η μαμά του μας έφτιαξε σπιτικά μπέργκερ με πατάτες τηγανιτές. Τα μπιφτέκια τα κάνει με μπύρα για να φουσκώσουν και τα ψήνει στο τηγάνι. Τι να σας πω, γουρούνιασα η άτιμη!!!! Εννοείται ότι και τα μπιφτέκια και οι πατάτες είχαν το αλατάκι τους, αλλά ρε κορίτσια δεν άντεξα, λέω άντε μια φορά δεν πειράζει...

Σήμερα, ταπεινά ταπεινά, φασολάδα με ελάχιστο έως καθόλου αλάτι, μαζί με δυο φέτες ψωμάκι... Πήγα στο φαρμακείο μιας γνωστής μου να τη δω και επ' ευκαιρίας ζυγίστηκα. Δύο κιλά επιπλέον έχω πάρει... Τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Λιανα γιορτάζεις σήμερα; Αν ναι χρόνια σου πολλά! Να σε χαίρονται οσοι σε αγαπάνε! Αν όχι δεν πειράζει ευχές είναι :-P:-P

Χρύσα χαίρομαι που περασες ωραία. Η μαμα σου δηλαδη στα μπιφτεκια εκτος των άλλων βαζι και μπυρα; Δεν το είχα ξανακουσει.

Εμεις χτες ειχαμε φακες και σημερα γεμιστα. 

Που χαθηκατε ολες; Καλοκαιριασε ε;

Φιλια

  • Μου αρέσει 1

ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ΦΩΤΕΙΝΗ763 είπε:

Καλημέρα!

Λιανα γιορτάζεις σήμερα; Αν ναι χρόνια σου πολλά! Να σε χαίρονται οσοι σε αγαπάνε! Αν όχι δεν πειράζει ευχές είναι :-P:-P

Χρύσα χαίρομαι που περασες ωραία. Η μαμα σου δηλαδη στα μπιφτεκια εκτος των άλλων βαζι και μπυρα; Δεν το είχα ξανακουσει.

Εμεις χτες ειχαμε φακες και σημερα γεμιστα. 

Που χαθηκατε ολες; Καλοκαιριασε ε;

Φιλια

Κι εγώ παρατηρώ ότι λιγοστέψαμε :-P:-P:-P

Έχει δει μια συνταγή στο ίντερνετ.. Δεν ξέρω τι ακριβώς βάζει, το μόνο που ξέρω είναι ότι βάζει μπύρα για να φουσκώσουν και έχει μια γεύση ό,τι πρέπει για μπέργκερ :-P

Σήμερα κορίτσια είχαμε γεμιστά (χωρίς αλάτι)!!!!!!! Έφαγα μια τομάτα εγώ και ο μπέμπης μια τομάτα, μια πιπεριά και πατατούλες :oops: (ό,τι τρώω τώρα τα ρίχνω στο μπέμπη απ' ό,τι καταλάβατε :-P:-P:-P )

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι στο μαγειροπαρεάκι!

Μελιτζάνες ιμάμ έχει σήμερα το μενού μας. Χτες φάγαμε γεμιστά. 

Λιάνα κι εγώ έχω την εντύπωση ότι γιορτάζεις οπότε σου εύχομαι χρόνια πολλά!

Χρύσα καλή η δικαιολογία του μπέμπη! Αλλά είναι λίγο φαγανούλης βρε παιδί μου! :-P:-P:-P

Φωτεινή όντως το παρεάκι αραίωσε... έχουμε μπει σε καλοκαιρινούς ρυθμούς πλέον! 

Βρε κορίτσια είμαι πολύ στενοχωρημένη.... πέθανε ο κουμπάρος μας στην Εύβοια 48 χρονών παλικάρι.... δεν μπορώ να το χωνέψω με τίποτα. Στο σπίτι του νοικιάζουν οι γονείς μου και πηγαίνουμε κι εμείς το καλοκαίρι. Από αυτόν προμηθευόμαστε όλα τα λαχανικά που φέρναμε κάθε Κυριακή από την Εύβοια.... Θα πάμε ξανά αύριο γιατί ξεκινάει και η άδειά μου και δεν μπορώ να σκεφτώ ότι δεν θα είναι εκεί.... ουφ....:-(:-(


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...