Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Τελικά η μικρη μας εχει σταφυλοκοκκο. Το είχα υποθέσει έτσι Όπως την έβλεπα ηλπιζα όμως. Γεμίσαμε με αλοιφές και φάρμακα και θα την ξαναδεί ο γιατρός σε μια βδομάδα. Εχω φρικαρει κορίτσια! Ξέρω πως Έχει Πολυ ευαίσθητο δερματακι γιαυτό και την προσέχω πολυ, αλλα να που κάτι δεν εγινε σωστά. Ο γιατρός μας είπε πως Μπορει να προήλθε απο οτιδήποτε, ακόμα και απο μολυσμένο κουνούπι, αλλα οπως καταλαβαίνετε Εμένα με τρώνε οι τύψεις που δεν το Κατάλαβα νωρίτερα.. Εδω κι ένα μήνα βγάζει σπυρακια αλλα απο την Παρασκευη είδα να γεμίζει το ποδαρακι της και κάτω απο το παμπερς είχε δυο μεγάλα μολυσμένα. Τα είχα δείξει εδω και 2-3 βδομάδες στον παιδιατρο που μου σύστησε δερματολογος ο Οποίος δυστυχως δεν έκανε σωστή διάγνωση. Και τελικά Φτάσαμε εδω με το κοριτσάκι μου να υποφέρει κι εγώ να Ειμαι να σκάσω! Τώρα θέλει Πολυ προσοχή και η ίδια αλλα και ο μικρός να μην κολλήσει. Προληπτικά θα βάζουμε και σ αυτόν μια αλοιφη αλλα και εμεις. Ελπιζω Τουλάχιστον τώρα να παει Καλα και να περάσει γρηγορα.

Ουράνιο νεκταρ κι εγώ την Κατσαρου ηθελα αλλα στα απογευματινά είχε την άλλη Τεταρτη κι εμεις επειγομασταν.


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά η μικρη μας εχει σταφυλοκοκκο. Το είχα υποθέσει έτσι Όπως την έβλεπα ηλπιζα όμως. Γεμίσαμε με αλοιφές και φάρμακα και θα την ξαναδεί ο γιατρός σε μια βδομάδα. Εχω φρικαρει κορίτσια! Ξέρω πως Έχει Πολυ ευαίσθητο δερματακι γιαυτό και την προσέχω πολυ, αλλα να που κάτι δεν εγινε σωστά. Ο γιατρός μας είπε πως Μπορει να προήλθε απο οτιδήποτε, ακόμα και απο μολυσμένο κουνούπι, αλλα οπως καταλαβαίνετε Εμένα με τρώνε οι τύψεις που δεν το Κατάλαβα νωρίτερα.. Εδω κι ένα μήνα βγάζει σπυρακια αλλα απο την Παρασκευη είδα να γεμίζει το ποδαρακι της και κάτω απο το παμπερς είχε δυο μεγάλα μολυσμένα. Τα είχα δείξει εδω και 2-3 βδομάδες στον παιδιατρο που μου σύστησε δερματολογος ο Οποίος δυστυχως δεν έκανε σωστή διάγνωση. Και τελικά Φτάσαμε εδω με το κοριτσάκι μου να υποφέρει κι εγώ να Ειμαι να σκάσω! Τώρα θέλει Πολυ προσοχή και η ίδια αλλα και ο μικρός να μην κολλήσει. Προληπτικά θα βάζουμε και σ αυτόν μια αλοιφη αλλα και εμεις. Ελπιζω Τουλάχιστον τώρα να παει Καλα και να περάσει γρηγορα.

Ουράνιο νεκταρ κι εγώ την Κατσαρου ηθελα αλλα στα απογευματινά είχε την άλλη Τεταρτη κι εμεις επειγομασταν.

Τι λες;τοσο ευαισθησία ε; μην ανησυχείς έχουν πολλη εμπειρία στο Συγγρού κ θα πάει καλα

Κι εμάς ο παιδίατρος μας είπε για μελάνι οταν πια απαγορευοταν για την περίπτωση κ τρυπησε το δερματακι της, θα έπρεπε για το δερμα να κανουν κάποια εξειδίκευση αφου ειναι το μέρος του σώματος ενός μωρου που δεχεται τα περισσότερα ερεθίσματα κι αλλαγές ή τουλάχιστον να σε παραπέμπουν εγκαίρως στον πιο ειδικό.

Θα κουραστείτε τωρα λιγο παραπάνω αλλά θα το συνηθισετε κ μετα θα πηγαίνει από μονο του το χερι σας για την θεραπεία, την προληψη κλπ κ μετα θα λαμψει παλι το δερματακι της!

Περαστικά σας .


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς τη Δευτέρα πήγαμε παιδίατρο! Μας βρήκε πολύ καλά κάναμε κ τα δυο εμβολιακια μας! Η μικρή 3950 κ 52 πόντους κ ο μικρός 4 κ 53 πόντους! Ο μεγάλος μου οταν γεννήθηκε ήταν 53 πόντους αλλά 4430

Για το σταφυλόκοκκο τι να πώ;; Καλή υπομονή και περαστικά σας!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!

περαστικά σε όλα τ'άρρωστα μωράκια κ υπομονή στις μανούλες!!!

Mariliw μην στεναχωριέσαι! δεν φταις εσύ! τελευταία ακούω πολλά περιστατικά σταφυλόκοκκου :shock: δεν ξέρω τι γίνεται!

εμείς πάμε καλύτερα με τις κρέμες! κάτι κάνει κι μεγάλος με τα φρούτα κ απ'ό,τι κατάλαβα δεν τα θέλει πολύ γλυκα :rolleyes: απλά μου φαίνεται ό,τι μ'αυτα κ μ'αυτα τα μαγουλάκια του "έπεσαν"!!:?


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικα σε ολα τα αρρωστα μπεμπε,τι να πω,μα αυτος ο καιρος φυσιολογικος ειναι πια;;

Για παιδοδερματολογο εμας μας βλεπει η ταλια τσιβιτανιδου-κακουρου την θεωρω κορυφαια αν θελετε δευτερη γνωμη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας και απο μενα

υπομονη με τις αρρώστιες και καλη ανάρρωση σε ολα τα μπέμπινια μας! μα πραγματικα αυτος καιρος ειναι εντελως αφυ δικός το πρωι τρελη υγρασια την ντύνω κι εγω με μακριμανικο και το μεσημερι που την παίρνω απο το σχοκειο ειναι για αμανικο ! ελεος ας αποφασίσει τι θελει μα ξέρουμε κι εμεις πως θα ντυνόμαστε !

για το σταφυλοκοκκο προσοχη θελει και αν ακολουθήσετε τις οδηγίες και μετα θα περασει μερα με τη μερα


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπερα!

Η μπεμπα μας έβγαλε κι αλλα σπυρακια ενω παίρνει αντιβιωση και απο το στόμα και αλοιφη. Σήμερα ξαναρθε ο παιδιατρος σπίτι και μας είπε Ότι είναι σχεδον βέβαιος Ότι πρόκειται για τσιμπήματα. Μέσα στο σπίτι;;;; Καλού κακου μας ζήτησε ψεκασμο για Αρθροποδα και απολύμανση σε στρώματα χαλιά καναπέδες και κουρτίνες. Συν ολα τα ρούχα σεντονια κτλ πλύσιμο και σίδερο εξ αρχής. Επισης μας είπε Ότι το μολυσμένο σπυρακι δεν προχωράει Οσο Καλα θα ήθελε, επιπλέον αντιβιωση ή ισχυρότερη δεν Μπορει να πάρει κι αν απο βδομάδα δεν Έχει φύγει Μπορει να χρειαστει νοσηλεία. Τι να πω τα χουμε χάσει. Δεν μπορω να φανταστώ Ότι το Σπιτι μου Έχει έντομα που τσιμπανε το παιδι (ενω το άλλο τίποτα). Δεν αντέχω να βλέπω και το δερματακι της με τα σπυρακια έτσι.. Και ανησυχώ και για τον μπεμπη μη κολλήσει. Κανονισα τα της απολυμανσης και το Σαββατο θα φύγουμε απο το Σπιτι για λίγες μέρες Μέχρι να γίνουν ολα όσα χρειάζεται. Ελπιζω να βρεθεί η αιτία και να καταπολεμηθεί. Και να μην υποφέρει το κοριτσάκι μου!

Περαστικά στα αρρωστουλια σας που θα παει θα χειμωνιασει και θα ρθει το βοριαδακι!


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπερα!

Η μπεμπα μας έβγαλε κι αλλα σπυρακια ενω παίρνει αντιβιωση και απο το στόμα και αλοιφη. Σήμερα ξαναρθε ο παιδιατρος σπίτι και μας είπε Ότι είναι σχεδον βέβαιος Ότι πρόκειται για τσιμπήματα. Μέσα στο σπίτι;;;; Καλού κακου μας ζήτησε ψεκασμο για Αρθροποδα και απολύμανση σε στρώματα χαλιά καναπέδες και κουρτίνες. Συν ολα τα ρούχα σεντονια κτλ πλύσιμο και σίδερο εξ αρχής. Επισης μας είπε Ότι το μολυσμένο σπυρακι δεν προχωράει Οσο Καλα θα ήθελε, επιπλέον αντιβιωση ή ισχυρότερη δεν Μπορει να πάρει κι αν απο βδομάδα δεν Έχει φύγει Μπορει να χρειαστει νοσηλεία. Τι να πω τα χουμε χάσει. Δεν μπορω να φανταστώ Ότι το Σπιτι μου Έχει έντομα που τσιμπανε το παιδι (ενω το άλλο τίποτα). Δεν αντέχω να βλέπω και το δερματακι της με τα σπυρακια έτσι.. Και ανησυχώ και για τον μπεμπη μη κολλήσει. Κανονισα τα της απολυμανσης και το Σαββατο θα φύγουμε απο το Σπιτι για λίγες μέρες Μέχρι να γίνουν ολα όσα χρειάζεται. Ελπιζω να βρεθεί η αιτία και να καταπολεμηθεί. Και να μην υποφέρει το κοριτσάκι μου!

Περαστικά στα αρρωστουλια σας που θα παει θα χειμωνιασει και θα ρθει το βοριαδακι!

Τι λες βρε κορίτσι μου σοβαρά;;; κ τι είναι αυτός ο αρθρόποδας;; κ τι σημαίνει σχεδόν σίγουρος;; δεν υπάρχουν εξετάσεις που μπορεί να κάνει ώστε να σιγουρευτεί;; αίματος, βιοψία, ιστολογική κάτι τέλος πάντων αντί να πηγαίνει στα τυφλά;; κ αν είναι αυτό πως εξηγεί το γεγονός ότι δεν "επιτέθηκε" σε κανέναν άλλο;;; μόνο η μικρή σου έχει σπυράκια;;; περαστικά σας κ γρήγορα σας εύχομαι! Από ποσά πολλά κινδυνεύουν τα μωρακια μας :(


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Marmin μου σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!

Κι εγώ τοσες κι άλλες τοσες απορίες εχω αλλα δυστυχως δεν υπαρχει για ολα μια απάντηση. Τα δερματολογικα ζητήματα προσεγγιζονται συχνά κάπως "αφηρημένα". Απ Οσο Κατάλαβα Εξετάσεις αίματος κτλ θέλουν ν αποφύγουν επειδή είναι μικρούλα. Ομως αν νοσηλευτεί θα μπει μου είπε σε αποστειρωση και θα γίνει πλήρης ανοσολογικος έλεγχος.

Σπυρακια Έχει μόνο η μικρη Ευτυχώς απο τη μια απο την άλλη όλους μας παραξενευει αφού τα μωρα κοιμούνται στο ίδιο δωμάτια σε διπλανες κουνιες!!! Απο την άλλη μπορεί ο μικρός να είναι πιο ανθεκτικος ή κι αν κάτι τσιμπαει αυτόν ή εμας λόγω αντισωματων να μην εκδηλώνεται.

Γενικά τρεχα γύρευε.. Αρθροποδα είναι σχεδον ολα τα έντομα και τα ζώα. Ότι Δηλαδή Έχει αρθρώσεις.

Mpougos την Τσιβιτανιδου μας σύστησε ο γιατρός όταν ξεκινήσαμε να το ψάχνουμε αλλα την περασμένη εβδομάδα έλειπε κι εμεις έπρεπε να κινηθούμε άμεσα. Θα την Εχω υπόψιν μου αν χρειαστει και τρίτη γνώμη.

Αχ κορίτσια μου σας ζαλισα πρωινιατικα. Πάω γιατί εχω δύσκολη μέρα...


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Marmin μου σ ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!

Κι εγώ τοσες κι άλλες τοσες απορίες εχω αλλα δυστυχως δεν υπαρχει για ολα μια απάντηση. Τα δερματολογικα ζητήματα προσεγγιζονται συχνά κάπως "αφηρημένα". Απ Οσο Κατάλαβα Εξετάσεις αίματος κτλ θέλουν ν αποφύγουν επειδή είναι μικρούλα. Ομως αν νοσηλευτεί θα μπει μου είπε σε αποστειρωση και θα γίνει πλήρης ανοσολογικος έλεγχος.

Σπυρακια Έχει μόνο η μικρη Ευτυχώς απο τη μια απο την άλλη όλους μας παραξενευει αφού τα μωρα κοιμούνται στο ίδιο δωμάτια σε διπλανες κουνιες!!! Απο την άλλη μπορεί ο μικρός να είναι πιο ανθεκτικος ή κι αν κάτι τσιμπαει αυτόν ή εμας λόγω αντισωματων να μην εκδηλώνεται.

Γενικά τρεχα γύρευε.. Αρθροποδα είναι σχεδον ολα τα έντομα και τα ζώα. Ότι Δηλαδή Έχει αρθρώσεις.

Mpougos την Τσιβιτανιδου μας σύστησε ο γιατρός όταν ξεκινήσαμε να το ψάχνουμε αλλα την περασμένη εβδομάδα έλειπε κι εμεις έπρεπε να κινηθούμε άμεσα. Θα την Εχω υπόψιν μου αν χρειαστει και τρίτη γνώμη.

Αχ κορίτσια μου σας ζαλισα πρωινιατικα. Πάω γιατί εχω δύσκολη μέρα...

Έφριξα για τα αρθροποδα.πωπω ταλαιπωρία για τη μικρη, στο Συγγρού θα ξαναπατε;

Καλη σου δυναμη μην στενοχωριεσαι αφου το εντοπισατε νωρις

Εύχομαι σύντομα το κορίτσι να βελτιωθει θεαματικα εκτος νοσοκομείου


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να πας για γνωμη σε αλλον,πριν μπειτε σε τοσο μεγαλη διαδικασια,για μικρα παιδια το συγγρου δεν το συστηνω,εγω που ξερω πολλα αφου εχουμε πολλες αλλεργιες.το στρωμα το εχεις κοιταξει;αν εχεις στεγνωτηριο περνα μια τις κουβερτουλες τις αμεσΑ για αποστειρωση

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε δυο δερματολογους και στου Συγγρού! Mpougos κι εγώ το άφησα ως τελευταία επιλογή πιο πολύ για διασταύρωση των προηγούμενων. Όλοι καταλήγουν στα ίδια. Ότι πιθανότατα το παιδι κάτι το τσιμπαει. Στραφηκαμε στο σπιτι γιατί τον τελευταία καιρο όπου έχουμε παει πουθενά ούτε έχουμε βγει έξω. Εγώ κορίτσια πραγματικά δεν μπορω να πιστέψω πως υπαρχει κάτι εδω μέσα αλλα είπα να κάνω οτι μου ζήτησαν. Σήμερα Ήρθε τεχνικός γεωπόνος και πήρε δειγμα απο τα στρώματα για να κάνει ανάλυση και αύριο το πρωι θα έρθει συνεργείο για την απεντομωση και απολύμανση χαλιών καναπεδων στρωμάτων κτλ. Εγώ σήμερα μάζεψα οοοοολα τους τα ρούχα σεντόνια κουβερτες και οτι Εχω και δεν Εχω και τα στειλα στη μαμά μου για πλύσιμο και σιδερωμα εξ αρχής. Το πρωι θα φύγουμε με τα μωρα και θα επιστρέψουμε σε 5-6 μέρες για να επιδράσει το φάρμακο και να καθαριστεί το σπίτι. Θα μας φιλοξενήσουν τα πεθερικά μου.

Τι να σας πω όλη μέρα βγάζω και μαζεύω πράγματα και ρούχα. Νιώθω σαν ξεριζωμενη, αλλα προσπαθω να Ειμαι ψύχραιμη. Δεν τα καταφερνω πάντα Ομολογώ! Δεν ξέρω αν πρέπει να πιστέψω στο "ένστικτο της μάνας" αλλα προσωπικά δε νομίζω πως πρόκειται για τσιμπήματα. Βέβαια αυτό Καμια σημασία δεν Έχει, Προέχει να ακούσω τις συμβουλές των γιατρών.

Ελπιζω Τουλάχιστον να πάνε ολα καλά για το κοριτσάκι μου και χαλάλι οοολη μας η ταλαιπωρία.


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε δυο δερματολογους και στου Συγγρού! Mpougos κι εγώ το άφησα ως τελευταία επιλογή πιο πολύ για διασταύρωση των προηγούμενων. Όλοι καταλήγουν στα ίδια. Ότι πιθανότατα το παιδι κάτι το τσιμπαει. Στραφηκαμε στο σπιτι γιατί τον τελευταία καιρο όπου έχουμε παει πουθενά ούτε έχουμε βγει έξω. Εγώ κορίτσια πραγματικά δεν μπορω να πιστέψω πως υπαρχει κάτι εδω μέσα αλλα είπα να κάνω οτι μου ζήτησαν. Σήμερα Ήρθε τεχνικός γεωπόνος και πήρε δειγμα απο τα στρώματα για να κάνει ανάλυση και αύριο το πρωι θα έρθει συνεργείο για την απεντομωση και απολύμανση χαλιών καναπεδων στρωμάτων κτλ. Εγώ σήμερα μάζεψα οοοοολα τους τα ρούχα σεντόνια κουβερτες και οτι Εχω και δεν Εχω και τα στειλα στη μαμά μου για πλύσιμο και σιδερωμα εξ αρχής. Το πρωι θα φύγουμε με τα μωρα και θα επιστρέψουμε σε 5-6 μέρες για να επιδράσει το φάρμακο και να καθαριστεί το σπίτι. Θα μας φιλοξενήσουν τα πεθερικά μου.

Τι να σας πω όλη μέρα βγάζω και μαζεύω πράγματα και ρούχα. Νιώθω σαν ξεριζωμενη, αλλα προσπαθω να Ειμαι ψύχραιμη. Δεν τα καταφερνω πάντα Ομολογώ! Δεν ξέρω αν πρέπει να πιστέψω στο "ένστικτο της μάνας" αλλα προσωπικά δε νομίζω πως πρόκειται για τσιμπήματα. Βέβαια αυτό Καμια σημασία δεν Έχει, Προέχει να ακούσω τις συμβουλές των γιατρών.

Ελπιζω Τουλάχιστον να πάνε ολα καλά για το κοριτσάκι μου και χαλάλι οοολη μας η ταλαιπωρία.

Ελπιζω πως κατι καλο θα βγει απο την ολη σας ταλαιπωρεια!!Πραγματικα εχω μεινει αφωνη με οσα γραφεις και φυσικα θαυμαζω την ψυχραιμια σου!!Μακαρι να εχετε συντομα αποτελεσματα και φυσικα να ηρεμησει το κοριτσακι σας απο τα σπυρακια που ελπιζω να μην το φαγουριζουν κιολας!!


498ap2.png

nZqvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε δυο δερματολογους και στου Συγγρού! Mpougos κι εγώ το άφησα ως τελευταία επιλογή πιο πολύ για διασταύρωση των προηγούμενων. Όλοι καταλήγουν στα ίδια. Ότι πιθανότατα το παιδι κάτι το τσιμπαει. Στραφηκαμε στο σπιτι γιατί τον τελευταία καιρο όπου έχουμε παει πουθενά ούτε έχουμε βγει έξω. Εγώ κορίτσια πραγματικά δεν μπορω να πιστέψω πως υπαρχει κάτι εδω μέσα αλλα είπα να κάνω οτι μου ζήτησαν. Σήμερα Ήρθε τεχνικός γεωπόνος και πήρε δειγμα απο τα στρώματα για να κάνει ανάλυση και αύριο το πρωι θα έρθει συνεργείο για την απεντομωση και απολύμανση χαλιών καναπεδων στρωμάτων κτλ. Εγώ σήμερα μάζεψα οοοοολα τους τα ρούχα σεντόνια κουβερτες και οτι Εχω και δεν Εχω και τα στειλα στη μαμά μου για πλύσιμο και σιδερωμα εξ αρχής. Το πρωι θα φύγουμε με τα μωρα και θα επιστρέψουμε σε 5-6 μέρες για να επιδράσει το φάρμακο και να καθαριστεί το σπίτι. Θα μας φιλοξενήσουν τα πεθερικά μου.

Τι να σας πω όλη μέρα βγάζω και μαζεύω πράγματα και ρούχα. Νιώθω σαν ξεριζωμενη, αλλα προσπαθω να Ειμαι ψύχραιμη. Δεν τα καταφερνω πάντα Ομολογώ! Δεν ξέρω αν πρέπει να πιστέψω στο "ένστικτο της μάνας" αλλα προσωπικά δε νομίζω πως πρόκειται για τσιμπήματα. Βέβαια αυτό Καμια σημασία δεν Έχει, Προέχει να ακούσω τις συμβουλές των γιατρών.

Ελπιζω Τουλάχιστον να πάνε ολα καλά για το κοριτσάκι μου και χαλάλι οοολη μας η ταλαιπωρία.

Μα που βρέθηκε αρθροποδο μες στο σπιτι;! Εσυ τι πιστεύεις οτι είναι; σήμερα η μικρη ήταν καθολου καλυτερα;

Μεγάλη υποθεση παντως που η μαμά σου ανελαβε τα ρουχα κ τα πεθερικά που θα σας φιλοξενησουν.

Εδω εμείς που μονο το φανταζομαστε κ μας φαίνεται φρίκη οχι εσυ που το βιώνεις να μην πτοηθεις, θα

περασει να σκεφτεσαι κι όλα καλά παλι.

Να μας λες τα νεοτερα

Καλη δύναμη


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...