Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

Βασδελη μου τι κανουν τα μικρα??? Ο γελαστούλης??? Θα γινει 3 χρονων το μικρο μου!!!! Μηπως εχεις κρατησει επαφη με την Μαριαεφη???

Καλά είναι Μάγδα μου τα παιδάκια μου. Έκτη η μεγάλη, τρίτη ο γιος, και ναι, τριών στις 03.01 ο μπόμπιρας!!!! Και ναι, έχω κρατήσει επαφή με την Μαριαέφη, καλά είναι,μιλάμε κάθε μέρα!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά είναι Μάγδα μου τα παιδάκια μου. Έκτη η μεγάλη, τρίτη ο γιος, και ναι, τριών στις 03.01 ο μπόμπιρας!!!! Και ναι, έχω κρατήσει επαφή με την Μαριαέφη, καλά είναι,μιλάμε κάθε μέρα!!!!

Θα της δωσεις πολλα χαιρετισματα:)

Διαβαζα προχθες τα πρωτα μνμ πριν απο 4 χρονια....ποσα αλλαξαν....ποσο γρηγορα περναει ο καιρος, τελικα όλα πηγαν καλα για όλες Δοξα Το Θεο!!!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ειμαι πολύ συγκινημενη....καθε φορα που την βαζω μπρουμητα γυρναει ανασκελα κανοντας βαρελάκι, εχει πολύ πλακα!!!! Μεγαλωνει το ζουζουνο:):):):)

Μάγδα μου και που είσαι ακόμη... έχεις να δεις πράγματα και θάματα!:tongue:


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε;

Εμείς πήγαμε παιδίατρο πριν από μία εβδομάδα! 7205 Kg και 71cm! Καλά μας βρήκε!

Φτιάξαμε το δωμάτιο της και μετακόμισα μαζί της εκεί! Κάνει τόση χαρά όταν μπαινει και βλέπει τις παιδικές παραστάσεις στον τοίχο!

Του χρόνου τέτοια μέρα, πρώτα ο Θεός να είμαστε καλά, θα έχουμε γιορτή! Είναι της Αγίας Αννας σήμερα, της Αγίας που ήταν διπλα μου και μου χάρισε την μέρα της γιορτής της πέρισυ (9 Σεπτέμβρη) τη χαρά να μάθω πως επιτέλους ήμουν έγκυος!

Μακαρι να βοηθήσει όλα τα κορίτσια που προσπαθούν!

Μακάρι ο Θεός και η Παναγίτσα μας να είναι κοντά σε όλα τα παιδάκια του κόσμου και να τα προστατεύουν!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου από μια συναχωμένη μανούλα..

Είμαι μπουκωμένη και με βουλωμένα αυτιά αλλά παρόλα αυτά στη δουλειά!

Ο μικρούλης μου είναι υγιέστατος, χαρουμενούλης και με δυο κάτω δοντάκια.. Καθόμαστε στον πωπό μας και παίζουμε και γελάμε όλη την ώρα με οτιδήποτε και οποιονδήποτε!

Βασδέλη συγχαρητήρια και για το 4ο σποράκι.. με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου.

Μάρτζι μου πότε με το καλό λέτε να βαφτιστείτε; Το θυμάμαι ότι θα τη βγάλετε Άννα και είναι ένα από τα αγαπημένα μου ονόματα.. Αλήθεια, γιατί μετακόμισες κι εσύ μαζί της στο παιδικό; Δεν μπορείς να την αποχωριστείς;

Πάντως είστε εξαιρετικά ψηλές για την ηλικία σας.. Εμείς που σας περνάμε 2 μήνες ακριβώς και είμαστε 71 πόντους! Θα μας φάτε λάχανο νομίζω!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η Βασδέλη είναι πάλι έγκυος; Μπράβο ρε κορίτσι! Με το καλό το τέταρτο παιδάκι σας!!!!

Δομνίνα μου, το όνομά της θα είναι Αννα- Μαρία (το πρώτο τάμα δικό μου, το δεύτερο του άντρα μου!). Δεν ξέρουμε ακόμη πότε θα γίνει η βάφτιση! Βρήκαμε ευτυχώς νονούς, γιατί δεν είχαμε, αλλά είναι παντρεμένοι με πολιτικό και περιμένουμε να δούμε πότε θα παντρευτούν για να πάρουμε σειρά! Ελπίζω μέχρι το Μάη να την έχουμε βαφτίσει την μικρούλα μας!

Περαστικούλια σου!!!

Και η δική μας κάθεται στον πωπό της για αρκετή ώρα. Εμείς τα βγάλαμε τα από κάτω δόντια και ετοιμαζόμαστε για τα πάνω!

Είπα να μην την αφήσω ακόμη μόνη της μωρε Δόμνα!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!! Ναι περιμένουμε τοτέταρτο, πρώτα ο Θεός!!!! Μάρτζι, πράγματι, όλα πήγαν καλά για όλες μας....θα της πω της Μαριαέφης....εσύ τι νέα από το μέτωπο;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Basdeli, ευχομαι να έχεις μία τελειομηνη εγκυμοσύνη, ανέφελη και όμορφη! Προσπαθούσατε για τέταρτο ή ήρθε από μόνο του;

Χαιρετίσματα στη Μαριαέφη!

Εμείς καλά είμαστε! Η μπέμπα μεγαλώνει, ομορφαίνει, είναι εξυπνούλα, δεν της ξεφεύγει τίποτα! Σκανάρει τα πάντα! Φαντάζομαι έτσι είναι όλα τα μωράκια! Εχει αρχίσει να κάνει ναζάκια, τρελαίνεται να μπαίνει στο δωμάτιο της και να βλέπει τις παιδικές παραστάσεις στον τοίχο! Ξέρει πως πολλά παιγχίδια της είναι πάνω στο καλοριφέρ του σαλονιού (πλέον τα καλοριφέρ είναι διακοσμητικά αφού δεν λειτουργούν) και μόλις μπαίνουμε στο σαλόνι, αμέσως τα ματάκια της γυρνάνε στο καλοριφέρ και αρχίζει να "μιλάει" με τα παιγχιδάκια της! Γενικώς είναι καλό μωρό, εκτός από τα βράδια που με ταράζει. Ξυπνάει συχνά και τρώει..........

Δόμνα, εσύ πόσο συχνά θηλάζεις; Καλά, θα μου πεις πας και στη δουλεια οπότε έχουν μειωθεί οι θηλασμοι! Εμένα η γιατρός είπε να της δίνω μετά από κάθε γευμα για να παίρνει υγρά, γιατί δεν πολυπίνει νεράκι!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Margi μου με το καλό να γίνει και η δική σας βάφτιση. Πολύ όμορφο και πριγκηπικό το όνομά σας!

Εγώ θηλάζω στάνταρ πρωί (μόλις ξυπνήσει), βράδυ (πριν κοιμηθεί) και όσες φορές θελήσει κατά το διάστημα της νύχτας.

Εμένα νεράκι πίνει (δεν τρελλαίνεται κιόλας) αλλά του δίνω και κιντερτέ το οποίο το πίνει ευχαρίστως!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλησπέρα!!!!

Βασδελη συγχαρητηρια..............μπραβο βρε θηριο:):):):)

Δομνινα περαστικά σου

Μαρτζυ μου μπραβο στο κοριτσι σου που τρωει όλο το φαγακι της

Εμεις ειμαστε6200 βαρος και 62 ποντοι υψος!!! Ειπε οτι συνεχιζουμε κανονικα με θηλασμο για κρεμες θα δουμε αναλογα πως θα παει με το βαρος της!!!


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα!!!!

Βασδελη συγχαρητηρια..............μπραβο βρε θηριο:):):):)

Δομνινα περαστικά σου

Μαρτζυ μου μπραβο στο κοριτσι σου που τρωει όλο το φαγακι της

Εμεις ειμαστε6200 βαρος και 62 ποντοι υψος!!! Ειπε οτι συνεχιζουμε κανονικα με θηλασμο για κρεμες θα δουμε αναλογα πως θα παει με το βαρος της!!!

Μάγδα μου και σας τέλειες οι μετρήσεις! Είδες πως γίνονται όλα με γάλα μανούλας; Αλήθεια, εσάς ποιο θα είναι το ονοματάκι σας;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Magda μου, η δική μου όταν ήταν 4μιση μηνών ήταν 6385kg! Τα ίδια δηλαδή με τη δική σου!

Μαρία η δική σου,ε ; Πολύ ωραίο!

Εμείς είμαστε λίγο αγχωμένοι με το θέμα νονός μιας και ακόμη δεν είναι σίγουρο ποιος θα την βαφτίσει, μιας και οι νονοί έχουν προβλήματα κι ίσως να μην την βαφτίσουν τελικά!

Τεσπα! Ο,τι είναι να γίνει , θα γίνει!

Φιλιά!!!!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Ετοιμάσετε βαφτισια με μια γρηγορη ματια που έρηξα!!! άντε με το καλό!!! Καλοί χριστιανοί τα μωράκια σας!

Εγώ την μάρτζι ψάχνω!!! Μάρτζι, έχεις μειλ:wink:


28xYp3.png

Κουκλί μου πάντα να γελάς...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...