Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια,

Μαρτζυ μου μπραβο για τον παιδικο εαν ειχα την δυνατοτητα θα την εστελνα και εγω, αλλα αφου καθομαι κριμα ειναι να πληρωνω 300?, του χρονου ελπιζω να την παρουν στο δημο.

Εμεις ειμαστε καλα, ο μπεμπης την μερα ειναι πολυ καλος αλλα το βραδυ τρωει ολη την ωρα, το παιδακι μου μπορω να το πω χοντρουλικο, δεν ξερω πως να τον βαλω σε προγραμμα να τρωει ανα 3 ωρες τουλαχιστον.


YgXXp2.png

wbSJp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!

Παλιόκαιρος εδω! 😊

Τι κάνετε;

Εμείς καλά, δόξα τω Θεώ! Μέχρι στιγμής δεν τρέχει ρουθούνι και απορώ πώς με άλλα τρία παιδιά να πηγαίνουν σχολείο, ο μπαμπάς τους στη δουλειά και η μαμά το ίδιο!!!😊

Αλλά....πίσω έχει η αχλάδα την ουρά της...εμείς μια ζωή τον Μάρτη πέφτουμε τάβλα...😐

Περαστικά στα αρρωστούλικα! Υπομονή, η πρώτη χρονιά με τον σταθμό πάει κάπως έτσι...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μάγδα μου, αν χρειαζόταν να πληρώσω για τον παιδικό, δεν θα την έστελνα. Αλλά εδώ που είμαστε, δεν πληρώνουμε - ευτυχώς - τίποτα.

Το παιδάκι πώς να μπει σε πρόγραμμα μωρε; Είναι τόσο μικρούλι ακόμη......Η μικρή σου πώς τον αντιμετωπίζει;

Βασδέλη, τώρα που ξεκινήσαμε τον παιδικό φοβάμαι κι εγώ για ιώσεις.........


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδες μου γλυκές καλησπέρα!

Το ξέρω πως χάθηκα και ειλικρινά ζητώ συγνώμμη αλλά τελικά ο μικρός μου δεν τη γλύτωσε και νοσηλεύτηκε στο νοσοκομείο για 5 μέρες. Ψηνόταν το παιδάκι μου στον πυρετό χωρίς κανένα άλλο σύμπτωμα και τελικά αφού πήρε 2 μέρες φουλ αντιβίωση στο σπίτι και δεν έπεφτε ο πυρετός μας έστειλε άρον άρον η παιδίατρος στο νοσοκομείο για περαιτέρω διερεύνηση. Με τα πολλά βρεθήκαμε να έχουμε κολλήσει αδενοϊό (είναι από τους ιούς που ανήκουν στην ομάδα της λοιμώδους μονοπυρήνωσης).. Ευτυχώς το ξεπεράσαμε αλλά ο μικρός ταλαιπωρήθηκε και με τις αιμοληψίες, και με τους πυρετούς.. Τέλος καλό, όλα καλά όμως.. Τώρα είμαστε σπίτι με οδηγίες να παραμείνουμε σπίτι τουλάχιστον για ένα μήνα.. Έτσι έχω βρει μια εξαιρετική κυρία να τον κρατάει τα πρωϊνά (διότι η πεθερά μου σήκωσε τα χέρια ψηλά - αγχώνεται λέει να κρατάει το μωρό 3 ώρες τη μέρα) και το απόγευμα θα τον κρατάει η κοπέλα που τον κράταγε..

Είμαι πολύ πικραμένη διότι ούτε η πεθερά μου ούτε η κουνιάδα μου πήρανε ένα τηλέφωνο να δούνε πως πάει το μωρό, αν χρειάζομαι κάτι ή να έρθουν έστω για λίγο να τον δούνε.. Η πεθερά μου ήρθε μόνο την πρώτη μέρα για μισή ώρα και δεν ξαναφάνηκε..

Σκασίλα μου εμένα προσωπικά αλλά για το μωρό.. τόσο ενδιαφέρονται φαίνεται..

Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά όμως.. Θα κάνουν να τον δούνε κανένα χρόνο τώρα..

Μαγδούλα 6-7 Φεβρουαρίου έρχομαι Ξάνθη.. Κανόνισε να τα πούμε από κοντά! Αυτή τη φορά - καλά να είμαστε - θα τα πούμε οπωσδήποτε..

Μάρτζι μου πιάσανε για τα καλά τα χιόνια;

Βασδέλη μου φαινόμενο όντως με 3 παιδιά που πηγαίνουν σχολείο, μαμά και μπαμπά στη δουλειά και να είναι ο μικρός μας υγιέστατος.. μπράβο του!

Συμπεθέρα εμφανίσου!

Μία μου πολλά φιλιά!

Σας φιλώ γλυκά.. να ξέρετε ότι δεν σας ξεχνώ ποτέ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνίνα μου, κάπως έτσι είχα σταματήσει τον Λ από τον παιδικό....κόλλησε λοιμώδη μονοπυρήνωση και μας συστήσανε ένα μήνα off! Και ήρθε στη ζωή μας η κ. Σταυρούλα! Και φυσικά μετά δεν ξαναπήγε παρά μόνο όταν έγινε σχεδόν 4 χρόνων!!!

Ξεκούραση και καλό φαγητό και ύπνο τώρα!!! Περαστικά σας μωρε...

Για την πεθερά τι να πω...δε λέω τίποτα...

Δεν κατάλαβα καλά....το παιδί τώρα ποιος θα το κρατα; δυο διαφορετικές κοπέλες;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Domna μου, περαστικά σας, κοριτσάκι μου! Πω!πω! τι περάσε το μικρό το καημένο! Απαράδεκτες πεθερά και κουνιάδα. Καλά, δεν ντρέπονται λίγο;;;; Τι να πω....

Αχ, βρε κορίτσια, φοβάμαι τώρα για την μικρή μην μου κολλήσει κι εμένα τίποτα στον παιδικό. Ηδη ξεκινήσαμε σπρέι προληπτικά για να μην πιάσει ψείρες μιας και υπήρξαν κάποια κρούσματα πριν τα Χριστούγεννα. Θα την συνεχίσω και βλέπουμε.

Χιόνια εδώ πέρα δεν είδαμε ακόμη. Μια βραδιά χιόνισε για λίγο, αλλά αυτό ήταν. Μολονότι απομακρυσμένο μέρος και ανάμεσα σε βουνά, δεν έχει πολύ υψόμετρο, οπότε δεν "πιάνει" εύκολα χιόνι.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..

Βασδέλη μου ναι, τον κρατάνε δυο διαφορετικές κυρίες. Βλέπεις χρειάζομαι άνθρωπο τουλάχιστον 10 ώρες τη μέρα και αφενός η ώρα που σχολάω και γυρνάω σπίτι είναι απαγορευτική (καλές :cool: και αφετέρου τα λεφτά είναι πολλά (τουλάχιστον 650 Ευρώ). Έτσι η μια κυρία (που είναι εξαιρετική και γνωστή) τον κρατάει το πρωί από τις 9.30 μέχρι τις 2 και μετά η άλλη κοπέλα που είναι και φίλη τον κρατάει από τις 2 μέχρι τις 7 τουλάχιστον.. Τα πάει και με τις δυο εξαιρετικά.. Εγώ δεν θέλω να τον σταματήσω από το σταθμό.. όχι μόνο γιατί περνάει καλά εκεί και τον βλέπω ότι αποζητάει την παρέα άλλων παιδιών αλλά και γιατί οικονομικά δεν βγαίνω να έχω κοπέλα όλη μέρα όπως ανέφερα πιο πάνω.. Ας ελπίσουμε ότι ήταν το τελευταίο για φέτος..

Μάρτζι μου εσύ να σκέφτεσαι θετικά.. Και σπίτι να την κρατήσεις πάλι κινδυνεύει να κολλήσει το οτιδήποτε μιας και εσύ περιτριγυρίζεσαι από παιδιά.. Τουλάχιστον έτσι περνάει μερικές ώρες εκτός σπιτιού και κάνει παρέα με συνομηλίκους της!

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλενάδες μου!

Δομνίνα μου, κι από δω σου εύχομαι να είναι περαστικά κι αγύριστα και ο Γερασιμάκος μας να το ξεπεράσει γρήγορα. Θέλει όμως προσοχή, όπως σου είπα.....

Margi μου, καλό ξεκίνημα στον παιδικό. Τα παιδάκια σας είναι σούπερ κοινωνικά, αφού προσαρμόστηκαν αμέσως. Από συγγενείς, φίλους, αλλά και προσωπική πείρα ξέρω πόσο δύσκολες είναι οι πρώτες εβδομάδες σε ξένο περιβάλλον.

Σχετικά με τις ιώσεις τώρα, δεν χρειάζεται να αγχώνεστε, γιατί είναι μια απόλυτα φυσική διαδικασία προσαρμογής ενός παρθένου οργανισμού στο περιβάλλον, μέσω της οποίας θα αποκτήσει τα απαραίτητα αντισώματα. Και η κόρη τα πρώτα χρόνια ήταν συνέχεια άρρωστη - τα βιβλιάριά της είχαν καταντήσει "τόμοι" από τις συρραφές και δεν προλαβαίναμε τα συνταγολόγια. Όμως, όταν ήρθε η ώρα του σχολείου, ήταν από τα παιδιά με τις λιγότερες ιώσεις/απουσίες σε σχέση με αυτά που πήγαιναν για πρώτη φορά. Οπότε, καλή δύναμη και υπομονή και όλα θα περάσουν!

Πολλά-πολλά φιλιά!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.

Τρόμαξα να θυμηθώ τον κωδικό μου για να μπω.

Ειμαστε καλα. Πολύ τρέξιμο πολλές δουλειές δεν προλαβαίνω να κανω τιποτα.

Μάρτζι μου καλη αρχή στον παιδικό!!!

Η μεγαλη μου εχει σήμερα χορό στο σχολείο και έχουμε φουριες και δουλειές χτενίσματα ρουχα βάψιμο.

Έχω ψωνίσει στις εκπτώσεις και για τις δυο κόρες πήρα ξώφαλτσα και εγω κατι και το ευχαριστήθηκα!!!!!

Περιμένουμε να περάσουν οι μέρες μπας και συναντήσουμε τον φίλο μας Γεράσιμο που πολύ τον μελετάμε.

Η μικρη μιλάει ασταμάτητα και μας κανει ρεζίλι στην παιδική χαρά αφού βγάζει όλα τ άπλυτα στην φορά. Με τον πατερα της έχουν γίνει ίσοι αφού πια τον αποκαλεί με το μικρό του όνομα!!!!

Αυτα τα λίγα φιλία να περνάτε καλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή βδομάδα φιλενάδες μου..

Εμάς η προηγούμενη βδομάδα δεν έκλεισε καθόλου καλά μιας και μας ήρθε ραβασάκι από το Αστυνομικό Τμήμα Γαλατσίου να πάμε να παραλάβουμε μια κλήση για παράβαση ορίου ταχύτητας στην Εθνική Οδό Αθηνών Κορίνθου.. Μας έπιασε το ραντάρ να πηγαίνουμε με 160 χιλιόμετρα όταν το όριο στις Εθνικές Οδούς είναι 150 χλμ.. Η ποινή.. 350 Ευρωπουλάκια - αν τα πληρώσουμε στις 10 μέρες 175 - και 2 μήνες αφαίρεση διπλώματος για τον οδηγό... Εννοείται ότι οδηγούσε ο σύζυγος.. και έχει πέσει σε μαύρα πανιά.. Ας πρόσεχε.. Κοιτάμε να δούμε αν μπορούμε να κάνουμε κάτι, τουλάχιστον να μην του αφαιρέσουν το δίπλωμα διότι μου εδήλωσε ότι δεν θα πηγαίνει πουθενά αν γίνει κάτι τέτοιο.. Τα 175 Ευρωπουλάκια δεν θα τα γλυτώσουμε πάντως.. Ας του γίνει μάθημα λοιπόν να μην τρέχει σαν ραλίστας.. και με το παιδί στο αυτοκίνητο..

Ο Γερασιμούλης μου είναι σε μια πολύ αγαπησιάρικη φάση.. όλο χαδάκια και αγκαλίτσες είναι..

Σήμερα ξύπνησε στις 5.30 το πρωί.. ναι, καλά διαβάζετε - στις 5.30 το πρωί και επέμενε ότι είναι μέρα.. αφού επέμενε λοιπόν τον πήγα στο σαλόνι όπου και διαπίστωσε ότι δεν είχε ξημερώσει ακόμη αλλά δεν πτοήθηκε.. Μέχρι πριν λίγο πάντως χοροπήδαγε..

Το Σάββατο το πρωί τον πήγα για κούρεμα και το Σάββατο το απόγευμα πήγαμε στην παιδίατρο για επανεκτίμηση και εμβόλιο.. Τέλειος είναι ο μικρός μου και στο εμβόλιο στάθηκε στο ύψος του..

Μάρτζι μου χρόνια πολλά για τη γιορτή σου..

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δόμνα μου, σε ευχαριστώ πολύ και από εδώ!

Κορίτσια μου, πώς είστε; Εμείς έχουμε την μικρή με μυξούλες και καταλαβαίνω πως κι εγώ δεν είμαι πολύ καλά! Κρυώνω απίστευτα κι έχω μία αδιαθεσία!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου..

Είμαι πολύ χαρούμενη κορίτσια.. Το αγοράκι μου κάθε πρωί που ξυπνάει θέλει επί τουλάχιστον 20 λεπτά να κάνουμε αγκαλίτσες, χαδάκια και φιλάκια.. χαιδεύεται σαν γατάκι, νιαουρίζει κιόλας ενίοτε και λιώνω η μάνα..

Έχει αρχίσει και βαριέται την κλεισούρα.. περισσότερο βαριέται τη μοναξιά.. όταν πάει στην παιδική χαρά με την κοπέλα που τον κρατάει και βρίσκει παιδάκια φωτίζεται το προσωπάκι του.. Ευτυχώς από αύριο θα ξεκινήσουμε πάλι τις κοινωνικές μας επαφές οι οποίες διακόπησαν αγρίως λόγω εμπάργκο από την παιδίατρο.. Οπότε όπως καταλαβαίνετε έχουμε ένα γεμάτο πρόγραμμα το σαββατοκύριακο..

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ax, Domna μου, κι η δική μου κλείστηκε μέσα μία ολόκληρη εβδομάδα, αφού είπα να μην την πάω στον παιδικό, μιας και η μυτούλα της "τρέχει". Την λυπάμαι όμως την μικρούλα μου. Ολη μέρα μέσα στο σπίτι, τι να κάνει κι αυτό το καημένο; Εξω έχει πολύ κρύο, οπότε πού να πάμε.

Αφήστε που κι εγώ δεν είμαι πολύ καλά. Βρε κορίτσια, πώς στέκομαι όρθια ένας θεός ξέρει. Κρυώνω πάρα πολύ στο σχολείο. Μου φαίνεται πως τα ρούχα μου είναι πολύ λεπτά και δεν ξέρω κάθε πρωί τι να φοράω για να είμαι ζεστή. Ετσι, όλη μέρα στο σχολείο, απλά τουρτουρίζω και, γυρίζοντας σπίτι, δεν λέω να ζεστάθώ. Κάθε μέρα λοιπόν μετά το μεσημέρι, είμαι "αρρωστη". Ξαπλώνω και αισθάνομαι πως δεν θα σηκωθώ ποτέ. Πως δεν θα ισιώσει το κορμί μου. Σηκώνομαι με πονοκέφαλο. Αφήστε.....Μας έχει ταράξει η υγρασία εδώ που είμαστε.......Ανυπομονώ να ζεστάνει ο καιρός.......

Ανυπομονώ επίσης να έρθει η Δευτέρα να πάω την μικρή στον παιδικό, να παίξει, το καμάρι μου. Μόνο που την αισθάνομαι να περνάει όμορφα, ξέρετε τι ωραία που περνάει και η δική μου ώρα;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδες μου καλημέρα, καλή εβδομάδα και καλό μήνα!

Σήμερα, με την απεργία να συνεχίζεται, επιτέλους θα πάω στο μάθημα πιλάτες μετά από πολύ καιρό, γιατί έχω χειροτερέψει και αρχίζω να νοσταλγώ ξανά το - πάλαι ποτέ - πι. Το Σάββατο κάναμε οικογενειακώς το αντιγριπικό εμβόλιο, μήπως και γλιτώσουμε τις "ειδούς του Μαρτίου", δηλ. το ετήσιο ραντεβού μας με όλα τα μικρόβια που κυκλοφορούν στα πέριξ.

Κατά τα άλλα είμαστε καλά και πάντα στον αγώνα, όπως όλοι άλλωστε. Η κόρη βρίσκεται στο peak (θέλω να ελπίζω) της εφηβείας και έχει αρχίσει την "επανάσταση της βόλτας". Το Σάββατο, μετά από καυγάδες και τσιρίδες που θα ακούστηκαν μέχρι τον Πειραιά, την αφήσαμε για πρώτη φορά να βγει βραδάκι με φίλες της και να πάει σε ένα cafe που μαζεύει νεολαία της ηλικίας της. Βέβαια, εμείς κανονίσαμε με άλλους γονείς και πήγαμε για καφέ στην ίδια περιοχή, με αποτέλεσμα να υποστούμε γκρίνιες και μούτρα μέχρι το πάτωμα όταν πήγαμε να τις πάρουμε κατά τις 10 το βράδυ. Αυτό που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση, κορίτσια, είναι ότι μερικές από την παρέα κινούνται τελείως μόνες τους μέσα στη νύχτα με λεωφορεία, μετρό κλπ., βγαίνουν συνέχεια ήδη από πέρυσι (που ήταν δεν ήταν 14 χρονών) και, το χειρότερο, αν δεν τις ακολουθήσει κάποια, την απομονώνουν τελείως - ούτε τηλέφωνο δεν την παίρνουν, ποτέ και για κανένα λόγο. Με έχει προβληματίσει πολύ αυτή η κατάσταση, ιδίως όσον αφορά τους γονείς τους, οι οποίοι είναι υπέρ του δέοντος "άνετοι" και μας συμπεριφέρονται απαξιωτικά, ως δήθεν "υπερπροστατευτικούς". Εσείς αντιμετωπίζετε κάτι παρόμοιο, και αν ναι, πώς το χειρίζεστε; Τι στην ευχή, τόσο λάθος είμαστε;

Όπως βλέπετε, κάθε ηλικία έχει τα ζόρια της κι εκεί που λες "επιτέλους, γλίτωσα από τις συνεχείς ιώσεις", αρχίζουν άλλα....

Margi μου, χρόνια πολλά για τη γιορτή σου, καθυστερημένα μεν, με πολλή αγάπη δε! Άντε, 2 μήνες μας έμειναν μέχρι την άνοιξη (όπως λέω κι εγώ για να παρηγορούμαι κάθε φορά που τουρτουρίζω, ακριβώς όπως εσύ). Εδώ μπορεί ο καιρός να είναι καλύτερος, δηλ. να μην έχει υγρασία, όμως η ατμόσφαιρα είναι τόσο μολυσμένη και νοσηρή, που νιώθεις ότι πνίγεσαι.

Δομνίνα μου, είμαι σίγουρη πως θα περάσατε ένα τέλειο Σ/Κ, μετά από πολύ καιρό. Περιμένουμε να διαβάσουμε τις "περιπέτειες του Γεράσιμου". Είναι τα πιο όμορφα "βιβλία" που εσύ, όπως και όλες μας, γράφουμε καθημερινά για τα παιδάκια μας και έχουμε συνέχεια μέσα στο μυαλό και την καρδιά μας.

Νόρα μου, καλοφόρετα τα καινούρια ρούχα! Εσείς πώς τα πάτε με την "επανάσταση"; Πάντως, με τη μικρή δεν νομίζω πως θα ανησυχείτε τόσο πολύ όταν - με το καλό - αρχίσει τις νυχτερινές βόλτες. Δεν βλέπω να βγαίνει σώος όποιος τολμήσει να την πειράξει....

Πολλά-πολλά φιλιά σε όλες σας!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδίτσες μου γλυκές καλημέρα και καλή βδομάδα να έχουμε.. και καλό μήνα, μην το ξεχνάμε και αυτό!

Πράγματι είχαμε ένα γεμάτο σαββατοκύριακο με διάφορες δραστηριότητες και το ευχαριστηθήκαμε πολύ.. και ιδιαιτέρως ο Γεράσιμος.. Το Σάββατο το πρωί ο σύζυγος έφυγε για να πάει να πάρει τη συνταγή από την παιδίατρο και μετά μια βόλτα στον κουμπάρο για καφέ κι εγώ πήρα το παιδάκι μου και πήγαμε στο Jumbo για κάτι ψιλοπραγματάκια.. Μετά πήγαμε στο πάρκο ακριβώς δίπλα και έτρεξε, έπαιξε, πήδηξε, κυνήγησε περιστέρια.. το χάρηκε πολύ.. Μετά πήγαμε σπίτι όπου έφαγε και έπεσε ξερός για ύπνο.. Το απόγευμα τον πήρα και πήγαμε στα ξαδερφάκια του που είχαμε να τα δούμε πολύ καιρό.. Τα βρήκανε πολύ εύκολα μεταξύ τους και παίξανε θαυμάσια.. στο γυρισμό τον πήρε ο ύπνος και τον ανέβασα κοιμισμένο στο σπίτι όπου κοιμήθηκε μέχρι τις 8 το πρωί..

Χθες, Κυριακή τον πήρε ο πατέρας του και πήγανε σε μια έκθεση που είχε κοντά στο αεροδρόμιο - σχετική με το αντικείμενο δουλειάς του πατέρα του.. Είχε η εταιρεία του περίπτερο και πήγε να δώσει κι αυτός το παρόν.. Ο μικρός κατενθουσιάστηκε με τα αεροπλάνα που έβλεπε και ήταν η μασκότ της έκθεσης.. Το απόγευμα πήγαμε οικογενειακώς στο σπίτι του φίλου του που είχαμε να τους δούμε από 28 Δεκέμβρη και περάσαμε πολύ όμορφα.. γελάσαμε, παίξαμε, χαρήκαμε..

Μία μου κι εγώ απορώ με τη συμπεριφορά των γονιών αλλά και των κοριτσιών αυτής της ηλικίας.. προσωπικά θεωρώ τα 14 πολύ νωρίς για να αρχίσουν οι ασυνόδευτες βόλτες.. Δεν λέω, χρειάζεται και η ελευθερία αλλά όλα έχουν τα όριά τους..

Όταν έρθει εκείνη η ώρα για μένα δεν ξέρω πραγματικά πως θα αντιδράσω..

Καλό κουράγιο πάντως!

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...