Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Περι ανεμων και υδατων...


Recommended Posts

Χρόνια πολλά κορίτσια μου!

ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΤΕΧΘΗ!

Καλή πρωτοχρονιά!

Εύχομαι ο μικρός Χριστούλης που γεννήθηκε απόψε να ζεσταίνει τις καρδιές όλων!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρόνια πολλά αγαπημένες μου φιλενάδες! Να είμαστε καλά, να έχουμε γερά τα αγγελούδια μας!!!

Ελπίζω να περνάτε καλά με τους δικούς σας.

Εμείς καλά είμαστε, εγώ ξεκουραζομαι όσο μπορώ, αν και δεν μπορώ να πω πως έχω και μεγάλη βοήθεια, μιας που η μανα μου ξημεροβραδιάζεται στη γιαγιά μου, που είναι άρρωστη η καημένη.

Πολλά φιλιά και να περνάτε τελεια.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κορίτσια και καλα!!!!

Εμείς δεν περνάμε και τόσο καλα μιας και η μικρη μετα τη φοβερη γαστρεντερίτιδα περάσαμε μια φοβερη δοισκιλιοτητα και καπάκι μια μικρη ίωση που ειμαστε με πυρετό απο την παραμονή. Η γκρίνια μας ειναι φοβερη μιας και ειμαστε Τρίτη εβδομάδα άρρωστες και το ίδιο ισχύει για ολους μας αφού έχουμε κλειστεί μεσα και η κούραση μου εχει χτυπήσει κόκκινο!!!!

Βικάκι μου νομίζω ότι δεν έχω ξανακούσει η ξαναδεί αυτη την ωραιότατη λέξη το

Εχέγθη .

Φιλία σε ολες και να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά, καλή χρονιά με όσο το δυνατόν λιγότερες έγνοιες.. Υγεία, ευτυχία, αγάπη και πολλές πολλές αγκαλιές σας εύχομαι αγαπημένες μου φιλενάδες!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε. Να είναι καλά τα παιδάκια μας και τα παιδια ολου του κοσμου.

Σήμερα εδώ βρέχει από το πρωί. Πολύ θα ήθελα να έριχνε λίγο χιόνι......αλλα που.....Ελπιζω να περνάτε καλά


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Πολυαγαπημένες μου φιλενάδες,

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ με υγεία, οικογενειακή θαλπωρή, ανθρωπιά, προκοπή και αισιοδοξία!

Σας αγαπώ πολύ και σας σκέφτομαι συχνά. Εύχομαι ο παλιός χρόνος να έχει πάρει μαζί του τις δυσκολίες και τα προβλήματα και να ατενίσουμε την αυγή της νέας χρονιάς με ελπίδα και χαμόγελο!


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε. Να είναι καλά τα παιδάκια μας και τα παιδια ολου του κοσμου.

Σήμερα εδώ βρέχει από το πρωί. Πολύ θα ήθελα να έριχνε λίγο χιόνι......αλλα που.....Ελπιζω να περνάτε καλά

Margi μου, σου έστειλα π.μ. Συγγνώμη για την καθυστέρηση, αλλά δεν είχα μπει καθόλου στο καφέ μας....


Μεγαλώνεις γλυκιά πολυαγαπημένη μου μπαλαρίνα!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα και καλή χρονια σε ολες με υγεια πανω απ ολα.

Να χαιρεστε τις οικογένειες σας κι οσους αγαπάτε...

Ειπατε τα κάλαντα?

Εγω δουλευα ολες τις μερες.

Ξεκουραστηκε η μικρη...πλησιάζει Παρασκευή...

Πολλα φιλια σε ολες


ένα μήλο την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,καλη χρονια!Χρονια πολλα,χρονια καλα,χαρουμενα και δημιουργικα.Ευχομαι υγεια πανω απο ολα κοριτσακια μου,να χαιρεστε τις οικογενειες σας,κι οτι καλυτερα στην καθεμια ξεχωριστα.

Μπορει να χανομαι,αλλα σας σκεφτομαι και σας αγαπαω...ευχομαι κι ελπιζω η χρονια που εφυγε να παρει μαζι της,ολες τις δυσαρεστες αναμνησεις και τον πονο,και η καινουργια που μολις ξεκινησε να μας επιφυλασσει,μονο τα καλυτερα,με ευτυχισμενες στιγμες και χαμογελαστα προσωπα,μικρων και μεγαλων!!!!Πολλα φιλια,να περνατε ομορφα!!!

Υ.Σ. Περαστικα στους ασθενεις,ευχομαι γρηγορα να συνελθετε.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα

Χρονια πολλα και καλη χρονια να έχουμε με υγεία πάνω απ όλα.

Φανούλα πολύχρονη!!!! Με υγεία να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!!! Χάθηκες.

Βικάκι χρονια πολλα και για τη δικιά σου γιορτή σε ξέχασα παλι Σορρυ.

Εμείς ειμαστε καλα εκτός απο το σύζυγο που προχτές είχε μια μίνι γαστρεντερίτιδα προσέχει το φαγητο του και σήμερα και νομίζω ότι απο αύριο θα ειναι καλα. Αν βέβαια δεν μας ξημερώσει κατι άλλο.

Η μεγαλη εχει αρχίσει το διάβασμα ετσι λεει βασικά γιατι απο αύριο αρχίζουν και τα ιδιαίτερα της.

Η μικρη μου εχει τρελαθεί να με βοηθάει στο μαγείρεμα της αρέσει πολύ. Το απόγευμα είπαμε να κανουμε ένα Τσηζκεικ με τα μελομακάρονα που περίσσεψαν και το περιμένει πως και τι.

Μηλιτσα μου εμένα η μεγαλη δεν είπε τα κάλαντα φέτος μεγαλώσαμε και βαρέθηκε, το χαρτζιλίκι της το μάζεψε όμως απο γύρω γύρω!!!

Φιλία να περνάτε καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπέλες μου. Πώς είστε; χρόνια πολλά στην Φανή . Φανή μου, να είσαι πολύχρονη, γερή κι ευτυχισμένη. Χρόνια πολλά και σε σένα, βικυ, αν και καθυστερημένα.

Έχω την μικρή και το συζυγο με πυρετο. Το ωραίο είναι πως αύριο πρέπει να φύγουμε.....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλεναδίτσες μου γλυκές..

Μπήκε ο καινούργιος χρόνος, όχι όμως καλά, τουλάχιστον για μας.. Πήγαμε στην Πάτρα για πρωτοχρονιά και γυρίσαμε άρον - άρον γιατί ο μικρός πέθανε στο βήχα.. Σήμερα πήγαμε το πρωί στο νοσοκομείο και έχουμε μια ωραιότατη βρογχίτιδα.. ξεκινήσαμε αντιβίωση σήμερα (την οποία την πρώτη μου την έφτυσε κατάμουτρα) και ελπίζουμε για γρήγορη βελτίωση..

Χρόνια πολλά και καλά σε όλες τις εορτάζουσες και τους εορτάζοντες.. Εύχομαι υγεία και μόνο υγεία!

Σας φιλώ γλυκά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε Δόμνα μου, περαστικά στο παιδί. Ευχομαι να συνέλθει γρήγορα. Πολύ ταλαιπωρείστε με ιώσεις, βρε κοπέλα μου. Να αρχίσω να το σκέφτομαι για το αν θα την γράψω στον παιδικό; Γιατί, αν μου κολλάει συνέχεια, τι θα κάνω εδώ πάνω που δεν έχει γιατρο; Θα μου πείτε κι όλα τα παιδάκια που μένουν εδώ δεν θα έπρεπε να πηγαίνουν και στο σχολείο;;;;;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Πού είστε βρε; Χαθήκαμε.....

Πώς είναι τα παιδάκια σας; Εμείς καλά είμαστε. Ξεκινήσαμε παιδικό. Πήγε 2 μέρες και της άρεσε αρκετά. Δεν έκλαψε καθόλου. Κάθισε από τις 8 μέχρι τις 11 και η δασκάλα είπε πως προσαρμόστηκε πολύ καλά.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...