Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

Μανουλες Φεβρουαριου 2015


Greta

Recommended Posts

Βούλα εύχομαι πραγματικά να είναι τυχαίο!

Και μόνο που διαβάζω αυτά με τα κομμάτια στο λαιμό μου κόβονται τα πόδια, δεν είμαι καθόλου ψύχραιμη και δεν θέλω να μου τύχει ποτέ!

Γκρέτα 4 δόντια μαζί;;;;:confused::shock::shock:

Κουράγιο στον μικρό αλλα κυρίως σε σένα!!! Εμείς είμαστε στο δεύτερο και τα χω παίξει!!!

Να πω τον πόνο μου; Θα τον πω. Ρε παιδιά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω, αυτή η μεγάλη μου, όχι ενσυναισθηση, όχι υπομονή, τι να σας πω, εξορκισμό χρειάζεται!! Την κοιτάω και λέω Θεέ μου δώσ μου δύναμη να μην τη δειρω!!! Και δεν πιστεύω κιόλας!!

Και θέλω να με πιστέψετε είμαι από τους πιο υπομονετικους ανθρώπους που υπάρχουν!

Τι να κάνω;


b5DEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κ μενα με εφερε στα ορια μου σημερα με το κλαμα του κ εδωσα ντεπον..μαλλον ετοιμαζεται δοντι δεν εξηγειται αλλιως..λαχανικα ουτε κουταλια και ολο ξυπνα το βραδυ..


F4oIp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα στα ιδια ακριβως!

Σφιγγω τα δοντια μου.Εμενα με ενοχλει που παιζει με τα νευρα μου. Καθετε με κοιταει και δινει μια στο τηλεκοντρόλ να πεσει κατω.το εχει διαλυσει. Μαξιλαρια οοοολα καναπε , κρεβατιων τα πεταει στο μπαλκονι.

Οτι του λεω οτι με ενοχλεί το κανει και με κοιταει επιμονα.


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως τώρα κοιμήθηκε! Δεν ξέρω πού θα με οδηγήσει αυτή η κατάσταση, ή στο εγκεφαλικό ή σε ζουρλομανδυα, δεν κάνω πλάκα! Ουφ, άντε να δούμε αύριο... Ελπίζω να ξυπνήσει από την καλή...

Γκρέτα πήγα κι εγώ στην ομάδα, έλα, σε περιμένουμε! Ωραία είναι!:tongue:


b5DEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Φίλες μ δεν ειστε μόνες! Κ εγω μια απο τα ιδια! Ωρες ωρες φαντάζομαι πραγματα! Κακές σκέψεις! Κ ΑΜΕΣΩΣ τις διώχνω!

Σημερα με κούρασαν απίστευτα πολυ!!!!

Μωρε καλός ειναι ωρες ωρες...

Δεν τον αφήνω να πολυ πηγαίνει στην μπεμπα για να μην την κολλήσει τπτ χειρότερο κ σημερα ο καημένος μ έλεγε μαμα να παω κοντα στη μπεμπα; Οχι τ έλεγα εγω

Ηταν η μπεμπα μεσα στο πάρκο μ έλεγε μαμα να χωθω κ εγβ μεσα να παίξω με την μπεμπα; Οχι τ έλεγα εγω! Ελα μαμααααα σε παρακαλωωωωωω....

Τι να καταλάβει κ αυτος μωρε; Παρέα θέλει...

Κουράστηκα κ εγω κ μάλωσαμε τωρα πριν κοιμηθει κ παω κάθομαι στο σαλόνι κ βγαινει απο το δωμάτιο τ κ ερχεται κ με αγκαλιάζει κ μ λεει συγγνωμη μαμα π μαλώναμε σημερα...

Ένιωσα πολυ ασχημα!


KMwEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω νιωθω ασχημα και μετα του ζητω συγγνωμη διοτι οταν με φερνει εκτος εαυτου με την ατελειωτη γκρινια,θα του φωναξω,θα τον πιασω αγκαλια κ θαντον κουνησω λιγο αποτομα να σταματησει,μεχρι κ το χερακι εκανα ντα.μετα με βριζω κ λεω τι φταιει αυτο,αλλα η κουραση με την μοναξια μαζι...


F4oIp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερααααα! Τωρα πως θ γίνει θ μιλάμε κ στα δυο ταυτόχρονα;

Αθηνα σε ειδα στον υπνο μ! Οχι εσενα ακριβώς αλλα οτι σε πηρα τηλ στο σταθερο σ κ εσυ αγχώθηκες απο π το βρηκα κ τετοια.... Οοοοοτι να ναι!

Γκρετα! Τι κανεις;

Σαλώμη;;;; Π εισαι;


KMwEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...