Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 31 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Και εμένα έτσι μου είχαν πει την προηγούμενη φορά απλώς επειδή σκεφτόμαστε μήπως κάναμε ένα ταξίδι μετά την ετ μήπως ενοχλήσει το αεροπλάνο λόγω αναταράξεων ή στην προσγείωση που ταρακουνάει !!! Μην πάμε εμείς για καλό να ξεχαστούμε να περάσουν οι μέρες και στη τέλος κάνουμε χαζομάρα …

      Μόνο για τον έλεγχο ασφαλειας του αεροδρομίου με τον σαρωτη δε ξέρω...οι εγκυες ζητάνε σωματικό έλεγχο ώστε να μην περάσουν από εκεί αν και η ακτινοβολία είναι αμελητέα. Σκέψου μήπως πάρεις κάποια βεβαίωση ώστε να ζητήσεις σωματικό έλεγχο και να μην περάσεις από τον σαρωτή. Οι αναταράξεις και η προσγείωση δε θεωρώ ότι εινσι θέμα μόνο αν σου δημιουργήσουν στρες και άγχος που δε το θέλουμε.  Όλα τα κέντρα λένε να ταξιδεύεις άνετα μετά την εμβρυομεταφορα...εσύ επειδή θα το κάνεις 2-3 μερες μετά που θα γίνεται η εμφυτευση ρώτησε μήπως επηρεάζουν τα παραπάνω.

Διάφορα απαραίτητα! Αποστειρωτης πιπιλας και μπιμπερο- Θεσσαλονίκη


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Συρταριερα με 3 βαθια συρταρια, παιδικα χερουλια (εχω κρατησει και τα δικα της) και χωρο για αλλαξιερα απο επανω. Εχει αποσπωμενη μπανιερα στην οποια μπορεις να κανεις μπανακι το μωρο και οταν μεγαλωσει και δεν χρειαζεται αφαιρειται και μεγαλωνει το πρωτο συρταρι επισης εχει ροδακια με φρενο. Ειναι απο καλο ξυλο και γι αυτο ειναι πολυ γερη.

http://s392.photobucket.com/user/agraftopoulou/media/Mobile%20Uploads/IMG_20160814_161133_zps1c7yyeto.jpg.html?filters[user]=145004511&filters[recent]=1&sort=1&o=0

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...