Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      είναι πολύ δραστήριος μου είπαν οι μαίες ! στο nst έκανε 29 κινήσεις σε ούτε 10 λεπτα και μπορεί να το κάνει και συνεχώς!  όποτε όσο να ναι και η συνεχής δραστηριοτητα  μέσα προκαλεί συσπάσεις στη μήτρα ! 

      Βιάζεται καλέ να βγει βόλτες !! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μείνει όσο μπορεί περισσότερο εκεί μεσα!

      • Ευχή 1

Θήλαστρο Medela mini electric + μαξιλάρι θηλασμού lapin


Recommended Posts

Πουλάω τα εξης:

1) Ηλεκτρικό θήλαστρο Mini Electric της Medela. Έχει χρησιμοποιηθεί μόνο τρεις φορές και είναι σαν καινούργιο.Είναι μέσα στο κουτί του και μαζί δίνονται και φιάλες συλλογής μητρικού γάλακτος.Τιμή στα 50 ευρώ.

2) Μαξιλάρι θηλασμού Lapin Mamas &Papas (Night star) εντελώς καινούριο.Είναι χρήσιμο κατα τον θηλασμό αλλά και κατα την περίοδο της εγκυμοσύνης. Μου το φέρανε σαν δώρο και έχω ήδη άλλο ένα. Τιμή 25 ευρώ.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε στην σελίδα του κατασκευαστή.https://www.lapinkids.com/el/products/maksilari-thilasmoy-night-star

Είμαι από Βόλο, αλλά μπορώ να τα στείλω οπουδήποτε με δικά σας έξοδα.

Όποιος ενδιαφέρεται παρακαλώ να μου στειλει προσωπικό μήνυμα ή για να σας στείλω και φωτογραφίες. Σας ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...