Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

καλημερα,ευτυχως λιγο καλυτερα ειμαστε σημερα.Με  το στηθος θυμαμαι ειχα πολυ πονο στην 1η εγκυμοσυνη,τους πρωτους 4-5 μηνες,δεν ηξερα τι να κανω!μετα περασε.στην 2η δεν ειχα θεμα,ισως επειδη θηλαζα?δε ξερω..τωρα στη 3η παλι δε ποναω αλλα αυτη τη φορα με ενοχλει μερικες φορες οταν θηλαζει.

Ακομα δεν το εχω νιωσει το μωρακι μεσα μου,αλλα ειμαι μολις 15βδ.Στις προηγουμενες καπου μεσα στον 4ο μηνα τα ενιωσα!

καλη σας μερα κοριτσια!

Link to comment
Share on other sites

 Κορίτσια καλησπέρα!!!!Ξέρει καμία αν επιτρέπονται τα ταξίδια τον 7-8μηνα??? Παντρεύεται μία φίλη μου τον  Ιούλιο αλλά θα το κάνει στο χωριό της.ορεινο 3  ώρες από εδώ και έχω ανχοθει.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Mellousa mama είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλά είστε? Ξεκινήσατε τα ψώνια ή όχι ακόμα? Εγώ λέω να ξεκινήσω με το καρότσι αλλά έχω μπερδευτεί με τόσα που έχω δει. Εσείς ποιό θα πάρετε?

Αν και δευτερο παιδι τελικα πεσαμε σε μια προσφορα στα Λητω και πηραμε ενα καροτσια 3 σε 1 της foppa pedretti. Εχω μεινει πολυ ευχαριστημενη απο την εταιρεια αυτη, εχω παρει στον μεγαλο καθισμα 9-36 και ειναι θεικο ! 

Οπως αγορασα και ενα σετ με 10 τεμαχια απο ρουχαλακια, ενα σετ σεντονια, κατι πετσετες και προστατευτικο στρωματος. Θα τα παραλαβω τελη απριλιου. 

Αυτα απο ψωνια! 

30 minutes ago, Zouzoumama είπε:

 Κορίτσια καλησπέρα!!!!Ξέρει καμία αν επιτρέπονται τα ταξίδια τον 7-8μηνα??? Παντρεύεται μία φίλη μου τον  Ιούλιο αλλά θα το κάνει στο χωριό της.ορεινο 3  ώρες από εδώ και έχω ανχοθει.

Στην προηγουμενη με ειχε αφησει η γιατρος αρκει να υπηρχε νοσοκομειο κοντα. Εως 35 εβδομαδων. ΑΛΛΑ πρεπει να ρωτησει το γιατρο που ξερει καλυτερα. Δεν ειχα επιπλοκες και ημουν οκ. 

  • Μου αρέσει 1

 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Ροζαλι ευτυχως ο μικρος παει παιδικο κ οταν γυριζει ειναι εδω κ ο μπαμπάς του αλλα δυςτυχως οταν ειμαι χαλια κ γκρινιάζει απλα αυξάνεται ο πονοκέφαλος ο οποίος με εχει ταράξει σε αυτη την εγκυμοςυνη...

Εγω τπτ δεν εχω ψωνίσει θα περιμενω την β επιπέδου να μου εξακριβώσουν στο 100% το φύλο κ μετα...

Ζουζουνομαμα νομιζω πρεπει να ρωτήσεις τον γιατρο για το ταξίδι....


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 hours ago, HALEX said:

καλημερα,ευτυχως λιγο καλυτερα ειμαστε σημερα.Με  το στηθος θυμαμαι ειχα πολυ πονο στην 1η εγκυμοσυνη,τους πρωτους 4-5 μηνες,δεν ηξερα τι να κανω!μετα περασε.στην 2η δεν ειχα θεμα,ισως επειδη θηλαζα?δε ξερω..τωρα στη 3η παλι δε ποναω αλλα αυτη τη φορα με ενοχλει μερικες φορες οταν θηλαζει.

Ακομα δεν το εχω νιωσει το μωρακι μεσα μου,αλλα ειμαι μολις 15βδ.Στις προηγουμενες καπου μεσα στον 4ο μηνα τα ενιωσα!

καλη σας μερα κοριτσια!

Ποσό είναι το 2ο και θηλάζεις; 

χαρα στο κουράγιο σου(!)

πας για tandem δλδ ; :)


Tsufp2.png0RVqp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Titin είπε:

Αν και δευτερο παιδι τελικα πεσαμε σε μια προσφορα στα Λητω και πηραμε ενα καροτσια 3 σε 1 της foppa pedretti. Εχω μεινει πολυ ευχαριστημενη απο την εταιρεια αυτη, εχω παρει στον μεγαλο καθισμα 9-36 και ειναι θεικο ! 

Οπως αγορασα και ενα σετ με 10 τεμαχια απο ρουχαλακια, ενα σετ σεντονια, κατι πετσετες και προστατευτικο στρωματος. Θα τα παραλαβω τελη απριλιου. 

Αυτα απο ψωνια! 

Στην προηγουμενη με ειχε αφησει η γιατρος αρκει να υπηρχε νοσοκομειο κοντα. Εως 35 εβδομαδων. ΑΛΛΑ πρεπει να ρωτησει το γιατρο που ξερει καλυτερα. Δεν ειχα επιπλοκες και ημουν οκ. 

Εμένα όλοι μου λένε να πάρω της inglesina η peg perego αλλά βρίσκω υπερβολικές τις τιμές για μένα τουλάχιστον. Είδα ένα της chicco και ήθελα να μάθω αν το έχει κάποια κοπέλα. Είμαι 19.4 εβδομάδων και μου λένε είναι νωρίς ακόμα για ψώνια... 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mellousa mama είπε:

Εμένα όλοι μου λένε να πάρω της inglesina η peg perego αλλά βρίσκω υπερβολικές τις τιμές για μένα τουλάχιστον. Είδα ένα της chicco και ήθελα να μάθω αν το έχει κάποια κοπέλα. Είμαι 19.4 εβδομάδων και μου λένε είναι νωρίς ακόμα για ψώνια... 

καλε αντε μην ακους κανεναν να ψωνιζεις οτι θελεις εμεις ειχαμε παρει το espresso inglesina κ πραγματικα δεν μετανιωσα ποτε τα λεφτα του απλο ελαφρυ χωραει παντου ανετο στο δρομο κ τωρα αυτο θα εχω να κανεις ερευνα αγορας κ να σκεφτεις την καθημερινοτητα σας.

9 hours ago, Zouzoumama είπε:

 Κορίτσια καλησπέρα!!!!Ξέρει καμία αν επιτρέπονται τα ταξίδια τον 7-8μηνα??? Παντρεύεται μία φίλη μου τον  Ιούλιο αλλά θα το κάνει στο χωριό της.ορεινο 3  ώρες από εδώ και έχω ανχοθει.

εχω κ γω να κανω ταξιδι για γαμο κ πολυ μακρινο οτι πει ο γιατρος θα κανουμε επισης διαβασα οτι οι αεροπορικες σε παιρνουν μονο με χαρτι γιατρου

11 hours ago, HALEX είπε:

καλημερα,ευτυχως λιγο καλυτερα ειμαστε σημερα.Με  το στηθος θυμαμαι ειχα πολυ πονο στην 1η εγκυμοσυνη,τους πρωτους 4-5 μηνες,δεν ηξερα τι να κανω!μετα περασε.στην 2η δεν ειχα θεμα,ισως επειδη θηλαζα?δε ξερω..τωρα στη 3η παλι δε ποναω αλλα αυτη τη φορα με ενοχλει μερικες φορες οταν θηλαζει.

Ακομα δεν το εχω νιωσει το μωρακι μεσα μου,αλλα ειμαι μολις 15βδ.Στις προηγουμενες καπου μεσα στον 4ο μηνα τα ενιωσα!

καλη σας μερα κοριτσια!

εχω παρει πολυ ουλτροζεσταν κ πιστευω ειναι απο αυτο κ εγω στη πρωτη δε το θυμαμαι αυτο. Αντε να μας κλωτσησουν τα μωρα μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Mellousa mama said:

Εμένα όλοι μου λένε να πάρω της inglesina η peg perego αλλά βρίσκω υπερβολικές τις τιμές για μένα τουλάχιστον. Είδα ένα της chicco και ήθελα να μάθω αν το έχει κάποια κοπέλα. Είμαι 19.4 εβδομάδων και μου λένε είναι νωρίς ακόμα για ψώνια... 

Εγω εχω το Chico simplicity απο το γιο κ ειμαι κατευχαριστημενη, αυτο θα χρησιμοποιήσω κ τωρα .

τα chicco τα θεωρω value for money σε σχεση με τα υπόλοιπα. Εσυ πιο είδες;

ψωνια δεν εχω κανει, ουτε εχω κοιτάξει απο τα ρουχα του πρώτου τι μπορω να χρησιμοποιήσω μέταλ τη β´ επιπέδου  θα αρχίσω...

μονο για καρότσι θα κοίταζα σε αυτη τη φαςη αν δεν ειχα γιΤι αργούν να τα παραδώσουν καποια αλλα κ γιατι ειναι πολλα να εχω μια ιδέα τι παιζει

  • Μου αρέσει 1

Tsufp2.png0RVqp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Quinsey είπε:

Εγω εχω το Chico simplicity απο το γιο κ ειμαι κατευχαριστημενη, αυτο θα χρησιμοποιήσω κ τωρα .

τα chicco τα θεωρω value for money σε σχεση με τα υπόλοιπα. Εσυ πιο είδες;

ψωνια δεν εχω κανει, ουτε εχω κοιτάξει απο τα ρουχα του πρώτου τι μπορω να χρησιμοποιήσω μέταλ τη β´ επιπέδου  θα αρχίσω...

μονο για καρότσι θα κοίταζα σε αυτη τη φαςη αν δεν ειχα γιΤι αργούν να τα παραδώσουν καποια αλλα κ γιατι ειναι πολλα να εχω μια ιδέα τι παιζει

Καλημέρα. Chicco trio love motion  αυτό λέω να πάρω. Καλό μου φαίνεται.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...