Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Angot said:

      χαχαχαχ παρούσα !

      Τι μέντιουμ είσαι εσυ …. Δώσε μες είχες μέλλουσα μαμά να μας πάνε κ ας όλα καλα !!! Δ περνάνε οι μέρες κορίτσι Παρασκευή έχω επίσημη πρεμιέρα χαχαχαχ εμάς εδώ στο εξωτερικό μας δίνουν περισσότερες μέρες περίπου 14 μετά την εμβρυομεταφορα ! 

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts

23 minutes ago, Titin είπε:

Ωχ μωρε το καημενο! Τον κοψατε; 

Ναι ηταν περιπου 2 μηνων ουτε πόνεσε ουτε τπτ δεν πρεπει να πέρασαν 2 δευτερόλεπτα...αλλα καλυτερα να γινεται σε μικρη ηλικια...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι, Καλλιόπη. Οποιαδήποτε έγκυος μπορεί να κάνει μαθήματα στο Έλενα. Η αδερφή μου θα γεννήσει στο Μητέρα και μια χαρά τη δέχτηκαν.

Τι είναι, βρε παιδιά, ο χάλινος;;; Πρώτη φορά το ακούω αυτό!!!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Αν το γκουγκλαρεις θα δεις. Ειναι δυσκολη η περιγραφη του γι αυτο. Ειναι σαν πετσακι που ειτε υπερχει κατω απο την γλωσσα, ολοι εχουμε, αλλα ειναι κοντο, ειτε στο πανω χειλος και κατεβαινει πολυ χαμηλα στα ουτε ειτε στο κατω χειλος. Αλλες φορες δεν μπορει να κανει σωστη κινηση στο θηλασμο το μωρο και δεν τρεφεται κτλ και κοβεται. Αργοτερα μπορει να εχει θεμα στην προφορα καποιων λεξεων. Αν θυμαμαι καλα δλδ. Αλλιως διορθωστε με. 


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ νομίζω ότι έχω χαζέψει σήμερα. Ξέρετε τι κάθομαι και διαβάζω στο ίντερνετ; Σχετικά με τα σχολεία, από προνήπιο και πέρα. Θέλω να διαμορφώσω άποψη για το πού θα στείλω τα παιδιά μου. Χαχαχαχα... από τώρα βέβαια! Γι' αυτό λέω χάζεψα!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Θελω κι εγωωωωωωωω.. Θελω να μάθω φυλο asap να ψωνιζω κρυφά γιατί όλοι θα με κράξουν.. :):) 

Κουνιες απο που πήρατε?? Μείνατε ευχαριστημένες??

Α και για καροτσι θέλω ενα ελαφρύ να είναι ευκολο στις μεταφορές και να μη πιανει παρα πολύ χώρο.. Πείτε αν έχετε κάποιο καλό στα υπόψη 

8 minutes ago, Rosali said:

Εγώ νομίζω ότι έχω χαζέψει σήμερα. Ξέρετε τι κάθομαι και διαβάζω στο ίντερνετ; Σχετικά με τα σχολεία, από προνήπιο και πέρα. Θέλω να διαμορφώσω άποψη για το πού θα στείλω τα παιδιά μου. Χαχαχαχα... από τώρα βέβαια! Γι' αυτό λέω χάζεψα!

Εγω το κανα αυτό τη προηγούμενη βδομάδα.. Εψαχνα καλο δημόσιο στην Αγια Παρασκευή..χαχαχαχαχχα

Δε νομιζω να μας παιρνει για ιδιωτικο...Και όχι για νηπιαγωγείο παρακαλώ... Αυτο μας το παρέχει η εταιρία που δουλευω... Αλλά για δημοτικο-Γυμνασιο-Λύκειο διάβαζα...χαχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Καροτσι να πας να δεις απο κοντα, να μετρησεις πορτ μπαγκαζ σου να δεις αν χωραει. Θα σε βολεψει καποιο που ειναι σετ, να μπαινει εστω το καθισμα αυτοκινητου πανω και να μην χρειαζεται να ξυπνας το μωρο για την μεταφορα. 

Κουνια μου ειχαν παρει οι γονεις μου, αλλα μας βολεψε περισσοτερο το παρκοκρεβατο. Δεν χτυπαει και δεν σκαρφαλωνει. Η κουνια τωρα ειναι ατραξιον για τα λουτρινα, ενα διακοσμητικο για το δωματιο του. Μετανιωνω που δεν πηρα πολυμορφικο κρεβατι. 


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Titin said:

Καροτσι να πας να δεις απο κοντα, να μετρησεις πορτ μπαγκαζ σου να δεις αν χωραει. Θα σε βολεψει καποιο που ειναι σετ, να μπαινει εστω το καθισμα αυτοκινητου πανω και να μην χρειαζεται να ξυπνας το μωρο για την μεταφορα. 

Κουνια μου ειχαν παρει οι γονεις μου, αλλα μας βολεψε περισσοτερο το παρκοκρεβατο. Δεν χτυπαει και δεν σκαρφαλωνει. Η κουνια τωρα ειναι ατραξιον για τα λουτρινα, ενα διακοσμητικο για το δωματιο του. Μετανιωνω που δεν πηρα πολυμορφικο κρεβατι. 

Παρκοκρέβατο τι είναι? Κάτι σαν το chicco next to me? μαλλον όχι αυτό το λένε λικνο ε?

(η ασχετη.. θελω να γινω και μανα τρομαρα μου)


Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 minutes ago, moustokoulouro said:

Θελω κι εγωωωωωωωω.. Θελω να μάθω φυλο asap να ψωνιζω κρυφά γιατί όλοι θα με κράξουν.. :):) 

Κουνιες απο που πήρατε?? Μείνατε ευχαριστημένες??

Α και για καροτσι θέλω ενα ελαφρύ να είναι ευκολο στις μεταφορές και να μη πιανει παρα πολύ χώρο.. Πείτε αν έχετε κάποιο καλό στα υπόψη 

Εγω το κανα αυτό τη προηγούμενη βδομάδα.. Εψαχνα καλο δημόσιο στην Αγια Παρασκευή..χαχαχαχαχχα

Δε νομιζω να μας παιρνει για ιδιωτικο

Κι εμάς σίγουρα δεν μας παίρνει για ιδιωτικό, οπότε κοιτάω τα δημόσια. Βέβαια ό,τι και να διαβάζουμε τώρα, όταν θα πάνε τα παιδιά μας σχολείο θα έχουν αλλάξει. Είναι και πολλά τα πράγματα που σκέφτομαι, οι δάσκαλοι, τα μαθήματα, η συμπεριφορά μέσα στο σχολείο, το bullying, η διακίνηση... πάρα πολλά. Άσε. Όλο άγχος είναι η ζωή της μάνας!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rosali said:

Κι εμάς σίγουρα δεν μας παίρνει για ιδιωτικό, οπότε κοιτάω τα δημόσια. Βέβαια ό,τι και να διαβάζουμε τώρα, όταν θα πάνε τα παιδιά μας σχολείο θα έχουν αλλάξει. Είναι και πολλά τα πράγματα που σκέφτομαι, οι δάσκαλοι, τα μαθήματα, η συμπεριφορά μέσα στο σχολείο, το bullying, η διακίνηση... πάρα πολλά. Άσε. Όλο άγχος είναι η ζωή της μάνας!

Εγω θα το παρακολουθώ.. Το έχω αποφασίσει.. χαχα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, moustokoulouro said:

Εγω θα το παρακολουθώ.. Το έχω αποφασίσει.. χαχα

Κι εγώ το ίδιο θα κάνω! Και όταν ήμουν μαθήτρια σκέψου ότι έκραζα τους γονείς μου αν καταλάβαινα τέτοιες συμπεριφορές!

  • Μου αρέσει 1

My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rosali said:

Κι εγώ το ίδιο θα κάνω! Και όταν ήμουν μαθήτρια σκέψου ότι έκραζα τους γονείς μου αν καταλάβαινα τέτοιες συμπεριφορές!

Ναι κι εγώ .. Αλλά τώρα τους ΄βγάζω το καπέλο.. κι οσους γονεις ξέρω που την ''πάτησαν'' έχουν μετανιώσει που δεν ήταν κατίνες..χαχα


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Και δω κολλαει η ατακα που μας ελεγαν: Δεν θα γινεις μανα; θα δεις! χαχαχα εγω απο τωρα λεω πως θα τους στειλω φανταρους; χαχαχα

 

Ειναι σαν το κλασικο παρκο απλα ειχαμε παρει διπατο, παιρνει και κανονικο στρωμα μεσα. Μας βολεψε τρομερα οταν δεν χωραγε στο λικνο και λεγαμε δωσαμε τοσα λεφτα, αντι να παρουμε εξ αρχης ενα παρκοκρεβατο και τελος. 


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...