Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Μανούλες Αυγούστου 2017


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Θα σου ελεγα να παρεις medium γτ ειναι αρκετα ελαστικα και εχει πολυ περιθωριο. 

Τον μικρο τον ειχα νιωσει 20 εβδομαδων ειχα προσθιο πλακουντα και παιζει το ρολο του. Τωρα παλι το ιδιο εχω οποτε ακομα περιμενω. 

 

 

Και εγω αυτη τη κρεμα θελω να παρω ειχα δειγματακια και μυριζει τελεια και ωραια αισθηση αφηνει!

 


 Y8JZp2.png TL3Up2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Titin said:

Θα σου ελεγα να παρεις medium γτ ειναι αρκετα ελαστικα και εχει πολυ περιθωριο. 

Τον μικρο τον ειχα νιωσει 20 εβδομαδων ειχα προσθιο πλακουντα και παιζει το ρολο του. Τωρα παλι το ιδιο εχω οποτε ακομα περιμενω. 

 

 

Και εγω αυτη τη κρεμα θελω να παρω ειχα δειγματακια και μυριζει τελεια και ωραια αισθηση αφηνει!

 

Εγώ που έχω δηλαδή οπίσθιο πιο γρήγορα ή πιο αργα.. Α είναι και επιχείλιος..

Να σας πω ονοματα να  μου πείτε τη γνώμη σας?? χιχι (μ αρεσει αυτό το παιχνίδι)

Λοιπόν αν είναι αγόρι : Φιλιππος, Ορφέας ,  Στέφανος

Αν είναι κορίτσι : Ιόλη, Θάλεια, Μελίνα, Ηλέκτρα

...

Μαλλον σχολασατε ή έχετε δουλίτσα.. καλο ΣΚ!


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Στο πρωτο ειχα επισης πρόσθιο πλακούντα κ τον ένοιωσα μετα την 20η εβδ τωρα δεν ξερω θα μου πουν λογικά στην αυχενική.

Εγω ηδη βάζω της elancyl γτ τη βρηκα προσφορά με πολλα ml.

Moustokoulouro για αγορι θα έλεγα το Φίλιππος κ κοριτσι Μελινα.

Σημερα ειμαι πολυ χαλια...ουτε να φαω ουτε να σηκωθώ δεν μπορω.


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

17 minutes ago, Calliope* said:

Στο πρωτο ειχα επισης πρόσθιο πλακούντα κ τον ένοιωσα μετα την 20η εβδ τωρα δεν ξερω θα μου πουν λογικά στην αυχενική.

Εγω ηδη βάζω της elancyl γτ τη βρηκα προσφορά με πολλα ml.

Moustokoulouro για αγορι θα έλεγα το Φίλιππος κ κοριτσι Μελινα.

Σημερα ειμαι πολυ χαλια...ουτε να φαω ουτε να σηκωθώ δεν μπορω.

Καλά μόνο εγώ τρώω τον άμπακο???

Επίσης μόνο εγώ έχω οπίσθιο πλακούντα?χαχαχαχα


Lilypie
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, moustokoulouro said:

Καλά μόνο εγώ τρώω τον άμπακο???

Επίσης μόνο εγώ έχω οπίσθιο πλακούντα?χαχαχαχα

Λολ! 

Κ γω πρόσθιο εχω παντως!

 

στο γιο ειχα οπίσθιο που κοίταξα την αυχενική ομως !! :)


Tsufp2.png0RVqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!! επιτέλους μας φτιάξανε το ίντερνετ και μπορώ να σας πω τα νέα μου από την αυχενική. Όλα πολύ καλά δόξα το θεο.και ο υπέρηχος και οι εξετάσεις αίματος. Πολύ ζωηρό το σπορακι μου.και επειδή έχω οπίσθιο πλακούντα το νιώθω ήδη όταν ξαπλωνω και χαλαρώνω.φυλο δε μπόρεσε να δει γιατί όπως είπα είναι πολύ ζωηρό μωρό. τον άλλο μήνα με τι καλό που θα πάω στον γιατρό μου.πάντως το προαίσθημα μου λέει κοριτσάκι. Έκλεισα ήδη και την β επιπέδου και είμαι κομπλε.

Εσείς τι κάνετε?οι δεύτερο μανουλες νιωσατε το μωράκι σας?


r687p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια! Τέλεια Αριάδνη με την αυχενική σου. Εγώ δεν έχω κάνει ακόμα. Στις 24 !!! Ανυπομονώ! Σαν κ εμένα κατι να μου φαίνεται ότι κατάλαβα προχθές αν κ μπορεί να είναι κ ιδέα μου!


url%5Dcbf47431c9.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

εγω αυχενική την Τετάρτη εχω κ ανυπομονω...

Σημερα εκανα βλακεία έσκυψα πολυ απότομα κ σχεδον διπλώθηκα γτ έπαιζα με τον μικρο κ απο τοτε εχω ενα πονο στο στομαχι. Εχετε ιδέα τι μπορει να ειναι;

κ εγω σαν να το ένοιωσα αλλα ο γιατρός ειπε με τπτ ειναι νωρις...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσια...

Πριν 3 εβδομάδες είχα κάνει την αυχενικη...Όλα τέλεια έδειξαν και η εξεταση αιματος..ρώτησα το γιατρό μήπως είδε κάτι για φύλλο και δυστυχώς οχι..τον δυσκόλεψε πολύ κ στις μετρήσεις γιατί όλο κουνιοταν.Πήγα προχθές για υπέρηχο και να δούμε πως προχωράμε πλέον 15 εβδομαδων..κ προσπαθούσε να δει το φυλλο..κ ούτε κ αυτή τη φορά μας άφησε να το δουμε..Είχε τα πόδια σταβρωτα και ούτε τα κούνησε...Ανυπομονώ να μάθω και ελπίζω την επόμενη φορά να καταφέρει να δει..Ο γιατρός που τον ρώτησε με είπε θα το νιώσω γύρω στις 20 εβδομαδες...Παίζει ρόλο που είναι κ το πρωτο..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!

 

Πώς είστε πώς περάσατε το Σαββατοκύριακο?

Εγώ ήμουν χάλια από κούραση όλο το Σάββατο και όλη την Κυριακή την αφιερώσαμε στον γιο...

Παραγγείλαμε και την τούρτα των γενεθλίων του (την Παρασκευή γίνεται 2) και πρέπει να το ετοιμάσω το πάρτυ του σιγά σιγά...

Θα είναι και η πρώτη φορά που θα δώ από κοντά πεθερικά και κουνιάδουν/συνυφάδες μετά την ανακοίνωση των... ευχάριστων, να δω πως θα είναι...

Στο μεταξύ είπαμε στο γιο μας ότι "η μαμά έχει μωράκι στην κοιλίτσα" και όλη την κυριακή έπιανε την κοιλιά μου και έλεγε "η μαμά έχει μω"άκι! Στην κοιλίτσα!" :wub::wub::wub:

Bέβαια δεν είμαι σίγουρη τι ακριβώς έπιασε γιατί κάποιες στιγμές έλεγε..

"Ο μπαμπάς έχει μω"ακι στην κοιλίτσα... όόόχι δεν έχει!"

χαχα!


Tsufp2.png0RVqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...